††† ††††††††††††††††††††††††RONDE VAN HUIJBERGEN

††††††††††††††††††††††††††††††† ††††24 MAART 2019††

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEM

 

 

 

1

Ramon van Bokhoven

Tilburg

2

Jos Koop

Eindhoven

3

Kenny Constant

BelgiŽ

4

Oscar van Wijk

Wormer

5

Jarno Gmelich Meijling

Almere

6

Robbert de Greef

Geldrop

7

Dorus de Rijk

De Rijp

8

Niels van Ekeren

Rijswijk

9

Rob van Broekhoven

Roosendaal

10

Mathijs de Leng

 

11

Jasper Haest

 

12

Milan van der Touw

Voorschoten

13

Stefan Laurijssen

Oud Gastel

14

Jesper JOHANSSON

Zweden

15

Frank van den Broek

Voorhout

16

Bas Nieuwkoop

Roosendaal

17

Ethan Batt

 

18

Alain Broos

Baarle Nassau

19

Jordi Talen

Spijkenisse

20

Tom Wijfje

Ter Aar

21

Eddy GŲdde

Zwijndrecht

22

Peter Merx

Warfhuizen

23

Lennart Reijtenbagh

Zuidland

24

Niels Boogerd

Meerkerk

25

Mitchell Vink

Veenendaal

26

Ide Schelling

Den Haag

27

Emil ANDERSSON

Zweden

28

Bram Nelck

Pijnacker

29

Philip Heijnen

Oeffelt

30

Ruben Hoogland

Rotterdam

31

Jurgen Seelen

Dreumel

32

Tim Christen

Leiden

33

Lars de Bot

Losser

34

Luuk van Gestel

Moergestel

35

Sven de Haan

Zuidlaren

36

Roy Dirven

Bergeijk

37

Jorick Heijn

Leiden

38

Maarten de Nijs

Huijbergen

39

Niels Bierens

Eersel

40

Thomas van Bommel

Rotterdam

41

Tom van den Berg

Helmond

42

Lars van der Poel

Hoogerheide

43

Lars Steenbakker

's-heerenhoek

44

Thijs Barendregt

Kruiningen

45

Bas van Dinther

Rossum

46

Thomas van Meurs

Zuidland

47

Vincent Fackeldey

Leiden

48

Edward Jansen

Zoetermeer

49

Aron Bosman

Hazerswoude Dorp

50

Rem de Hair

Joure

51

Carl LJUNGGREN

Zweden

52

Hugo Heijer

Houten

53

Bob Kerkhofs

Wouw

54

Pieter Israel

Kruiningen

55

Hannes Forsby

Zweden

56

Jeffrey van Agtmaal

Ossendrecht

57

Alexander NUIJA

Zweden

58

Tristan Rijsdijk

Vlaardingen

59

Ramon Vleugel

Goes

60

Tim Bierkens

Stampersgat

61

Ferdinand Jansen

Zoetermeer

62

Dennis van der Zaal

Lisse

63

Jeroen Das

Wuustwezel

64

Rik Nederlof

Breda

65

Rowan Bergmans

Maren-kessel

66

Coen Vermeltfoort

Vlijmen

67

Koen van de Klundert

Woensdrecht

68

Etienne Lenting

Nieuwveen

69

Robbie Gevers

Schijndel

70

Lieven Anthonise

Dordrecht

71

Sjors Handgraaf

Leiden

72

Hugo Spaargaren

Ijsselstein

73

Floris van den Broek

Chaam

74

Quinten Veling

 

75

Timo de Jong

 

77

Olaf Oussoren

Amerongen

78

Jan-Willem Groeneveld

Rotterdam

79

Sverre Senders

Luyksgestel

DNF

Jeffrey Doornbusch

Breda

DNF

Martin GOTTING

Zweden

DNF

Dennis Mertens

Breda

DNF

Leon van der Ster

Klaaswaal

DNF

Jarri Stravers

Groot-ammers

DNF

Kevin Vaarties

Rotterdam

DNF

Frenky van der Vorst

Halsteren

DNF

Sjoerd Willemsen

Arnhem

DNF

Patrick Stam

Uitgeest

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Tjalle de Bruin

Deventer

2

Ian Spenkelink

Nijverdal

3

Luc van der Hoeven

Wateringen

4

Serginho Wilshaus

Haarlem

5

Jonas de Poorter

Den Haag

6

Bram Leerkes

Twello

7

Yoeri Slokkers

Oud Vossemeer

8

Arjan Poleij

Kruiningen

9

Kevin Arrammach

Maastricht

10

Axel van der Tuuk

Assen

11

Bart Beks

Wouw

12

Mathijs de Blom

Zeewolde

13

Jurgen Mesu

Middelburg

14

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam

15

Stan van den Bergh

Oud-gastel

16

Erben van Meer

Nispen

17

Lars Boven

Reutum

18

Jur Groot Koerkamp

Raalte

19

Rick Hezeman

Apeldoorn

20

Mark de Groot

Hoeven

21

Rick van der Poel

Papendrecht

22

Sven Pijnenburg

Raamsdonksveer

23

Daan Schaasberg

Almere

24

Lars Wijnands

Maastricht

25

Wouter Hopmans

Hoogerheide

26

Joran Wiskerke

's Heer Hendrikskinderen

27

Jaap Voogel

Kloosterburen

28

Yaron Buteijn

Nieuwerbrug

29

Tom Waldram

Nieuwerkerk A/d Ijssel

30

Xander van Dijk

Roosendaal

31

Thomas Verdonck

Wouwse Plantage

32

Tim van der Voort

De Lier

33

Redmar Dijkman

Lutjegast

34

Thijs Brugging

Bleiswijk

35

David Michielsen

Nieuwdorp

36

Sebastiaan Vermulm

Zoetermeer

37

Bart Bronder

Abbenbroek

39

Salvador Alvarado

Rotterdam

40

Robin van Oorschot

Klein-zundert

DNF

Luuk Bierkens

Stampersgat

DNF

Thijs van den Broek

Gilze

DNF

Noah Cinjee

Delft

DNF

Joris Keller

Den Haag

DNF

Max van der Linden

Bergen (nh)

DNF

Flavio Moretti

Kapelle

DNF

Lars Punter

Eelde

DNF

Luuk Spijker

Sleeuwijk

DNF

Marijn van Vlerken

Aarle-rixtel

DNF

Roy Hoogendoorn

Boskoop

DNF

Stijn Hanegraaf

 

DNF

Thijs van Beek

 

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Joren de Gruijter

Breda

2

Roan Konings

Oudenbosch

3

Jasper Huitema

Roden

4

Juul Nagengast

Beilen

5

Thomas Lakeman

Venhuizen

6

Mike Spenkelink

Nijverdal

7

Max Mosmuller

's-hertogenbosch

8

Biki Goedschalk

Den Haag

9

Stijn Hezeman

Apeldoorn

10

Daan van den Berg

De Lier

11

Jeremy Melis

Dongen

12

Marvin Peters

Wehl

13

Youp de Vos

Hillegom

14

Brett Chow

Hendrik Ido Ambacht

15

Brent Broosus

Huybergen

16

Marijn Schaper

Bergen Nh

17

Tijn van Zandbeek

Heeswijk-dinther

18

Tijn Louwerensen

Schijndel

19

Bart Hordijk

Westmaas

20

Mathieu Kockelmann

Luxemburg

21

Jens Bassa

Goudriaan

22

Sam Oosterholt

Made

23

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

24

Sietse Kool

Zevenhoven

25

Leonardo van Driel

Monster

26

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

27

Jari Prins

Hank

28

Pepijn Veenings

Assendelft

29

Senna Nijman

Heelsum

30

Kevin Gosniowski

Maassluis

31

Laszlo van Melis

Heesch

32

Quinten Hoogervorst

Schoorl

33

Yannick van den Berg

Monster

34

Lucas Averesch

Rijssen

35

Casper Vos

Heinkenszand

36

Siep Roes

Den Haag

37

Maxime Duba

Alkmaar

38

Daan Hilbers

Den Haag

39

Tim van Leijsen

Molenschot

40

Bart Rutten

Den Hout

41

Jelle Winkelhorst

Giesbeek

42

Brent Vos

Castricum

43

Justus Willemsen

Apeldoorn

44

Maurits Neele

Oude Tonge

45

Rik van der Wal

Apeldoorn

46

Stef Koning

Hensbroek

47

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

48

Sven van der Lans

De Lier

49

Lucas Kreeft

Dordrecht

50

Bas van Leijsen

Molenschot

51

Moreno Tak

Fijnaart

52

Floris Linders

Vierhouten

53

Joost van Oevelen

Huijbergen

54

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide

55

Wouter van den Berg

Lisse

56

Dani van der Lee

Schiedam

57

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

58

Jonas Roodenburg

Maassluis

59

Thomas Hornman

Prinsenbeek

60

Micky Alberts

Delft

61

Jesper Beiboer

Zegveld

62

Rik Heurter

Lisse

63

Christiano Wilshaus

Haarlem

64

Stef Klijs

Tilburg

65

Tamar Spiero

Oostvoorne

66

Dennis de Haan

Veenendaal

67

Stijn Peters

Best

68

Jules Sla

Vlaardingen

69

Luc van Cadsand

Wemeldinge

70

Beau Drijdijk

Hoogerheide

71

Mike Bark

Monnickendam

72

Thijs van Leeuwen

Alphen A/d Rijn

73

BjŲrn Vos

Sint-michielsgestel

74

NoŽl Rokven

Sint Jansteen

75

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

76

Ruud van Leeuwen

De Lier

77

Floris Peereboom

Den Haag

78

Sieb van der Pas

Heeswijk-dinther

DNF

Stan Lute

Rotterdam

DNF

Rowan van Oord

Hank

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

2

Thomas Huitema

Roden

3

Nick Wisse

 

4

Daan Hartog

Giessenburg

5

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

6

Maurits Buiter

Leiden

7

Dennis Polfliet

Yerseke

8

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal

9

Gunne VAN SINAEY

Schendelbeke (b)

10

Teun Paaimans

Kapelle

11

Nienke de Jong

Schijf

12

Sveva Klok

Vierpolders

13

Brent Jongenelen

Steenbergen

14

Mees Bassa

Goudriaan

15

Lars van Oord

Hank

16

Corina van der Meer

Monster

17

Milan Jongenelen

Rucphen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Joeri Schaper

Bergen

2

Tijn van den Berg

De Lier

3

Denley van Wijnbergen

Werkendam

4

Luca van der Veken

St Jan Steen

5

Renzo Moretti

Kapelle

6

Raf de Caluwe

Rijen

7

Marit Koene

Poeldijk

8

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

9

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

10

Julia Lindhout

St Maartensdijk

11

David Koster

Woerden

12

Bastiaan de Groot

't Harde

13

Mateo HOREMANS

Olen

14

Jasper Vos

Bergen Op Zoom

15

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

16

Jelle de Vlaam

Gravendeel

17

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

18

Staf de Bode

Lokeren

19

Thijs Theuns

Zierikzee

20

Lukas Mouthaan

Dordrecht

21

Lars Prins

Hank

22

Victor Hugo Brenders

Dongen

23

Merel Hartog

Giessenburg

24

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

25

Sjoerd Bijlsma

Steenbergen

26

Sven Van MerriŽnboer

Wernhout

27

Kobe van den Bulck

Essen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Mees Vlot

Gouda

3

Thomas Engelhard

Den Haag

4

Jesse de Vries

Hoofddorp

5

Chepe Flussie

Vaalbeek

6

Mees de Vos

Heinkenszand

7

Dirk Darding

Maastricht

8

Igor Ouwerkerk

Leiden

9

Storm Klaasse

Wemeldinge

10

Tim v.d. Poel

Papendrecht

11

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

12

Lance Venema

Heerhugowaard

13

Jens Versteeg

 

14

Stijn Honcoop

Chaam

15

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

16

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

17

Dante Broeren

Berkel En Rodenrijs

18

Daan Jurriaans

Andijk

19

Bas van Zuidam

Zaamslag

20

Mirko de Jonghe

Axel

21

Jasper Kreeft

Dordrecht

22

Bradly de Boom

's-gravendeel