RONDE VAN BRUINISSE

                                23 MAART 2019  

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Robin Blummel

Sint-michielsgestel

2

Jasper de Laat

Moergestel

3

Tom Vermeer

Merksplas (b)

4

Richard Larsen

 

5

Dennis Bakker

Amsterdam

6

Timo de Jong

 

7

Jordi Talen

Spijkenisse

8

Sindre Bjerkestrand Haugsvaer

9

Emil Lindgren

 

10

Alain Broos

 

11

Ide Schelling

 

12

Lars Akkermans

Ossendrecht

13

Eloy Raas

Middelburg

14

Dorus de Rijk

De Rijp

15

Kelvin Kanen

 

16

Oliver Knudsen

 

17

Kevin Lava

 

18

Frederik Lund

 

19

Johim Ariesen

Rhenen

20

Alexander Konijn

 

21

Bram Nelck

Pijnacker

22

Pim van de Klundert

Woensdrecht

23

Jochem Kerckhaert

Schoondijke

24

Wessel Verschueren

 

25

Maarten de Nijs

Huijbergen

26

Maxim Cappelle

Ardooie

27

Eddy Gödde

Zwijndrecht

28

Jarri Stravers

Groot-ammers

29

Sven Tellegen

Hattem

30

Filip Ellingsson

 

31

Jos Koop

Eindhoven

32

Leo Gödde

Barendrecht

33

Emil Andersson

Zweden

34

Frank Stijger

Honselersdijk

35

Olivier van Pelt

Spijkenisse

36

Mathijs de Leng

 

37

Bjorn Ryde

 

38

Youp Havermans

Rotterdam

39

Roy Gijzel

's-heer Arendskerke

40

Jacob Wihk

 

41

Mike Kruijthof

Dordrecht

42

Jesper Larsson

 

43

Joey van Manen

Veenendaal

44

Arno Tellegen

Hattem

45

Bram van der Zwet

Roelofarendsveen

46

Jan Arie Scherff

Waardhuizen

47

Stefan Laurijssen

Oud Gastel

48

Carl LJUNGGREN

Zweden

49

Manuel Michielsen

Eck En Wiel

50

Michiel Jumelet

Bruinisse

51

Milan van der Touw

Voorschoten

52

Guus de Graauw

Etten Leur

53

Wilfred Slieker

Monster

54

Rienk Engele

Pijnacker

55

Jurgen Verbocht

Roosendaal

56

Pieter Israel

Kruiningen

57

Bob Kerkhofs

Wouw

58

Marco Geleijnse

Hellevoetsluis

59

Koen van de Klundert

Woensdrecht

60

Ronan van Zandbeek

Schijndel

61

Dennis Buijs

Benthuizen

62

Pieter Vette

Heinkenszand

63

Arie van't Geloof

Dirksland

64

Arian Oosthoek

Delft

65

Jeffrey Doornbusch

Breda

66

Noah de Groot

 

67

Bram Mens

Wateringen

68

Thomas Nieland

Heinenoord

69

Hannes Forsby

Zweden

70

Arno Kleinjan

Amsterdam

71

Roy Guequierre

Tholen

72

Jesper JOHANSSON

Zweden

73

Wessel van Koppen

Schipluiden

75

Alexander NUIJA

Zweden

DNF

Iulian Baciu

Vlissingen

DNF

Bart van den Berg

Wijngaarden Zh

DNF

Jeroen Buis

Zoetermeer

DNF

Youri van Esch

Sint-oedenrode

DNF

Kees Pameijer

Den Haag

DNF

Germon Peeters

Tilburg

DNF

Roel Post

Pijnacker

DNF

Tom de Vreede

Pijnacker

DNF

Lars Steenbakker

 

DNF

Sjors van Zandbeek

 

DNF

Paul Dekkers