JEUGDRONDE VAN ASSEN

                                23 MAART 2019  

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Hugo Cappon

Raalte

2

Lyam Doddema

Raalte

3

Eloise Drent

Haren

4

Tessa Hokke

Yde

5

Liam Elzinga

Ternaard

6

Roy Casteel

Zwolle

7

Mirthe Wagteveld

Zwolle

8

Vera Weber

Swifterbant

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

2

Dido Jalving

Klazienaveen

3

Svetlana Wouda

Apeldoorn

4

Sigrid van der Wal

Burum

5

Mathijs van der Wal

Apeldoorn

6

Lucas Corné Blok

Woerden

7

Djurre Kroontje

Burgum

8

Thom Berends

Westerbork

9

Esmee Idsinga

Diever

10

Yor Hanterink

Assen

11

Ruben Haverdings

Zuidlaren

12

Olivier van Santen

Assen

13

Marlene De Ruiter

Nijkerk

14

Jochem ter Weel

Enter

15

Lucas van der Meer

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Ayden de Jong

Zoetermeer

3

Sem heering

Rijssen

4

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

5

Siger van der Wal

Burum

6

Finn Hoeksma

De Westereen

7

Sven Dijkman

Groningen

8

Jeffrey Stienstra

Burgum

9

Lucas Trapman

Hasselt

10

Jurre Weber

Swifterbant

11

Julia Braam

Assen

12

Bram Borst

Hasselt

13

Tim Bijvank

Roden

14

Koen Broekroelofs

Zwolle

15

Joshua Eghuizen

Apeldoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Lennon Grobbink

 

2

Esmee Blok

 

3

Hannah Kiers

 

4

Joris Nomden

 

5

Djuani van der Gouw

 

6

Rune Olij

 

7

Max Minck

 

8

Job Wagteveld

 

9

Jelle de Vries

 

10

Chris Kiers

 

11

Koen van Dijk

 

12

Naomy Mulder

 

13

Teun Hofstede

 

14

Kai Minck

 

15

Floris van Santen

 

16

Matthijs Lamain

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Daan Dijkman

Groningen

2

Finn Hiemstra

Burgum

3

Thomas Huitema

Roden

4

Joëlle Eenkhoorn

Genemuiden

5

Hugo Wessels

Enter

6

Toine Broekroelofs

Zwolle

7

Kick Duim

Borne

8

Maud Bouwers

Grolloo

9

Finn Hiemstra

 

10

Jetske Willemsen

Denekamp

11

Lotte Casteel

Zwolle

12

Florian Drent

Haren

13

Tom Loendersloot

Deventer

14

Jelte ter Weel

Enter

15

Koert Weber

Swifterbant

16

Luca Bakker

Zwolle

17

Sem van de Bunt

Noordscheschut

18

Kirsten Buurmeijer

Hoogeveen

19

Dylan Stienstra

Burgum

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Cedric de Jager

Barendrecht

3

Denley van Wijnbergen

Werkendam

4

Rocco Meenhuis

Nijverdal

5

Fien Winters

Hasselt

6

Sem Hofstede

Hengelo

7

Floris Haverdings

Zuidlaren

8

Esmée Ellermann

Emmen

9

Loes Nomden

Hattem

10

Sven van der Wal

Burum

11

Mark Mandemaker

Hoogvliet

12

Mayke Blok

Olst

13

Ruben Medendorp

Eelde

14

Jesse Hoogland

Nijverdal

15

Thomas Nijenhuis

Groningen

16

Marthijn Berends

Westerbork

17

Ties van Roode

Heemstede

18

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag

19

Wessel van Keulen

Heino

20

Gijs Dinkelman

Assen

21

Tsjisse Weening

Harkema

22

Nina Oolders

Scheemda

23

Stijn Heering

Rijssen

24

Senna Vis

Nunspeet

25

Rixt de Jong

Amersfoort

26

Jasper Wiersma

Burgum

27

Jorne Broekroelofs

Zwolle

28

Bauke ter Weel

Enter

29

Sophie Stoop

Assen

30

Loes Brouwer

De Wijk

31

Jildou Mare Geertsma

Leeuwarden

32

Karsten Quak

Assen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Tieme Stoffers

Gasteren

3

Jelle van Dijk

Dronten

4

Jelrik Hiemstra

Drachten

5

Nauk ten Thije

Eibergen

6

Darcy Mensink

Raalte

7

Stijn Geersing

Groningen

8

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

9

Lasse Oosterhoff

Thesinge

10

Jip Kerssies

Hijken

11

Ivar Hoekstra

Assen

12

Thijs van der Molen

Peize

13

Steijn Oosterveld

Onnen

14

Samuel van der Meer

Assen

15

Thijs van Jaarsveld

 

16

Jan Veenhuis

Assen

17

Mika Stoop

Assen