RONDE VAN DRENTHE

                                                        17 MAART 2019  

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

 

 

 

 

1

LIGTHART Pim

NED

DIRECT ENERGIE

5:15:49

2

DE GREEF Robbert

NED

ALECTO CYCLINGTEAM

3

3

BAGIOLI Nicola

ITA

NIPPO - VINI FANTINI - FAIZANE'

38

4

LIEPINS Emils

LAT

WALLONIE BRUXELLES

39

5

HOFSTETTER Hugo

FRA

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

41

6

NŐMMELA Aksel

EST

WALLONIE BRUXELLES

41

7

PLANCKAERT Edward

BEL

SPORT VLAANDEREN - BALOISE

41

8

BERNAS Pawel

POL

CCC TEAM

41

9

CANOLA Marco

ITA

NIPPO - VINI FANTINI - FAIZANE'

41

10

GOGL Michael

AUT

TREK - SEGAFREDO

41

11

SCHELLING Ide

NED

SEG RACING ACADEMY

+3:13

12

DE BONDT Dries

BEL

CORENDON - CIRCUS

+3:13

13

OWSIAN Lukasz

POL

CCC TEAM

+3:15

14

REINDERS Elmar

NED

ROOMPOT - CHARLES

+4:12

15

TAMINIAUX Lionel

BEL

WALLONIE BRUXELLES

+4:52

16

PEÁK Barnabás

HUN

SEG RACING ACADEMY

+4:52

17

BOUDAT Thomas

FRA

DIRECT ENERGIE

+4:57

18

NONE None

DEN

RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM

+4:57

19

HAVIK Piotr

NED

BEAT CYCLING CLUB

+4:57

20

SAJNOK Szymon

POL

CCC TEAM

+5:01

21

DEMPSTER Zakkari

AUS

ISRAEL CYCLING ACADEMY

+5:01

22

VERMELTFOORT Coen

NED

ALECTO CYCLINGTEAM

+5:01

23

MEEUS Jordi

BEL

SEG RACING ACADEMY

+5:01

24

SPENGLER Lukas

SUI

WALLONIE BRUXELLES

+5:01

25

JANS Roy

BEL

CORENDON - CIRCUS

+5:01

26

VERGAERDE Otto

BEL

CORENDON - CIRCUS

+5:01

27

ALLEGAERT Piet

BEL

SPORT VLAANDEREN - BALOISE

+5:01

28

NOPPE Christophe

BEL

SPORT VLAANDEREN - BALOISE

+5:01

29

DE VRIES Hartthijs

NED

VLASMAN CT

+5:01

30

BUDDING Martijn

NED

BEAT CYCLING CLUB

+5:01

31

TIMMERMANS Justin

NED

ROOMPOT - CHARLES

+5:01

32

WILLEMS Thimo

BEL

SPORT VLAANDEREN - BALOISE

+5:01

33

SLIK Ivar

NED

MONKEY TOWN - A BLOCK CT

+5:01

34

CARDIS Romain

FRA

DIRECT ENERGIE

+5:01

35

MINNAARD Marco

NED

WANTY - GOBERT CYCLING TEAM

+5:01

36

BJERG Mikkel

DEN

HAGENS BERMAN AXEON

+5:04

37

JANSSEN Adriaan

NED

MONKEY TOWN - A BLOCK CT

+5:04

38

OTTEMA Rick

NED

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL

+5:04

39

MOSCHETTI Matteo

ITA

TREK - SEGAFREDO

+5:04

40

GRADEK Kamil

POL

CCC TEAM

+5:04

41

CIMA Imerio

ITA

NIPPO - VINI FANTINI - FAIZANE'

+5:04

42

CATTANEO Mattia

ITA

ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC

+5:06

43

VALLEE Boris

BEL

WANTY - GOBERT CYCLING TEAM

+5:30

44

?ERNÝ Josef

CZE

CCC TEAM

+5:39

45

DEVOLDER Stijn

BEL

CORENDON - CIRCUS

+5:54

46

TURGIS Jimmy

FRA

VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

+8:09

47

VEYHE Torkil

DEN

RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM

+8:09

48

DE BACKER Bert

BEL

VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

+10:43

49

VAN DER KOOIJ Bas

NED

MONKEY TOWN - A BLOCK CT

+10:43

50

VAN SINTMAARTENSDIJK Daan

NED

ALECTO CYCLINGTEAM

+10:43

51

OOSTRA Folkert

NED

MONKEY TOWN - A BLOCK CT

+10:43

52

VAN DALEN Jason

NED

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL

+10:43

53

DE JONGE Maarten

NED

MONKEY TOWN - A BLOCK CT

+10:43

54

GARRISON Ian

USA

HAGENS BERMAN AXEON

+10:43

55

HANSEN Lasse Norman

DEN

CORENDON - CIRCUS

+10:43

56

MŘRCH KONGSTAD Tobias

DEN

RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM

+10:43

57

BOUWMANS Dylan

NED

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL

+10:43

58

KRUL Stef

NED

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL

+10:43

59

SEYE Guillaume

BEL

BEAT CYCLING CLUB

+10:43

60

BARBIER Rudy

FRA

ISRAEL CYCLING ACADEMY

+10:43

61

FORTIN Filippo

ITA

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

+10:43

62

VAN POPPEL Boy

NED

ROOMPOT - CHARLES

+10:43

63

KOCH Jonas

GER

CCC TEAM

+10:43

64

CARVALHO André

POR

HAGENS BERMAN AXEON

+10:43

65

DUVIGNEAU Beau

NED

VLASMAN CT

+10:43

66

GENE Yohann

FRA

DIRECT ENERGIE

+10:43

67

VAN GENECHTEN Jonas

BEL

VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

+10:43

68

PICHOT Alexandre

FRA

DIRECT ENERGIE

+10:43

69

TOUZE Damien

FRA

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

+10:43

70

CHETOUT Loic

FRA

COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS

+10:43

71

COOLEN Yves

BEL

BEAT CYCLING CLUB

+10:43

72

MENGOULAS Alex

NED

BEAT CYCLING CLUB

+10:43

73

DE WINTER Ludwig

BEL

WANTY - GOBERT CYCLING TEAM

+10:47

74

ROBEET Ludovic

BEL

WALLONIE BRUXELLES

+10:47

75

JŘRGENSEN Mathias Norsgaard

DEN

RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM

+13:22

 

 

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN.

 

 

 

 

 

 

1

BASTIANELLI Marta

ITA

TEAM VIRTU CYCLING

4:24:14

2

BLAAK Chantal

NED

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

0

3

VAN DIJK Ellen

NED

TREK - SEGAFREDO

0

4

PIETERS Amy

NED

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

20

5

KOPECKY Lotte

BEL

LOTTO SOUDAL LADIES

20

6

DIDERIKSEN Amalie

DEN

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

20

7

MACKAIJ Floortje

NED

TEAM SUNWEB

20

8

WILD Kirsten

NED

WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM

20

9

KASPER Romy

GER

ALE CIPOLLINI

20

10

VAN DEN BOS Jip

NED

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

20

11

VOS Marianne

NED

CCC - LIV

36

12

BRAND Lucinda

NED

TEAM SUNWEB

37

13

CROMWELL Tiffany

AUS

CANYON / /SRAM RACING

43

14

ROY Sarah

AUS

MITCHELTON SCOTT

+1:15

15

HOSKING Chloe

AUS

ALE CIPOLLINI

+1:18

16

BARNES Alice

GBR

CANYON / /SRAM RACING

+1:18

17

CONFALONIERI Maria Giulia

ITA

VALCAR CYLANCE CYCLING

+1:18

18

LEPISTÖ Lotta Pauliina

FIN

TREK - SEGAFREDO

+1:18

19

RYAN Alexis

USA

CANYON / /SRAM RACING

+1:18

20

JASINSKA Malgorzata

POL

MOVISTAR TEAM WOMEN

+1:18

21

KLEIN Lisa

GER

CANYON / /SRAM RACING

+1:18

22

KUIJPERS Evy

NED

CCC - LIV

+1:18

23

KNETEMANN Roxane

NED

PARKHOTEL VALKENBURG

+1:18

24

BIANNIC Aude

FRA

MOVISTAR TEAM WOMEN

+1:18

25

BANKS Elizabeth

GBR

BIGLA

+1:18

26

CORDON RAGOT Audrey

FRA

TREK - SEGAFREDO

+1:18

27

BRENNAUER Lisa

GER

WNT ROTOR PRO CYCLING TEAM

+1:18

28

KITCHEN Lauren

AUS

FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE

+1:54

29

JACKSON Alison

CAN

TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK

+1:54

30

LETH Julie

DEN

BIGLA

+1:54

31

ENSING Janneke

NED

TEAM SUNWEB

+1:54

32

BROWN Grace

AUS

MITCHELTON SCOTT

+1:54

33

BERTIZZOLO Sofia

ITA

TEAM VIRTU CYCLING

+1:54

34

KRÖGER Mieke

GER

TEAM VIRTU CYCLING

+1:54

35

VAN DER HULST Amber

NED

NETHERLANDS

+3:00

36

DOM Annelies

BEL

LOTTO SOUDAL LADIES

+3:01

37

GAFINOVITZ Rotem

ISR

CANYON / /SRAM RACING

+3:01

38

BUURMAN Eva

NED

BOELS DOLMANS CYCLINGTEAM

+3:01

39

FOURNIER Roxane

FRA

MOVISTAR TEAM WOMEN

+3:01

40

TAGLIAFERRO Marta

ITA

HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT

+3:01

41

HARRIS Ella

NZL

CANYON / /SRAM RACING

+3:01

42

PALADIN Soraya

ITA

ALE CIPOLLINI

+3:01

43

ELVIN Gracie

AUS

MITCHELTON SCOTT

+3:01

44

CHRISTMAS Danielle

GBR

LOTTO SOUDAL LADIES

+4:11

45

GEORGI Pfeiffer

GBR

TEAM SUNWEB

+4:11

46

ALONSO DOMINGUEZ Sandra

ESP

BIZKAIA - DURANGO

+4:11

47

ERI? Jelena

SRB

ALE CIPOLLINI

+4:11

48

KESSLER Nina

NED

TEAM TIBCO - SILICON VALLEY BANK

+4:21