RONDE VAN OUD-VOSSEMEER

                                                 16 MAART 2019  

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Tim van Dijke

 

2

Arno Kleinjan

Amsterdam

3

Stefan Laurijssen

Oud Gastel

4

Jos Koop

Eindhoven

5

Oscar van Wijk

Wormer

6

Bram Dissel

Arnhem

7

Jordi Talen

Spijkenisse

8

Eloy Raas

Middelburg

9

Lieven Anthonise

Dordrecht

10

Jasper de Laat

Moergestel

11

Manuel Michielsen

Eck En Wiel

12

Rico van Damme

Yerseke

13

Bart Lemmen

Utrecht

14

Jord Baak

Dronten

15

Frenky van der Vorst

Halsteren

16

Ronan van Zandbeek

Schijndel

17

Witten Anthonise

Dordrecht

18

Bram de Kort

 

19

Mick van Dijke

 

20

Bastijn Boele

Leiden

21

Dirk Jansen

Westerhoven

22

Bas Sitters

 

23

Eddy Gödde

Zwijndrecht

24

Gerrie van Lingen

Twijzelerheide

25

Jurgen Seelen

Dreumel

DNF

Niels Bierens

Eersel

DNF

Justin Boone

Kapelle

DNF

Rob van Broekhoven

Roosendaal

DNF

Jimmy de Bruyn

Sint Jansteen

DNF

Jeffrey Doornbusch

Breda

DNF

Robbie Gevers

Schijndel

DNF

Roy Gijzel

's-heer Arendskerke

DNF

Derek Heek

Montfoort

DNF

Daan Hoeks

Amstelveen

DNF

Ruben Hoogland

Rotterdam

DNF

Paul Hoondert

Heinkenszand

DNF

Pieter Israel

Kruiningen

DNF

Michiel Jumelet

Bruinisse

DNF

Jan Reinder Kempenaar

Kollum

DNF

Bob Kerkhofs

Wouw

DNF

Koen van de Klundert

Woensdrecht

DNF

Daniël Langereis

Delft

DNF

Sam Muskens

Tilburg

DNF

Rik Nederlof

Breda

DNF

Bas Nieuwkoop

Roosendaal

DNF

Maarten de Nijs

Huijbergen

DNF

Mike van Nunspeet

Den Haag

DNF

Olaf Oussoren

Amerongen

DNF

Olivier van Pelt

Spijkenisse

DNF

Mike Raven

Loosdrecht

DNF

Iwan Schut

Stadskanaal

DNF

Florian Smits

Dinxperlo

DNF

Lars Steenbakker

's-heerenhoek

DNF

Geert Verheijen

Rijsbergen

DNF

Pieter Vette

Heinkenszand

DNF

Timon van der Wal

Groningen

DNF

Pieter-Paul de Weerd

Apeldoorn

DNF

Sjors van Zandbeek

Heeswijk-dinther

DNF

Cris Zwanenburg

Alphen A/d Rijn

DNF

Kars ten Boske

 

DNF

Sven Nijhuis

 

DNF

Jake Dobson

 

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Hidde van Veenendaal

Dongen

2

Jim Kes

Volendam

3

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland

4

Owen Geleijn

Rijsenhout

5

Sten Verzijl

Berkel En Rodenrijs

7

Gianni Pavone

Steenbergen

8

Jamie Prince

Oud Vossemeer

9

Robin van Oorschot

Klein-zundert

10

Jaap Roelen

Chaam

11

Stan van den Bergh

Oud-gastel

12

Kevin Arrammach

Maastricht

13

Arjan Poleij

Kruiningen

14

Dennis Willems

Boxmeer

15

Vincent Kriek

Zeewolde

16

Luc van der Hoeven

Wateringen

17

Huub Artz

Wintelre

18

Erwin Smit

Wervershoof

19

Serginho Wilshaus

Haarlem

20

Jardi Christiaan van der Lee

Schiedam

21

Daan Schaasberg

Almere

22

Wouter Hopmans

Hoogerheide

23

Yoeri Slokkers

Oud Vossemeer

24

Ward de Schepper

Made

25

Tristan Geleijn

Rijsenhout

26

Jurgen Mesu

Middelburg

27

Jasper Kraaijenbrink

Abbenbroek

28

Jody Jochems

Sint Anthonis

29

Wessel Mouris

Baambrugge

30

Bart Beks

Wouw

31

Tijmen van der Pijl

Amstelveen

32

Joran Wiskerke

's Heer Hendrikskinderen

33

Arjan Boshoven

Spijkenisse

34

Sven Pijnenburg

Raamsdonksveer

35

Xander van Dijk

Roosendaal

36

Stijn van Lohuizen

Heerde

37

Tim van der Voort

De Lier

38

Sjors van der Glas

Dordrecht

39

Thijs van den Broek

Gilze

40

Bram van Herk

Groot Ammers

41

Casper Polet

Katwijk

42

Bjorn Claassen

Den Haag

43

Etienne van Poecke

Nieuw Vennep

44

Flavio Moretti

Kapelle

45

Sebastiaan Vermulm

Zoetermeer

46

Leon van der Nat

Capelle A/d Ijssel

DNF

Mathijs de Blom

Zeewolde

DNF

Joris Keller

Den Haag

DNF

Tycho Nomden

Hoenderloo

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/JUNIOR/AMATEURS-VROUWEN

 

 

 

1

Minke Slingerland

Oosterhout

2

Marieke van Witzenburg

Brielle

3

Shirin van Anrooij

Kapelle

4

Rosalie van der Wolf

Oude-tonge

5

Ellen MCDERMOTT

Whitby

6

Minke Bakker

Monster

7

Hanneke de Goeje

Leiden

8

Céline van Houtum

Den Dungen

9

Leonie Bos

's-gravendeel

10

Rikke Bak Dalgaard

 

11

Gaby Gieskens

's-gravenhage

12

Yonna van Dam

Voorhout

13

Tessa Paardekooper

 

14

Inez Beijer

Driel

15

Kim Baptista

Breda

16

Yva Geluk

Middelburg

17

Dčvon Kuijstermans

Oudenbosch

18

Susie Cats

Rotterdam

19

Alicja Verhagen

Woerden

20

Maaike Meistrok

Elshout

21

Esther van Leeuwe

Krimpen Aan Den Ijssel

22

Marielle Rockland

Nijmegen

23

Lisa van der Meer

's-gravenzande

24

Thirza Korevaar

Groot Ammers

25

Fleur Kessels

Delft

26

Fleur van der Peet

Den Haag

27

Gwenno Hughes

Breda

28

Daniela Trckova

Tsjechië

29

Lieke Van Weereld

Papendrecht

30

Zoë Kroonen

Oosterhout Nb

31

Sophie Tierolf

Schellebelle

32

Femke de Graaff

Voorschoten

33

Pernilla van Rozelaar

Medemblik

34

Lise Visser

Prinsenbeek

35

Lotte Akkermans

Ossendrecht

36

Lorraine Röge

Alphen Aan Den Rijn

37

Lieke v.d. Draaij

 

38

Piene Romers

Rozenburg

39

Inge van Ginneken

Heerle

40

Kim van de Groenendaal

Rotterdam

41

Lisse Ceulemans

Wortel

42

Malena van Dam

Haastrecht

DNF

Sanne Jongenelen

Steenbergen Nb

DNF

Ilse Miltenburg

Eck En Wiel

DNF

Laura Molenaar

Oud Beijerland

DNF

Arianna Pruisscher

Sittard

DNF

Judith Stolze

De Lier

DNF

Isabel Tambach

Assendelft

DNF

Nina Spapen

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Jacob Wijnstra

Kapelle

2

Koen Wulterkens

Boxmeer

3

Anthony Kets

Berendrecht

4

Jelle Veraart

Essen

5

Stan van der Meer

Delft

6

Marino Noordam

De Lier

7

Arjan Ootjers

Rotterdam

8

Berend Gras

Den Haag

9

Marvin Steenbergen

Waddinxveen

10

Alexander Masseurs

Steenbergen

11

Merijn Dam

Den Haag

12

Thijs Bon

Alphen Aan Den Rijn

13

Gilian de Visser

 

14

Gert van der Grijn

Ameide

15

Marco Kuijvenhoven

´s-gravenzande

16

Pim van de Klundert

Woensdrecht

17

Roy Guequierre

Tholen

18

Youri Deelen

Schoonhoven

19

Bram Boog

Rotterdam

20

Nick Moerland

Rotterdam

21

Thomas Nieland

Heinenoord

22

Patrick de Jong

Noordeloos

23

Ronald Withagen

Ossendrecht

24

Henk de Jong

Nieuwveen

25

Thijs Brouwer

Sprang-capelle

26

Simon Jansen

Tholen

27

Rick van Vliet

Rotterdam

28

Bas Jumelet

Bruinisse

29

Nick Riddy

Veghel

30

Roel van Gameren

Veghel

DNF

Nick van Diest

Alphen Aan Den Rijn

DNF

Jonathan Espigares

Ridderkerk

DNF

Joost van der Helm

Pijnacker

DNF

Dave Kortekaas

Rotterdam

DNF

Cor van Leeuwen

Borger

DNF

Daniel Pelgrim

Sassenheim

DNF

Murat Tunal

Delft

DNF

Jeroen Wesselius

Zoetermeer

DNF

Patrick van Zuilen

Nieuwegein