†††††††††††††††††††† ††††††††††††RONDE VAN DEN HAAG.UITHOF

††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††30 SEPTEMBER 2018††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

2

Jil Koot

Rotterdam

3

Jayden Lampen

Leusden

4

Nicole van Sighem

Breda

5

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

6

Finn Wuisman

Spijkenisse

7

Hannah van Rijswijk

Schoonhoven

8

Britt Post

Berkel En Rodenrijs

9

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

10

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

12

Yara Gouw

Barendrecht

13

Niels Bruins

Velserbroek

14

Stijn de Jong

Ter Aar

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Amy Grosz

Zevenhuizen

3

Ayden de Jong

Zoetermeer

4

Zeb Olsthoorn

 

5

Brett Timmer

Papendrecht

6

Filippo van Loo

Amsterdam

7

Mara Vergeer

Warmond

8

Ňsa de Keijzer

Zuidland

9

Rosalie 's-Gravemade

Kwintsheul

10

Britt Jeucken

Venray

11

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis

12

Marcus Harmsen

Den Haag

13

Eefje van Ruijven

Poeldijk

14

Floortje de Vries

Monster

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

2

NoŽl Goijert

's-gravenzande

3

Sander Tullemans

Stramproy

4

Lars van den Berg

Vleuten

5

Justen Hauser

Poeldijk

6

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

7

Yiran van 't Oosten

Bleiswijk

8

Sam Mullaert

Kapelle

9

Isere Koster

Etten- Leur

10

Jesse Klein

Nieuw Vennep

11

Liam Den Breejen

Sliedrecht

12

Ilse Traa

Nieuwegein

13

Noery Weber

Abcoude

14

Liedewij Harmens

Oegstgeest

15

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

16

Olivier Westerveld

Bodegraven

17

Pascal Cutler

Amsterdam

18

Steijn van der Laarse

Den Haag

19

Abe Beunders

Delft

20

Zhara MŲllers

Leimuiden

21

Tygo van der Beek

Heenvliet

22

Bram de Waard

Heenvliet

23

Joshua Weise

Lage Zwaluwe

DNF

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Max de Lincel

Voorschoten

2

Lars Langendoen

 

3

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

4

Maurits Buiter

Leiden

5

Deirdre Mens

Leiden

6

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

7

Jules van Neer

Echt

8

Thijmen de Jong

Ter Aar

9

Veerle Muller

Haarlem

10

Senna de Kok

Voorburg

11

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

12

Chiara Danckaarts

Utrecht

13

Teun Paaimans

Kapelle

14

Mees Bassa

Noordeloos

15

Elise van Sighem

Breda

16

Floris Blok

Rotterdam

17

Annabelle Winia

Den Haag

18

Mark Bruins

Velserbroek

19

Joaquin Henskes

Almere

20

Freek de Kok

Voorburg

21

Koen Bocxe

Ter Aar

22

DaniŽl Weeder

Leiden

23

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

24

Thijs Bijl

Papendrecht

25

Jayden de Jong

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Tijn van den Berg

De Lier

3

Raf de Caluwe

Rijen

4

Pepijn de Kok

Voorburg

5

Marit Koene

Poeldijk

6

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

7

Steijn Fles

Montfoort

8

Anco Ballif

Gouda

9

Dennis van Maurik

Wateringen

10

Rosalie de Haas

Pijnacker

11

Danijel Agricola

Terwispel

12

Joer Post

Delfgauw

13

Nora de Haas

 

14

Anouk Bijl

Papendrecht

15

Lukas Mouthaan

Dordrecht

16

Job Nievelstein

 

17

Kevin van Eck

Zuidland

18

Frederique Verschuur

 

19

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

20

Ties van Roode

Heemstede

21

Jelle Groen

Den Haag

22

Jimi Alberts

 

DNF

Senna Wuisman

Spijkenisse

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Mees Vlot

Gouda

2

Matthijs Bink

Rijen

3

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

4

Mika van der Lans

Lisse

5

Ingmar van den Bosch

Lisse

6

Rens Vergeer

Warmond

7

Swen Vonk

Bergschenhoek

8

Igor Ouwerkerk

Leiden

9

Thijmen Groen

Den Haag

10

Jesse de Vries

Hoofddorp

11

Lisa van de Kamp

Den Haag

12

Tim Verdel

Roelofarendsveen

13

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

14

Stein Bocxe

Ter Aar

15

Lisa van Belle

Zoetermeer

16

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

17

Ramon Setz

Geldrop

18

Indy Baas

Bergambacht

19

Floris Verschuur

 

20

Sven Pera

Pijnacker

21

Olivier Oosterwijk Hernandez

Den Haag

22

Nina Tom

Den Haag

23

Ruben Bassa

Noordeloos

24

Jasper Kreeft

Dordrecht

25

Joey Welling

Dongen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Joeri de Coo

Maarssenbroek

2

Pepijn Veenings

Assendelft

3

Thijs van Schie

Leiden

4

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

5

Kai Schoolenaar

Zwanenburg

6

Brent Vos

Castricum

7

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

8

Kevin Gosniowski

Maassluis

9

Joris Kranenburg

Apeldoorn

10

Ruud van Leeuwen

 

11

Maxime Duba

Alkmaar

12

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs

13

Martijn Weeder

Leiden

14

Jules Sla

Vlaardingen

15

Jesper Beiboer

Zegveld

16

Sem van der Putten

Nieuw Vennep

17

Micky Alberts

 

18

Jorik van Maaren

Gorinchem

19

Dani van der Lee

Schiedam

20

Louis Nogrette

Den Haag

21

Sam Klinkenberg

Den Haag