†††††††††††††††† ††††JEUGDRONDE BAVELSE BERG

†††† ††††††††††††††††††††††††††††††16 SEPTEMBER 20218††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Gijs van den Biggelaar

Galder

3

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

4

Imke Menting

Apeldoorn

5

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

6

Jil Koot

Rotterdam

7

Finn Wuisman

Spijkenisse

8

Abe Bol

Cromvoirt

9

Puck Bunning

Vught

10

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

11

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

12

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

13

Hebe van Eijndhoven

 

14

Ferno Verhoeven

Kaatsheuvel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Zevenhuizen

2

Tygo van Riel

 

2

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

3

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

4

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

5

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

6

Brett Timmer

Papendrecht

7

Sven Wisse

Rilland

8

Mara Vergeer

 

9

Andries Knapen

Esch

10

Elena van der Veken

St. Jansteen

11

Ayden de Jong

Zoetermeer

13

Ňsa de Keijzer

Zuidland

14

Florian Doens

Oostburg

15

Lotte de Grave

Tholen

16

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

17

Eefje van Ruijven

Poeldijk

18

Jurre Weber

Swifterbant

19

Anne Freij

Hellevoetsluis

20

Mats Slabbekoorn

Kapelle

21

Fenne de Laat

Moergestel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

NoŽl Goijert

's-gravenzande

3

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

4

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

5

Indy van Velzen

Waddinxveen

6

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

7

Sam Mullaert

Kapelle

8

Lars van den Berg

Vleuten

9

Suzanne Mulder

Epe

10

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

11

Evi de Jonge

's Gravendeel

12

Isere Koster

Etten- Leur

13

Mathijs Klippel

Etten-leur

14

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

15

Thyn Jacobs

Etten-leur

16

Kim Lauwerijssen

Rucphen

17

Tygo van der Beek

Heenvliet

18

Lars Franken

Oisterwijk

19

BjÝrn Hoogerheide

Goes

20

Joshua Weise

Lage Zwaluwe

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Michiel Mouris

Baambrugge

2

Max de Lincel

Voorschoten

3

Thomas Huitema

Roden

4

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

5

Fee Knaven

Strijbeek

6

Jules van Neer

Echt

7

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

8

Nick Wisse

Rilland

9

Deirdre Mens

Leiden

10

Veerle Muller

Haarlem

11

Gunne van Sinaey

Schendelbeke

12

Cas Krebbers

Deest

13

Daan Hartog

Giessenburg

14

Liz Toonen

Boxmeer

15

Teun Paaimans

Kapelle

16

Luuk Wolthuis

Hank

17

Maud Adams

Budel

18

Chiara Danckaarts

Utrecht

19

Lars van Oord

Hank

20

Ruben Willemsen

Apeldoorn

21

Dennis Polfliet

Yerseke

22

Jens Slabbekoorn

Kapelle

23

Elise van Sighem

Breda

24

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

25

Merijn Schinkel

Zeewolde

26

Lars Jochems

 

27

Michiel Fuite

Berkel-enschot

28

Jibbe van Dam

Tilburg

29

DaniŽl Weeder

Leiden

30

Pim van Leenders

Geldrop

31

Jayden Ouwerling

Breda

32

Ivan de Man

Tilburg

33

Jelle de Geest

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

 

2

Xaydee van Sinaey

Schendelbeke

3

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

4

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

5

Nicolas Aernouts

 

6

Jorn van der Made

Prinsenbeek

7

Mark Mandemaker

Hoogvliet

8

Luca van der Veken

St Jan Steen

9

Renzo Moretti

Kapelle

10

Pepijn de Kok

Voorburg

11

Niek Suijker

Schipluiden

12

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

13

Bastiaan de Groot

Oldebroek.

15

Tijn van den Berg

De Lier

16

Raf de Caluwe

Rijen

17

Rocco Meenhuis

Nijverdal

18

Finn Hoefmans

Alphen Nb

19

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

20

Marit Koene

Poeldijk

21

Julia Lindhout

St Maartensdijk

22

Lisa van Heel

Zaltbommel

23

Vic Esselink

Tilburg

24

Sven Stapersma

's-gravenzande

25

Lars Prins

Hank

26

Anco Ballif

Gouda

27

Jelle de Vlaam

Gravendeel

28

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

29

Stijn Wierda

Heerhugowaard

30

Steijn Fles

Montfoort

31

Dennis van Maurik

Wateringen

32

Joer Post

Delfgauw

33

Sil Bergsma

Oudenhoorn

34

Jorn van Beers

Moergestel

35

Camiel Thunnissen

's-gravenzande

36

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

37

Sander Blaakmeer

Berlicum

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Thom van der Werff

Annen

3

Mees Vlot

Gouda

4

Thom van Herwaarden

Rossum

5

Martijn Mulder

Epe

6

Nienke Vinke

Amersfoort

7

Viego Tijssen

Amstelveen

8

Babette van der Wolf

Oude Tonge

9

Julian Vergouw

Amsterdam

10

Nienke Veenhoven

Oostzaan

11

Hidde Swart

Oosterhout

12

Igor Ouwerkerk

Leiden

13

Mirre Knaven

Strijbeek

14

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

15

Jesse de Vries

Hoofddorp

16

Stijn Honcoop

Chaam

17

Britt de Grave

Tholen

18

Cleo Kiekens

Hemelveerdegem

19

Rens Vergeer

Warmond

20

Toinne Vriezen

Amersfoort

21

Stein Bocxe

Ter Aar

22

Pem Hoefmans

Alphen

23

Indy Baas

Bergambacht

24

Mees de Vos

Heinkenszand

25

Ingmar van den Bosch

Lisse

26

Lisa van Belle

Zoetermeer

27

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

28

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

29

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

30

Rens GrŲmmel

Uithoorn

31

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

32

Tom Faasen

Prinsenbeek

33

Ramon Setz

Geldrop

34

Bo van Elven

Etten-leur

35

Siemen Hooiveld

Berghem

36

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht

37

Bas van Zuidam

Zaamslag

38

Jan Kraus

Oss

39

Jayden Post

Strijen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Nick Brand

Pijnacker

2

Senna Nijman

Heelsum

3

Jasper Huitema

Roden

4

Yorick Slaets

Lint

5

Max van der Meulen

Den Haag

6

Jonas Roodenburg

Maassluis

7

Stijn Hezeman

Apeldoorn

8

Jelle Boonstra

Ouderkerk A/d Amstel

9

Daan van den Berg

De Lier

10

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

11

Justus Willemsen

Apeldoorn

12

Mauro van de Mergel

Belgi…

13

Brent Vos

Castricum

14

Rowan van Oord

Hank

15

Dennis de Haan

Veenendaal

16

Mees van Duren

Nes A/d Amstel

17

Laszlo van Melis

Heesch

18

Luka Fredrikze

Lisse

19

Yorick Brethouwer

Oosterhout

20

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide

21

Stef Klijs

Tilburg

22

Jari Prins

Hank

23

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

24

Joris Kranenburg

Apeldoorn

25

Sieb van der Pas

Heeswijk-dinther

26

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

27

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

28

Mick Nijveld

Nijverdal

29

BjŲrn Vos

Sint-michielsgestel

30

Ward Senneker

Zundert

31

Martijn Weeder

Leiden

32

Maurits Neele

Oude Tonge

33

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

34

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

35

Kevin Gosniowski

Maassluis

36

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs