††† †††††††††††††††††††RONDE VAN TILBURG.KORVEL

†††† ††††††††††††††††††††††††††††††09 SEPTEMBER 20218††††

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES:

 

 

 

1

Maureen Arens

Kruiningen

2

Yuli van der Molen

Krommenie

3

Silke Blei

Hurwenen

4

Bente van den Nouweland

Rijen

5

Ilse Lingen

Ouderkerk Aan Den Ijssel

6

Mijntje Geurts

Luyksgestel

7

Jerney van der Heijden

 

8

Lotte Jansen

Dordrecht

9

Malena van Dam

Haastrecht

10

Sanne van Heel

Zaltbommel

11

Mandy Hesselberth

Kaatsheuvel

12

Tess de Visser

Reeuwijk

13

Anne Schumacher

Horst

14

Fenna Derksen

Haalderen

DNF

Sophie Tierolf

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Raf Bastiaanssen

Sprundel

3

Beer van Beurden

 

4

Abe Bol

Cromvoirt

5

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

6

Puck Bunning

Vught

7

Luuk Braspenning

Eindhoven

8

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

9

Damy van den Bogaard

Helmond

10

Jasper van Katwijk

Handel

11

Anke Verhoeven

Erp

12

Brianne Dokter

Valkenswaard

13

Martijn Mutsaers

Tilburg

14

Froukje van Wijgerden

Bruchem

15

Inz Coset

Schijndel

16

Reno Van de Westerlo

Helmond

17

Dieke van den Berg

 

18

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

2

Delano Heeren

Sprundel

3

Andries Knapen

Esch

4

Brett Timmer

Papendrecht

5

Cas Metten

 

6

Teun van Beurden

 

7

Lars Eeftink

Valkenswaard

8

Jason van de Beeten

Nistelrode

9

Claire Dokter

Valkenswaard

10

Tygo van Riel

Rijen

11

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

12

Tiemen Van der Meer

Uden

13

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

14

Guus Baijens

Uden

15

Fenne de Laat

Moergestel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Megan Arens

Kruiningen

2

Sam Mullaert

Kapelle

3

Indy van Velzen

Waddinxveen

4

Finn Bastiaanssen

Sprundel

5

Selena Bas

 

6

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

7

Brent van den Nouweland

Rijen

8

Koen Sonnemans

Someren

9

Ryan van de Westerlo

Helmond

10

Thomas Panken

Bladel

11

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

12

NoÔ Moes

Goirle

13

Mathijs Klippel

Etten-leur

14

Tim van de Ven

Tilburg

15

Lars Franken

Oisterwijk

16

Maartje Jacobs

 

17

Thyn Jacobs

Etten-leur

18

Anne van Oirschot

Helvoirt

19

ChloŽ Gerrits

Helmond

20

Joshua Weise

Lage Zwaluwe

21

Rens Braspenning

Eindhoven

DNF

Niels Nederlof

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Max de Lincel

Voorschoten

3

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

4

Aron van Vugt

Giessen

5

Cyriel Hooghwerff

 

6

Teun Paaimans

Kapelle

7

Luuk Wolthuis

Hank

8

Brent Jongenelen

Steenbergen

9

Maud Adams

Budel

10

Daan van Rooij

 

11

Veerle Muller

 

12

Tijn van Bergen

Tilburg

13

Lucas Demuyt

 

14

Elise van Sighem

 

15

Michiel Fuite

Berkel-enschot

16

Sara Sonnemans

Someren

17

Mees Alting

Oisterwijk

18

Jibbe van Dam

Tilburg

19

Jayden Ouwerling

Breda

20

Jelle de Geest

Breda

21

Robin Bressers

Tilburg

22

Maddy van der Linden

Tilburg

23

Ivan de Man

Tilburg

24

Koen van der Heijden

Tilburg

DNF

Emma van Haaren

Oisterwijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

3

Danijel Agricola

Terwispel

4

Niek Suijker

 

5

Tijn van den Berg

De Lier

6

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

7

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

8

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

9

Marit Koene

 

10

Floris Demuyt

 

11

Jente Derksen

Haalderen

12

Vic Esselink

Tilburg

13

Thijs Dahler

Schijndel

14

Lisa van Heel

Zaltbommel

15

Sven Scholten

Amersfoort

16

Sven van Wijgerden

Bruchem

17

Nele van Gorp

 

18

Rosalie de Haas

Pijnacker

19

Steijn Fles

Montfoort

20

Jorn van Beers

Moergestel

21

Kobe van den Bulck

Essen

22

Sam Pladet

Tilburg

23

Lars Prins

Hank

24

Bram Vugts

Boxtel

25

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

26

Thijs Beckers

Berlicum

27

Nanna van den Bogaard

Goirle

28

Joris van Poppel

Tilburg

29

Luuk Klijs

Tilburg

30

Tim Leijten

Uden

31

Bibi van den Bogaard

Goirle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Thom van Herwaarden

Rossum

3

Chris Kisters

Nuenen

4

Matthijs Bink

Rijen

5

Nienke Veenhoven

Oostzaan

6

Jony van den Eijnden

Gemert

7

Firn Arens

Kruiningen

8

Britt Kerste

Aarle-rixtel

9

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

10

Britt de Grave

Tholen

11

Freek Leijtens

 

12

Bibi Arts

 

13

Swen Vonk

Bergschenhoek

14

Krijn Veldboer

Mierlo

15

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

16

Nienke Dullemond

 

17

Floris Verschuur

 

18

Luca Dingemans

Tilburg

19

Lotte Sonnemans

Someren

20

Robin Pricken

Wijchen

21

Bas van Zuidam

Zaamslag

22

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

23

Siem Kanters

Erp

24

Wouter Kortman

Tilburg

25

Jasper Kreeft

Dordrecht

26

Joey Welling

Dongen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Bram Vermeer

Berkel-enschot

2

Jelle Sengers

Valkenswaard

3

Brent Vos

Castricum

4

Laszlo van Melis

Heesch

5

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

6

Daan van den Eijnde

 

7

Stef Klijs

Tilburg

8

Maurits Neele

 

9

Daan van Oirschot

Helvoirt

10

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

DNF

Bo Planken