RONDE VAN ROLDE

                                   08 SEPTEMBER 20218    

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Bram Brouwer

Zwolle

2

Ruben Haverdings

Zuidlaren

3

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

4

Thom Berends

Westerbork

5

Flore de Groot

Zwolle

6

Sigrid van der Wal

Burum

7

Dion Kamp

Gasselternijveen

8

Jens Smit

Steenwijk

9

Olivier van Santen

Assen

10

Jochem ter Weel

Enter

11

Alec Wennink

Emmen

12

Lucas van der Meer

Assen

13

Djurre Kroontje

Burgum

14

Eloise Drent

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Jinthe Nijboer

 

3

Siger van der Wal

Burum

4

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

5

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

6

Diede Oosterveld

 

7

Julia Braam

Assen

8

Germ Menzen

 

9

Jeffrey Stienstra

Burgum

10

Jurre Weber

Swifterbant

11

Tim Bijvank

Roden

12

Koen Broekroelofs

Zwolle

13

Marinda de Vries

Wagenborgen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Lennon Grobbink

Geesteren

2

Jelle de Vries

 

3

Matthijs Lamain

Muntendam

4

Esmee Blok

Olst

5

Max Minck

 

6

Floris van Santen

Assen

7

Linde Brouwer

Zwolle

8

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

9

Gijs van Asselt

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Thomas Huitema

Roden

3

Joëlle Eenkhoorn

Genemuiden

4

Luco Bos

Emmen

5

Finn Hiemstra

Burgum

6

Karsten Kamp

Gasselternijveen

7

Toine Broekroelofs

Zwolle

8

Daan Dijkman

Groningen

9

Cassandra Snakenborg

Appingedam

10

Maud Bouwers

Grolloo

11

Jetske Willemsen

Denekamp

12

Maurits Blaauwgeers

Dalen

13

Marieke Ottens

Rolde

14

Jelte ter Weel

Enter

15

Florian Drent

 

16

Koert Weber

Swifterbant

17

Merijn Schinkel

Zeewolde

18

Leon Zuidema

Muntendam

19

Stefan Croes

Emmen

20

Liam Haan

Emmen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Keije Solen

Zwolle

2

Mark Mandemaker

Hoogvliet

3

Floris Haverdings

Zuidlaren

4

Danny Turkstra

Beilen

5

Erwin Leijenaar

 

6

Fien Winters

Hasselt

7

Jelle Weierink

Ootmarsum

8

Mads de Roos

Appelscha

9

Sven van der Wal

Burum

10

Nina Oolders

Scheemda

11

Elise Timmerman

Staphorst

12

Rocco Meenhuis

Nijverdal

13

Thomas Nijenhuis

Groningen

14

Marthijn Berends

Westerbork

15

Esmée Ellermann

Emmen

16

Mayke Blok

Olst

17

Gijs Dinkelman

Assen

18

Antoine Quint

Deil

19

Tsjisse Weening

Harkema

20

Emilian Snakenborg

Appingedam

21

Lars Smit

Steenwijk

22

Bauke ter Weel

Enter

23

Ruben Medendorp

Eelde

24

Jildou Mare Geertsma

Leeuwarden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Tieme Stoffers

Gasteren

3

Jip Kerssies

 

4

Thijs van der Molen

Peize

5

Jelrik Hiemstra

Drachten

6

Jannet de Vries

 

7

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

8

Sem Visser

Twijzelerheide

9

Ivar Hoekstra

Assen

10

Manon Turkstra

 

11

Samuel van der Meer

Assen

12

Mika Stoop

Assen

13

Niels Brinkman

Noordlaren

14

Bo Jansen

Rolde

15

Isa Naberman

Genemuiden

16

Cas de Wilde

Meppel

17

Stijn Geersing

Groningen

18

Jan Veenhuis

Westwoud

19

Steijn Oosterveld

 

20

Yorick Kamphuis

Wildervank

21

Sahera Bruinsma

Emmen

22

Manon de Vries

Grou

DNF

Ryan Gal

Neede

DNF

Melissa de Haan

Franeker

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jasper Huitema

 

2

Juul Nagengast

Beilen

3

Sille Hut

Boelenslaan

4

Stefan ten Hoeve

 

5

David Haverdings

Zuidlaren

6

Maarten Hamminga

Annen

7

Rick Doornbos

 

8

Timo Julian Spijkstra

Leeuwarden

9

Sep Roord

 

10

Chris Offerein

Meppen

11

Joris van Asselt

 

12

Lars Kranenborg

Wedde

13

Tom Nijdam

 

14

Lars Straver

Leeuwarden

15

Jordy Brouwer

Westerbork

16

Tom Buls

Veendam

17

Thijmen Paardekooper

Valthermond

18

Mart Vos

Aalden

19

Quinten Out

Assen

20

Thijmen de Jonge

Nieuw-amsterdam