††† ††††††RONDE VAN HONSELERSDIJK.KLOMPENRONDE

†††† ††††††††††††††††††††††††††††††08 SEPTEMBER 20218††††

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES:

 

 

 

1

Daniek Hengeveld

Nootdorp

2

Marit Wasmus

Den Hoorn

3

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

4

Malena van Dam

Haastrecht

5

Lotte Jansen

Dordrecht

6

Joyce de Rijk

Nieuwkoop

7

Lisa van der Meer

's-gravenzande

8

Nina Maathuis

Rotterdam

9

Laura Molenaar

Oud Beijerland

10

Sofie Duyn

Hoogwoud

11

Bodine Vollering

Berkel En Rodenrijs

12

Ilse Lingen

Bijschrijver

13

Britt van der Hulst

Hazerswoude

14

Borg Senneker

Zundert

15

Celine de Vreede

De Lier

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

3

Jayden Lampen

Leusden

4

Jil Koot

Rotterdam

5

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

6

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

7

Finn Wuisman

Spijkenisse

8

Hannah van Rijswijk

Schoonhoven

9

Lisa Brouwer

Amersfoort

10

Yara Gouw

Barendrecht

11

Lucas Cornť Blok

Woerden

12

Tijme Aleman

Bleiswijk

13

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

14

Iker Slotboom

Kwintsheul

15

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

16

Britt Post

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

2

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

3

Amy Grosz

Zevenhuizen

4

Sven Wisse

 

5

Ayden de Jong

Zoetermeer

6

Brett Timmer

Papendrecht

7

Mara Vergeer

Warmond

8

Ňsa de Keijzer

Zuidland

9

Lars van Assema

Assendelft

10

Mart Zwaneveld

 

11

Eefje van Ruijven

Poeldijk

12

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

13

Anne Freij

Hellevoetsluis

14

Rosalie 's-Gravemade

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

2

NoŽl Goijert

's-gravenzande

3

Isere Koster

Etten- Leur

4

Indy van Velzen

Waddinxveen

5

Lars van den Berg

Vleuten

6

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

7

Yiran van 't Oosten

Bleiswijk

8

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

9

Liam Den Breejen

Sliedrecht

10

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

11

Ilse Traa

Nieuwegein

12

Evi de Jonge

's Gravendeel

13

Jesse Klein

Nieuw Vennep

14

Timo Kalberg

 

15

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

16

Casper Blok

Gouda

17

Zhara MŲllers

Leimuiden

18

Akira Koolbergen

Krommenie

19

Maud van Izerloo

Dordrecht

20

Tygo van der Beek

Heenvliet

21

Abe Beunders

Delft

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Michiel Mouris

 

2

Max de Lincel

Voorschoten

3

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

4

Nick Wisse

 

5

Deirdre Mens

Leiden

6

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

7

Boris van der Voort

Kwintsheul

8

Maurits Buiter

Leiden

9

Esmee de Rijk

Nieuwkoop

10

Thijmen de Jong

Ter Aar

11

Iris Arkesteijn

Den Haag

12

Senna de Kok

Voorburg

13

Chiara Danckaarts

Utrecht

14

Teun Paaimans

Kapelle

15

Mees Bassa

 

16

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

17

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

18

Elise van Sighem

Breda

19

Floris Blok

Rotterdam

20

Dennis Polfliet

 

21

Joaquin Henskes

Almere

22

Freek de Kok

Voorburg

23

Damian van der Burgh

Alphen Aan Den Rijn

24

DaniŽl Weeder

Leiden

25

Corina van der Meer

 

DNF

Jilles Romers

Rozenburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jan van Schaik

Amsterdam

2

Niek Suijker

Schipluiden

3

Jelle de Vlaam

Gravendeel

4

Nance van der Drift

Wateringen

5

Joeri Schaper

Bergen

6

Tijn van den Berg

De Lier

7

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

8

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

9

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

10

Sven Stapersma

's-gravenzande

11

Duco van der Zwart

 

12

Camiel Thunnissen

's-gravenzande

13

Sil Bergsma

Oudenhoorn

14

Steijn Fles

Montfoort

15

Danijel Agricola

Terwispel

16

Frederique Verschuur

Rotterdam

17

Senna Wuisman

Spijkenisse

18

Julia Lindhout

St Maartensdijk

19

Pepijn de Kok

Voorburg

20

Luca van Oudheusden

 

21

Kobe van den Bulck

Essen

22

Thomas Jonker

Heemskerk

23

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

24

Jasper Vos

Bergen Op Zoom

25

Lieve van Waarde

Woerden

26

Connor Karel

Spijkenisse

27

Joer Post

Delfgauw

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Mees Vlot

Gouda

2

Ingmar van den Bosch

Lisse

3

Nienke Veenhoven

Oostzaan

4

Anna van der Meiden

Heukelum

5

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

6

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

7

Igor Ouwerkerk

Leiden

8

Rens Vergeer

Warmond

9

Aron Mewe

 

10

Britt de Grave

Tholen

11

Stein Bocxe

Ter Aar

12

Viego Tijssen

Amstelveen

13

Jesse de Vries

Hoofddorp

14

Lisa van Belle

Zoetermeer

15

Lisa van de Kamp

Den Haag

16

Tim Verdel

Roelofarendsveen

17

Lucas Vervoort

Nieuwegein

18

Jens Dijk

Vleuten

19

Luuk van Zwienen

 

20

Mike Derogee

Nieuw Vennep

21

Thomas Engelhard

Den Haag

22

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

23

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

24

Rens GrŲmmel

Uithoorn

25

Indy Baas

Bergambacht

26

Tim v.d. Poel

Papendrecht

27

Lars Lakeman

 

28

Julian Vergouw

 

29

Sven Pera

Pijnacker

30

Declan van der Hoek

Spijkenisse

31

Floris Verschuur

Rotterdam

32

Jayden Post

Strijen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Joeri de Coo

Maarssenbroek

2

Daan den Breejen

Papendrecht

3

Pepijn Veenings

Assendelft

4

RaphaŽl Mouton

Warmenhuizen

5

Menno Huising

Wateringen

6

Jonas Roodenburg

Maassluis

7

Marijn Schaper

Bergen Nh

8

Luka Fredrikze

Lisse

9

Max van der Meulen

Den Haag

10

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

11

Michael Boers

Naaldwijk

12

Daan van den Berg

De Lier

13

Stan Lute

Rotterdam

14

Thijs van Schie

Leiden

15

Ward Senneker

Zundert

16

Maurits Neele

Oude Tonge

17

Milan Huizer

Waddinxveen

18

Mees van Duren

Nes A/d Amstel

19

Brent Vos

Castricum

20

Kevin Gnade

Zaandam

21

Jorik van Maaren

Gorinchem

22

Kai Schoolenaar

Zwanenburg

23

Martijn Weeder

Leiden

24

Dani van der Lee

Schiedam

25

Niels Tenniglo

Utrecht

DNF

Maxime Duba

Alkmaar

DNF

Kevin Gosniowski

Maassluis

DNF

Ruud van Leeuwen

De Lier

DNF

Tom van Loon

Leiden