RONDE VAN WELL

                                   02 SEPTEMBER 20218    

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Leon Strötker

Venlo

2

Peter Stienstra

Heerlen

3

Roy Simons

Velden

4

Rik Brouwer

Bijdschrijver

5

Dirk van Leuken

Bijdschrijver

6

Arjen van Putten

Bijdschrijver

7

Dyck van Ward

 

8

Ralf Steegs

Velp

9

Maarten Bremer

Bemmel

10

Marc van Grinsven

Deurne

11

Dik van de Koolwijk

Elst

12

Gijs Vierling

Veldhoven

13

Dennis Willems

Boxmeer

14

Maarten Schoemaker

Bijdschrijver

15

Jeroen Rebel

Bijdschrijver

17

Arno Bouten

Bijdschrijver

18

Stef van der Hijden

Bijdschrijver

19

Gert-Jan Verdijk

Boxmeer

20

Joris de Mönnink

Bijdschrijver

21

Bop Douma

Arnhem

22

Jasper Hupkes

Bijdschrijver

23

Yan van Dijk

Druten

24

Haiko Peters

Oosterhout Gld

25

Noud Roelen

Arnhem

26

Alexander Hees van

Bijdschrijver

27

Mark Hermsen

Ochten

28

Daan van Alphen

Bijdschrijver

29

Gert Verdijk

Heijen

30

Jeroen Luijks

Nijmegen

31

Koen Wulterkens

Boxmeer

32

Stan Janssen

Siebengewald

33

Eddy Hermsen

Ochten

34

Berko Dorussen

Beuningen Gld

35

Nick Thoolen

Hulsberg

36

Ferdie van Mil

Haps

37

Nils Jansen

Middelaar

38

Marijn Coolen

Well

39

Bowen Adriaans

Stein

40

Lod Vaessen

Maasbree

41

Iwein Vandenbulcke

 

42

Stan Coolen

Well

43

Martin Luijk

Arnhem

DNF

Alex van den Hooven

Dreumel

DNF

Bas Boekhoudt

Horn

DNF

Erik Nekkers

Bijdschrijver

DNF

Jorg Grunefeld

Bijdschrijver

DNF

Marcel van der Veen

Bijdschrijver

DNF

René Kuhlmann

Baarlo Lb

DNF

Yaron Buteijn

Nieuwerbrug

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Luuk Cox

Buchten

2

Wessel Mouris

Baambrugge

3

Finn Roumen

Stein

4

Bas van Leijsen

 

5

Radan Adriaans

Stein

6

Daan Douven

Herten

7

Jeunke Timmermans

Bingelrade

8

Noah van Putten

Tiel

9

Daan Honderdors

Horn

10

Niels Luiten

Brunssum

11

Marijn van Vlerken

Aarle-rixtel

12

Tom Henst

Asten

13

Sam Hermans

Tegelen

14

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

15

Job Hesselink

 

16

Yannick Rosier

Rothem

17

Juul Thoolen

Hulsberg

18

Tijmen Graat

Maashees

19

Johan Dorussen

Beuningen

20

Mathijs van Putten

Hagestein

21

Shane Barten

Stevenweert

22

Max Courage

Limbricht

23

Joris van der Niet

Ulestraten

24

Vigo Schouten

Venlo

25

Romano Haan

Landgraaf

DNF

Ties de Vos

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Gijs van den Biggelaar

Galder

2

Jesper Maassen

Echt

3

Beer van Beurden

 

4

Anke Verhoeven

Erp

5

Sem Laven

Sittard

6

Seth van Kessel

Maasbracht

7

Mats van Gils

Obbicht

8

Tijn Dewever

Sittard

9

Ruben Brouwers

Wijnandsrade

10

Fleur Paaimans

Kapelle

11

Reno Van de Westerlo

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Roan Schaefer

St. Joost

2

Mats Moeliker

 

3

Marissa van Putten

Tiel

4

Andries Knapen

Esch

5

Roan Van Boven

Milheeze

6

Britt Jeucken

Venray

7

Thijmen von Lumich

Maasbracht

8

Pieter Hoep

Roermond

9

Ivo Niesen

Reuver

10

Shania Krekels

Kerkrade

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede

2

Sander Tullemans

Stramproy

3

Maeryn van den Hoogen

 

4

Judith Alleleijn

Bocholtz

5

Koen Sonnemans

Someren

6

Sjoerd Spanjaard

Geleen

7

Meike Frissen

Meers

8

Neel Lepelaars

 

9

Ryan van de Westerlo

Helmond

10

Maartje Jacobs

 

11

Danilo Baidoo

 

12

Bo Klappe

 

13

Tessa Bouten

Meterik

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum

2

Jules van Neer

Echt

3

Daan Maessen

Nuth

4

Max van den Meijdenberg

 

5

Liz Toonen

Boxmeer

6

Meadow Willems

Brunssum

7

Sara Sonnemans

Someren

8

Ruben Willemsen

Apeldoorn

9

Teun Paaimans

Kapelle

10

Maud Adams

Budel

11

Jop van Mierlo

Siebengewald

12

Lars van de Weijer

 

13

Matthew van Rijt

Limbricht

14

Jasper Simons

Heerlen

15

Max Janssen

Landgraaf

16

Kevin Janssen

Stein

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

2

Nikki Souren

Meerssen

3

Max Rijvers

Lottum

4

Sem Horsten

Grashoek

5

Sven Joosten

Bakel

6

Ties Beckers

Melick

7

Brent Knoben

Maasbracht

8

Jip Franken

Kerkrade

9

Teun Honderdors

Horn

10

Tristan van Bakel

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Chris Kisters

Nuenen

2

Jan Kraus

Oss

3

Martijn Mulder

 

4

Ryan Gal

Neede

5

Mika Vijfvinkel

De Lier

6

Colin Strik

Heerlen

7

Siemen Hooiveld

Berghem

8

Sem Maessen

Nuth

9

Ramon Setz

Geldrop

10

Femke Thoolen

Hulsberg

11

Sjoerd van den Heuvel

Reuver

12

Lotte Sonnemans

Someren

13

Robin Pricken

Wijchen

14

Norah Knoef

 

15

Kay Romers

Buchten

16

Meggie Rijvers

Lottum

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Mick Nijveld

Nijverdal

2

Senna Nijman

Heelsum

3

Jelle Sengers

Valkenswaard

4

Stijn Hezeman

Apeldoorn

5

Wout Joore

Neer

6

Justus Willemsen

Apeldoorn

7

Quinn Quadvlieg

Gulpen

8

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

9

Jesper Schins

Noorbeek

10

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

11

Sep van Bommel

Herkenbosch

12

Bram van Eijsden

 

13

Matz Damman

Groenlo

14

Bram Beenkens

Margraten

15

David Bartelet

Bunde