††††††††††††††††† ††JEUGDRONDE VAN OSSENDRECHT

†††††††††††††††††††††††††††††††††† 02 SEPTEMBER 20218††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

Sprundel

2

Nicole van Sighem

Breda

3

Hannah van Rijswijk

Schoonhoven

4

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

5

Finn Wuisman

Spijkenisse

6

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

7

Tim Vissenberg

Hoeven

8

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

9

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

10

Lowie van den Kerkhof

 

11

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

12

Roy Haemels

Zegge

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Ayden de Jong

Zoetermeer

2

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

3

Delano Heeren

Sprundel

4

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

5

Brett Timmer

Papendrecht

6

Sven Wisse

 

7

Elena van der Veken

St. Jansteen

8

Sam van Hoeck

 

9

Mara Vergeer

Warmond

10

Filippo van Loo

Amsterdam

11

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

12

Lotte de Grave

Tholen

13

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

14

Mats Slabbekoorn

Kapelle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

Pascal Cutler

Amsterdam

3

Megan Arens

Kruiningen

4

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

5

Isere Koster

Etten- Leur

6

Finn Bastiaanssen

Sprundel

7

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

8

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

9

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

10

Lars Jochems

 

11

Mart van Cadsand

Wemeldinge

12

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

13

Liam Den Breejen

Sliedrecht

14

Michelle Maas

Sint Willebrord

15

Mathijs Klippel

Etten-leur

16

Isa de Jonge

's Gravendeel

17

Kim Lauwerijssen

Rucphen

18

Thyn Jacobs

Etten-leur

19

Bram de Waard

Heenvliet

20

Tygo van der Beek

Heenvliet

21

BjÝrn Hoogerheide

Goes

22

Jade Oerlemans

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Michiel Mouris

Baambrugge

2

Tyler Eyk

Amsterdam

3

Max de Lincel

Voorschoten

4

Nick Wisse

 

5

Thomas Huitema

Roden

6

Daan Hartog

Giessenburg

7

Maurits Buiter

Leiden

8

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

9

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

10

Fee Knaven

 

11

Brent Jongenelen

Steenbergen

12

Esmee de Rijk

Nieuwkoop

13

Luuk Wolthuis

Hank

14

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

15

Dennis Polfliet

Yerseke

16

Lars van Oord

Hank

17

Jens Slabbekoorn

Kapelle

18

Elise van Sighem

Breda

19

Sven Verduijn

Zuiddorpe

20

Mees Bassa

 

21

Sveva Klok

 

22

Jayden Ouwerling

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Mark Mandemaker

Hoogvliet

2

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

3

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

4

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

5

Luca van der Veken

St Jan Steen

6

Lisa van Heel

Zaltbommel

7

Raf de Caluwe

Rijen

8

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

9

Danijel Agricola

Terwispel

10

Vic Esselink

Tilburg

11

Renzo Moretti

Kapelle

12

Victor Hugo Brenders

Dongen

13

Cas Briggeman

Rockanje

14

Frederique Verschuur

Rotterdam

15

Kobe van den Bulck

Essen

16

Jasper Vos

Bergen Op Zoom

17

Lukas Mouthaan

Dordrecht

18

Sil Bergsma

Oudenhoorn

19

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

20

Kevin van Eck

Zuidland

21

Pelle Klok

 

22

Joris van Poppel

Tilburg

23

Roos Huijbers

Tilburg

24

Tim van Leening

 

DNF

Senna Wuisman

Spijkenisse

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Mees Vlot

 

2

Axel Roks

Sint Willebrord

3

Thom van Herwaarden

Rossum

4

Hidde Swart

Oosterhout

5

Babette van der Wolf

 

6

Stijn Honcoop

Chaam

7

Anna van der Meiden

Heukelum

8

Firn Arens

Kruiningen

9

Britt de Grave

Tholen

10

Pem Hoefmans

Alphen

11

Rosita Reijnhout

 

12

Mees de Vos

Heinkenszand

13

Mirre Knaven

 

14

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

15

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

16

Mike Derogee

Nieuw Vennep

17

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

18

Tom Faasen

Prinsenbeek

19

Bo van Elven

Etten-leur

20

Bas van Zuidam

Zaamslag

21

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

22

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht

23

Floris Verschuur

Rotterdam

24

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

25

Jeffrey Zwart

Haarlem

26

Rens GrŲmmel

Uithoorn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Sem Blaas

Bergen Op Zoom

2

Yorick Brethouwer

Oosterhout

3

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

4

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

5

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide

6

Tim van Leijsen

Molenschot

7

Igor Luynenburg

Voorhout

8

Jorik van Maaren

Gorinchem

9

Laszlo van Melis

Heesch

10

Maurits Neele

Oude Tonge

11

Rowan van Oord

Hank

12

Jari Prins

Hank

13

NoŽl Rokven

Sint Jansteen

14

Jonas Roodenburg

Maassluis

15

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

16

Brent Vos

Castricum

17

Roel Vrancken

S-hertogenbosch

18

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen