†††††††††††††††† ††††††††††††††RONDE VAN SINT PANCRAS

†††††††††††††††††††††††††††††††††† 01 SEPTEMBER 20218††††

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Rick van Breda

Den Helder

2

Sjors Dekker

Andijk

3

Adne van Engelen

Rotterdam

4

Yoeri Havik

Avenhorn

5

Jelmer Asjes

Assendelft

6

Arno Kleinjan

Gouda

7

Jesse de Rooij

Bijschrijver

8

Teun Groeneveld

Bijschrijver

9

Nils Wolffenbuttel

Nigtevecht

10

Steven Stenekes

Bennekom

11

Joury Ottenbros

Heerhugowaard

12

Alexander Konijn

Spanbroek

13

Jelle Nieuwpoort

Bijschrijver

14

Stefan Appelman

Bijschrijver

15

Jeroen Kaldenbach

Hoorn Nh

16

Tibor Zwaan

Egmond Aan Zee

17

Jorick Heijn

Leiden

18

Sybren Welling

Groningen

19

Raymond Splinter

Amsterdam

20

DaniŽl Langereis

Delft

21

Tijs Dekker

Oosthuizen

22

Dennis Buijs

Benthuizen

23

Kevin Wilmsen

Haarlem

24

Sven Asjes

Alkmaar

25

Jeroen Lute

Zuid-scharwoude

26

Sven Broekaart

Bijschrijver

27

Ronald Ligtenberg

Leimuiden

28

Wessel van Koppen

Bijschrijver

DNF

Jermo Agema

Den Helder

DNF

Jorn Buning

Alkmaar

DNF

Hessel Glotzbach

Almere

DNF

Bob Goedbloed

Leiden

DNF

Dorus de Rijk

De Rijp

DNF

Maarten Schavemaker

Nieuw Vennep

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Jim Kes

Volendam

2

Guido de Koning

Oostzaan

3

Brian Burggraaf

Velsen Noord

4

Kay Blokdijk

't Veld

5

Eric van Leijen

Nijmegen

6

Pim Ronhaar

Hellendoorn

7

Michael van Son

Bijschrijver

8

Bastian de Jong

Hoorn

9

Marc Borst

Utrecht

10

Arnout Rijpkema

Nieuwegein

11

Ivar Immerzeel

Wilnis

12

Bas Rijs

Alkmaar

13

Marcel van Harlingen

Wormer

14

Christiaan van Dokkum

Amsterdam

15

Roel Koenis

't Veld

16

Rick Bode

Wormer

17

Jens Pronk

Warmenhuizen

18

Bart Nap

Lopik

19

Steven Heshusius

Alkmaar

20

Bruno van Beek

Egmond Aan Zee

21

Folkert Zwiers

Wormer

22

Kay Pronk

Warmenhuizen

23

Pieter Sikkes

Assendelft

24

Frank van de Weteringe Buijs

Sint Pancras

25

Martin Hoefakker

Middenmeer

26

Ruud Kluit

Beets

27

Mike Hooiveld

Andijk

28

Johannes Lachi

Rijnsburg

29

Jim Schipper

Obdam

30

John Bot

Bovenkarspel

31

Ard Veneman

Utrecht

32

Tom Gakes

Opmeer

33

Jos Leijten

Haarlem

34

Mike Kes

Volendam

35

Clemens Ulrich

Alkmaar

36

Jens Beerepoot

Heerhugowaard

37

Bart Steenman

't Veld

38

Dennis van Stralen

Alkmaar

39

Tim Wagena

Amsterdam

40

Joshua Dekker

Sint Pancras

41

Thom Leegwater

Heerugowaard

42

Christian den Heijer

Gouda

43

Renť Pascha

Zuid-scharwoude

44

Thomas Steegenga

Utrecht

45

Ties Danenberg

Warmenhuizen

46

Paul Schoone

Assendelft

47

Mark Keultjes

Nieuwegein

48

Daan Boekel

Wormerveer

49

Hendrik van Westen

Assendelft

DNF

Michel Dekker

't Veld

DNF

Frits Hallensleben

Schagen

DNF

Daniel Kleijn

Wognum

DNF

Leon van der Made

Huizen

DNF

Roel Munster

Heerhugowaard