RONDE VAN UTRECHT

                                         26 AUGUSTUS 2018   

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Matz Kleijn

Koog Aan De Zaan

3

Lisa Brouwer

Amersfoort

4

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

5

Max Baars

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Adne Cappon

Raalte

3

Ole Niesing

Hilversum

4

Camiel Beuker

Vleuten

5

Jeremy Bus

Heelsum

6

Mara Vergeer

Warmond

7

Jurre Weber

Swifterbant

8

Britt Jeucken

Venray

9

Sabine Zwart

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Lars van der Laan

Hilversum

2

Lars van den Berg

Vleuten

3

Ilse Traa

Nieuwegein

4

Susanne Grijpink

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Joëlle Eenkhoorn

Genemuiden

2

Hugo Wessels

Enter

3

Jules van Neer

Echt

4

Liz Toonen

Boxmeer

5

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

6

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

7

Chiara Danckaarts

Utrecht

8

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal

9

Jasmijn van Hellemondt

 

10

Koert Weber

Swifterbant

11

Siem van Smoorenburg

 

12

Merijn Schinkel

Zeewolde

13

Senna Bakker

 

15

Luuk Wolthuis

Hank

DNF

Joaquin Henskes

Almere

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Antoine Quint

 

2

Danijel Agricola

Terwispel

3

Nina Oolders

Scheemda

4

Esmée Ellermann

 

5

Sven Joosten

Bakel

6

Steijn Fles

Montfoort

7

Fien Winters

Hasselt

8

Jente Derksen

Haalderen

9

Sven Scholten

Amersfoort

10

Rixt de Jong

Amersfoort

11

Niels van der Laan

Hilversum

12

Stijn Heering

Rijssen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Jan Kraus

Oss

2

Nienke Vinke

Amersfoort

3

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

4

Julian Vergouw

 

5

Isa Naberman

Genemuiden

6

Britt Kerste

Aarle-rixtel

7

Noëlle Booy

Berkel En Rodenrijs

8

Felix van Hemert

 

9

Viego Tijssen

 

10

Lucas Vervoort

Nieuwegein

11

Jelle Schieven

Zieuwent

12

Rens Vergeer

Warmond

13

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

14

Ties Veldkamp

Kamerik

15

Jens Dijk

Vleuten

16

Jeffrey Zwart

Haarlem

17

Niek van Montfort

Woerden

18

Yilla Threels

Woerden

19

Siemen Hooiveld

Berghem

20

Tijmen Schouten

 

21

Robin Pricken

Wijchen

22

Norah Knoef

Eefde

23

Siem Kanters

 

24

Emma Brouwer

Jaarsveld

25

Arne Witsenburg

Driebergen

DNF

Ysbrand van Zanten

Beesd

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Mick Nijveld

Nijverdal

2

Mees van Duren

 

3

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

4

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

5

Dennis de Haan

 

6

Kai Schoolenaar

Zwanenburg

7

Joris Kranenburg

Apeldoorn

8

Spiek Oord

Loenen Aan De Vecht

9

Chris Offerein

 

10

Brent Vos

Castricum

11

Jesper Beiboer

Zegveld

12

Joeri de Coo

Maarssenbroek

13

Björn Vos

Sint-michielsgestel

14

Micca Blijleven

Almere