†††††††††††††††††† †††††††††††††RONDE VAN BERGEN OP ZOOM

†††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††26 AUGUSTUS 2018†††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Gijs van den Biggelaar

Galder

2

Jesper Maassen

Echt

3

Finn Wuisman

Spijkenisse

4

Tim Vissenberg

Hoeven

5

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

6

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

7

Anke Verhoeven

Erp

8

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

9

Brianne Dokter

Valkenswaard

10

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

11

Toby de Bruijn

Bergen Op Zoom

12

Roy Haemels

Zegge

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Mats Moeliker

 

2

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

3

Florian Doens

Oostburg

4

Sven Wisse

Rilland

5

Elena van der Veken

St. Jansteen

6

Filippo van Loo

Amsterdam

7

Ňsa de Keijzer

Zuidland

8

Roan Van Boven

Milheeze

9

Lotte de Grave

Tholen

10

Claire Dokter

Valkenswaard

11

Jarno van der Kolk

Fijnaart

12

Mats Slabbekoorn

Kapelle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

2

Sam Mullaert

Kapelle

3

Megan Arens

Kruiningen

4

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

5

Sander Tullemans

Stramproy

6

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

7

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

8

Koen Sonnemans

Someren

9

Isere Koster

Etten- Leur

10

Ryan van de Westerlo

 

11

Senna Scholten

 

12

Meike Frissen

Meers

13

Mathijs Klippel

Etten-leur

14

Evi de Jonge

's Gravendeel

15

Bo Klappe

Eindhoven

16

Maud van Izerloo

Dordrecht

17

Isa de Jonge

's Gravendeel

18

BjÝrn Hoogerheide

Goes

DNF

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

 

2

Max de Lincel

Voorschoten

3

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

4

Nick Wisse

Rilland

5

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

6

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

7

Dennis Polfliet

Yerseke

8

Teun Paaimans

Kapelle

9

Brent Jongenelen

Steenbergen

10

Sara Sonnemans

Someren

11

Floris Blok

Rotterdam

12

Sven Verduijn

Zuiddorpe

13

Lars van Oord

Hank

14

Jens Slabbekoorn

Kapelle

15

Joas de Koeijer

Rotterdam

16

Jayden Ouwerling

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Mark Mandemaker

Hoogvliet

2

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

3

Mathijs Vijverberg

Naaldwijk

4

Martijn Braspenning

 

5

Raf de Caluwe

Rijen

6

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

7

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

8

Renzo Moretti

Kapelle

9

Senna Wuisman

Spijkenisse

10

Victor Hugo Brenders

 

11

Finn Hoefmans

Alphen Nb

12

Luca van der Veken

St Jan Steen

13

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

14

Marit Koene

 

15

Rosalie de Haas

Pijnacker

16

Julia Lindhout

St Maartensdijk

17

Lars Prins

Hank

18

Kobe van den Bulck

Essen

19

Nora de Haas

 

20

Jasper Vos

Bergen Op Zoom

21

Lucas van den Eijnden

Prinsenbeek

DNF

Tijn van den Berg

De Lier

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Christiaan van Rees

Groot Ammers

2

Thom van Herwaarden

 

3

Mees Vlot

Gouda

4

Babette van der Wolf

Oude Tonge

5

Firn Arens

Kruiningen

6

Mika Vijfvinkel

 

7

Duuk van der Haagen

Abbekerk

8

Stijn Honcoop

Chaam

9

Tim v.d. Poel

Papendrecht

10

Hidde Swart

Oosterhout

11

Pem Hoefmans

Alphen

12

Rosita Reijnhout

 

13

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

14

Lotte Sonnemans

Someren

15

Daan Jurriaans

Andijk

16

Mees de Vos

Heinkenszand

17

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

18

Bas van Zuidam

Zaamslag

DNF

Bo van Elven

Etten-leur

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

NoŽl Rokven

Sint Jansteen

2

Nick Brand

 

3

Jari Prins

Hank

4

Max van der Meulen

 

5

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

6

Rowan van Oord

Hank

7

Yorick Brethouwer

Oosterhout

8

Tim van Leijsen

Molenschot

9

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

10

Maurits Neele

Oude Tonge

11

Ward Senneker

Zundert

12

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide

13

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

14

Wout Lulofs

Bergen Op Zoom

15

Sem Blaas

Bergen Op Zoom

DNF

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse