RESULTATEN VAN NEDERLANDERS IN BELGIE

                                         26 AUGUSTUS 2018

 

26/08 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES)

14

ARENS Maureen

 

26/08 TROFEE VAN HASPENGOUW AALST-ST.-TRUIDEN (JUNIOREN)

12

KROON Joris

 

26/08 STEENDORP (NIEUWELINGEN)

1

JANSSEN Lucas

2

ALVARADO Salvador

4

MAAS Marijn

10

VAN MOOK Joeri

11

VOS Casper

 

26/08 SCHAAL J.C. SELS MERKSEM (BEROEPSRENNERS)

6

VAN DER POEL David

17

VERMEER Tom

 

26/08 MATEXI ON TOUR - STAD TIENEN.DERNY'S. (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

7

VAN īT GELOOF Marjolein

8

BAKKER Minke

 

26/08 BERLARE - UITBERGEN (NIEUWELINGEN)

1

REUNIS Rowdy

 

26/08 BERLARE - UITBERGEN (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

5

WATERREUS Kylie

 

25/08 VOSSEM (JUNIOREN)

2

HASSERT Sven

 

25/08 VERREBROEK (ELITE/BELOFTEN)

12

VETTE Pieter

20

ISRAEL Pieter

 

25/08 RIJKEVORSEL (NIEUWELINGEN)

1

MAAS Marijn

7

COX Luuk

 

25/08 PUURS (JUNIOREN)

9

HOPMANS Wouter

10

HILLEMANS Pepijn

 

25/08 OVERMERE BERLARE (JUNIOREN)

2

KERCKHAERT Jochem

4

POLEIJ Arjan

16

WESTELINCK Jesper

 

25/08 OTTERGEM (NIEUWELINGEN)

5

REUNIS Rowdy

 

25/08 OMLOOP MANDEL-LEIE-SCHELDE MEULEBEKE (BEROEPSRENNERS)

1

WIPPERT Wouter

12

LOOIJ Andre

13

VAN GINNEKEN Sjoerd

15

KREDER Wesley

20

HAVIK Piotr

 

25/08 NEDERHASSELT (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

4

WASMUS Nienke

8

VOLLERING Demi

17

WATERREUS Kylie

 

25/08 ARENDONK (ELITE/BELOFTEN)

8

ARENDSHORST Jelmer

13

VAN DER LINDEN Ardjan

16

STEUTEN Roy

17

VIERLING Gijs

 

24/08 GREAT WAR REMEMBRANCE RACE (BEROEPSRENNERS)

4

VAN SCHIP Jan Willem

6

JAKOBSEN Fabio

8

HOFLAND Moreno

12

VAN GOETHEM Brian

13

TERPSTRA Niki

14

KREDER Michel

15

VAN DER HOORN Taco

17

KREDER Wesley

19

GERTS Floris

 

23/08 GROTE PRIJS LUCIEN VAN IMPE - ERPE-MERE (BEROEPSRENNERS)

4

ZIJLAARD Maikel

 

22/08 WAASMUNSTER (JUNIOREN)

2

POLEIJ Arjan

5

VERSCHUEREN Wessel

10

HAEST Jeroen

14

BEKS Bart

20

WESTELINCK Jesper

 

22/08 SINT GILLIS WAAS DE KLINGE (ELITE/BELOFTEN)

9

DE BRUYN Jimmy

20

TIMMERS Lars

 

22/08 ERPE-MERE (JUNIOREN)

4

PRINCE Jamie

 

21/08 OMLOOP VAN DE GRENSSTREEK WERVIK (ELITE/BELOFTEN)

11

RAAS Eloy

12

OLIEMAN Mark

 

21/08 GROTE PRIJS STAD ZOTTEGEM (BEROEPSRENNERS)

4

GERTS Floris

8

DUIJN Huub

9

MEIJERS Jeroen

13

HAVIK Piotr

14

RUIJGH Rob

19

VAN DEN BERG Lars

 

21/08 EVERGEM-WIPPELGEM (ELITE/BELOFTEN)

5

KOOLS Jos

 

21/08 BOOISCHOT (ELITE/BELOFTEN)

15

VADER Milan

 

20/08 MOORSLEDE (ELITE/BELOFTEN)

12

DE RUIJSSCHER Dante

 

20/08 GEETBETS (ELITE/BELOFTEN)

19

VAN DE GEER Robbin

 

20/08 DERNYSPEKTAKEL īS GRAVENWEZEL (BEROEPSRENNERS)

7

ZIJLAARD Maikel

 

20/08 BALEGEM (JUNIOREN)

14

DE SCHEPPER Ward