RONDE VAN ZUIDLAND

                                         25 AUGUSTUS 2018   

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Daan Hoole

Zuidland

2

Jordi Talen

Spijkenisse

3

Henk Bos

 

4

Robert van Dam

 

5

Daan van Sintmaartensdijk

Zuidland

6

Sjors Handgraaf

Leiden

7

Olivier van Pelt

 

8

Jorrit Walgien

Amersfoort

9

Andries Weening

 

10

Marc de Bruin

Groningen

11

Jorick Heijn

Leiden

12

Jeffrey Doornbusch

Breda

13

Rienk Engele

Pijnacker

14

Marco Geleijnse

Hellevoetsluis

15

Thomas van Bommel

Rotterdam

16

Frenky van der Vorst

Halsteren

17

Tony Reijtenbagh

Zuidland

18

Tom Jansen

Steenbergen

19

Dennis van der Zaal

 

DNF

Bouwe Boonstra

Rotterdam

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Lucas Janssen

Papendrecht

2

Arno van Krimpen

Groot-ammers

3

Leon Ellermann

Emmen

4

Yannick van den Berg

Monster

5

Daan Hilbers

 

6

Joep van Engelen

 

7

Wessel Mouris

Baambrugge

8

Marnix van den Oever

Wijk En Aalburg

9

Thijs Brugging

Bleiswijk

10

Tom Tiegelaar

Bleiswijk

11

Niels Boom

Alblasserdam

12

Joeri van Mook

 

13

Djim Pasveer

Tilburg

14

Rick van der Poel

Papendrecht

15

Bart Bronder

Abbenbroek

16

Joost van der Hoogt

 

17

Ties de Vos

Veenendaal

18

Rens Ammerlaan

Pijnacker

DNF

Simon Versteden

Utrecht

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS 40+/SPORTKLASSE 19+

 

 

 

1

Martin van Rij

Zuidland

2

Norman Meerkerk

Zuidland

3

Jeroen Martens

Rotterdam

4

Robert de Poel

Dordrecht

5

Peter Fils

Pijnacker

6

Ferry de Vendt

Rhoon

7

John Roos

Middelharnis

8

Jeroen Wesselius

Zoetermeer

9

Carlo van Trigt

Zuidland

10

Frank Röling

 

11

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk

12

Jan Kees den Hartog

Zuidland

13

Jasper de Kort

Rotterdam

14

Lennart van van Houten

Brielle

15

Edward Sol

Spijkenisse

16

Guido Smit

Voorburg

17

Maurice de Keijzer

Zuidland

18

Erwin Meijer

Berkel En Rodenrijs

19

Wout Roos

Stad Aan

20

Arno Niewold

Bergschenhoek

21

André Mook

Den Haag

22

Erik Stolk

Oostvoorne

23

Jaap van der Breggen

 

24

Robert Reincke

Hellevoetsluis

25

Ronald van Herp

Den Haag

26

Kevin van der Velde

Spijkenisse

27

Marius van Breda

Nieuw-vennep

28

Casper van der Marel

Maasland

29

Erik Meerkerk

Zuidland

30

Arie van't Geloof

Dirksland

31

Ozkan Larcin

Rotterdam

32

Harmen Land

Zoetermeer

33

Marco van Houten

Brielle

34

Marco Duson

Brielle

35

Tom de Jong

Spijkenisse

DNF

Marco Andeweg

Hoogvliet

DNF

Casper Bakker

Hoogvliet

DNF

Gijs Gelderblom

Oostvoorne

DNF

Jerry de Graaf

Geervliet

DNF

Raymond Greep

Maasland

DNF

Eddy Hermsen

Ochten

DNF

Ton Ippel

Barendrecht

DNF

Jaco Minke

Hellevoetsluis

DNF

Thomas Verduyn

Spijkenisse

DNF

Richard Visscher

Pijnacker

DNF

Martijn de Putter

Nederhemert

DNF

Jeroen Wieringa

's-gravenhage