††††††††††††††††††† †††††††††††††RONDE VAN MAASSLUIS

†††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††25 AUGUSTUS 2018†††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Tim van der Velden

Rijswijk Zh

2

Nicole van Sighem

Breda

3

Jayden Lampen

Leusden

4

Jil Koot

Rotterdam

5

Hannah van Rijswijk

Schoonhoven

6

Finn Wuisman

Spijkenisse

7

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

8

Lucas Cornť Blok

 

9

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

10

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

11

Tijme Aleman

Bleiswijk

12

Yara Gouw

Barendrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Matthijs de Haan

 

2

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

3

Sven Wisse

Rilland

4

Ayden de Jong

Zoetermeer

5

Filippo van Loo

Amsterdam

6

Laurens Dijkstra

Woerden

7

Ňsa de Keijzer

Zuidland

8

Brett Timmer

Papendrecht

9

Ella Roodenburg

Ugchelen

10

Sabine Zwart

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

2

NoŽl Goijert

's-gravenzande

3

Yiran van 't Oosten

Bleiswijk

4

Lars van den Berg

Vleuten

5

Isere Koster

Etten- Leur

6

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

7

Justen Hauser

 

8

Indy van Velzen

Waddinxveen

9

Mart van Cadsand

Wemeldinge

10

Jesse Klein

Nieuw Vennep

11

Olivier Westerveld

Bodegraven

12

Casper Blok

Gouda

13

Steijn van der Laarse

 

14

Ivar Roodenburg

Ugchelen

15

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

16

Zhara MŲllers

Leimuiden

17

Liedewij Harmens

Oegstgeest

18

Liam Den Breejen

Sliedrecht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

 

2

Maurits Buiter

 

3

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

4

Daan Hartog

Giessenburg

5

Deirdre Mens

Leiden

6

Nick Wisse

Rilland

7

Thijmen de Jong

Ter Aar

8

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

9

Elise van Sighem

Breda

10

Senna de Kok

Voorburg

11

Jilles Romers

Rozenburg

12

Floris Blok

Rotterdam

13

Jan Eeftink

Ouderkerk A/d Ijssel

14

Joaquin Henskes

Almere

DNF

Femke van Schie

Leiden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Mark Mandemaker

Hoogvliet

2

Marit Koene

Poeldijk

3

Mathijs Vijverberg

 

4

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

5

Tijn van den Berg

De Lier

6

Sil Bergsma

Oudenhoorn

7

Senna Wuisman

Spijkenisse

8

Anco Ballif

Gouda

9

Sven Scholten

Amersfoort

10

Cas Briggeman

Rockanje

11

Joer Post

Delfgauw

12

Pepijn de Kok

Voorburg

13

Jelle de Vlaam

Gravendeel

14

Merel Hartog

Giessenburg

15

Lukas Mouthaan

Dordrecht

DNF

Kobe van den Bulck

Essen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Chris Kisters

Nuenen

2

Mees Vlot

Gouda

3

Ingmar van den Bosch

Lisse

4

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

5

Lisa van Belle

Zoetermeer

6

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

7

Igor Ouwerkerk

Leiden

8

Tim Verdel

Roelofarendsveen

9

Mike Derogee

Nieuw Vennep

10

Indy Baas

Bergambacht

11

Lisa van de Kamp

Den Haag

12

Luuk van Zwienen

Lekkerkerk

13

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

14

Jeffrey Zwart

Haarlem

15

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

DNF

Gijs Ariens

Heenvliet

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Daan den Breejen

Papendrecht

2

Jonas Roodenburg

Maassluis

3

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

4

Kevin Gosniowski

Maassluis

5

Daan van den Berg

De Lier

6

Stan Lute

Rotterdam

7

Kai Schoolenaar

Zwanenburg

8

Michiel van Vliet

Sliedrecht

9

Luka Fredrikze

Lisse

10

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs

11

Brent Vos

Castricum

12

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

13

Jorik van Maaren

Gorinchem

14

Jules Sla

Vlaardingen

15

Maurits Neele

Oude Tonge

16

Dani van der Lee

Schiedam

17

Tom van Loon

Leiden

18

Laszlo van Melis

Heesch

19

Max van der Meulen

 

DNF

Thijs van Schie

Leiden