RONDE VAN NUENEN

                                         19 AUGUSTUS 2018   

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Jos Koop

Eindhoven

2

Koen van de Klundert

Bijschrijver

3

Teun Teulings

Bijschrijver

4

Mitch Groot

Bijschrijver

5

Kelvin van den Dool

Bijschrijver

6

Paul Gruithuijzen

Breugel

7

Robbie van Bakel

Deurne

8

Mark Olieman

Leende

9

Kevin Verwaest

Bijschrijver

10

Jordi Steenbakkers

Boxtel

11

Wessel Zennipman

Zutphen

12

Robin Wennekes

Arnhem

13

Pim van de Klundert

Woensdrecht

14

Mart Muskens

Heesbeen

15

Luuk van Helden

Bijschrijver

16

Bram van der Zwet

Bijschrijver

17

Koen van Helvoirt

Bijschrijver

18

Jarno van Esch

Bijschrijver

19

Jorrit de Haas

Bijschrijver

20

Jesse Huijbregts

Roosendaal

21

Danny Kroeze

Bijschrijver

22

Lehvi Braam

Dodewaard

23

Jacob Buijk

Bijschrijver

24

Wessel Coppelmans

Bijschrijver

25

Stefan Hubers

Vinkel

26

Lars de Bot

Losser

27

Tom Manders

Bijschrijver

DNF

Rowan Bergmans

Maren-kessel

DNF

Guus Pril

Best

DNF

Niels Verbruggen

Nuenen

DNF

Berhane Debesay

Bijschrijver

DNF

Daniyal Matthews

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda

2

Jayden Lampen

Leusden

3

Jil Koot

Rotterdam

4

Jesper Maassen

Echt

5

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

6

Abe Bol

Cromvoirt

7

Luuk Braspenning

Eindhoven

8

Damy van den Bogaard

Helmond

9

Runne Mannaerts

Valkenswaard

10

Mees van Caulil

Arnhem

11

Brianne Dokter

Valkenswaard

12

Sem Laven

Sittard

13

Puck Bunning

Vught

14

Jasper van Katwijk

Handel

15

Reno Van de Westerlo

Helmond

16

Yinthe VAN DEN Heuvel

Bijschrijver

17

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

18

Anke Verhoeven

Erp

19

Saar van Leenders

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Andries Knapen

Esch

2

Cas Metten

Geldrop

3

Lars Eeftink

Valkenswaard

4

Åsa de Keijzer

Bijschrijver

5

Tijn van Caulil

Arnhem

6

Filijn Demuyt

Boekel

7

Jason van de Beeten

Nistelrode

8

Roan Van Boven

Milheeze

9

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

10

Britt Jeucken

Bijschrijver

11

Tiemen Van der Meer

Uden

12

Claire Dokter

Valkenswaard

13

Bregje Daris

Luyksgestel

14

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

15

Sabine Zwart

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Judith Alleleijn

Bocholtz

2

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

3

Thomas Panken

Bladel

4

Koen Sonnemans

Someren

5

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

6

Sander Tullemans

Stramproy

7

Noï Moes

Goirle

8

Brent van den Nouweland

Rijen

9

Neel Lepelaars

Bergeijk

10

Isere Koster

Etten- Leur

11

Ryan van de Westerlo

Helmond

12

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

13

Ward Bierens

Bladel

14

Bram de Waard

Heenvliet

15

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

16

Maartje Jacobs

Veldhoven

17

Rens Braspenning

Eindhoven

18

Teun Vermeulen

Bijschrijver

19

Job van Iersel

Geldrop

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

Roden

2

Daan Hartog

Giessenburg

3

Aron van Vugt

Giessen

4

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

5

Emma van Haaren

Oisterwijk

6

Jules van Neer

Echt

7

Max van den Meijdenberg

Veldhoven

8

Mees Bassa

Bijschrijver

9

Lucas Demuyt

Boekel

10

Maud Adams

Budel

11

Liz Toonen

Boxmeer

12

Sara Sonnemans

Someren

13

Brent Jongenelen

Steenbergen

14

Jitse Gabriels

Bijschrijver

15

Jelle Peters

Eindhoven

16

Joaquin Henskes

Bijschrijver

17

Joost Konings

Helmond

18

Lars van Oord

Hank

19

Merijn Schinkel

Zeewolde

20

Elise van Sighem

Breda

21

Pim van Leenders

Geldrop

22

Jayden Ouwerling

Breda

23

Ivan de Man

Tilburg

24

Tobias Burgers

Eindhoven

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jente Derksen

Haalderen

2

Mark Mandemaker

Hoogvliet

3

Antoine Quint

Bijschrijver

4

Lisa van Heel

Zaltbommel

5

Floris Demuyt

Boekel

6

Sven Joosten

Bakel

7

Raf de Caluwe

Rijen

8

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

9

Vic Esselink

Tilburg

10

Steijn Fles

Bijschrijver

11

Jorn van Beers

Moergestel

12

Rosalie de Haas

Pijnacker

13

Merel Hartog

Giessenburg

14

Tristan van Bakel

Bijschrijver

15

Joris van Poppel

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van Herwaarden

Rossum

2

Chris Kisters

Nuenen

3

Tom van der Valk

Haltern Am See

4

Lukas van der Valk

Haltern Am See

5

Jony van den Eijnden

Gemert

6

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

7

Dirk de Groof

Heeze

8

Ingmar van den Bosch

Lisse

9

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

10

Noëlle Booy

Berkel En Rodenrijs

11

Stein Bocxe

Ter Aar

12

Freek Leijtens

Bijschrijver

13

Siemen Hooiveld

Berghem

14

Jeffrey Zwart

Haarlem

15

Ramon Setz

Geldrop

16

Lotte Sonnemans

Someren

17

Sanne Lazeroms

Bijschrijver

18

Robin Pricken

Wijchen

19

Gijs Daris

Luyksgestel

20

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

DNF

Britt de Grave

Tholen

DNF

Krijn Veldboer

Mierlo

DNF

Ramon van Zeeland

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Senna Nijman

 

2

Jasper Huitema

Roden

3

Jelle Sengers

Valkenswaard

4

Laszlo van Melis

Heesch

5

Rowan van Oord

Hank

6

Roel Vrancken

S-hertogenbosch

7

Daan van den Eijnde

Gemert

8

Sieb van der Pas

Heeswijk-dinther

9

Björn Vos

Bijschrijver

10

Wout Lulofs

Bergen Op Zoom

DNF

Casper Noorloos

Bijschrijver