RESULTATEN VAN NEDERLANDERS IN BELGIE

                                         19 AUGUSTUS 2018

 

19/08 WERCHTER (NIEUWELINGEN)

7

HANEGRAAF Stijn

13

DE VOS Yanick

17

ADRIAANS Radan

 

19/08 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN.05E RIT (BELOFTEN)

7

BOELE Niels

 

19/08 OVERMERE- BERLARE (JUNIOREN)

11

DIRVEN Roy

 

19/08 OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN (JUNIOREN)

4

MEIJDAM Sam

6

POLEIJ Arjan

7

BREEDERVELD Heijme

9

VAN DER HOEVEN Luc

14

HOHMANN Lars

16

PRONK Jens

18

VAN BALKOM Max

19

WILSHAUS Serginho

 

19/08 LEDEGEM (JUNIOR-VROUWEN)

8

VAN DIJKE Demi

11

AKKERMANS Lotte

 

19/08 LEDEGEM (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

7

WATERREUS Kylie

12

VAN DEN BORN Eva

 

19/08 HAASDONK (NIEUWELINGEN)

1

DE KOK Mathijs

2

DE ZEEUW Timo

3

SWENNE Delano

5

SWEENS Keigo

6

LUIJTEN Noël

8

PIJNENBURG Sven

10

WIJFJE Rowan

11

JANSSEN Lucas

 

19/08 EVERGEM-BELZELE (ELITE/BELOFTEN)

6

DEKKERS Hans

11

DE BRUYN Jimmy

 

19/08 ´S-GRAVENWEZEL (ELITE/BELOFTEN)

7

KOEMAN Bjorn

11

GÖDDE Eddy

19

COHNEN Stefan

 

18/08 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR.02E RIT (NIEUWELINGEN)

10

ARTZ Huub

 

18/08 TOLLEMBEEK (NIEUWELINGEN)

4

MAAS Marijn

8

ROMERS Boris

 

18/08 SINT GILLIS WAAS DE KLINGE (NIEUWELINGEN)

1

TAK Moreno

3

VAN OORSCHOT Robin

5

KONINGS Roan

7

SWENNE Delano

10

MICHIELSEN david

12

MULDER Sven

13

LUIJTEN Noël

15

BIJL Kinley

16

DE ZEEUW Timo

 

18/08 KORTEMARK-EDEWALLE (NIEUWELINGEN)

19

DHONDT Jarno

 

18/08 INGELMUNSTER (JUNIOREN)

2

VAN BELLE Bas

10

BUITENDIJK Ruben

11

KOSTER Adne

13

KOOIJ Olav

 

18/08 FLANDERS LADIES CLASSIC (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

3

WIEBES Lorena

5

VAN ´T GELOOF Marjolein

6

KESSLER Nina

7

KOSTER Claudia

10

VAN DE REE Monique

11

VAN HOUTUM Céline

12

KUIJPERS Evy

13

VAN DER MEER Janine

14

BRAAM Danique

 

18/08 DEINZE-VINKT (ELITE/BELOFTEN)

15

REUVERS Kevin

20

POELS Xavier

 

17/08 WEST-VLAANDEREN CYCLING TOUR.01E RIT (NIEUWELINGEN)

17

REUNIS Rowdy

 

17/08 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN.03E RIT (BELOFTEN)

6

BOELE Niels

 

17/08 KORTRIJK KOERSE (BEROEPSRENNERS)

3

DUMOULIN Tom

 

16/08 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (ELITE/BELOFTEN)

5

MINTEN Kevin

16

POELS Xavier

20

AKKERMANS Lars

 

16/08 EVERGEM-BELZELE (ELITE/BELOFTEN)

8

DEKKERS Hans

19

TIMMERS Lars

 

15/08 TIELT-WINGE (ELITE/BELOFTEN)

14

VAN ELZAKKER Wout

15

GRUITHUIJZEN Paul

16

LOMAN Mathijs

 

15/08 RONDE VAN OOST-VLAANDEREN.01E RIT (BELOFTEN)

4

WOLFFENBUTTEL Nils

 

15/08 PRINS VAN DE RUPELSTREEK RUMST (NIEUWELINGEN)

7

VERDONCK Thomas

16

SWEENS Keigo

 

15/08 KRUISHOUTEM (ELITE/BELOFTEN)

5

POELS Xavier

20

CELI Harm

 

15/08 KERKOM (NIEUWELINGEN)

2

WIDDERSHOVEN Jochem

3

LUITEN Niels

10

GÖBBELS Dann

15

MAAS Marijn

 

15/08 KEIZER DER RUPELSTREEK RUMST (JUNIOREN)

11

HAEST Jeroen

20

ZAGERS Stefan

 

15/08 HOELEDEN (JUNIOREN)

6

ARRAMMACH Kevin

20

HASSERT Sven

 

15/08 DENDERBELLE (JUNIOREN)

10

HOPMANS Wouter

 

15/08 BERG-KAMPENHOUT (JUNIOREN)

1

RUIJTER Stijn

2

KROONEN Max

4

BUITENDIJK Ruben

5

WILSHAUS Serginho

6

RIJSDIJK Nathan

13

DE GROOF Pieter

20

BAAK Jord

 

14/08 TEMSE, WIJK VELLE (ELITE/BELOFTEN)

17

KOOLS Jos

 

14/08 MARIA-TER-HEIDE BRASSCHAAT (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

1

SLINGERLAND Minke

2

HOFMAN Merel

6

BRAS Martine

15

SPOOR Winanda

20

VAN DEN BORN Eva

 

14/08 HULDENBERG (ELITE/BELOFTEN)

1

PAASSCHENS Mathijs

 

13/08 WILRIJK (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

6

BANGA Kim

 

13/08 KOTEM-MAASMECHELEN (ELITE/BELOFTEN)

5

MEESEN Giel

8

COHNEN Stefan

10

CREMERS Paul

14

STEUTEN Roy