RONDE VAN DE WESTEREEN

                                         18 AUGUSTUS 2018   

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEURS

 

 

 

1

Ronald Kruijer

Donkerbroek

2

Rick Ottema

Bijschrijver

3

Mark Prinsen

Heerenveen

4

Stef Krul

Tjalleberd

5

Kars Jansman

Bijschrijver

6

Harry Sweering

Sneek

7

Pim Cazemier

Den Horn

8

Ruben Hoekstra

Heerenveen

9

Coen Rijpma

Wolvega

10

Bas Bosma

Meppel

11

Sjors Dekker

Bijschrijver

12

Christian Varweg

Hardenberg

13

Gert Mulderij

Elim

14

Taeke Oppewal

Sneek

15

Sven Tellegen

Bijschrijver

16

Werner Vos

Staphorst

17

Joakim Zuidema

Dokkum

18

Maurice Zaal

Groningen

19

Sent Tissingh

Groningen

20

Paul de Haan

Bijschrijver

21

Jack Kuper

Bijschrijver

22

Adriaan Botma

Driezum

23

Marco van der Tuin

Groningen

24

Rein Schiphof

Bijschrijver

25

Daniel Elzinga

Opende

26

Maurits Buist

Bijschrijver

27

Jasper Witteveen

Burgum

28

Jan Schepenaar

Kampen

29

Joeri van der Tuin

Bijschrijver

30

Dion Koot

Steggerda

31

Jan Terpstra

Drachten

32

Henk Bos

Bijschrijver

33

Andries Weening

Kootstertille

DNF

Jan Dunnewind

Bant

DNF

Sven de Haan

Zuidlaren

DNF

Marco Hagedoorn

Een

DNF

Ruben Marinus

Zwagerbosch

DNF

Rutger van der Meer

Stiens

DNF

Mitchel Steenhof

Ureterp

DNF

Aleid Klompmaker

Bijschrijver

DNF

Roelof Stoelwinder

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN/NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Jelle Groot

Bovenkarspel

2

Tjalle de Bruin(NW)

Deventer

3

Lennard Meinema(NW)

Amersfoort

4

Redmar Dijkman(NW)

Lutjegast

5

Tjipke Bosma(NW)

Kollumerzwaag

6

Ole Veenhuis(NW)

Westwoud

7

Jan Reinder Kempenaar

Bijschrijver

8

Niels Reemeijer(NW)

Spaarndam

9

Leon Ellermann(NW)

Emmen

10

Jelmer Koehoorn

Heerenveen

11

Thomas Lakeman(NW)

Venhuizen

12

Matthé Pronk(NW)

Tuitjenhorn

13

mark van os

Amerongen

14

Hein Jalving

Ter Apel

15

Marco Veldkamp(NW)

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Sigrid van der Wal

Burum

3

Dido Jalving

Klazienaveen

4

Ruben Haverdings

Zuidlaren

5

Djurre Kroontje

Burgum

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Diede Oosterveld

Bijschrijver

2

Siger van der Wal

Burum

3

Finn Hoeksma

De Westereen

4

Naud Rusch

Nijeveen

5

Germ Menzen

Emmen

6

Sabine Zwart

Haarlem

7

Marinda de Vries

Wagenborgen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Joris Nomden

Groningen

2

Matthijs Lamain

Muntendam

3

Styn Westra

Buitenpost

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Bijschrijver

2

Luco Bos

Emmen

3

Sem Jalving

Klazienaveen

4

Mikai Leistra

Eibergen

5

Cassandra Snakenborg

Appingedam

6

Joaquin Henskes

Almere

7

Stefan Croes

Emmen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Floris Haverdings

Zuidlaren

2

Ruud Junior Nagengast

Bijschrijver

3

Nina Oolders

Scheemda

4

Erwin Leijenaar

Bijschrijver

5

Esmée Ellermann

Emmen

6

Sven van der Wal

Burum

7

Emilian Snakenborg

Appingedam

8

Jildou Mare Geertsma

Leeuwarden

9

Bastian Meindert Rozema

Bijschrijver

10

Femke Reemeijer

Spaarndam

11

Jort Sinnema

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Leonie Bentveld

Burgum

2

Ivar Hoekstra

Assen

3

Sem Visser

Twijzelerheide

5

Steijn Oosterveld

Castricum

6

Melissa de Haan

 

7

Jan Veenhuis

Westwoud

8

Bo Jansen

Rolde

9

Manon de Vries

Grou

10

Stijn Geersing

Groningen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Juul Nagengast

Beilen

2

Jesper Melle Rozema

Bijschrijver

3

David Haverdings

Zuidlaren

4

Timo Julian Spijkstra

Bijschrijver

5

Mick Nijveld

Bijschrijver

6

Brent Vos

Castricum

7

Tom Buls

Veendam

8

Lars Kranenborg

Bijschrijver

9

Dyon de Haan

Mildam

10

Lars Straver

Leeuwarden