††††††††††††††††††††††† ††††††††††††††RONDE VAN PIJNACKER

†††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††18 AUGUSTUS 2018†††

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN

 

 

 

 

1

Lars van den Berg

Bijschrijvers

2

Jordy Buskermolen

Kudelstaart

3

Arno Kleinjan

Gouda

4

Jos Koop

Eindhoven

5

Sjors Handgraaf

Leiden

6

Niels Overvoorde

Delfgauw

7

Jordi Talen

Spijkenisse

8

Alex Molenaar

Bijschrijvers

9

Antonie van Noppen

Ridderkerk

10

Stephan Bakker

Zaandam

11

Tijmen Snel

Leiden

12

Eddy GŲdde

Zwijndrecht

13

DaniŽl Langereis

Bijschrijvers

14

Diederik Deelen

Berkenwoude

15

Remco Schouten

Ammerstol

16

Ingmar Uytdewilligen

Zandvliet

17

Rienk Engele

Pijnacker

18

Ramon Vleugel

Goes

19

Cris Zwanenburg

Alphen A/d Rijn

20

Jeroen Kaldenbach

Hoorn Nh

21

Michael Vingerling

Hellevoetsluis

22

Noah de Groot

Ottoland

23

Aron Bosman

Hazerswoude Dorp

24

Martijn Veling

Utrecht

25

Daan Switters

Leusden

26

Sander Lodder

Ridderkerk

27

Bas Sitters

Bijschrijvers

28

Abdul Sauls

Bijschrijvers

DNF

Pascal Aandewiel

Amsterdam

DNF

Dennis Buijs

Benthuizen

DNF

Niels Immerzeel

Wilnis

DNF

Tony Reijtenbagh

Zuidland

DNF

Robin Wennekes

Arnhem

DNF

Sven Nijhuis

Bijschrijvers

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Tom de Vreede

Pijnacker

2

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Utrecht

3

Gijsbert Nieuwkoop

Veen

4

Joeri van Delft

Leidschendam

5

Robbert Schaap

Leidschendam

6

Joost van der Helm

Pijnacker

7

Arjan Ootjers

Rotterdam

8

Gert van der Grijn

Ameide

9

Pim Hackmann

Heemstede

10

Marco Kuijvenhoven

īs-gravenzande

11

Jermo Agema

Den Helder

12

Michiel Vos

Delft

13

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

Leusden

14

Mike Kruijthof

Dordrecht

15

Kees Pameijer

Den Haag

16

Remco Schellevis

Stolwijk

17

Martin van Plateringen

Almere

18

Thomas Nieland

Heinenoord

19

Johan van der Eijk

Strijen

20

Jesper Koen

De Knipe

21

Martijn Wiggers

Bijschrijvers

22

Jonathan Espigares

Ridderkerk

23

Erik de Niet

Den Haag

24

Rikkie Dijkhuizen

Scheveningen

25

Ando Overbeek

Schoonhoven

26

Chris Heiberg

Bijschrijvers

DNF

Satya den Boer

Oegstgeest

DNF

Tim den Braber

Woerden

DNF

Jeroen Buis

Zoetermeer

DNF

Youri Deelen

Schoonhoven

DNF

Erik Groeneveld

Heinenoord

DNF

Michiel Groeneveld

Heinenoord

DNF

Jos de Haan

Hoogwoud

DNF

Laurens Heijn

Leiden

DNF

Gerhard Joling

Pijnacker

DNF

Marvin Steenbergen

Waddinxveen

DNF

Jerrie Suyker

Pijnacker

DNF

Mark Tetteroo

Delft

DNF

Charles Wallert

Amerongen

DNF

Corne Verhoeks

Bijschrijvers

DNF

Christiaan de Rijk

Bijschrijvers

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

 

1

Frans van Winden

Bergschenhoek

2

Andrť van Reek

Lisse

3

Marcel Alma

Bijschrijvers

4

Jeroen Martens

Rotterdam

5

Laurens Koster

Oegstgeest

6

Tonny Berends

Gorinchem

7

Jeroen Wesselius

Zoetermeer

8

Martin van Rij

Zuidland

9

Eddy Hermsen

Ochten

10

John Roos

Middelharnis

11

Lars Rietveld

Oudewater

12

Edward Sol

Spijkenisse

13

Matthieu Hendriks

Lekkerkerk

14

Franco Albanese

Den Haag

15

Robert de Poel

Dordrecht

16

Marcel Kranenburg

Apeldoorn

17

Martijn Harteloh

Dordrecht

18

Jaap van der Breggen

Nijkerk Gld

19

Marius van Breda

Nieuw-vennep

20

Dick Post

Wezep

21

Dave Kortekaas

Rotterdam

22

Jeroen Jansen

Zoetermeer

23

Johannes Lachi

Rijnsburg

24

Arno Niewold

Bijschrijvers

25

Guido Smit

Voorburg

26

Art van Winden

Berkel En Rodenrijs

27

Casper van der Marel

Maasland

28

Brian Burggraaf

Velsen Noord

29

Jaco Minke

Hellevoetsluis

30

Pieter van Egmond

Rotterdam

31

Jeroen Wieringa

's-gravenhage

DNF

Jaco van der Eijk

Zevenhuizen Zh

DNF

Peter Fils

Pijnacker

DNF

Jan Gudde

Nootdorp

DNF

Dennis van den Ouden

Oude Tonge

DNF

Vincent van Wersch

Tilburg

DNF

Sjoerd Bult

Bijschrijvers

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Babette van der Wolf

Oude Tonge

2

Mika Vijfvinkel

Bijschrijvers

3

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

4

Anna van der Meiden

Heukelum

5

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

6

Hidde Swart

Oosterhout

7

Nienke Vinke

Amersfoort

8

Thijmen Groen

Den Haag

9

Tim Verdel

Roelofarendsveen

10

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

11

Sanne Lazeroms

Bijschrijvers

12

Luuk van Zwienen

Lekkerkerk

13

Elany Farenhout

Zuidland

14

Emma Hoolwerf

Eemdijk

15

Igor Ouwerkerk

Leiden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Nick Brand

Pijnacker

2

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

3

Daan den Breejen

Papendrecht

4

Jonas Roodenburg

Maassluis

5

Joeri de Coo

Maarssenbroek

6

Stan Lute

Rotterdam

7

Luka Fredrikze

Lisse

8

Kevin Gosniowski

Maassluis

9

Thijs van Schie

Bijschrijvers

10

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

11

Maurits Neele

Oude Tonge

12

Joris Kranenburg

Apeldoorn

13

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

14

Dylan Edwards

Cumbria

15

Jesper Beiboer

Zegveld

16

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs

17

Dani van der Lee

Schiedam

18

Tom van Loon

Leiden

19

Jules Sla

Vlaardingen

DNF

Jip van der Klaauw

Bijschrijvers