TOP 20 RESULTATEN IN UCI WEDSTRIJDEN

                                        T/M 12 AUGUSTUS 2018   

 

2018.08.12.UEC ROAD ELITE-MANNEN.WEG.(CC)

2

VAN DER POEL Mathieu

10

LAMMERTINK Maurits

 

2018.08.12.TOUR DU RWANDA.EINDKLASSEMENT.(2.2)

20

QUAEDVLIEG Lars

 

2018.08.12.CZECH CYCLING TOUR.EINDKLASSEMENT.(2.1)

9

VAN WINDEN Dennis

13

GMELICH MEIJLING Jarno

 

2018.08.12.CZECH CYCLING TOUR.04E RIT.(2.1)

11

VAN WINDEN Dennis

 

2018.08.11.VUELTA A BURGOS.05E RIT.(2.HC)

15

BOL Jetse

 

2018.08.11.TOUR DU RWANDA.07E RIT.(2.2)

20

QUAEDVLIEG Lars

 

2018.08.11.KOGA SLAG OM NORG.(1.1)

1

VAN SCHIP Jan Willem

3

VAN BREDA Rick

4

KOOISTRA Marten

5

BUGTER Luuc

7

BOL Cees

8

SLIK Ivar

9

VAN DEN BERG Marijn

10

VAN DER HOORN Taco

11

GERTS Floris

12

OCKELOEN Jasper

14

VAN RHEE Joey

15

HOOLE Daan

17

SCHULTING Peter

18

MEIJERS Jeroen

19

WOLSINK Jelle

20

OTTEMA Rick

 

2018.08.11.CZECH CYCLING TOUR.03E RIT.(2.1)

5

VAN WINDEN Dennis

9

GMELICH MEIJLING Jarno

 

2018.08.11.CYCLING TOUR OF SZEKLERLAND.EINDKLASSEMENT.(2.2)

4

MOLENAAR Alex

6

VAN LOON Jordi

11

VAN WIJK Oscar

 

2018.08.11.CYCLING TOUR OF SZEKLERLAND.04E RIT B.(2.2)

10

VAN LOON Jordi

 

2018.08.11.CYCLING TOUR OF SZEKLERLAND.04E RIT A.(2.2)

3

MOLENAAR Alex

8

VAN LOON Jordi

19

VAN WIJK Oscar

 

2018.08.10.TOUR DU RWANDA.06E RIT.(2.2)

7

QUAEDVLIEG Lars

 

2018.08.10.TOUR DE POLOGNE.EINDKLASSEMENT.(UWT)

9

OOMEN Sam

 

2018.08.10.TOUR DE POLOGNE.07E RIT.(UWT)

4

OOMEN Sam

 

2018.08.10.CYCLING TOUR OF SZEKLERLAND.03E RIT.(2.2)

4

VAN LOON Jordi

6

MOLENAAR Alex

9

VAN WIJK Oscar

 

2018.08.09.TOUR DE POLOGNE.06E RIT.(UWT)

13

OOMEN Sam

 

2018.08.09.CYCLING TOUR OF SZEKLERLAND.02E RIT.(2.2)

8

VAN WIJK Oscar

9

VAN LOON Jordi

11

MOLENAAR Alex

 

2018.08.08.UEC ROAD ELITE-VROUWEN.WEG.(CC)

1

VAN DIJK Ellen

2

VAN DER BREGGEN Anna

 

2018.08.08.UEC ROAD ELITE-MANNEN.TIJDRIT.(CC)

8

VAN EMDEN Jos

10

VAN BAARLE Dylan

 

2018.08.08.CYCLING TOUR OF SZEKLERLAND.01E RIT.(2.2)

8

VAN LOON Jordi

11

VAN WIJK Oscar

14

MOLENAAR Alex

 

2018.08.07.TOUR DU RWANDA.03E RIT.(2.2)

20

QUAEDVLIEG Lars

 

2018.08.07.TOUR DE POLOGNE.04E RIT.(UWT)

7

OOMEN Sam

 

2018.08.07.THE LARRY H.MILLER TOUR OF UTAH.01E RIT.(2.HC)

9

BOUWMAN Koen

17

EENKHOORN Pascal

 

2018.08.07.CYCLING TOUR OF SZEKLERLAND PROLOOG.(2.2)

6

VAN DER HEIJDEN Maik

10

MOLENAAR Alex

13

VAN LOON Jordi

15

VAN WIJK Oscar

 

2018.08.06.TOUR DE POLOGNE.03E RIT.(UWT)

10

TEUNISSEN Mike

19

VAN POPPEL Boy

20

OOMEN Sam

 

2018.08.06.THE LARRY H.MILLER TOUR OF UTAH PROLOOG.(2.HC)

5

EENKHOORN Pascal

11

BOUWMAN Koen

 

2018.08.05.UEC ROAD ELITE-VROUWEN.TIJDRIT.(CC)

2

VOS Marianne

8

VAN DER BREGGEN Anna

9

WIEBES Lorena

11

MACKAIJ Floortje

19

VAN DIJK Ellen

 

2018.08.05.TOUR OF DANMARK.EINDKLASSEMENT.(2.HC)

18

RIESEBEEK Oscar

 

2018.08.05.TOUR OF DANMARK.05E RIT.(2.HC)

15

VAN WINDEN Dennis

16

BOL Cees

 

2018.08.05.TOUR DE POLOGNE.02E RIT.(UWT)

8

TEUNISSEN Mike

12

VAN POPPEL Danny

15

HOFLAND Moreno

17

OOMEN Sam

 

2018.08.05.AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.EINDKLASSEMENT.(J.2.1)

14

KRUL Wessel

 

2018.08.05.AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.03E RIT.(J.2.1)

12

VAN VEENENDAAL Hidde

15

VAN DER TUUK Axel

19

KROONEN Max

 

2018.08.05.ANTWERPSE HAVENPIJL.(1.2)

3

VAN DER KOOIJ Bas

4

OREEL Lars

5

VAN SINTMAARTENSDIJK Daan

7

VAN DER HORST Dennis

 

2018.08.04.TOUR OF QINGHAI LAKE.13E RIT.(2.HC)

9

LOOIJ Andre

 

2018.08.04.TOUR OF DANMARK.04E RIT.(2.HC)

16

BOL Cees

19

EEKHOFF Nils

 

2018.08.04.TOUR DE POLOGNE.01E RIT.(UWT)

5

VAN POPPEL Danny

6

TEUNISSEN Mike

19

OOMEN Sam

 

2018.08.04.GIRO DEL NORDEST D'ITALIA.02E RIT.(J.2.1)

13

GADEMAN Sam

 

2018.08.04.ERONDEGEMSE PIJL.(ERPE-MERE).(W.1.2)

1

KESSLER Nina

2

KUIJPERS Evy

3

VAN DE REE Monique

5

VAN 'T GELOOF Marjolein

7

KOSTER Claudia

10

VAN DER MEER Janine

11

BRAAM Danique

13

DE GAST Belle

14

VAN VELZEN Bryony

18

VAN DER HULST Amber

 

2018.08.04.CLASICA CICLISTA SAN SEBASTIAN.(UWT)

2

MOLLEMA Bauke

8

GESINK Robert

9

KRUIJSWIJK Steven

10

TOLHOEK Antwan

 

2018.08.04.AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.02E RIT B.(J.2.1)

8

VAN DER TUUK Axel

 

2018.08.03.TOUR OF QINGHAI LAKE.12E RIT.(2.HC)

13

DE JONGE Maarten

19

LOOIJ Andre

 

2018.08.03.TOUR OF DANMARK.03E RIT.(2.HC)

12

VERMELTFOORT Coen

19

VAN WINDEN Dennis

 

2018.08.03.AUBEL-THIMISTER-STAVELOT.01E RIT.(J.2.1)

9

VAN BELLE Bas

15

KRUL Wessel

17

VAN VEENENDAAL Hidde

 

2018.08.02.TOUR OF QINGHAI LAKE.11E RIT.(2.HC)

3

LOOIJ Andre

8

DE JONGE Maarten

 

2018.08.02.TOUR OF DANMARK.02E RIT.(2.HC)

7

WEENING Pieter

10

RIESEBEEK Oscar

14

VAN WINDEN Dennis

 

2018.08.03.TOUR ALSACE.03E RIT.(2.2)

1

VAN DER POEL David

4

SCHELLING Ide

 

2018.08.01.VOO-TOUR DE WALLONIE.EINDKLASSEMENT.(2.HC)

14

DUIJN Huub

15

VAN DER LIJKE Nick

18

MEIJERS Jeroen

19

GERTS Floris

 

2018.08.01.VOO-TOUR DE WALLONIE.05E RIT.(2.HC)

5

WELTEN Bram

11

VAN GINNEKEN Sjoerd

16

GERTS Floris

 

2018.08.01.TOUR OF QINGHAI LAKE.10E RIT.(2.HC)

3

LOOIJ Andre

10

ARIESEN Tim

14

DE JONGE Maarten

18

KLEIMAN Wim

 

2018.08.01.TOUR OF DANMARK.01E RIT.(2.HC)

5

WIPPERT Wouter

 

2018.08.01.TOUR ALSACE.01E RIT.(2.2)

8

KOOISTRA Marten

10

VAN DER POEL David

 

2018.07.31.VOO-TOUR DE WALLONIE.04E RIT.(2.HC)

6

DUIJN Huub

7

VAN DER LIJKE Nick

10

GERTS Floris

11

BUDDING Martijn

 

2018.07.30.VOO-TOUR DE WALLONIE.03E RIT.(2.HC)

7

KREDER Michel

10

VAN DER LIJKE Nick

12

GERTS Floris

14

DUIJN Huub

20

MEIJERS Jeroen

 

2018.07.30.TOUR OF QINGHAI LAKE.09E RIT.(2.HC)

5

LOOIJ Andre

8

ARIESEN Tim

 

2018.07.29.TOUR OF QINGHAI LAKE.08E RIT.(2.HC)

3

ARIESEN Tim

9

LOOIJ Andre

13

DE JONGE Maarten

19

VAN DER VEEKENS Mel

 

2018.07.29.TOUR DE FRANCE.EINDKLASSEMENT.(UWT)

2

DUMOULIN Tom

5

KRUIJSWIJK Steven

 

2018.07.29.TOUR DE FRANCE.21E RIT.(UWT)

20

ROOSEN Timo

 

2018.07.29.PRUDENTIAL RIDELONDON-SURREY CLASSIC.(WWT)

17

LAMMERTINK Maurits

 

2018.07.29.LA ROUTE DES GÉANTS.(J.1.1)

18

HERBEN Luuk

20

GADEMAN Sam

 

2018.07.29.KREIZ BREIZH ELITES.EINDKLASSEMENT.(2.2)

12

VAN DEN BERG Lars

15

VAN DALEN Jason

 

2018.07.29.KREIZ BREIZH ELITES.04E RIT.(2.2)

9

VAN DEN BERG Lars

20

VAN DALEN Jason

 

2018.07.29.KREIZ BREIZH ELITES.03E RIT.(2.2)

3

VAN DALEN Jason

12

DE LAAT Jasper

18

VAN DEN BERG Lars

19

VAN DEN DOOL Jens

 

2018.07.29.KREIZ BREIZH ELITES.02E RIT.(2.2)

6

DE LAAT Jasper

7

VAN DALEN Jason

 

2018.07.28.VOO-TOUR DE WALLONIE.01E RIT.(2.HC)

6

VAN KESSEL Corne

7

VAN DER LIJKE Nick

11

WELTEN Bram

12

VAN GINNEKEN Sjoerd

 

2018.07.28.TOUR OF QINGHAI LAKE.07E RIT.(2.HC)

3

ARIESEN Tim

4

LOOIJ Andre

 

2018.07.28.TOUR DE FRANCE.20E RIT.(UWT)

1

DUMOULIN Tom

16

KRUIJSWIJK Steven

17

POELS Wout

 

2018.07.28.PRUDENTIAL RIDELONDON CLASSIQUE.(WWT)

1

WILD Kirsten

2

VOS Marianne

12

KOSTER Anouska

17

BRAND Lucinda

 

2018.07.28.KREIZ BREIZH ELITES.01E RIT.(2.2)

14

DE LAAT Jasper

16

VAN DER HORST Dennis

 

2018.07.28.JOHAN MUSEEUW CLASSIC.(J.1.1)

10

RIJSDIJK Nathan

16

DE GROOF Pieter

 

2018.07.27.TOUR DE FRANCE.19E RIT.(UWT)

6

DUMOULIN Tom

9

KRUIJSWIJK Steven

18

TOLHOEK Antwan

 

2018.07.26.TOUR OF QINGHAI LAKE.05E RIT.(2.HC)

12

DE JONGE Maarten

 

2018.07.26.GRAND PRIX CERAMI.(1.1)

12

GERTS Floris

14

VAN DER LIJKE Nick

 

2018.07.25.TOUR DE FRANCE.17E RIT.(UWT)

5

DUMOULIN Tom

6

KRUIJSWIJK Steven

19

POELS Wout

 

2018.07.24.TOUR OF QINGHAI LAKE.03E RIT.(2.HC)

9

DE JONGE Maarten

 

2018.07.24.TOUR DE FRANCE.16E RIT.(UWT)

4

MOLLEMA Bauke

6

GESINK Robert

 

2018.07.23.TOUR OF QINGHAI LAKE.02E RIT.(2.HC)

6

LOOIJ Andre

16

DE JONGE Maarten

20

VAN DER VEEKENS Mel

 

2018.07.22.TOUR OF QINGHAI LAKE.01E RIT.(2.HC)

7

LOOIJ Andre

18

ARIESEN Tim

 

2018.07.22.TOUR DE FRANCE.15E RIT.(UWT)

3

MOLLEMA Bauke

12

TERPSTRA Niki

 

2018.07.22.OBERÖSTERREICH JUNIORENRUNDFAHRT.EINDKLASSEMENT.(J.2.1)

11

KROONEN Max

19

VAN GESTEL Luuk

20

ZWAAN Wouter

 

2018.07.22.OBERÖSTERREICH JUNIORENRUNDFAHRT.03E RIT.(J.2.1)

13

KROONEN Max

14

VAN GESTEL Luuk

17

ZWAAN Wouter

18

VAN EKEREN Niels

 

2018.07.22.BENE LADIES TOUR.EINDKLASSEMENT.(W.2.1)

1

VOS Marianne

16

KNETEMANN Roxane

17

TENNIGLO Moniek

18

VAN GOGH Natalie

19

SWINKELS Karlijn

 

2018.07.22.BENE LADIES TOUR.04E RIT.(W.2.1)

5

WIEBES Lorena

7

VOS Marianne

9

VAN 'T GELOOF Marjolein

15

VAN VELZEN Bryony

17

VAN DER MEER Janine

 

2018.07.21.TOUR DE FRANCE.14E RIT.(UWT)

19

SLAGTER Tom-Jelte

 

2018.07.21.OBERÖSTERREICH JUNIORENRUNDFAHRT.02E RIT.(J.2.1)

6

KROONEN Max

16

GADEMAN Sam

 

2018.07.21.BENE LADIES TOUR.03E RIT B.(W.2.1)

5

VOS Marianne

18

TENNIGLO Moniek

19

KNETEMANN Roxane

 

2018.07.21.BENE LADIES TOUR.03E RIT A.(W.2.1)

1

WIEBES Lorena

6

VOS Marianne

11

VAN VELZEN Bryony

14

KESSLER Nina

16

VAN 'T GELOOF Marjolein

 

2018.07.20.OBERÖSTERREICH JUNIORENRUNDFAHRT.01E RIT.(J.2.1)

9

KROONEN Max

 

2018.07.20.BENE LADIES TOUR.02E RIT.(W.2.1)

1

VOS Marianne

4

WIEBES Lorena

 

2018.07.19.TOUR DE FRANCE.12E RIT.(UWT)

2

DUMOULIN Tom

10

KRUIJSWIJK Steven

 

2018.07.19.BENE LADIES TOUR.01E RIT.(W.2.1)

2

VOS Marianne

13

KNETEMANN Roxane

16

SWINKELS Karlijn

18

VAN GOGH Natalie

 

2018.07.18.TOUR DE FRANCE.11E RIT.(UWT)

2

DUMOULIN Tom

12

KRUIJSWIJK Steven

 

2018.07.17.TOUR DE FRANCE.10E RIT.(UWT)

12

KRUIJSWIJK Steven

16

DUMOULIN Tom

 

2018.07.17.LA COURSE BY LE TOUR DE FRANCE.(WWT)

1

VAN VLEUTEN Annemiek

2

VAN DER BREGGEN Anna

11

BRAND Lucinda

16

ROOIJAKKERS Paulien

 

2018.07.15.TOUR DE FRANCE.09E RIT.(UWT)

19

DUMOULIN Tom

20

KRUIJSWIJK Steven

 

2018.07.15.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.EINDKLASSEMENT.(WWT)

1

VAN VLEUTEN Annemiek

4

BRAND Lucinda

12

STULTIENS Sabrina

 

2018.07.15.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.10E RIT.(WWT)

1

VAN VLEUTEN Annemiek

2

BRAND Lucinda

13

STULTIENS Sabrina

 

2018.07.14.TOUR OF AUSTRIA.08E RIT.(2.1)

3

VAN DER LIJKE Nick

16

GERTS Floris

 

2018.07.14.TOUR DE FRANCE.08E RIT.(UWT)

1

GROENEWEGEN Dylan

 

2018.07.14.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.09E RIT.(WWT)

1

VAN VLEUTEN Annemiek

6

BRAND Lucinda

14

STULTIENS Sabrina

 

2018.07.13.TOUR OF AUSTRIA.07E RIT.(2.1)

13

DUIJN Huub

16

VAN EMPEL Etienne

 

2018.07.13.TOUR DE FRANCE.07E RIT.(UWT)

1

GROENEWEGEN Dylan

 

2018.07.13.GP TROFEU JOAQUIM AGOSTIHO.02E RIT.(2.2)

10

DOETS Marco

 

2018.07.13.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.08E RIT.(WWT)

1

VOS Marianne

3

BRAND Lucinda

12

STULTIENS Sabrina

20

VAN VLEUTEN Annemiek

 

2018.07.12.UEC ROAD EUROPEAN CH AMPIONSHIPS.JUNIOR-VROUWEN.TIJDRIT.(CC)

8

AMMERLAAN Rozemarijn

9

KNAVEN Britt

 

2018.07.12.UEC ROAD EUROPEAN CH AMPIONSHIPS.JUNIOR-MANNEN.TIJDRIT.(CC)

9

MICHIELSEN Manuel

11

VAN DER TUUK Axel

 

2018.07.12.UEC ROAD EUROPEAN CH AMPIONSHIPS.BELOFTEN-VROUWEN.TIJDRIT.(CC)

1

SOET Aafke

7

SWINKELS Karlijn

 

2018.07.12.TOUR OF AUSTRIA.06E RIT.(2.1)

13

DUIJN Huub

14

KREDER Michel

18

VAN DER LIJKE Nick

20

GERTS Floris

 

2018.07.12.TOUR DE FRANCE.06E RIT.(UWT)

7

MOLLEMA Bauke

 

2018.07.12.GP TROFEU JOAQUIM AGOSTIHO.01E RIT.(2.2)

11

OOSTRA Folkert

 

2018.07.12.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.07E RIT.(WWT)

1

VAN VLEUTEN Annemiek

3

BRAND Lucinda

11

STULTIENS Sabrina

 

2018.07.12.GIRO CICLISTO DELLA VALLE D'AOSTA MONT BLANC.01E RIT.(U.2.2)

1

INKELAAR Kevin

 

2018.07.12.AIN BUGEY VALROMY TOUR.01E RIT.(2.1)

2

VAN UDEN Casper

7

GELEIJN Owen

10

RONHAAR Pim

12

KERCKHAERT Jochem

 

2018.07.11.TOUR OF AUSTRIA.05E RIT.(2.1)

1

WEENING Pieter

 

2018.07.11.MENEN-KEMMEL-MENEN.(J.1.1)

1

PLUIMERS Rick

3

HOEKS Daan

9

KOSTER Adne

12

VAN DEN AARSSEN Jurgen

13

KROONEN Max

15

BAAK Jord

16

HABETS Jordan

18

GADEMAN Sam

 

2018.07.11.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.06E RIT.(WWT)

2

VAN VLEUTEN Annemiek

8

STULTIENS Sabrina

9

BRAND Lucinda

 

2018.07.11.GIRO CICLISTO DELLA VALLE D'AOSTA MONT BLANC PRLOOG.(U.2.2)

17

INKELAAR Kevin

 

2018.07.10.TOUR OF AUSTRIA.04E RIT.(2.1)

5

VAN DER LIJKE Nick

8

KREDER Michel

9

GERTS Floris

 

2018.07.10.TOUR DE FRANCE.04E RIT.(UWT)

4

GROENEWEGEN Dylan

 

2018.07.10.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.05E RIT.(WWT)

4

VOS Marianne

11

BRAND Lucinda

13

VAN VLEUTEN Annemiek

16

STULTIENS Sabrina

 

2018.07.09.SINT MARTINUSPRIJS KONTICH.EINDKLASSEMENT.(J.2.1)

5

HOHMANN Lars

7

SPAPEN Mauro

 

2018.07.09.SINT MARTINUSPRIJS KONTICH.04E RIT.(J.2.1)

1

HOHMANN Lars

6

BRABANDER Nick

10

BUITENDIJK Ruben

11

SPAPEN Mauro

20

ARTZ Bart

 

2018.07.09.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.04E RIT.(WWT)

7

WILD Kirsten

8

PIETERS Amy

10

KOSTER Claudia

13

BRAND Lucinda

20

VAN VLEUTEN Annemiek

 

2018.07.08.TOUR OF AUSTRIA.02E RIT.(2.1)

2

KREDER Michel

3

DUIJN Huub

9

VAN DER LIJKE Nick

10

WEENING Pieter

18

GERTS Floris

 

2018.07.08.TOUR DE FRANCE.02E RIT.(UWT)

16

DUMOULIN Tom

20

DE KORT Koen

 

2018.07.08. TOUR DE FEMININ O CENA CESKEHO SVYCARSKA.EINDKLASSEMENT.(W.2.2)

8

MACKAIJ Floortje

11

NAGENGAST Fleur

17

VAN VEEN Esther

 

2018.07.08. TOUR DE FEMININ O CENA CESKEHO SVYCARSKA.03E RIT.B.(W.2.2)

7

MACKAIJ Floortje

13

BUIJSMAN Nina

19

KASTELIJN Yara

 

2018.07.08.SINT MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT B.(J.2.1)

1

SPAPEN Mauro

7

DORENBOS Yanne

14

BUITENDIJK Ruben

16

MEERBEEK Markus

19

ARTZ Bart

 

2018.07.08.SINT MARTINUSPRIJS KONTICH.03E RIT A.(J.2.1)

6

VERSCHUEREN Wessel

7

HOHMANN Lars

11

BUITENDIJK Ruben

17

BRABANDER Nick

 

2018.07.08. SIBIU CYCLING TOUR.EINDKLASSEMENT.(2.1)

18

KLEIMAN Wim

20

VAN ENGELEN Adne

 

2018.07.08. SIBIU CYCLING TOUR.03E RIT.B.(2.1)

1

VAN DALEN Jason

7

BUGTER Luuc

13

VAN LUIJK Sven

15

DE JONGE Maarten

17

VAN DEN BERG Marijn

18

BAX Sjoerd

 

2018.07.08.GRAND PRIX ALBERT FAUVILLE-BAULET.(1.2)

2

PAASSCHENS Mathijs

7

MENGOULAS Alex

 

2018.07.08.GP.SOFIE GOOS.(W.1.2)

1

WIEBES Lorena

2

VAN DER MEER Janine

4

KUIJPERS Evy

6

MARKUS Kelly

11

HOEKSMA Ilona

14

VAN VELZEN Bryony

18

DEL CARMEN ALVARADO Ceylin

19

KOOL Charlotte

 

2018.07.08.GP.GENERAAL PATTON.EINDKLASSEMENT.(2.Ncup)

6

PLUIMERS Rick

 

2018.07.08.GP.GENERAAL PATTON.02E RIT.(2.Ncup)

6

PLUIMERS Rick

 

2018.07.08.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.03E RIT.(WWT)

2

WILD Kirsten

6

VOS Marianne

8

PIETERS Amy

14

BUURMAN Eva

15

VAN VLEUTEN Annemiek

16

BRAND Lucinda

20

VAN DIJK Ellen

 

2018.07.07.TOUR OF AUSTRIA.01E RIT.(2.1)

3

DUIJN Huub

4

GERTS Floris

11

KREDER Michel

15

LANGEVELD Sebastian

 

2018.07.07.TOUR DE FRANCE.01E RIT.(UWT)

6

GROENEWEGEN Dylan

 

2018.07.07. TOUR DE FEMININ O CENA CESKEHO SVYCARSKA.03E RIT.B.(W.2.2)

1

MACKAIJ Floortje

13

SWINKELS Karlijn

16

VAN HOUTUM Céline

17

NAGENGAST Fleur

20

KESSLER Nina

 

2018.07.07. TOUR DE FEMININ O CENA CESKEHO SVYCARSKA.03E RIT.A.(W.2.2)

6

MACKAIJ Floortje

8

NAGENGAST Fleur

 

2018.07.07.SINT MARTINUSPRIJS KONTICH.02E RIT.(J.2.1)

4

HOHMANN Lars

6

SPAPEN Mauro

 

2018.07.07.GR.JEAN-PIERRE MONSERE.(1.1)

1

LOOIJ Andre

4

HAVIK Yoeri

11

VERMEER Tom

16

HAVIK Piotr

 

2018.07.07.GP.GENERAAL PATTON.01E RIT.(2.Ncup)

2

PLUIMERS Rick

 

2018.07.07.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.02E RIT.(WWT)

1

WILD Kirsten

3

VOS Marianne

5

PIETERS Amy

10

BRAND Lucinda

15

VAN DIJK Ellen

18

STULTIENS Sabrina

 

2018.07.07.COURSE CYCLISTE DE SOLIDARNOSC ET DES OLYMPIQUES.EINDKLASSEMENT.(2.2)

11

NIEUWPOORT Jelle

12

DAEMEN Stijn

 

2018.07.07.COURSE CYCLISTE DE SOLIDARNOSC ET DES OLYMPIQUES.04E RIT.(2.2)

12

ARIESEN Jacob Willem

 

2018.07.06. TOUR DE FEMININ O CENA CESKEHO SVYCARSKA.02E RIT.(W.2.2)

4

MACKAIJ Floortje

 

2018.07.06. SIBIU CYCLING TOUR.01E RIT.(2.1)

15

VAN ENGELEN Adne

20

KLEIMAN Wim

 

2018.07.06.GIRO D'ITALIA INTERVAZIONALE FEMMINILE.01E RIT.(WWT)

1

VAN DIJK Ellen

4

SOEK Julia

6

BRAND Lucinda

10

VAN VLEUTEN Annemiek

16

BLAAK Chantal

18

PIETERS Amy

 

2018.07.06.COURSE CYCLISTE DE SOLIDARNOSC ET DES OLYMPIQUES.03E RIT.(2.2)

2

ARIESEN Jacob Willem

 

2018.07.05. TOUR DE FEMININ O CENA CESKEHO SVYCARSKA.01E RIT.(W.2.2)

1

MACKAIJ Floortje

9

KASTELIJN Yara

17

DE GAST Belle

 

2018.07.05. SIBIU CYCLING TOUR PROLOOG.(2.1)

3

SLIK Ivar

4

VAN DALEN Jason

10

KLEIMAN Wim

11

BUGTER Luuc

12

VAN DEN DOOL Jens

13

BAX Sjoerd

17

SCHULTING Peter

18

DE JONGE Maarten

20

VAN DEN BERG Marijn

 

2018.07.05.COURSE CYCLISTE DE SOLIDARNOSC ET DES OLYMPIQUES.02E RIT.(2.2)

2

ARIESEN Jacob Willem

 

2018.07.04.COURSE CYCLISTE DE SOLIDARNOSC ET DES OLYMPIQUES.01E RIT B.(2.2)

5

DEKKER David

 

2018.07.04.COURSE CYCLISTE DE SOLIDARNOSC ET DES OLYMPIQUES.01E RIT A.(2.2)

10

NIEUWPOORT Jelle

11

DAEMEN Stijn

19

DEKKER David

 

2018.06.27.INTERNATIONALE WIELERTROFEE JONG MAAR MOEDIG I.W.T.(1.2)

13

GMELICH MEIJLING Jarno

14

RUIJGH Rob

15

VERMEER Tom

 

2018.06.24.PARIS-CHAUNY.(1.1)

1

SINKELDAM Ramon

15

MINNAARD Marco

 

2018.06.21.MOSSO INTERNATIONAL TOUR OF MEVLANA.EINDKLASSEMENT.(2.2)

9

VAN EERD David

 

2018.06.21.MOSSO INTERNATIONAL TOUR OF MEVLANA.04E RIT.(2.2)

11

VAN EERD David

19

NOBEL Rick

 

2018.06.20.MOSSO INTERNATIONAL TOUR OF MEVLANA.03E RIT.(2.2)

7

VAN EERD David

18

VERHAEGH Kaj

19

DE JONG Jeen

 

2018.06.19.MOSSO INTERNATIONAL TOUR OF MEVLANA.01E RIT.(2.2)

2

VAN EERD David

10

VAN DER MEER Rutger

12

DE JONG Jeen

15

NOBEL Rick

 

2018.06.19.HALLE-INGOOIGEM.(1.1)

1

VAN POPPEL Danny

2

JAKOBSEN Fabio

16

DE LAAT Jasper

17

BOL Cees

19

DE GREEF Robbert

20

VERMEER Tom