RONDE VAN OOSTVOORNE

                                         09 AUGUSTUS 2018   

 

UITSLAG.BEROEPSRENNERS

 

 

 

1

Dylan Groenewegen

Amsterdam

2

Fabio Jakobsen

Heukelum

3

Koen de Kort

Arans

4

Tom-Jelte Slagter

Nij Beets

5

Timo Roosen

Goirle

6

Barry Markus

Hoofddorp

7

Coen Vermeltfoort

Vlijmen

8

Bram Tankink

Rekem (b)

9

Nils Eekhoff

Rijsenhout

10

Marco Minnaard

Wemeldinge

11

Tom Vermeer

Merksplas (b)

12

Jason van Dalen

's-gravenzande

13

Nick van der Lijke

Bijschrijvert

14

Roderigo Araque Lorente

Spanje

15

Daan Hoole

Zuidland

16

Daan van Sintmaartensdijk

Zuidland

17

Jordy Buskermolen

Kudelstaart

18

Robbert de Greef

Geldrop

19

Raymond Kreder

Oudenbosch

20

Cees Bol

Zaandam

21

Abe Celi

Oosterhout

22

Johim Ariesen

Rhenen

23

Kelvin van den Dool

Hoogblokland

24

Bas van der Kooij

Maassluis

25

Michael Vingerling

Hellevoetsluis

26

Joost van der Burg

Rotterdam

27

Bas Ottevanger

Groot Ammers

28

Jordi Talen

Spijkenisse

29

Ivar Slik

Bergen Nh

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN-VROUWEN

 

 

 

1

Janine van der Meer

Hellevoetsluis

2

Lauretta HANSON

Fern Hill

3

Viivi Puskala

Helsinki

4

Marieke van Witzenburg

Brielle

5

Esther van Veen

Uitgeest

6

Bente van Teeseling

Abcoude

7

Natalie van Gogh

Nieuw-vennep

8

Evy Kuijpers

Lierop

9

Ellen McDermott

Glasgow

10

Lucy Garner

London

11

Marjolein van 't Geloof

Dirksland

12

Teuntje Beekhuis

Eindhoven

13

Claudia Jongerius

Hoogerheide

14

Lise Visser

Prinsenbeek

15

Sharon Dommanschet

Roosendaal

16

Berdine Bakker

Rotterdam

17

Claudia van Dijk

Zuidland

18

Joanne Groeneveldt

Bijschrijver

19

Daniela Gass

Duitsland

20

Liesbeth Zeeman

Oudkarspel

21

Tessa Dijksman

Velserbroek

DNF

Deborah PAINE

Taurange

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Bram Mens

Wateringen

2

Jeroen Martens

Rotterdam

3

Remco Bertelink

Ede

4

Tijs Dekker

Oosthuizen

5

Jaco van Beusichem

Hoek Van Holland

6

Norman Meerkerk

Zuidland

7

Martin van Rij

Zuidland

8

Wout Roos

Stad Aan

9

Gert van der Grijn

Ameide

10

Rick van Vliet

Rotterdam

11

Erwin Meijer

Berkel En Rodenrijs

12

Jan Kees den Hartog

Zuidland

13

Edward Sol

Spijkenisse

14

Emiel van Dijk

Hellevoetsluis

15

Robert Reincke

Hellevoetsluis

16

Leon Oosters

Hellevoetsluis

17

Lennart van van Houten

Brielle

18

Martijn Harteloh

Dordrecht

19

Dave Kortekaas

Rotterdam

20

Erik Stolk

Oostvoorne

21

Jaco Minke

Hellevoetsluis

22

Marco Andeweg

Hoogvliet

23

Jasper de Kort

Rotterdam

DNF

Douwe van der Hoeven

Hoogvliet

DNF

Marco van Houten

Brielle

DNF

Willem Kegge

Rockanje

DNF

Marco van Leeuwen

Hellevoetsluis

DNF

Erik Nekkers

Vught

DNF

Sil van de Ven

Rotterdam

DNF

Max Goote

Rotterdam

DNF

Nils van Kooij

Bijschrijver