RESULTATEN VAN NEDERLANDERS IN BELGIE

                                         05 AUGUSTUS 2018

0

05/08 ZINGEM (JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES)

18

DE MUNNIK Lisanne

0

05/08 TORHOUT (ROZEVELD) (JUNIOREN)

6

KERCKHAERT Jochem

0

05/08 RUISELEDE (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

3

VAN WITZENBURG Marieke

6

VAN VELZEN Bryony

0

05/08 RAPERTINGEN (ELITE/BELOFTEN)

2

VAN OIRSCHOT Pieter

20

HABETS Ivo

0

05/08 MEER (HOOGSTRATEN) (NIEUWELINGEN)

1

ROELEN Jaap

3

JANSSEN Lucas

6

BUTERS Joris

8

SWEENS Keigo

8

VAN OORSCHOT Robin

8

HUIJBREGTS Niels

8

PASVEER Djim

8

MULDER Sven

0

05/08 MEER (HOOGSTRATEN) (JUNIOREN)

8

WILLEMS Dennis

11

PRINCE Jamie

15

KOOIJ Olav

18

HAEST Jeroen

19

MAAS Aleksandr

0

05/08 LONDERZEEL (ELITE/BELOFTEN)

12

DE JONG Jeen

0

05/08 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE) DERNY'S (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

4

STOUGJE Delore

6

KUIJPER Elodie

8

LIEGEOIS Desiree

0

05/08 KORTESSEM (NIEUWELINGEN)

11

COX Luuk

15

BASSA Jens

0

05/08 DERNYCRITERIUM LOMBARDSIJDE MIDDELKERK.FINALE (BEROEPSRENNERS)

4

JAKOBSEN Fabio

8

VAN DER HAAR Lars

0

05/08 DERNYCRITERIUM LOMBARDSIJDE MIDDELKERK.02E SERIE (BEROEPSRENNERS)

1

JAKOBSEN Fabio

9

VAN DER HAAR Lars

0

05/08 DERNYCRITERIUM LOMBARDSIJDE MIDDELKERK.01E SERIE (BEROEPSRENNERS)

8

JAKOBSEN Fabio

9

VAN DER HAAR Lars

0

05/08 BRASSCHAAT (ELITE/BELOFTEN)

5

VAN DER MEER Nick

8

DIELISSEN Bart

10

HOOGENBOOM Niels

11

KOEMANS Daaf

20

VAN HAASTER Jasper

0

05/08 ANTWERPSE HAVENPIJL (ELITE/BELOFTEN)

3

VAN DER KOOIJ Bas

4

OREEL Lars

5

VAN SINTMAARTENSDIJK Daan

7

VAN DER HORST Dennis

0

04/08 OVERIJSE (ELITE/BELOFTEN)

1

SWEERING Harry

7

DE JONG Jeen

9

BEEN Wouter

14

VAN DIJKE Koen

19

HARTOG Thomas

0

04/08 MEEUWEN (JUNIOREN)

9

RASENBERG Martijn

11

DUIJVESTEIJN Roy

0

04/08 ERPE-MERE (JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES)

2

VAN ANROOIJ Shirin

15

SERNé Elisa

0

04/08 ERONDEGEMSE PIJL - ERPE-MERE (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

1

KESSLER Nina

2

KUIJPERS Evy

3

VAN DE REE Monique

5

VAN ´T GELOOF Marjolein

7

KOSTER Claudia

10

VAN DER MEER Janine

11

BRAAM Danique

13

DE GAST Belle

14

VAN VELZEN Bryony

18

VAN DER HULST Amber

0

04/08 BRASSCHAAT (ELITE/BELOFTEN)

14

IMMING Bram

0

04/08 BORNEM (WEERT) (NIEUWELINGEN)

19

SPIJKER Luuk

0

03/08 NATOURCRITERIUM PUTTE (BEROEPSRENNERS)

5

JAKOBSEN Fabio

9

DE JONG Timo

18

VAN ZIJL Melvin

0

02/08 HERENTALS FIETST (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

2

BRAS Martine

4

WATERREUS Kylie

6

SLINGERLAND Minke

13

HEIJ Sabine

20

JONGERIUS Claudia

0

02/08 HERENTALS FIETST (BEROEPSRENNERS)

3

VAN DER POEL Mathieu

0

01/08 RANSBERG (KORTENAKEN) (NIEUWELINGEN)

3

JOCHEMS Jody

15

WIDDERSHOVEN Jochem

0

01/08 LINDEN LUBBEEK (ELITE/BELOFTEN:)

3

PAASSCHENS Mathijs

0

01/08 HILLE 60-KOERS ZILLEBEKE (ELITE/BELOFTEN)

12

OLIEMAN Mark

20

SCHREUDER Carlos

 

31/07 ROESELARE (BEROEPSRENNERS)

2

TERPSTRA Niki

4

POELS Wout

 

31/07 KAPELLEN (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

1

VAN WITZENBURG Marieke

2

JONGERIUS Claudia

13

VAN DE GUCHTE Quinty

15

VAN DEN BORN Eva

 

31/07 KAPELLEN (ELITE/BELOFTEN)

6

VAN DE KLUNDERT Koen

9

VAN DER POEL Lars

12

VAN DE KLUNDERT Pim

16

VAN LOON Nol

17

DIESEL Bram

 

30/07 LOMMEL-BARRIER (ELITE/BELOFTEN)

11

SCHOONDERWOERD Mike

18

VAN ROSSEM Freek

 

30/07 AALST (BEROEPSRENNERS)

3

VAN DER POEL Mathieu

18

VAN ZIJL Melvin

 

29/07 ST.-ULRIKS-KAPELLE (ELITE/BELOFTEN)

10

HOPMANS Wouter

14

VAN DIJKE Koen

15

SPAPEN Mauro

 

29/07 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT.05E RIT (ELITE/BELOFTEN)

10

PAASSCHENS Mathijs

 

29/07 RAPERTINGEN (JUNIOREN)

15

VERZIJL Sten

 

29/07 LA ROUTE DES GEANTS (JUNIOREN)

18

HERBEN Luuk

20

GADEMAN Sam

 

29/07 GEEL STELEN (NIEUWELINGEN)

5

MAAS Marijn

9

LEDOUX Frans

14

WIDDERSHOVEN Jochem

16

STORMS Miel

 

28/07 SCHELLEBELLE (NIEUWELINGEN)

12

MAAS Marijn

 

28/07 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT.04E RIT (ELITE/BELOFTEN)

14

PAASSCHENS Mathijs

 

28/07 JOHAN MUSEEUW CLASSIC GP STAD GISTEL (JUNIOREN)

10

RIJSDIJK Nathan

16

DE GROOF Pieter

 

28/07 ERPE-MERE BAMBRUGGE (ELITE/BELOFTEN)

1

DIJKSTRA Martijn

 

27/07 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT.03E RIT (ELITE/BELOFTEN)

15

PAASSCHENS Mathijs

 

27/07 LOMMEL-BARRIER (OPEN)

1

ROMBOUTS Jeroen

8

VAN LOON Nol

9

VAN DEURZEN Rick

10

BROERS Tim

13

VAN DEN BOSCH Stef

 

27/07 ERPE-MERE BAMBRUGGE (NIEUWELINGEN)

4

JOCHEMS Jody

9

HENNEKAM Tim

10

REUNIS Rowdy

 

27/07 BAMBRUGGE - ERPE-MERE (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

1

VAN WITZENBURG Mariek

2

VAN HAAFTEN Kirstie

13

WATERREUS Kylie

 

26/07 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT.02E RIT (ELITE/BELOFTEN)

11

PAASSCHENS Mathijs

 

26/07 INTERNATIE RENINGELST (ELITE/BELOFTEN)

6

RUIJGH Rob

 

25/07 WESTERLO VOORTKAPEL (NIEUWELINGEN)

7

VAN OORSCHOT Robin

 

25/07 WESTERLO VOORTKAPEL (JUNIOREN)

1

SPAPEN Mauro

7

BURGMANS Rick

10

PAVONE Gianni

18

WESTELINCK Jesper

 

25/07 SCHOONDERBUKEN (JUNIOREN)

6

POLEIJ Arjan

 

25/07 RONDE VAN VLAAMS-BRABANT.01E RIT (ELITE/BELOFTEN)

7

PAASSCHENS Mathijs

 

23/07 WESTROZEBEKE (BEROEPSRENNERS)

19

OREEL Lars

 

23/07 SINAAI (ELITE/BELOFTEN)

3

DE BRUYN Jimmy

5

WOLFFENBUTTEL Nils

 

23/07 IZEGEM (BOSMOLENS) (JUNIOREN)

11

WESTELINCK Jesper

18

PRINCE Jamie

 

23/07 BOEZINGE (ELITE/VROUWEN)

1

BLAAK Chantal

4

VAN DE GUCHTE Quinty