EUROPEAN JUNIOR CYCLING TOUR ASSEN

                                  30 JULI 2018 T/M 04 AUGUSTUS 2018

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

WV Breda

7:54

2

Austin Riley

KCA

z.t.

3

Jil Koot

RWC Ahoy

7:55

4

Charlotte Lissaman

Newrak castle

z.t.

5

Frida Mia Ragilo

Cannibal Team

z.t.

6

Pien Rozenburg

HSV De Kampioen

z.t.

7

Jacob Harrison

East Bradford CC

z.t.

8

Mirthe Buurmeijer

WRV de Peddelaars

z.t.

9

Katie Allsop

Hillingdon Slipstrea

z.t.

10

Finn Wuisman

PRC Delta

z.t.

11

Imke Menting

AR&TV de Adelaar

z.t.

12

Dido Jalving

WSV Emmen

8:08

13

Jet Du Toit

Newark

8:13

14

Flore de Groot

WSV De Peddelaars

8:14

15

Dion Kamp

Stormvogels Veendam

8:15

16

Thom Berends

WRV de Peddelaars

8:21

17

Alexander Goodwill

Ppycc

z.t. 18

18

Jens Smit

Noordwesthoek         J

8:27

19

Edward Kent

Hillingdon Slipstrea

z.t.

20

Olivier van Santen

WV De Meteoor Assen-

8:31

21

Jochem ter Weel

AWV De Zwaluwen

8:49

22

Sil Wegdam

WSV Emmen

8:55

23

Sofia Bednarek

AlbaRosa

8:59

24

Eloise Hülüne Drent

NWVG Groningen

9:04

25

Marly Langendoen

Westland Wil Vooruit

9:10

26

Leo Bolton

Lee Valley Youth CC

9:19

27

Millie Baptista

Mid Lancs

z.t.

28

Nout Thijssen

WSV Emmen

10:19

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Anna Lloyd

Lee Valley Youth CC

14:12

2

Amy Grosz

Westland Wil Vooruit

z.t.

3

Noah White

Mid Shropshire Wheel

z.t.

4

Adne Cappon

CRT Raalte

z.t.

5

Max Lundy

Canberra Cycling Clu

z.t.

6

Noah Smith

Team Darenth

z.t.

7

Ayden de Jong

Westland Wil Vooruit

14:15

8

Harrison Hendy

Bike Jockey CC

14:16

9

Rianne Nieuwenhuis

WV De Meteoor Assen-

z.t.

10

Asa de Keijzer

PRC Delta

z.t.

11

Alexander Campbell

Limited Edition Cycl

z.t.

12

Emma Sophie Nielsen

CK Fix Rødovre

z.t.

13

Anne Freij

PRC Delta

z.t.

14

Fraser MacArthur

Team Milton Keynes

14:21

15

Lauren Charles

Charlotteville CC

z.t.

16

Lotte de Grave

WV Breda

z.t.

17

Julia Braam

WV De Meteoor Assen-

14:25

18

Myles Bradley

Bike Jockey CC

14:31

19

Isabelle Gentzik

RSV FROH Fulda

15:09

20

Ruby Isaac

Engeland

15:22

21

Astrid Elise Hole Mohr

Stavanger SK

z.t.

22

Fine Hess

SC Bayer 05

15:59

23

Sterre Thijssen

WSV Emmen

16:15

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

AXA Valleirenners

20:33

2

Pascal Cutler

ASC Olympia

z.t.

3

Lenny Karstedt

RSV AC Leipzig

z.t.

4

Maureen Abma

WV De Driehoek

z.t.

5

Judith Alleleijn

TWC Maaslandster Zui

z.t.

6

George Cooper

Sherwood Pines Cycle

z.t.

7

Hannah Kiers

AWV De Zwaluwen

z.t.

8

Indy van Velzen

Westland Wil Vooruit

z.t.

9

Leon Atkins

Hemel Hempstead

z.t.

10

Lars van der Laan

GWC de Adelaar

z.t.

11

Megan Lloyd

H.Middleton CC

z.t.

12

Thomas Brennan

Stockton Wheelers

z.t.

13

Noï Moes

TWC Pijnenburg

z.t.

14

Tulsi Bakrania

Team Darenth

z.t.

15

Jody Mills

Huddersfield Star Wh

z.t.

16

Ellie Montagu

Hillingdon Slipstrea

z.t.

17

Max Minck

NWVG Groningen

z.t.

18

Daniel Thompson

Cleveland Wheelers

z.t.

19

Chris Kiers

AWV De Zwaluwen

z.t.

20

Rocco Schumacher

Pro Vision Race Team

z.t.

21

Suzanne Mulder

AR&TV de Adelaar

z.t.

22

Mikhail Gitnik

Edinburgh RC

z.t.

23

Lukas Scherf

RC Victoria Neheim

z.t.

24

Mart van Cadsand

Theo Middelkamp

z.t.

25

Arabella Blackburn

Deeside Thistle

z.t.

26

Kai Minck

NWVG Groningen

z.t.

27

Konstantin Ehm

HRG Harburg

z.t.

28

Evi de Jonge

DRC de Mol

z.t.

29

Floris van Santen

WV De Meteoor Assen-

z.t.

30

Marius Linde

Randers CK

z.t.

31

Charlie Pettifer

Poole Wheelers

22:37

32

Merlijn Boneschansker

Stormvogels Veendam

23:17

33

Luca Zikoll

SC Bayer 05

z.t.

34

Abigal Biggs

Lee Valley Youth CC

24:10:00

35

Kerys Baker

Team Darenth

24:56:00

36

Max Jonkeren

SC Berlin

25:23:00

37

Koert Velting

WV Snits

z.t.

38

Vivian Laws

RSV Falke Mahlow e.V

25:26:00

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

WTC de Amstel

26:09:00

2

Finn Hiemstra

WRV de Peddelaars

z.t.

3

Carys Lloyd

Lee Valley Youth CC

z.t.

4

Thomas Huitema

WSV De Peddelaars

z.t.

5

Maurits Buiter

LRTV Swift

z.t.

6

Max de Lincel

LRTV Swift

z.t.

7

Silas Bossong

RSC-Stahlross-Wittli

z.t.

8

Jude Du Toit

KCA

z.t.

9

Zeno Levi Winter

RSV 54 Venusberg

z.t.

10

Fenny Coppelmans

TWC Het Snelle Wiel

z.t.

11

Henry Hobbs

Lee Valley CT

z.t.

12

Daniel Phillips

Cotswold Veldrijden

z.t.

13

Bobby O'Brien

Lee Valley CT

z.t.

14

Tristan Hansen

CK Ringen

z.t.

15

Aksel Storm

Hedehusene Fløng CK

z.t.

16

Michiel Mouris

WTC de Amstel

z.t.

17

Lars Langendoen

Westland Wil Vooruit

z.t.

18

Mackenzie Riley

KCA

z.t.

19

Matthew Horter

Concept Cyclery

z.t.

20

Nicolina Hansen

CK Ringen

z.t.

21

Sebastian Beitzel

Canberra Cycling Clu

z.t.

22

Florence Barnett

Klcc

z.t.

23

Finn O'Brien

Lee Valley Youth CC

z.t.

24

Connor MacArthur

Team Milton Keynes

z.t.

25

Oliver Gill

Poole Wheelers

z.t.

26

Jessie Munton

Kinetic Cycling Club

z.t.

27

Astrid Spragg

Hillingdon Slipstrea

z.t.

28

Greta Carey

Palmer Park Velo

z.t.

29

Luca Bednarek

AlbaRosa

z.t.

30

Ellen Phillips

Cotswold Veldrijden

z.t.

31

Oisin May

Scott Orwell Wheeler

z.t.

32

Erik Wolfert

WSV de Zwaluwen

z.t.

33

Lucy Allsop

Hillingdon Slipstrea

z.t.

34

Millie Coleman

Hillingdon Slipstrea

26:16:00

35

Daan Dijkman

NWVG Groningen

26:30:00

36

Sem Jalving

WSV Emmen

27:02:00

37

Karsten Kamp

Stormvogels Veendam

z.t.

38

Joy-Angelique Born

BSG Pneumant F?rsten

z.t.

39

Noor Rozenburg

HSV De Kampioen

z.t.

40

Silje van Riemsdijk

BRC Kennemerland

z.t.

41

Maurits Blaauwgeers

WSV Emmen

z.t.

42

Cassandra Snakenborg

Stormvogels Veendam

z.t.

43

Ruben Willemsen

AR&TV de Adelaar

28:15:00

44

Struan Shaw

Stirling BC

28:31:00

45

Elise van Sighem

WV Breda

29:28:00

46

Liam Haan

WSV Emmen

29:30:00

47

Ollie Huelin

Jcaya

29:48:00

48

Florian Karsten Drent

NWVG Groningen

29:53:00

49

Florian Lange

BSG Pneumant F?rsten

z.t.

50

Jelte ter Weel

AWV De Zwaluwen

31:26:00

51

Tom Loendersloot

WSV de Zwaluwen

36:26:00

52

Corina van der Meer

Westland Wil Vooruit

z.t.

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Jelle Boeyen

Cannibal Team

31:34:00

2

Jette de Groot

WV de Driehoek

z.t.

3

Martijn Braspenning

WV Breda

z.t.

4

Stan Smit

HRTC Hoorn

z.t.

5

Jente Derksen

AXA Valleirenners

z.t.

6

Nina Oolders

NWVG Groningen

z.t.

7

Job Weijdema

WV De Driehoek

z.t.

8

Isabel Sharp

Poole wheelers

z.t.

9

Dylan Starkey

Welwyn Wheelers

z.t.

10

Astrid Sørensen

CK Aarhus

z.t.

11

Zoë van Velzen

Westland Wil Vooruit

z.t.

12

Stanley Kent

Hillingdon Slipstrea

z.t.

13

eter Bheki Laursen

Amager CR

z.t.

14

Oliver Pettifer

Poole Wheelers

z.t.

15

Danny Turkstra

WRV de Peddelaars

z.t.

16

Cédric de Jager

DRC de Mol

z.t.

17

Sam Gilbert

Hillingdon Slipstrea

z.t.

18

Antoine Quint

JvR de Batauwers

z.t.

19

Jelle de Vlaam

DRC de Mol

z.t.

20

Louis Gentzik

RSV FROH Fulda

z.t.

21

Nicolas Aernouts

Cannibal Team

z.t.

22

Mads de Roos

WRV de Peddelaars

z.t.

23

Hugo Paats

AR&TV de Adelaar

z.t.

24

Edward Charles

Charlotteville CC

z.t.

25

Marthijn Berends

WRV de Peddelaars

z.t.

26

Samuel Quiggin

Flamme Rouge CT

z.t.

27

Florence Lissaman

Newark Castle

z.t.

28

Bethany Bennett

Towy Riders

z.t.

29

Niels van der Laan

GWC de Adelaar

z.t.

30

Ruud Nagengast

WSV de Peddelaars

z.t.

31

Joel Hurt

Ribble

z.t.

32

Charlie Yardy

Lee Valley Youth CC

z.t.

33

Bastiaan de Groot

KWC Kampen

z.t.

34

Olivers Skrapcis

VeloLifestyle/Smilte

z.t.

35

Stephanie Kingston

Lichfield CCC

z.t.

36

Rik Rozenburg

HSV De Kampioen

z.t.

37

Esmée Ellermann

WSV Emmen

z.t.

38

Thomas Cracknell

Pedal On

z.t.

39

Miranda Hellberg

Ck Bure

z.t.

40

Joshua Jackson

Mid Shropshire Wheel

z.t.

41

Lars Smit

WV Noordwesthoek

z.t.

42

Tsjisse Weening

WRV de Peddelaars

z.t.

43

Alfie Cullender

Lee Valley Youth CC

z.t.

44

Senna Wuisman

PRC Delta

z.t.

45

Bryn Lawrence

C&N Cycles RT

z.t.

46

Evan Moolman

Westville Cycle Club

34:22:00

47

Noah Inman

Lith Feeld

34:42:00

48

Noah Mikkel Nielsen

CK Fix Rødovre

z.t.

49

Alfred Bunyan

Preston Park Youth C

z.t.

50

Emilian Snakenborg

Stormvogels Veendam

z.t.

51

Digby Llewellyn

Poole Wheelers

z.t.

52

Luke Oldale

Kinetic Cycling Club

z.t.

53

Freya Eccleston

Palmer Park Velo

z.t.

54

Beth Bennett

Welwyn Wheelers

34:46:00

55

Bauke ter Weel

AWV De Zwaluwen

39:46:00

56

Victor Rønning

Horten CK

z.t.

57

Bryan Schiffer

BSG Pneumant F?rsten

z.t.

58

Jurvin Gonzalez

Velocity Cycling Tea

z.t.

59

Emily Moreve

Hillingdon Slipstrea

z.t.

60

Loes Rozenburg

HSV De Kampioen

z.t.

61

Ties van Roode

HSV De Kampioen

z.t.

62

Thomas Nisbet

Jcaya

z.t.

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Jed Smithson

Worx Factory Racing

38:44:00

2

Oscar Chamberlain

Cannibal Team

z.t.

3

Theodor Storm

Hedehusene Fløng CK

z.t.

4

Thom van der Werff

WV De Meteoor Assen-

z.t.

5

Christiaan van Rees

GRC Jan van Arckel

z.t.

6

Martijn Mulder

AR&TV de Adelaar

z.t.

7

Noah Nielsen

CC Hillerød

z.t.

8

Thomas Wadsworth

Worx Factory Racing

z.t.

9

Babette van der Wolf

CTF

z.t.

10

Matthew Brennan

Stockton

z.t.

11

Elisabeth Ebras

KJK

z.t.

12

Mika Vijfvinkel

Balen BC

z.t.

13

Joe O'Brien

Lee Valley Youth CC

z.t.

14

Laura Sander

Cannibal Team

z.t.

15

Alma Johansson

M?lndals CK

z.t.

16

Nienke Veenhoven

Zwc-Dts

z.t.

17

Jesper Stiansen

Kristiansand CK

z.t.

18

Arlo Carey

Palmer Park Velo

z.t.

19

Kenai Sterenborg

RC Victoria Neheim

z.t.

20

Eric Domann

RSV 93 Kønigs Wuster

z.t.

21

Eilidh Shaw

Stirling BC

z.t.

22

Peter Drabble

Worx Factory Racing

z.t.

23

Ben Bisson

Worx Factory Racing

z.t.

24

Niels Brinkman

WV De Meteoor Assen-

z.t.

25

Miriam Zeise

1. Radclub Jena

z.t.

26

Sascha White

Worx Factory Racing

z.t.

27

Samuel van der Meer

WV De Meteoor Assen-

z.t.

28

Patrick Nieuwenhuis

WV De Meteoor Assen-

z.t.

29

Ben Marsh

Matlock

z.t.

30

Nele Bache

Frankfurter RC 90

z.t.

31

Ivar Hoekstra

WV De Meteoor Assen-

z.t.

32

Eleanor Bolton

Lee Valley Youth CC

z.t.

33

Tom Huelin

Jcaya

z.t.

34

Luke Goodwill

Ppycc

z.t.

35

Calum Moir

Welwyn Wheelers

z.t.

36

Luke Harris

Worx Factory Racing

z.t.

37

Isla Blain

Halesowen A & CC

z.t.

38

Lasse Oosterhoff

NWVG Groningen

z.t.

39

William Bancroft

VC Londres

z.t.

40

Tanja Spath

1. Radclub Jena

z.t.

41

Britt de Grave

Breda

z.t.

42

Noëlle Booy

Westland Wil Vooruit

z.t.

43

Dan Lloyd

Lee Valley Youth CC

z.t.

44

Kyle Jones

Worx Factory Racing

z.t.

45

Thijs van der Molen

NWVG Groningen

z.t.

46

Joris Funken

WV De Driehoek

z.t.

47

Jesse de Vries

WTC de Amstel

z.t.

48

Jelle Schieven

RTC de Stofwolk

z.t.

49

Tobias Kool

HRTC Hoorn

z.t.

50

Lisa Metselaar

WRV de Peddelaars

z.t.

51

Mees de Vos

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

52

George Amor-Hughes

Derby Mercury

z.t.

53

Jan Veenhuis

HRTC Hoorn

z.t.

54

Jannet de Vries

WV Kapenga Home Cent

z.t.

55

Manon Turkstra

WRV de Peddelaars

z.t.

56

Emil Therkildsen

CC Hillerød

z.t.

57

Isa Naberman

WV Noordwesthoek

z.t.

58

Ryan Gal

AWV De Zwaluwen

z.t.

59

Mika Stoop

WV De Meteoor Assen-

z.t.

60

Taylor Evans

Hillingdon Slipstrea

40:04:00

61

Stijn Geersing

NWVG Groningen

40:28:00

62

Yorick Kamphuis

Stormvogels Veendam

41:16:00

63

Dewy van Gijsel

Vliegend Wiel

z.t.

64

Anton Steinborn

BSG Pneumant Fürsten

41:39:00

65

Rivkah Kroesbergen

WV Ede

46:39:00

66

Nickéy Huenders

WTC de Amstel

z.t.

67

Shrish Bakrania

Team Darenth

z.t.

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Frank Aron Ragilo

Cannibal Team

34:30:00

2

Bjørn Hommes

WSV De Peddelaars

z.t.

3

Euan Woodlifffe

Welwyn Wheelers

z.t.

4

Vlad van Mechelen

Cannibal Team

z.t.

5

Caelan Miller

Welwyn Wheelers

z.t.

6

Jasper Huitema

Cannibal Team

z.t.

7

Anne Kiers

AWV De Zwaluwen

z.t.

8

Ben Askey

RST Race Team

z.t.

9

Riley Blackmore

PH-MAS/Paul Milnes

z.t.

10

Sille Hut

WV Otto Ebbens

*   z.t.

11

Lewis Dolan

Manilla GRN RT

z.t.

12

Bart Kortleve

WV Noordwesthoek

z.t.

13

Noah Hobbs

Lee Valley Youth CC

z.t.

14

Oliver Soeholm

Cannibal Team

z.t.

15

Lauri Tamm

Kalevi Jalgrattakool

z.t.

16

Tomas-Casimir Niemi

Tampereen Yritys

z.t.

17

Casper Rønning

Horten CK

z.t.

18

Jamie Whitcher

Poole Wheelers

z.t.

19

Stijn Hezeman

AR&TV de Adelaar

z.t.

20

Marvin Peters

RTV de Zwaluwen

z.t.

21

Aaron Aus

Rein Taaramae Rattak

z.t.

22

Senna Nijman

AR&TV de Adelaar

z.t.

23

Benjamin Gill

Poole Wheelers

z.t.

24

Kenay de Moyer

Mahieu-Kona-Vanderme

z.t.

25

Ewan Grady

Team Milton Keynes

z.t.

26

Elmar Abma

WV De Driehoek

z.t.

27

Maxime Duba

WV Noord-Holland

z.t.

28

Pepijn Veenings

WV Noord-Holland

z.t.

29

Jesper Melle Rozema

WV Otto Ebbens

z.t.

30

Edward Hopkins

The MI Racing Academ

z.t.

31

Stefan ten Hoeve

WV Kapenga Home Ctr

z.t.

32

Halvor Sørbø

Gjerstad IL Sykkelgr

z.t.

33

ihnea-Alexandru Harasim

Cannibal Team

z.t.

34

Bjorn Koster

WV De Meteoor Assen-

z.t.

35

Juul Nagengast

WRV de Peddelaars

z.t.

36

Elliot Moreve

Hillingdon Slipstrea

z.t.

37

Raphaül Mouton

WV Noord-Holland

z.t.

38

Daniel Grobbelaar

Kinetic Cycling Club

z.t.

39

Stef Koning

WV Noord-Holland

z.t.

40

Niall McLoughlin

Cannibal Team

34:40:00

41

Joseph Smith

Iceni velo

z.t.

42

Samuel Nisbet

Jcaya

34:47:00

43

Alfie Salmon

Lee Valley Youth CC

z.t.

44

Mick Nijveld

Cc \'75

z.t.

45

Callum Twelves

The MI Racing Academ

34:52:00

46

Justus Willemsen

AR&TV de Adelaar

z.t.

47

Sean Kenneth Walle

Velocity Cycling Tea

35:00:00

48

Marijn Wiskerke

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

49

Jordy Brouwer

WV De Meteoor Assen-

z.t.

50

Rick Doornbos

WRV de Peddelaars

35:02:00

51

Duncan van Norel

Cc \'75

z.t.

52

Thijmen Paardekooper

WSV Emmen

z.t.

53

Cameron Still

VC Londres

35:06:00

54

Chris Offerein

WRV de Peddelaars

z.t.

55

Mathieu Kockelmann

Cannibal Team

35:13:00

56

Anthony Morris

VC Londres

z.t.

57

Tom Stringer

Palmer Park Velo

z.t.

58

Mart Vos

WSV Emmen

z.t.

59

Nathan Cracknell

Pedal On

z.t.

60

Jordan Bold

KZN

35:34:00

61

Nick Klijn

Rennersclub Jan van

35:37:00

62

Tycho van Gijsel

Vliegend Wiel

35:42:00

63

Benjamin Tuchner

VC Londres

36:05:00

64

Halvar de Jager

DRC de Mol

36:32:00

65

Ed Bowley

VC Londres

38:32:00

66

Niels Tenniglo

WTC Woerden

43:32:00

67

Joshua Golliker

Ppycc

z.t.

68

Daan Loendersloot

WSV de Zwaluwen

z.t.

69

Jack Charlton-Hunt

Lee Valley Youth CC

z.t.

70

Jack Emerson

Ccrc

z.t.

71

Ross Hooley

Innovation Racing

z.t.

72

Reece Fernandes-Jethwa

VC Londres

z.t.

73

Harry Clarke

Palmer Park Velo

z.t.

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Nora Tveit

Stavanger SK

36:31:00

2

Fleur van der Peet

Westland Wil Vooruit

z.t.

3

Fleur Nagtegaal

JvR de Batauwers

z.t.

4

Sophie Lewis

Cycle Team On Form

z.t.

5

Eluned King

Towy Riders

z.t.

6

Maud Rijnbeek

WTC de Amstel

z.t.

7

Chloü Postma

AWV De Zwaluwen

z.t.

8

Danielle Parker

Team Backstedt/Hotch

z.t.

9

Anna Wadsworth

Beeline

z.t.

10

Karlijn Koops

WRV de Peddelaars

*   z.t.

11

Ilse Pluimers

AWV De Zwaluwen

z.t.

12

Gloria van Mechelen

Cannibal Team

z.t.

13

Ida Johansson

Mølndals CK

z.t.

14

Maddie Wadsworth

Beeline

z.t.

15

Tuva Richter

Team Skáne

z.t.

16

Danielle Quint

JvR de Batauwers

z.t.

17

Lieke Janssen

WCL Bergklimmers

z.t.

18

Yuli van der Molen

Zwc-Dts

z.t.

19

Trille Reichel

Amager CR

z.t.

20

Ellen Bennett

Welwyn Wheelers

z.t.

21

Rikke Enstad

Horten CK

z.t.

22

Silke Blei

WV Breda

z.t.

23

Elvira Hellberg

CK Bure

z.t.

24

Chloe Bateson

Westville Cycle Club

z.t.

25

Charlotte McGreevy

Liv Awol

z.t.

26

Emma Finucane

Towy Riders

z.t.

27

Sophie Tierolf

Avia Rudyco Janatran

z.t.

28

Tuva Byberg

Stavanger SK

z.t.

29

Mickey Nijkamp

KWC Kampen

z.t.

30

Marit Wasmus

Westland Wil Vooruit

z.t.

31

Kinga Ingram

Halesowen A & CC

z.t.

32

Daphne Kreulen

WV De Meteoor Assen-

z.t.

33

Nadja Reichel

Amager CR

z.t.

34

Jerney van der Heijden

Westland Wil Vooruit

z.t.

35

Lotta Mansfield

The MI Racing Academ

z.t.

36

Anoek Kuijpers

TWC Pijnenburg

z.t.

37

Poppy Pattinson

Solent Pirates

z.t.

38

Oriana Soerewijn

WTC de Amstel

z.t.

39

Chante Olivier

Cycleworld

z.t.

40

Daniek Hengeveld

Westland Wil Vooruit

z.t.

41

Rosanne van Rees

GRC Jan van Arckel

z.t.

42

Fleur de Veirman

Avia Rudyco Janatran

z.t.

43

Iona Moir

Welwyn Wheelers

z.t.

44

Lis Nothum

UC Munnerefer Velosf

z.t.

45

Bethany Barnett

Kings Lynn Cycling C

z.t.

46

Norah Minck

NWVG Groningen

z.t.

47

Sophia Zwaan

Westland Wil Vooruit

z.t.

48

Petra Welmers

KWC Kampen

z.t.

49

a Wennerstrøm Granquist

Team Skáne

z.t.

50

Misha Struik

TWC Pijnenburg

z.t.

51

Jennie Olsson

Team Skáne

z.t.

52

Ella Coleman

Hillingdon Slipstrea

z.t.

53

Carolien de Bruin

NWVG Groningen

z.t.

54

Iris Offerein

WRV de Peddelaars

z.t.

55

Kimberly Boven

AWV De Zwaluwen

z.t.

56

Iris Verschuren

DRC de Mol

z.t.

57

Marla Sigmund

FC St Pauli

z.t.

58

Rosie Finucane

Towy Riders

z.t.

59

Emke de Keyser

Urbano-Thijs Ladies

36:43:00

60

Caoimhe May

Scott Orwell Wheeler

40:26:00

61

Ainsli de Beer

Westville Cycle Club

z.t.

62

Rachel Earnshaw

Team JRC

z.t.

63

Klara Svensson

Team Skáne

z.t.

64

Amy Cantelo

Solent Pirates

z.t.

65

Marie-Louise Kerpa

RSV Blankenfelde

40:30:00

66

Taylor Munro

Westville Cycle Club

z.t.

67

Anouk Kums

TWC Het Snelle Wiel

40:44:00

68

Bethany Spencer

Kettering CC

41:31:00

69

Tilde Helgelin

áeam Skáne

z.t.

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Akvile Gedraityte

Lithuania National

34:53:00

2

Amalie Lutro

Region Sør

z.t.

3

Silje Mathisen

Region Sør

z.t.

4

Gaby Gieskens

Restore Cycling

z.t.

5

Noa de Haan

WV Eemland

z.t.

6

Eva Jonkers

Noordwesthoek

z.t.

7

Maike van der Duin

WV De Meteoor Assen-

z.t.

8

Julia Borgstrüm

Team Rytger

z.t.

9

Dina Scavone

Balen BC

z.t.

10

Holly Hoy

Cycle Team On Form

*   z.t.

11

Kim Baptista

Torelli

z.t.

12

Sanne de Jonge

WSV Emmen

z.t.

13

Rosalie van der Wolf

CC Pavé 76

z.t.

14

Yvet Schoonewille

WSV Emmen

z.t.

15

Josephine Griffin

Team On Form

z.t.

16

Paulina Patinskaite

Lithuania National

z.t.

17

Lonneke Uneken

WRV de Peddelaars

z.t.

18

Poppy Wildman

SF Racing

z.t.

19

Jewel Paumen

Restore Cycling

z.t.

20

Verena Batenburg

RWC Ahoy

z.t.

21

ernille Larsen Feldmann

Region Sør

z.t.

22

Katie Scott

Hargroves Ridley Mon

z.t.

23

Judith Stolze

Westland Wil Vooruit

z.t.

24

Rose Kloese

WSV Emmen

z.t.

25

Juliüt Eickhof

Restore Cycling

z.t.

26

Roos Markus

WTC de Amstel

z.t.

27

Marise Lagendijk

WV Avanti

z.t.

28

Abbie Manley

Hargroves Ridley Mon

z.t.

29

Mischa Bredewold

WV Eemland

z.t.

30

Marlies Vos

WSV Emmen

z.t.

31

Martine Gjøs

Region Sør

z.t.

32

Connie Hayes

Liv Awol

z.t.

33

Elise Marie Olsen

Region Sør

z.t.

34

Nathalie Midtsveen

Regiobn Sør

36:04:00

35

Lauren Higham

Liv Awol

z.t.

36

Mari Hole Mohr

Region Sør

z.t.

37

Daphne Mesu

WV Breda

z.t.

38

Anthea Vansteenkiste

Urbano-Thijs Ladies

z.t.

39

Farah Duyn

Balen BC

z.t.

40

Xan Crees

Team Empella Cyclo-C

z.t.

41

Berit Huiting

WV De Meteoor Assen-

z.t.

42

Nathalie Elzinga

WV Otto Ebbens

z.t.

43

India Gloag

VC Londres

z.t.

44

Louise Lameire

Urbano-Thijs Ladies

z.t.

45

Lisette Schoon

TWC Het Snelle Wiel

z.t.

46

Amber Aernouts

Acrog Balen BC

z.t.

47

Tine Rombouts

Acrog Balen BC

36:10:00

48

Emily Bridson

Liv Awol

39:53:00

49

ennie Rosal Engebretsen

Region Sør

z.t.

50

Connie Stevens

Tm Vision Innovative

z.t.

51

Hedda Kristiansen

Region Sør

z.t.

52

Megan van Norel

CC 75

z.t.

53

Courtney Munro

Westville Cycle Club

z.t.

54

Enya Heidema

Stormvogels Veendam

z.t.

55

Lois Timmer

WRV de Peddelaars

z.t.

56

Dovile Jonikaite

Lithuania National

z.t.

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.NIEUWELINGEN.01E JAARS

 

 

 

 

 

1

Kieran Riley

Langdale Lightweight

33:32:00

2

Joe Kiely

Welwyn Wheelers

z.t.

3

Frederick Newman

Preston Park Youth C

z.t.

4

Bjarne Hemme

KWC Kampen

z.t.

5

Gustav Wang

ABC

z.t.

6

Mike Spenkelink

AWV De Zwaluwen

z.t.

7

Pim Funken

WV De Driehoek

z.t.

8

Joshua Giddings

The MI Racing Academ

z.t.

9

Lars Rouffaer

WV Zeeuws Vlaanderen

z.t.

10

Jente Klaver

KWC Kampen

*   z.t.

11

Joren de Gruijter

WV Breda

z.t.

12

ebastian Kirkeda Larsen

Halden CK

z.t.

13

Cal Gorvy

Palmer Park Velo

z.t.

14

Joost Brinkman

WV De Meteoor Assen-

z.t.

15

Tibor Del Grosso

WV De Meteoor Assen-

z.t.

16

Stanley Platts

VC Londres

z.t.

17

Josh Ballinger

Ppycc

z.t.

18

Lucas Averesch

AWV De Zwaluwen

z.t.

19

Klaas Quak

KWC Kampen

z.t.

20

Ruben Kortleve

WV Noordwesthoek

z.t.

21

Biki Goedschalk

Willebrord Wil Vooru

z.t.

22

Aidan Lawrence

C&N Cycles RT

z.t.

23

Rindert Buiter

LRTV Swift

z.t.

24

Frederik Sørensen

ABC

z.t.

25

Alexander Dale

Lee Valley Youth CC

z.t.

26

Fabrice De Veirman

Avia Rudyco Janatran

z.t.

27

Joseph Blackmore

Team Darenth

z.t.

28

Bence Mèszáros

KSI Budapest

z.t.

29

Elliot Tappin

Palmer Park Velo

z.t.

30

Bevan Smith

Cardiff Jif

z.t.

31

Oscar Clark

Palmer Park Velo

z.t.

32

Jason Bruintjies

Kinetic Cycling Club

z.t.

33

Lars Stienstra

WV Kapenga Home Cent

z.t.

34

Leonardo van Driel

WV Zeeuws Vlaanderen

z.t.

35

Thomas Lakeman

CC Monkey Town

z.t.

36

Yannick van den Berg

Westland Wil Vooruit

z.t.

37

Anders Fevang

Grimstad SK

z.t.

38

Noah Büker

RGHamburg

z.t.

39

Mark Groeneveld

KWC Kampen

z.t.

40

Benjamin Trojand

RSV Blankenfelde

z.t.

41

Warren Moolman

Westville Cycle Club

z.t.

42

Max Edgington

Solent Pirates

z.t.

43

Harry Jones

Canberra Cycling Clu

z.t.

44

Kevin Kuiper

Stormvogels Veendam

z.t.

45

Joop van den Heuvel

Team Brabant 2000

z.t.

46

Cedric Stein

RG Hamburg

z.t.

47

Luuk Verbruggen

WSV de Zwaluwen

z.t.

48

Callum Biggs

Lee Valley Youth CC

z.t.

49

Eskil Huiting

WV De Meteoor Assen-

z.t.

50

Rahul Fortescue Talwar

Ppycc

z.t.

51

Lukas Vanderlinden

Cannibal Team

33:42:00

52

Olivier de Weerd

KWC Kampen

33:44:00

53

Zalán Fábián

KSI Budapest

z.t.

54

Job Boontjes

WV De Meteoor Assen-

33:47:00

55

Sven Timmermans

KWC Kampen

33:32:00

56

Isaac Warrington

Solent Pirates

35:07:00

57

Matty Black

Rl360

36:13:00

58

Felix Hollenbery

Lee Valley Youth CC

z.t.

59

Wanja Russenberger

RV Merishausen/GS Ru

z.t.

60

Gaurav Meher

Lee Valley Youth CC

36:16:00

61

Archie Sloan

VC Londres

41:16:00

62

Pit Nothum

UC Munnerefer Velosf

z.t.

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.NIEUWELINGEN.02E JAARS

 

 

 

 

 

1

Magnus Sørbø

Gjerstad IL Sykkelgr

33:17:00

2

Boris Romers

WV Zeeuws Vlaanderen

z.t.

3

Frederik Erringsø

Roskilde CR

z.t.

4

Archie Peet

Welwyn Wheelers

z.t.

5

Jasper Levi Pahlke

Harburger RG

z.t.

6

Bram Leerkes

AR&TV de Adelaar

z.t.

7

Jack Rootkin-Gray

Solihull Cycling Clu

z.t.

8

Thomas Mijnsbergen

Willebrord Wil Vooru

z.t.

9

Erwin Smit

Monkey Town CC

z.t.

10

Tjipke Bosma

WV Otto Ebbens

*   z.t.

11

Matthew Kingston

Lichfield CCC

z.t.

12

Luis Carl Jörgensen

Roskilde CR

z.t.

13

Ole Veenhuis

UWTC de Volharding

z.t.

14

Mathijs de Kok

WV De Jonge Renner

z.t.

15

Maiko Timmer

WRV de Peddelaars

z.t.

16

Anders Toft Nielsen

Esbjerg CR

z.t.

17

Travis Stedman

Westville Cycle Club

z.t.

18

Samuel Freeman

Solent Pirates

z.t.

19

skar Myrestoe Johansson

Grimstad SK

z.t.

20

Jip Kramer

WV Reto

z.t.

21

Leon Ellermann

WV de Driehoek

z.t.

22

Harrison Powell

Lee Valley Youth CC

z.t.

23

Mike Schuch

CC Monkey Town

z.t.

24

Lukas Vernersson

Mølndals CK

z.t.

25

Mark de Groot

Breda

z.t.

26

Max Bolton

Lee Valley Youth CC

z.t.

27

Emile Alexander

Lichfield CCC

z.t.

28

Joran Wiskerke

Willebrord Wil Vooru

z.t.

29

Johan Veenstra

UWTC de Volharding

z.t.

30

Jurgen Mesu

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

31

Thomas Bosman

Reto

z.t.

32

Mathijs de Blom

KWC Kampen

z.t.

33

Wouter van der Weerdhof

Willebrord wil vooru

z.t.

34

Euan Macleod

Willebrord Wil Vooru

z.t.

35

Daniel Prien

RG Hamburg

z.t.

36

Thomas Day

Poole Wheelers

z.t.

37

Aidan Kerrigan

Lee Valley Youth CC

z.t.

38

Redmar Dijkman

NWVG Groningen

z.t.

39

Lance Huenders

CC Monkey Town

z.t.

40

George Wood

North Midlands Youth

z.t.

41

Hannes Anders

RG Hamburg

z.t.

42

Dean Gregson

Cadence Cycling Perf

z.t.

43

Tristan Geleijn

WTC de Amstel

z.t.

44

Jaap Voogel

NWV Groningen

z.t.

45

Sascha Telschow

Marzahner RC 94 Berl

z.t.

46

George Pittock

Thanet RC

z.t.

47

Jonathan Bouwer

Kinetic Cycling Club

z.t.

48

Beau van Izerloo

DRC de Mol

z.t.

49

Niels van der Gracht

WV De Meteoor Assen-

z.t.

50

Tristan Kool

Monkey Town CC

z.t.

51

Rizwan Hameed

Welwyn Wheelers

z.t.

52

Ivo Zwaans

UWTC de Volharding

33:27:00

53

Arthur Boulton

Palmer Park Velo

33:29:00

54

Wessel Kuiper

HRTC Hoorn

z.t.

55

Dovydas Luksas

Cannibal Team

33:33:00

56

Sam Naberman

WV Noordwesthoek

z.t.

57

Matthew Day

Solent Pirates

z.t.

58

Vincent Kriek

KWC Kampen

33:39:00

59

Wessel Mouris

WTC de Amstel

33:56:00

60

Oliver Partner

Colchester Rovers CC

36:01:00

61

James Lloyd

Zappi racing

z.t.

62

Kjell de Jager

DRC de Mol

z.t.

63

Charles Rollins

Welwyn Wheelers

z.t.

64

Charlie Marshall

Lee Valley Youth CC

36:07:00

65

Ritchie Selfe

Lee Valley Youth CC

36:17:00

66

Leon van der Nat

DRC de Mol

41:17:00

67

Jappie Veenstra

NWVG Groningen

z.t.

68

Aphiwe Msimang

Westville Cycle Club

z.t.

69

Matthew Opperman

Russell White Academ

z.t.

70

Fellix Hegreberg

Stavanger SK

z.t.

 

 

 

 

 

2018.08.05.UITSLAG.CRITERIUM.JUNIOREN

 

 

 

 

 

1

Huub Deelstra

WRV de Peddelaars

36:32:00

2

Jesse Morsink

AWV De Zwaluwen

z.t.

3

Ieuan Woods

Cycle Team On Form

36:38:00

4

Jord Baak

Willibrord Wil Vruit

z.t.

5

Sybe van Diepen

HRTC Hoorn

z.t.

6

Tibo De Mesmaeker

Forte U19 CT

z.t.

7

Angus Hawkins

Team Vision Innnovat

z.t.

8

Bendik Gjøs

Horten CK

z.t.

9

Ben Selfe

Lee Valley Youth CC

z.t.

10

Alexi Edwards

Flamme Rouge Cycling

*   z.t.

11

Bastiaan de Blom

KWC Kampen

z.t.

12

Kasper Enstad

Horten CK

z.t.

13

Corey Bale

Cycle Team OnForm

z.t.

14

Luis Burghart

LV-Hessen

z.t.

15

Mike Vliek

AWV De Zwaluwen

z.t.

16

Steyn Lamberink

AWV De Zwaluwen

z.t.

17

Tom Portsmouth

VC Londres

z.t.

18

Frank Moore

CC Hackney

z.t.

19

Ian Spenkelink

AWV De Zwaluwen

z.t.

20

Jamieson Blain

Zappi RT

z.t.

21

Jesse Dijkstra

WSV Emmen

z.t.

22

Pol Nothum

UC Munnerefer Velosf

z.t.

23

Jack Parrish

Team Vision Innnovat

z.t.

24

Philip Sijbrandi

WV Kapenga Home Cent

z.t.

25

Aldert van der Veen

W.V Drachten  kapeng

z.t.

26

Sten Hoek

WV De Driehoek

z.t.

27

Sam Culverwell

Guernsey VC

z.t.

28

Finn Mansfield

The MI Racing Academ

z.t.

29

Rick Metselaar

WRV de Peddelaars

z.t.

30

Pepijn Hillemans

Avia Rudyco Janatran

z.t.

31

Will Cooper

Hargroves Ridley Mon

z.t.

32

James Alexander

MI Racing Academy

z.t.

33

Nathan Blackmore

Welwyn Wheelers

z.t.

34

Lars Boven

AWV De Zwaluwen

z.t.

35

Jans Tigelaar

WV De Meteoor Assen-

z.t.

36

Karsten Veen

Stormvogels Veendam

z.t.

37

Lewis Askey

Team Backstedt/Hotch

z.t.

38

Harry Horsman

Cadence Cycling Perf

z.t.

39

Oran McConville

Spokes Race Team

z.t.

40

William Beech

The MI Racing Academ

z.t.

41

Leo Hayter

VC Londres

z.t.

42

George Sloan

VC Londres

z.t.

43

Jamie Dene

Welwyn Wheelers

z.t.

44

Martijn Bakker

WV De Meteoor Assen-

z.t.

45

Jelle Groot

HRTC Hoorn

z.t.

46

Hugo Hoekjen

WV De Jonge Renner

z.t.

47

Rick de Vries

WSV De Peddelaars

z.t.

48

Niels Hoogeveen

WSV De Peddelaars

z.t.

49

Casper Polet

RTV De Bollenstreek

z.t.

50

Friso Jukema

WV Kapenga Home Cent

z.t.

51

Joppe van der Weerdt

WTC de Amstel

z.t.

52

Jip de Moor

WTC de Amstel

z.t.

53

Joseph Bennett

Welwyn Wheelers

z.t.

54

Mats Bours

WSV Emmen

z.t.

55

Warner Stoffers

WV De Meteoor Assen-

36:48:00

56

CSongor Fábián

WV De IJsselstreek

36:38:00

57

Erben van Meer

RSC de Zuidwesthoek

37:45:00

58

Julius Fritz

LV-Hessen

38:42:00

59

Jesse Stam

WTC de Amstel

z.t.

60

Finn Hahner

LV Hessen

z.t.

61

Jelte Krijnsen

UWTC de Volharding

z.t.

62

Justus Jehn

LV Hessen

z.t.

63

Aaron Stone

Team on Form

z.t.

64

Liam Hanks

Engeland

z.t.

65

De Klerk Jacobs

Grey College

z.t.

66

Christian Bright

VC Londres

z.t.

67

Max Blake

Lee Valley Youth CC

z.t.

68

Nathan Gibson

St Ives

z.t.

69

Alexander Harper

MI Racing Academy

z.t.

70

Johandre Marx

Absolute Motion

z.t.

71

Hauke Schwarm

RG Hamburg

z.t.

72

Fraser Ayears

Welland Valley

z.t.

73

Hidde de Lange

WV Otto Ebbens

z.t.

74

Thore Benjamin Ziener

LV-Hessen

z.t.

75

Thomas Clarke

Palmer Park Velo

z.t.

76

Jayson de Bruin

WV Avanti

38:49:00

77

Erikas Sidlauskas

Lithuania National

36:38:00

78

David Norman

The MI racing Academ

41:10:00

79

Philipp Grote

RG Hamburg

z.t.

80

Jacques Bredenkamp

Kinetic Cycling Club

z.t.

81

Siphiwe Mbatha

Kinetic Cycling Club

z.t.

82

Njabulo Mdhluli

Kinetic Cycling Club

z.t.

83

Hein Jalving

WSV Emmen

z.t.

84

Dennis Brouwer

WV De Meteoor Assen-

z.t.

85

Ethan Wilmot

Derby Mercury

z.t.

86

Olaf Deiman

Stormvogels Veendam

41:14:00

87

Lars Mulderij

WRV de Peddelaars

46:14:00

88

Antoine Kroezen

WRV de Peddelaars

z.t.

89

Sjouke Veenstra

NWVG Groningen

z.t.

90

James Lycett

Absolute Motion

z.t.

91

Luke Kooij

RTV De Bollenstreek

z.t.