EUROPEAN JUNIOR CYCLING TOUR ASSEN

                                  30 JULI 2018 T/M 04 AUGUSTUS 2018

 

EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

WV Breda

51:07:00

2

Austin Riley

KCA

51:15:00

3

Jil Koot

RWC Ahoy

51:26:00

4

Katie Allsop

Hillingdon Slipstrea

51:36:00

5

Jacob Harrison

East Bradford CC

51:39:00

6

Pien Rozenburg

HSV De Kampioen

52:03:00

7

Imke Menting

AR&TV de Adelaar

52:13:00

8

Jet Du Toit

Newark

52:15:00

9

Finn Wuisman

PRC Delta

53:00:00

10

Frida Mia Ragilo

Cannibal Team

53:05:00

11

Flore de Groot

WSV De Peddelaars

53:10:00

12

Charlotte Lissaman

Newrak castle

53:20:00

13

Mirthe Buurmeijer

WRV de Peddelaars

53:49:00

14

Dido Jalving

WSV Emmen

54:11:00

15

Thom Berends

WRV de Peddelaars

54:16:00

16

Edward Kent

Hillingdon Slipstrea

54:17:00

17

Olivier van Santen

WV De Meteoor Assen-

54:27:00

18

Jens Smit

WV Noordwesthoek

54:37:00

19

Dion Kamp

Stormvogels Veendam

54:52:00

20

Alexander Goodwill

Ppycc

55:50:00

21

Sofia Bednarek

AlbaRosa

57:32:00

22

Sil Wegdam

WSV Emmen

57:49:00

23

Jochem ter Weel

AWV De Zwaluwen

57:56:00

24

Leo Bolton

Lee Valley Youth CC

58:49:00

25

Marly Langendoen

Westland Wil Vooruit

58:55:00

26

Eloise Hülüne Drent

NWVG Groningen

1:00:10

27

Millie Baptista

Mid Lancs

1:02:04

28

Nout Thijssen

WSV Emmen

1:03:44

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

 

1

Max Lundy

Canberra Cycling Clu

1:06:33

2

Amy Grosz

Westland Wil Vooruit

1:06:39

3

Noah White

Mid Shropshire Wheel

1:06:44

4

Anna Lloyd

Lee Valley Youth CC

1:06:48

5

Adne Cappon

CRT Raalte

1:07:06

6

Harrison Hendy

Bike Jockey CC

1:07:09

7

Ayden de Jong

Westland Wil Vooruit

1:07:54

8

Rianne Nieuwenhuis

WV De Meteoor Assen-

1:08:22

9

Fraser MacArthur

Team Milton Keynes

1:08:36

10

Noah Smith

Team Darenth

1:09:24

11

Lotte de Grave

WV Breda

1:09:27

12

Isabelle Gentzik

RSV FROH Fulda

1:09:52

13

Julia Braam

WV De Meteoor Assen-

1:10:15

14

Alexander Campbell

Limited Edition Cycl

1:10:47

15

Lauren Charles

Charlotteville CC

1:11:07

16

Astrid Elise Hole Mohr

Stavanger SK

1:12:01

17

Myles Bradley

Bike Jockey CC

1:12:06

18

Ruby Isaac

Engeland

1:14:29

19

Emma Sophie Nielsen

CK Fix Rødovre

1:14:44

20

Sterre Thijssen

WSV Emmen

1:15:42

21

Asa de Keijzer

PRC Delta

1:17:30

22

Fine Hess

SC Bayer 05

1:18:44

23

Anne Freij

PRC Delta

1:19:37

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

AXA Valleirenners

1:29:31

2

Maureen Abma

WV De Driehoek

1:29:34

3

Lenny Karstedt

RSV AC Leipzig

1:29:47

4

George Cooper

Sherwood Pines Cycle

z.t.

5

Indy van Velzen

Westland Wil Vooruit

1:29:48

6

Pascal Cutler

ASC Olympia

1:29:52

7

Hannah Kiers

AWV De Zwaluwen

1:29:57

8

Leon Atkins

Hemel Hempstead

z.t.

9

Thomas Brennan

Stockton Wheelers

1:30:10

10

Daniel Thompson

Cleveland Wheelers

1:30:32

11

Suzanne Mulder

AR&TV de Adelaar

1:30:34

12

Jody Mills

Huddersfield Star Wh

1:30:36

13

Noï Moes

TWC Pijnenburg

z.t.

14

Ellie Montagu

Hillingdon Slipstrea

1:30:38

15

Judith Alleleijn

TWC Maaslandster Zui

1:30:46

16

Max Minck

NWVG Groningen

1:30:49

17

Megan Lloyd

H.Middleton CC

1:31:07

18

Floris van Santen

WV De Meteoor Assen-

1:31:09

19

Rocco Schumacher

Pro Vision Race Team

1:31:14

20

Chris Kiers

AWV De Zwaluwen

1:31:17

21

Evi de Jonge

DRC de Mol

1:31:35

22

Lukas Scherf

RC Victoria Neheim

1:31:41

23

Tulsi Bakrania

Team Darenth

1:31:50

24

Lars van der Laan

GWC de Adelaar

1:31:59

25

Marius Linde

Randers CK

1:32:14

26

Kai Minck

NWVG Groningen

1:32:20

27

Mart van Cadsand

Theo Middelkamp

1:33:58

28

Mikhail Gitnik

Edinburgh RC

1:34:33

29

Arabella Blackburn

Deeside Thistle

1:35:32

30

Charlie Pettifer

Poole Wheelers

1:37:37

31

Luca Zikoll

SC Bayer 05

1:40:43

32

Abigal Biggs

Lee Valley Youth CC

1:41:23

33

Konstantin Ehm

HRG Harburg

1:41:50

34

Kerys Baker

Team Darenth

1:47:33

35

Merlijn Boneschansker

Stormvogels Veendam

1:51:32

36

Vivian Laws

RSV Falke Mahlow e.V

1:54:51

37

Koert Velting

WV Snits

1:54:54

38

Max Jonkeren

SC Berlin

1:56:58

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

WTC de Amstel

1:53:39

2

Carys Lloyd

Lee Valley Youth CC

1:53:44

3

Michiel Mouris

WTC de Amstel

1:53:54

4

Thomas Huitema

WSV De Peddelaars

1:53:56

5

Jude Du Toit

KCA

1:54:17

6

Henry Hobbs

Lee Valley CT

1:54:24

7

Max de Lincel

LRTV Swift

1:54:26

8

Silas Bossong

RSC-Stahlross-Wittli

1:54:27

9

Mackenzie Riley

KCA

1:54:30

10

Finn Hiemstra

WRV de Peddelaars

1:54:31

11

Bobby O'Brien

Lee Valley CT

z.t.

12

Lars Langendoen

Westland Wil Vooruit

1:54:40

13

Astrid Spragg

Hillingdon Slipstrea

1:54:58

14

Nicolina Hansen

CK Ringen

1:54:59

15

Sebastian Beitzel

Canberra Cycling Clu

1:55:02

16

Fenny Coppelmans

TWC Het Snelle Wiel

1:55:10

17

Zeno Levi Winter

RSV 54 Venusberg

1:55:13

18

Finn O'Brien

Lee Valley Youth CC

1:55:16

19

Luca Bednarek

AlbaRosa

1:55:56

20

Erik Wolfert

WSV de Zwaluwen

1:55:57

21

Maurits Buiter

LRTV Swift

1:55:58

22

Oisin May

Scott Orwell Wheeler

1:56:10

23

Tristan Hansen

CK Ringen

1:56:31

24

Millie Coleman

Hillingdon Slipstrea

1:56:49

25

Ellen Phillips

Cotswold Veldrijden

1:57:03

26

Matthew Horter

Concept Cyclery

1:57:32

27

Lucy Allsop

Hillingdon Slipstrea

1:57:39

28

Daniel Phillips

Cotswold Veldrijden

1:57:43

29

Jessie Munton

Kinetic Cycling Club

1:58:03

30

Florence Barnett

Klcc

1:58:12

31

Silje van Riemsdijk

BRC Kennemerland

1:58:35

32

Connor MacArthur

Team Milton Keynes

1:58:54

33

Joy-Angelique Born

BSG Pneumant F?rsten

1:59:08

34

Struan Shaw

Stirling BC

1:59:13

35

Daan Dijkman

NWVG Groningen

1:59:43

36

Maurits Blaauwgeers

WSV Emmen

2:01:28

37

Ollie Huelin

Jcaya

2:02:31

38

Ruben Willemsen

AR&TV de Adelaar

2:03:10

39

Cassandra Snakenborg

Stormvogels Veendam

2:03:21

40

Noor Rozenburg

HSV De Kampioen

2:03:39

41

Sem Jalving

WSV Emmen

2:03:44

42

Oliver Gill

Poole Wheelers

2:04:15

43

Liam Haan

WSV Emmen

2:07:00

44

Greta Carey

Palmer Park Velo

2:08:21

45

Jelte ter Weel

AWV De Zwaluwen

2:08:38

46

Karsten Kamp

Stormvogels Veendam

2:09:58

47

Elise van Sighem

WV Breda

2:11:35

48

Aksel Storm

Hedehusene Fløng CK

2:11:45

49

Florian Lange

BSG Pneumant F?rsten

2:12:34

50

Florian Karsten Drent

NWVG Groningen

2:14:49

51

Tom Loendersloot

WSV de Zwaluwen

2:16:42

52

Corina van der Meer

Westland Wil Vooruit

2:27:43

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

 

1

Louis Gentzik

RSV FROH Fulda

2:21:00

2

Jelle Boeyen

Cannibal Team

2:21:09

3

Isabel Sharp

Poole wheelers

z.t.

4

Nina Oolders

NWVG Groningen

2:21:23

5

Antoine Quint

JvR de Batauwers

2:21:32

6

Jette de Groot

WV de Driehoek

2:21:35

7

Bastiaan de Groot

KWC Kampen

z.t.

8

Zoë van Velzen

Westland Wil Vooruit

2:21:41

9

Samuel Quiggin

Flamme Rouge CT

2:22:05

10

Astrid Sørensen

CK Aarhus

z.t.

11

Miranda Hellberg

Ck Bure

2:22:08

12

Stan Smit

HRTC Hoorn

2:22:09

13

Joshua Jackson

Mid Shropshire Wheel

2:22:14

14

Jente Derksen

AXA Valleirenners

z.t.

15

Mads de Roos

WRV de Peddelaars

2:22:24

16

Job Weijdema

WV De Driehoek

2:22:26

17

eter Bheki Laursen

Amager CR

z.t.

18

Sam Gilbert

Hillingdon Slipstrea

2:22:28

19

Cédric de Jager

DRC de Mol

z.t.

20

Ruud Nagengast

WSV de Peddelaars

2:22:29

21

Esmée Ellermann

WSV Emmen

2:22:30

22

Oliver Pettifer

Poole Wheelers

2:22:37

23

Edward Charles

Charlotteville CC

2:22:39

24

Bethany Bennett

Towy Riders

2:22:40

25

Nicolas Aernouts

Cannibal Team

2:22:41

26

Dylan Starkey

Welwyn Wheelers

2:22:50

27

Stanley Kent

Hillingdon Slipstrea

2:22:54

28

Bryn Lawrence

C&N Cycles RT

2:22:56

29

Danny Turkstra

WRV de Peddelaars

2:23:01

30

Charlie Yardy

Lee Valley Youth CC

2:23:12

31

Martijn Braspenning

WV Breda

2:23:13

32

Marthijn Berends

WRV de Peddelaars

2:23:14

33

Florence Lissaman

Newark Castle

2:23:15

34

Hugo Paats

AR&TV de Adelaar

2:23:18

35

Senna Wuisman

PRC Delta

2:23:37

36

Rik Rozenburg

HSV De Kampioen

2:23:58

37

Stephanie Kingston

Lichfield CCC

2:24:21

38

Joel Hurt

Ribble

2:24:28

39

Jelle de Vlaam

DRC de Mol

2:24:47

40

Alfie Cullender

Lee Valley Youth CC

2:24:49

41

Thomas Cracknell

Pedal On

2:25:04

42

Lars Smit

WV Noordwesthoek

2:25:17

43

Tsjisse Weening

WRV de Peddelaars

2:25:18

44

Olivers Skrapcis

VeloLifestyle/Smilte

2:25:24

45

Freya Eccleston

Palmer Park Velo

2:29:19

46

Niels van der Laan

GWC de Adelaar

2:30:09

47

Luke Oldale

Kinetic Cycling Club

2:30:33

48

Alfred Bunyan

Preston Park Youth C

2:32:23

49

Evan Moolman

Westville Cycle Club

2:34:05

50

Noah Mikkel Nielsen

CK Fix Rødovre

2:35:08

51

Beth Bennett

Welwyn Wheelers

2:36:31

52

Noah Inman

Lith Feeld

2:38:41

53

Digby Llewellyn

Poole Wheelers

2:41:49

54

Emilian Snakenborg

Stormvogels Veendam

2:45:00

55

Bauke ter Weel

AWV De Zwaluwen

2:46:18

56

Loes Rozenburg

HSV De Kampioen

2:46:48

5

Ties 7 van Roode

HSV De Kampioen

2:47:02

58

Bryan Schiffer

BSG Pneumant F?rsten

2:50:56

59

Emily Moreve

Hillingdon Slipstrea

2:50:59

60

Thomas Nisbet

Jcaya

2:52:06

61

Victor Rønning

Horten CK

2:54:03

62

Jurvin Gonzalez

Velocity Cycling Tea

2:55:08

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

 

1

Theodor Storm

Hedehusene Fløng CK

2:51:07

2

Oscar Chamberlain

Cannibal Team

2:51:17

3

Jed Smithson

Worx Factory Racing

2:51:33

4

Thom van der Werff

WV De Meteoor Assen-

2:51:39

5

Tom Huelin

Jcaya

2:52:12

6

Noah Nielsen

CC Hillerød

2:52:13

7

Christiaan van Rees

GRC Jan van Arckel

2:52:20

8

Martijn Mulder

AR&TV de Adelaar

2:52:36

9

Elisabeth Ebras

KJK

2:52:40

10

Nienke Veenhoven

Zwc-Dts

2:52:43

11

Laura Sander

Cannibal Team

2:52:48

12

Babette van der Wolf

CTF

2:52:49

13

Joe O'Brien

Lee Valley Youth CC

2:52:58

14

Ben Marsh

Matlock

2:53:05

15

Luke Harris

Worx Factory Racing

2:53:10

16

Thomas Wadsworth

Worx Factory Racing

2:53:11

17

Kenai Sterenborg

RC Victoria Neheim

2:53:13

18

Luke Goodwill

Ppycc

2:53:17

19

Jesse de Vries

WTC de Amstel

z.t.

20

Peter Drabble

Worx Factory Racing

2:53:20

21

Jesper Stiansen

Kristiansand CK

z.t.

22

Britt de Grave

Breda

z.t.

23

Samuel van der Meer

WV De Meteoor Assen-

2:53:21

24

William Bancroft

VC Londres

2:53:24

25

Eilidh Shaw

Stirling BC

z.t.

26

Tobias Kool

HRTC Hoorn

2:53:28

27

Joris Funken

WV De Driehoek

z.t.

28

Eric Domann

RSV 93 Kønigs Wuster

2:53:30

29

Calum Moir

Welwyn Wheelers

2:53:32

30

Ben Bisson

Worx Factory Racing

z.t.

31

Noëlle Booy

Westland Wil Vooruit

2:53:33

32

Thijs van der Molen

NWVG Groningen

2:53:34

33

Alma Johansson

M?lndals CK

2:53:35

34

Miriam Zeise

1. Radclub Jena

2:53:37

35

Dan Lloyd

Lee Valley Youth CC

2:53:38

36

Kyle Jones

Worx Factory Racing

2:53:42

37

Mika Vijfvinkel

Balen BC

2:53:44

38

Ivar Hoekstra

WV De Meteoor Assen-

2:53:48

39

Sascha White

Worx Factory Racing

2:53:52

40

Jannet de Vries

WV Kapenga Home Cent

2:53:53

41

Patrick Nieuwenhuis

WV De Meteoor Assen-

2:53:54

42

Matthew Brennan

Stockton

z.t.

43

George Amor-Hughes

Derby Mercury

2:53:55

44

Arlo Carey

Palmer Park Velo

2:53:57

45

Emil Therkildsen

CC Hillerød

2:54:01

46

Jelle Schieven

RTC de Stofwolk

2:54:02

47

Eleanor Bolton

Lee Valley Youth CC

2:54:05

48

Nele Bache

Frankfurter RC 90

2:54:14

49

Lisa Metselaar

WRV de Peddelaars

2:54:22

50

Mees de Vos

ZRTC Theo Middelkamp

z.t.

51

Isla Blain

Halesowen A & CC

2:54:34

52

Manon Turkstra

WRV de Peddelaars

2:54:37

53

Niels Brinkman

WV De Meteoor Assen-

2:54:41

54

Mika Stoop

WV De Meteoor Assen-

2:54:52

55

Tanja Spath

1. Radclub Jena

2:54:59

56

Jan Veenhuis

HRTC Hoorn

2:55:42

57

Stijn Geersing

NWVG Groningen

2:58:00

58

Taylor Evans

Hillingdon Slipstrea

2:58:33

59

Lasse Oosterhoff

NWVG Groningen

2:58:51

60

Ryan Gal

AWV De Zwaluwen

2:59:01

61

Anton Steinborn

BSG Pneumant Fürsten

3:00:05

62

Dewy van Gijsel

Vliegend Wiel

3:04:06

63

Isa Naberman

WV Noordwesthoek

3:09:06

64

Shrish Bakrania

Team Darenth

3:09:37

65

Yorick Kamphuis

Stormvogels Veendam

3:12:15

66

Rivkah Kroesbergen

WV Ede

3:13:59

67

Nickéy Huenders

WTC de Amstel

3:22:35

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

 

1

Casper Rønning

Horten CK

3:02:15

2

Oliver Soeholm

Cannibal Team

3:02:26

3

Elmar Abma

WV De Driehoek

3:03:22

4

Euan Woodlifffe

Welwyn Wheelers

3:03:48

5

Jamie Whitcher

Poole Wheelers

3:03:53

6

Frank Aron Ragilo

Cannibal Team

3:03:56

7

Stef Koning

WV Noord-Holland

3:04:16

8

Marvin Peters

RTV de Zwaluwen

3:04:17

9

Senna Nijman

AR&TV de Adelaar

3:04:23

10

ihnea-Alexandru Harasim

Cannibal Team

3:04:27

11

Raphaül Mouton

WV Noord-Holland

3:04:37

12

Justus Willemsen

AR&TV de Adelaar

3:04:40

13

Noah Hobbs

Lee Valley Youth CC

z.t.

14

Bjorn Koster

WV De Meteoor Assen-

3:04:41

15

Riley Blackmore

PH-MAS/Paul Milnes

3:04:46

16

Mathieu Kockelmann

Cannibal Team

3:04:47

17

Bjørn Hommes

WSV De Peddelaars

3:04:48

18

Anne Kiers

AWV De Zwaluwen

3:04:51

19

Lewis Dolan

Manilla GRN RT

z.t.

20

Ewan Grady

Team Milton Keynes

3:04:56

21

Halvor Sørbø

Gjerstad IL Sykkelgr

3:05:09

22

Edward Hopkins

The MI Racing Academ

3:05:18

23

Juul Nagengast

WRV de Peddelaars

3:05:25

24

Jasper Huitema

Cannibal Team

3:05:29

25

Stefan ten Hoeve

WV Kapenga Home Ctr

3:05:30

26

Vlad van Mechelen

Cannibal Team

z.t.

27

Bart Kortleve

WV Noordwesthoek

3:05:38

28

Stijn Hezeman

AR&TV de Adelaar

3:05:40

29

Tomas-Casimir Niemi

Tampereen Yritys

3:05:45

30

Maxime Duba

WV Noord-Holland

3:05:48

31

Kenay de Moyer

Mahieu-Kona-Vanderme

3:05:55

32

Sille Hut

WV Otto Ebbens

3:05:56

33

Lauri Tamm

Kalevi Jalgrattakool

3:05:59

34

Jesper Melle Rozema

WV Otto Ebbens

3:06:05

35

Ben Askey

RST Race Team

3:06:06

36

Aaron Aus

Rein Taaramae Rattak

3:06:08

37

Elliot Moreve

Hillingdon Slipstrea

3:06:29

38

Cameron Still

VC Londres

3:06:42

39

Caelan Miller

Welwyn Wheelers

3:06:55

40

Joseph Smith

Iceni velo

3:06:56

41

Niall McLoughlin

Cannibal Team

3:07:43

42

Daniel Grobbelaar

Kinetic Cycling Club

3:08:13

43

Thijmen Paardekooper

WSV Emmen

3:09:02

44

Alfie Salmon

Lee Valley Youth CC

3:09:17

45

Chris Offerein

WRV de Peddelaars

3:09:30

46

Mart Vos

WSV Emmen

3:09:39

47

Jordy Brouwer

WV De Meteoor Assen-

3:09:40

48

Duncan van Norel

Cc \'75

3:10:26

49

Samuel Nisbet

Jcaya

3:10:30

50

Tom Stringer

Palmer Park Velo

3:10:33

51

Nick Klijn

Rennersclub Jan van

3:11:16

52

Pepijn Veenings

WV Noord-Holland

3:11:44

53

Benjamin Gill

Poole Wheelers

3:11:47

54

Mick Nijveld

Cc \'75

3:11:54

55

Halvar de Jager

DRC de Mol

3:11:59

56

Rick Doornbos

WRV de Peddelaars

3:12:18

57

Anthony Morris

VC Londres

3:13:07

58

Sean Kenneth Walle

Velocity Cycling Tea

3:14:00

59

Callum Twelves

The MI Racing Academ

3:14:12

60

Benjamin Tuchner

VC Londres

3:14:17

61

Jordan Bold

KZN

3:15:49

62

Nathan Cracknell

Pedal On

3:18:12

63

Tycho van Gijsel

Vliegend Wiel

3:19:22

64

Marijn Wiskerke

ZRTC Theo Middelkamp

3:19:53

65

Joshua Golliker

Ppycc

3:22:26

66

Ed Bowley

VC Londres

3:26:19

67

Niels Tenniglo

WTC Woerden

3:34:05

68

Ross Hooley

Innovation Racing

3:35:28

69

Reece Fernandes-Jethwa

VC Londres

3:35:30

70

Daan Loendersloot

WSV de Zwaluwen

3:36:43

71

Jack Emerson

Ccrc

3:36:45

72

Harry Clarke

Palmer Park Velo

3:36:48

73

Jack Charlton-Hunt

Lee Valley Youth CC

3:38:07

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Maud Rijnbeek

WTC de Amstel

4:26:41

2

Ilse Pluimers

AWV De Zwaluwen

4:27:34

3

Nora Tveit

Stavanger SK

4:27:55

4

Chante Olivier

Cycleworld

4:28:08

5

Eluned King

Towy Riders

4:28:21

6

Tuva Byberg

Stavanger SK

4:28:25

7

Gloria van Mechelen

Cannibal Team

4:28:32

8

Petra Welmers

KWC Kampen

4:28:41

9

Maddie Wadsworth

Beeline

4:28:42

10

Chloe Bateson

Westville Cycle Club

4:28:49

11

Lieke Janssen

WCL Bergklimmers

4:28:51

12

Marit Wasmus

Westland Wil Vooruit

4:28:59

13

Charlotte McGreevy

Liv Awol

4:29:01

14

Chloü Postma

AWV De Zwaluwen

4:29:03

15

Mickey Nijkamp

KWC Kampen

4:29:06

16

Fleur van der Peet

Westland Wil Vooruit

4:29:20

17

Jerney van der Heijden

Westland Wil Vooruit

4:29:21

18

Yuli van der Molen

Zwc-Dts

4:29:35

19

Oriana Soerewijn

WTC de Amstel

4:29:36

20

Anna Wadsworth

Beeline

4:29:40

21

Norah Minck

NWVG Groningen

z.t.

22

Carolien de Bruin

NWVG Groningen

4:29:54

23

Danielle Quint

JvR de Batauwers

z.t.

24

Iona Moir

Welwyn Wheelers

4:30:03

25

Sophia Zwaan

Westland Wil Vooruit

4:30:08

26

Iris Verschuren

DRC de Mol

4:30:09

27

Ida Johansson

Mølndals CK

4:30:14

28

Daniek Hengeveld

Westland Wil Vooruit

4:30:15

29

Kimberly Boven

AWV De Zwaluwen

4:30:26

30

Karlijn Koops

WRV de Peddelaars

4:30:36

31

Sophie Lewis

Cycle Team On Form

4:30:40

32

Iris Offerein

WRV de Peddelaars

4:30:48

33

Sophie Tierolf

Avia Rudyco Janatran

4:30:51

34

Daphne Kreulen

WV De Meteoor Assen-

4:32:53

35

Danielle Parker

Team Backstedt/Hotch

4:33:03

36

Trille Reichel

Amager CR

4:33:19

37

Marla Sigmund

FC St Pauli

4:33:25

38

Lotta Mansfield

The MI Racing Academ

4:34:02

39

Rosanne van Rees

GRC Jan van Arckel

4:34:38

40

Kinga Ingram

Halesowen A & CC

4:35:10

41

Marie-Louise Kerpa

RSV Blankenfelde

4:37:37

42

Anoek Kuijpers

TWC Pijnenburg

4:38:20

43

Tuva Richter

Team Skáne

4:38:30

44

Ella Coleman

Hillingdon Slipstrea

4:38:34

45

Nadja Reichel

Amager CR

4:39:24

46

Ellen Bennett

Welwyn Wheelers

4:39:46

47

Elvira Hellberg

CK Bure

4:40:02

48

a Wennerstrøm Granquist

Team Skáne

4:40:29

49

Lis Nothum

UC Munnerefer Velosf

4:41:35

50

Fleur de Veirman

Avia Rudyco Janatran

4:43:32

51

Emke de Keyser

Urbano-Thijs Ladies

4:44:13

52

Rosie Finucane

Towy Riders

4:44:55

53

Caoimhe May

Scott Orwell Wheeler

4:44:57

54

Jennie Olsson

Team Skáne

4:47:53

55

Bethany Barnett

Kings Lynn Cycling C

4:49:55

56

Amy Cantelo

Solent Pirates

4:50:58

57

Emma Finucane

Towy Riders

4:52:25

58

Poppy Pattinson

Solent Pirates

4:52:44

59

Rikke Enstad

Horten CK

4:54:55

60

Misha Struik

TWC Pijnenburg

4:55:25

61

Taylor Munro

Westville Cycle Club

4:57:36

62

Silke Blei

WV Breda

4:57:38

63

Rachel Earnshaw

Team JRC

4:57:46

64

Klara Svensson

Team Skáne

5:00:17

65

Ainsli de Beer

Westville Cycle Club

5:00:37

66

Tilde Helgelin

áeam Skáne

5:00:41

67

Bethany Spencer

Kettering CC

5:01:46

68

Anouk Kums

TWC Het Snelle Wiel

5:03:01

69

Fleur Nagtegaal

JvR de Batauwers

5:06:34

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Akvile Gedraityte

Lithuania National

4:34:50

2

Amalie Lutro

Region Sør

4:34:53

3

Julia Borgstrüm

Team Rytger

4:35:02

4

Silje Mathisen

Region Sør

4:35:27

5

Mischa Bredewold

WV Eemland

4:35:30

6

Martine Gjøs

Region Sør

4:35:53

7

Gaby Gieskens

Restore Cycling

4:36:10

8

Lonneke Uneken

WRV de Peddelaars

z.t.

9

Rosalie van der Wolf

CC Pavé 76

4:36:24

10

Elise Marie Olsen

Region Sør

4:36:33

11

Roos Markus

WTC de Amstel

4:36:34

12

Katie Scott

Hargroves Ridley Mon

4:36:37

13

Verena Batenburg

RWC Ahoy

4:36:39

14

Rose Kloese

WSV Emmen

4:36:49

15

Paulina Patinskaite

Lithuania National

4:36:51

16

Maike van der Duin

WV De Meteoor Assen-

z.t.

17

Connie Hayes

Liv Awol

4:36:56

18

Abbie Manley

Hargroves Ridley Mon

4:37:19

19

Marise Lagendijk

WV Avanti

4:37:30

20

Kim Baptista

Torelli

4:37:33

21

Poppy Wildman

SF Racing

4:37:36

22

ernille Larsen Feldmann

Region Sør

4:37:39

23

Holly Hoy

Cycle Team On Form

4:37:46

24

Berit Huiting

WV De Meteoor Assen-

4:38:08

25

Tine Rombouts

Acrog Balen BC

4:38:32

26

Lauren Higham

Liv Awol

4:38:44

27

Josephine Griffin

Team On Form

4:38:45

28

Marlies Vos

WSV Emmen

4:39:09

29

Xan Crees

Team Empella Cyclo-C

4:39:11

30

Dina Scavone

Balen BC

4:39:12

31

Mari Hole Mohr

Region Sør

4:39:18

32

Lisette Schoon

TWC Het Snelle Wiel

4:39:36

33

Anthea Vansteenkiste

Urbano-Thijs Ladies

4:40:36

34

Juliüt Eickhof

Restore Cycling

4:41:30

35

Jewel Paumen

Restore Cycling

4:42:30

36

Emily Bridson

Liv Awol

4:43:20

37

Louise Lameire

Urbano-Thijs Ladies

4:43:35

38

Yvet Schoonewille

WSV Emmen

4:43:50

39

Eva Jonkers

Noordwesthoek

4:44:40

40

Daphne Mesu

WV Breda

4:45:06

41

Nathalie Midtsveen

Regiobn Sør

4:45:33

42

Sanne de Jonge

WSV Emmen

4:46:19

43

Noa de Haan

WV Eemland

4:46:31

44

Amber Aernouts

Acrog Balen BC

4:46:39

45

ennie Rosal Engebretsen

Region Sør

4:47:08

46

Judith Stolze

Westland Wil Vooruit

4:48:52

47

Nathalie Elzinga

WV Otto Ebbens

4:49:22

48

India Gloag

VC Londres

4:50:48

49

Megan van Norel

CC 75

4:51:39

50

Farah Duyn

Balen BC

4:54:56

51

Dovile Jonikaite

Lithuania National

4:56:18

52

Hedda Kristiansen

Region Sør

5:06:03

53

Lois Timmer

WRV de Peddelaars

5:08:28

54

Enya Heidema

Stormvogels Veendam

5:08:35

55

Connie Stevens

Tm Vision Innovative

5:10:07

56

Courtney Munro

Westville Cycle Club

5:11:31

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.NIEUWELINGEN.01E JAARS

 

 

 

 

 

1

Joe Kiely

Welwyn Wheelers

4:52:03

2

Gustav Wang

ABC

4:52:06

3

Joshua Giddings

The MI Racing Academ

4:52:32

4

Bjarne Hemme

KWC Kampen

4:52:50

5

Kieran Riley

Langdale Lightweight

4:52:57

6

Jente Klaver

KWC Kampen

4:53:07

7

Frederik Sørensen

ABC

4:53:14

8

Pim Funken

WV De Driehoek

4:53:18

9

Thomas Lakeman

CC Monkey Town

4:53:19

10

Klaas Quak

KWC Kampen

4:53:36

11

Mark Groeneveld

KWC Kampen

4:53:50

12

Frederick Newman

Preston Park Youth C

4:54:00

13

Lars Stienstra

WV Kapenga Home Cent

4:54:01

14

Cal Gorvy

Palmer Park Velo

4:54:19

15

Ruben Kortleve

WV Noordwesthoek

4:54:32

16

Joop van den Heuvel

Team Brabant 2000

4:54:36

17

Sven Timmermans

KWC Kampen

4:54:51

18

ebastian Kirkeda Larsen

Halden CK

4:55:12

19

Leonardo van Driel

WV Zeeuws Vlaanderen

4:55:31

20

Tibor Del Grosso

WV De Meteoor Assen-

4:56:00

21

Fabrice De Veirman

Avia Rudyco Janatran

4:56:07

22

Lars Rouffaer

WV Zeeuws Vlaanderen

4:57:43

23

Cedric Stein

RG Hamburg

4:58:06

24

Kevin Kuiper

Stormvogels Veendam

4:58:45

25

Bence Mèszáros

KSI Budapest

4:59:02

26

Rindert Buiter

LRTV Swift

4:59:29

27

Job Boontjes

WV De Meteoor Assen-

4:59:45

28

Mike Spenkelink

AWV De Zwaluwen

4:59:54

29

Harry Jones

Canberra Cycling Clu

4:59:56

30

Lucas Averesch

AWV De Zwaluwen

5:00:01

31

Josh Ballinger

Ppycc

5:00:18

32

Alexander Dale

Lee Valley Youth CC

5:00:49

33

Oscar Clark

Palmer Park Velo

5:01:07

34

Aidan Lawrence

C&N Cycles RT

5:02:05

35

Anders Fevang

Grimstad SK

5:05:02

36

Joost Brinkman

WV De Meteoor Assen-

5:07:06

37

Eskil Huiting

WV De Meteoor Assen-

5:07:08

38

Yannick van den Berg

Westland Wil Vooruit

5:07:40

39

Stanley Platts

VC Londres

5:08:52

40

Lukas Vanderlinden

Cannibal Team

5:08:54

41

Olivier de Weerd

KWC Kampen

5:09:05

42

Joseph Blackmore

Team Darenth

5:09:07

43

Biki Goedschalk

Willebrord Wil Vooru

5:09:31

44

Benjamin Trojand

RSV Blankenfelde

5:10:00

45

Joren de Gruijter

WV Breda

5:11:40

46

Max Edgington

Solent Pirates

5:15:08

47

Noah Büker

RGHamburg

5:15:35

48

Warren Moolman

Westville Cycle Club

5:15:57

49

Jason Bruintjies

Kinetic Cycling Club

5:16:15

50

Rahul Fortescue Talwar

Ppycc

5:16:48

51

Zalán Fábián

KSI Budapest

5:18:27

52

Isaac Warrington

Solent Pirates

5:18:29

53

Elliot Tappin

Palmer Park Velo

5:19:01

54

Wanja Russenberger

RV Merishausen/GS Ru

5:19:24

55

Matty Black

Rl360

5:19:42

56

Felix Hollenbery

Lee Valley Youth CC

5:21:55

57

Bevan Smith

Cardiff Jif

5:24:04

58

Luuk Verbruggen

WSV de Zwaluwen

5:24:20

59

Callum Biggs

Lee Valley Youth CC

5:24:36

60

Gaurav Meher

Lee Valley Youth CC

5:27:58

61

Pit Nothum

UC Munnerefer Velosf

5:32:11

62

Archie Sloan

VC Londres

5:34:00

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.NIEUWELINGEN.02E JAARS

 

 

 

 

 

1

skar Myrestoe Johansson

Grimstad SK

4:46:51

2

Boris Romers

WV Zeeuws Vlaanderen

4:47:21

3

Jack Rootkin-Gray

Solihull Cycling Clu

z.t.

4

Jasper Levi Pahlke

Harburger RG

4:47:22

5

Bram Leerkes

AR&TV de Adelaar

4:47:28

6

Mathijs de Kok

WV De Jonge Renner

4:47:34

7

Thomas Mijnsbergen

Willebrord Wil Vooru

4:47:39

8

Wouter van der Weerdhof

Willebrord wil vooru

z.t.

9

Matthew Kingston

Lichfield CCC

4:47:41

10

Mike Schuch

CC Monkey Town

4:48:03

11

Tristan Kool

Monkey Town CC

z.t.

12

Magnus Sørbø

Gjerstad IL Sykkelgr

4:48:05

13

Frederik Erringsø

Roskilde CR

4:48:07

14

Niels van der Gracht

WV De Meteoor Assen-

4:48:13

15

Archie Peet

Welwyn Wheelers

4:48:24

16

Ole Veenhuis

UWTC de Volharding

4:48:30

17

Thomas Day

Poole Wheelers

4:48:31

18

Euan Macleod

Willebrord Wil Vooru

4:48:41

19

Lance Huenders

CC Monkey Town

4:48:43

20

Erwin Smit

Monkey Town CC

4:48:46

21

Luis Carl Jörgensen

Roskilde CR

4:48:50

22

Daniel Prien

RG Hamburg

4:48:57

23

Max Bolton

Lee Valley Youth CC

4:49:06

24

Redmar Dijkman

NWVG Groningen

4:49:11

25

Maiko Timmer

WRV de Peddelaars

4:49:21

26

Jip Kramer

WV Reto

4:49:28

27

Jaap Voogel

NWV Groningen

4:49:38

28

Samuel Freeman

Solent Pirates

4:49:49

29

Emile Alexander

Lichfield CCC

4:49:50

30

Vincent Kriek

KWC Kampen

4:50:12

31

Sascha Telschow

Marzahner RC 94 Berl

4:50:25

32

Lukas Vernersson

Mølndals CK

4:51:03

33

Hannes Anders

RG Hamburg

4:51:09

34

Travis Stedman

Westville Cycle Club

4:51:25

35

Sam Naberman

WV Noordwesthoek

4:52:01

36

Mathijs de Blom

KWC Kampen

4:53:28

37

Anders Toft Nielsen

Esbjerg CR

z.t.

38

Leon Ellermann

WV de Driehoek

4:53:46

39

George Wood

North Midlands Youth

4:54:02

40

Tjipke Bosma

WV Otto Ebbens

4:54:30

41

Johan Veenstra

UWTC de Volharding

4:54:32

42

Thomas Bosman

Reto

4:54:38

43

Joran Wiskerke

Willebrord Wil Vooru

4:54:41

44

Jurgen Mesu

ZRTC Theo Middelkamp

4:54:51

45

Mark de Groot

Breda

4:57:30

46

Beau van Izerloo

DRC de Mol

4:57:41

47

Ritchie Selfe

Lee Valley Youth CC

4:57:46

48

Kjell de Jager

DRC de Mol

4:58:46

49

Ivo Zwaans

UWTC de Volharding

4:59:27

50

Harrison Powell

Lee Valley Youth CC

5:02:02

51

Tristan Geleijn

WTC de Amstel

5:03:34

52

Fellix Hegreberg

Stavanger SK

5:04:02

53

Wessel Kuiper

HRTC Hoorn

5:06:12

54

Dovydas Luksas

Cannibal Team

5:06:22

55

George Pittock

Thanet RC

5:07:22

56

Wessel Mouris

WTC de Amstel

5:07:55

57

Arthur Boulton

Palmer Park Velo

5:08:17

58

James Lloyd

Zappi racing

5:09:01

59

Charles Rollins

Welwyn Wheelers

5:09:34

60

Dean Gregson

Cadence Cycling Perf

5:09:47

61

Charlie Marshall

Lee Valley Youth CC

5:10:42

62

Jonathan Bouwer

Kinetic Cycling Club

5:12:56

63

Rizwan Hameed

Welwyn Wheelers

5:13:13

64

Aidan Kerrigan

Lee Valley Youth CC

5:13:16

65

Matthew Day

Solent Pirates

5:13:59

66

Leon van der Nat

DRC de Mol

5:14:35

67

Oliver Partner

Colchester Rovers CC

5:16:29

68

Matthew Opperman

Russell White Academ

5:22:26

69

Jappie Veenstra

NWVG Groningen

5:24:22

70

Aphiwe Msimang

Westville Cycle Club

5:24:53

 

 

 

 

 

EINDKLASSEMENT.JUNIOREN

 

 

 

 

 

 

1

Lars Boven

AWV De Zwaluwen

5:38:10

2

Sam Culverwell

Guernsey VC

5:38:30

3

Jesse Morsink

AWV De Zwaluwen

5:38:45

4

Leo Hayter

VC Londres

z.t.

5

Erikas Sidlauskas

Lithuania National

5:38:57

6

Lewis Askey

Team Backstedt/Hotch

5:39:21

7

Mike Vliek

AWV De Zwaluwen

5:39:28

8

Jord Baak

Willibrord Wil Vruit

5:40:00

9

Ian Spenkelink

AWV De Zwaluwen

5:40:02

10

Corey Bale

Cycle Team OnForm

5:40:08

11

Angus Hawkins

Team Vision Innnovat

5:40:14

12

Luis Burghart

LV-Hessen

5:40:16

13

Finn Mansfield

The MI Racing Academ

5:40:18

14

Karsten Veen

Stormvogels Veendam

5:40:19

15

Steyn Lamberink

AWV De Zwaluwen

5:40:30

16

Martijn Bakker

WV De Meteoor Assen-

z.t.

17

Bendik Gjøs

Horten CK

5:40:31

18

Philip Sijbrandi

WV Kapenga Home Cent

5:40:33

19

Jans Tigelaar

WV De Meteoor Assen-

5:40:34

20

Rick de Vries

WSV De Peddelaars

5:40:38

21

Rick Metselaar

WRV de Peddelaars

5:40:42

22

Sybe van Diepen

HRTC Hoorn

5:40:43

23

Joseph Bennett

Welwyn Wheelers

5:40:45

24

Pepijn Hillemans

Avia Rudyco Janatran

5:40:49

25

Jesse Dijkstra

WSV Emmen

5:40:51

26

Mats Bours

WSV Emmen

5:40:52

27

Niels Hoogeveen

WSV De Peddelaars

5:41:00

28

Hugo Hoekjen

WV De Jonge Renner

5:41:01

29

Sten Hoek

WV De Driehoek

5:41:02

0

Nathan Blackmore

Welwyn Wheelers

5:41:04

31

Jelle Groot

HRTC Hoorn

5:41:08

32

Frank Moore

CC Hackney

5:41:17

33

Ben Selfe

Lee Valley Youth CC

5:41:22

34

Harry Horsman

Cadence Cycling Perf

5:41:26

35

Joppe van der Weerdt

WTC de Amstel

5:41:29

36

Tibo De Mesmaeker

Forte U19 CT

z.t.

37

George Sloan

VC Londres

5:41:48

38

Bastiaan de Blom

KWC Kampen

5:41:51

39

Jelte Krijnsen

UWTC de Volharding

5:41:59

40

William Beech

The MI Racing Academ

5:42:12

41

Thore Benjamin Ziener

LV-Hessen

5:42:53

42

Kasper Enstad

Horten CK

5:43:44

43

Huub Deelstra

WRV de Peddelaars

5:44:16

44

Friso Jukema

WV Kapenga Home Cent

5:44:32

45

Tom Portsmouth

VC Londres

5:44:54

46

Oran McConville

Spokes Race Team

5:45:11

47

CSongor Fábián

WV De IJsselstreek

5:46:04

48

Warner Stoffers

WV De Meteoor Assen-

5:46:20

49

Jesse Stam

WTC de Amstel

5:46:37

50

Alexi Edwards

Flamme Rouge Cycling

5:46:47

51

Jamieson Blain

Zappi RT

5:49:00

52

Casper Polet

RTV De Bollenstreek

5:49:47

53

Aldert van der Veen

W.V Drachten  kapeng

5:50:42

54

Pol Nothum

UC Munnerefer Velosf

5:51:15

55

James Alexander

MI Racing Academy

5:51:19

56

Will Cooper

Hargroves Ridley Mon

5:51:25

57

Jack Parrish

Team Vision Innnovat

5:51:30

58

Jamie Dene

Welwyn Wheelers

5:51:44

59

Finn Hahner

LV Hessen

5:51:58

60

Aaron Stone

Team on Form

5:52:26

61

De Klerk Jacobs

Grey College

5:53:06

62

Erben van Meer

RSC de Zuidwesthoek

5:53:30

63

Jip de Moor

WTC de Amstel

5:54:59

64

Jayson de Bruin

WV Avanti

5:56:51

65

Lars Mulderij

WRV de Peddelaars

5:57:18

66

Luke Kooij

RTV De Bollenstreek

5:57:19

67

Julius Fritz

LV-Hessen

5:57:34

68

Max Blake

Lee Valley Youth CC

5:58:06

69

Justus Jehn

LV Hessen

6:00:45

70

Christian Bright

VC Londres

6:02:02

71

Fraser Ayears

Welland Valley

6:02:15

72

Thomas Clarke

Palmer Park Velo

6:02:31

73

Hidde de Lange

WV Otto Ebbens

6:02:45

74

Johandre Marx

Absolute Motion

6:02:47

75

Nathan Gibson

St Ives

6:02:53

76

Hauke Schwarm

RG Hamburg

6:03:51

77

David Norman

The MI racing Academ

6:03:55

78

Alexander Harper

MI Racing Academy

z.t.

79

Liam Hanks

Engeland

6:04:13

80

Philipp Grote

RG Hamburg

6:05:19

81

Olaf Deiman

Stormvogels Veendam

6:05:42

82

Hein Jalving

WSV Emmen

6:05:46

83

Ethan Wilmot

Derby Mercury

6:06:45

84

Siphiwe Mbatha

Kinetic Cycling Club

6:07:20

85

Njabulo Mdhluli

Kinetic Cycling Club

6:07:34

86

Jacques Bredenkamp

Kinetic Cycling Club

6:08:06

87

Ieuan Woods

Cycle Team On Form

6:09:09

88

James Lycett

Absolute Motion

6:10:41

89

Antoine Kroezen

WRV de Peddelaars

6:11:11

90

Sjouke Veenstra

NWVG Groningen

6:13:00

91

Dennis Brouwer

WV De Meteoor Assen-

6:18:27