†††††††††††††††††††††EUROPEAN JUNIOR CYCLING TOUR ASSEN

†††††††††††††††††††† †††††††††30 JULI 2018 T/M 04 AUGUSTUS 2018

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

 

1

Sam Culverwell

Engeland

1:01:03

2

Lars Boven

Reutum

z.t.

3

Jamieson Blain

Engeland

z.t.

4

Erikas Sidlauskas

Litouwen

z.t.

5

Martijn Bakker

Norg

1:01:48

6

Jesse Morsink

Enter

z.t.

7

Jelte Krijnsen

Bolsward

1:01:51

8

Rick de Vries

Nijeholtpade

1:01:56

9

Angus Hawkins

Engeland

1:01:57

10

Ian Spenkelink

Nijverdal

*1:01:59

11

Tibo de Mesmaeker

Belgie

z.t.

12

Bastiaan de Blom

Zeewolde

z.t.

13

Aldert van der Veen

Wijnjewoude

z.t.

14

Rick Metselaar

Hoogeveen

z.t.

15

James Alexander

Engeland

z.t.

16

Steyn Lamberink

Bergentheim

z.t.

17

Finn Mansfield

Engeland

z.t.

18

Warner Stoffers

Gasteren

z.t.

19

Aklexi Edwards

Engeland

z.t.

20

Sybe van Diepen

Warder

z.t.

21

Jesse Dijkstra

Stadskanaal

z.t.

22

Frank Moore

Engeland

z.t.

23

Mike Vliek

Vriezeveen

z.t.

24

George Sloan

Engeland

z.t.

25

Niels Hoogeveen

Hoogeveen

z.t.

26

Ben Selfe

Engeland

z.t.

27

Bendik Gjos

Noorwegen

z.t.

28

Mats Bours

Holsloot

z.t.

29

Jans Tigelaar

Smilde

z.t.

30

Corey Bale

Engeland

z.t.

31

Pol Nothum

Luxemburg

z.t.

32

Pepijn Hillemans

Hoogerheide

z.t.

33

Philip Sijbrandi

Bolsward

z.t.

34

Erben van Meer

Nispen

z.t.

35

Jelle Groot

Bovenkarspel

z.t.

36

Jack Parrish

Engeland

z.t.

37

Karsten Veen

Westerlee

z.t.

38

Harry Horsman

Engeland

z.t.

39

William Beech

Engeland

z.t.

40

Luis Burghart

Duitsland

z.t.

41

Luke Kooij

Rijsenhout

z.t.

42

Hugo Hoekjen

Delft

z.t.

43

Nathan Blackmore

Engeland

z.t.

44

Jamie Dene

Engeland

z.t.

45

Joppe van der Weerdt

Amsterdam;

z.t.

46

Lars Mulderij

Pesse

z.t.

47

Leo Hayter

Engeland

z.t.

48

Thore Benjamin Ziener

Duitsland

z.t.

49

Sten Hoek

Oosterstreek

z.t.

50

Lewis Askey

Engeland

z.t.

51

Will Cooper

Engeland

1:02:05

52

Jord Baak

Dronten

1:01:59

53

Joseph Bennett

Engeland

z.t.

54

Finn Hahner

Duitsland

1:05:05

55

Thomas Gloag

Engeland

1:01:59

56

Cory Andrew Edmondson

Engeland

1:05:05

57

Julius Fritz

Duitsland

z.t.

58

Jesse Stam

Bergambacht

z.t.

59

Oran McConville

Engeland

z.t.

60

Casper Polet

Katwijk

z.t.

61

Jip de Moor

Amsterdam;

z.t.

62

Csongor Fabian

Hongarije

z.t.

63

Hauke Schwarm

Duitsland

1:07:05

64

Max Blake

Engeland

1:05:05

65

Liam Hnaks

Engeland

z.t.

66

Hidde de Lange

Hardegarijp

z.t.

67

Kasper Enstad

Noorwegen

z.t.

68

Lennart Bult

Zeist

z.t.

69

Jan Reinder Kempenaar

Kollum

z.t.

70

Friso Jukema

Heeg

z.t.

71

Leuan Woods

Engeland

z.t.

72

Thomas Clarke

Engeland

z.t.

73

Alexander Harper

Engeland

z.t.

74

Aaron Stone

Engeland

z.t.

75

Johandre Marx

Zuid-Afrika

z.t.

76

Ethan Wilmot

Engeland

z.t.

77

Jayson de Bruin

Alphen aan den Rijn

z.t.

78

Cameron Tappin

Engeland

:07:05

79

Olaf Deiman

Hoogezand

1:05:05

80

Huub Deelstra

Hoogeveen

1:07:04

81

Christian Bright

Engeland

1:05:05

82

Jacques Bredenkamp

Zuid-Afrika

1:07:05

83

Nathan Gibson

Engeland

1:05:05

84

James Lycett

Zuid-Afrika

z.t.

85

Antoine Kroezen

Hoogeveen

z.t.

86

David Norman

Engeland

z.t.

87

Fraser Ayears

Engeland

z.t.

88

De Klerk Jacobs

Zuid-Afrika

z.t.

89

Tom Porsmouth

Engeland

1:07:05

90

Njabulo Mdhluli

Zuid-Afrika

1:05:05

91

Siphiwe Mbatha

Zuid-Afrika

z.t.

92

Hein Jalving

Ter Apel

z.t.

93

Philipp Grote

Duitsland

z.t.

94

Sjouke Veenstra

Surhuizum

z.t.

95

Joeri Fledderus

Nieuw-Amsterdam

1:07:05

96

Justus Jehn

Duitsland

z.t.

97

Cornee Jansen

Lelystad

z.t.

98

Dennis Brouwer

Westerbork

1:12:05

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.NIEUWELINGEN.01E JAARS

 

 

 

 

1

Joe Kiely

Engeland

50:49:00

2

Thomas Lakema

Venhuizen

z.t.

3

Gustav Wang

Denemarken

z.t.

4

Joshua Giddings

Engeland

51:00:00

5

Rindert Buiter

Leiden

z.t.

6

Mike Soenkelink

Nijverdal

z.t.

7

Lars Rouffaer

Sibbe

z.t.

8

Bjarne Hemme

Erica

z.t.

9

Tibor Del Grosso

Eelde

z.t.

10

Kieran Riley

Engeland

*†† z.t.

11

Klaas Quak

Bennekom

z.t.

12

Cal Gorvy

Engeland

z.t.

13

Frederick Newman

Engeland

z.t.

14

Leonardo van Driel

Monster

z.t.

15

Joren de Gruijter

Breda

z.t.

16

Frederik Sorensen

Denemarken

z.t.

17

Bence Meszaros

Hongarije

z.t.

18

Biki Goedschalk

den Haag

z.t.

19

Ruben Kortleve

Havelte

z.t.

20

Aidan Lawrence

Engeland

z.t.

21

Joost Brinkman

Noordlaren

z.t.

22

Sven Timmermans

Twello

z.t.

23

Pim Funken

Assen

z.t.

24

Alexander Dale

Engeland

z.t.

25

Yannick van den Berg

Monster

z.t.

26

Oscar Clark

Engeland

z.t.

27

Josh Ballinger

Engeland

z.t.

28

Lukas Vanderlinden

Belgie

z.t.

29

Stanley Platts

Engeland

z.t.

30

Sebastian Kirkedam Larsen

Noorwegen

z.t.

31

Jente Klaver

Kollumerzwaag

z.t.

32

Fabrice De Veirman

Belgie

z.t.

33

Mark Groeneveld

Enkhuizen

z.t.

34

Olivier de Weerd

Kampen

z.t.

35

Harry Jones

Australie

z.t.

36

Lucas Averesch

Rijssen

z.t.

37

Job Boontjes

Gieten

z.t.

38

Joop van den Heuvel

Drunen

z.t.

39

Kevin Kuiper

Nieuwolda

z.t.

40

Joseph Blackmore

Engeland

51:06:00

41

Lars Stienstra

Ysbrechtum

z.t.

42

Cedric Stein

Duitsland

z.t.

43

Sam Nanopoulos

Engeland

53:50:00

44

Eskil Huiting

Rolde

56:50:00

45

Matty Black

Engeland

z.t.

46

Callum Biggs

Engeland

z.t.

47

Gaurav Meher

Engeland

z.t.

48

Max Edgington

Engeland

z.t.

49

Luuk Verbruggen

Deventer

z.t.

50

Anders Fevang

Noorwegen

z.t.

51

Bevan Smith

Engeland

z.t.

52

Wanja Russenberger

Zwitserland

z.t.

53

Jason Bruinties

Zuid-Afrika

z.t.

54

Benjamin Trojand

Duitsland

51:16:00

55

Warren Moolman

Zuid-Afrika

56:50:00

56

Noah BŲker

Duitsland

z.t.

57

Elliot Tappin

Engeland

z.t.

58

Joshua Krozendijk

Aruba

z.t.

59

Felix Hollenbery

Engeland

z.t.

60

Rahul Fortescue Talwar

Engeland

58:50:00

61

Isaac Warington

Engeland

56:50:00

62

Matthew Baptista

Engeland

z.t.

63

Pit Nothum

Luxemburg

z.t.

64

Zalan Fabian

Hongarije

58:50:00

65

Archie Sloan

Engeland

56:50:00

66

Toby Hackbarth

Duitsland

z.t.

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.NIEUWELINGEN.02E JAARS

 

 

 

 

1

Oskar Myrestoel Johansson

Noorwegen

49:30:00

2

Mathew Kingston

Engeland

49:48:00

3

Archie Peet

Engeland

49:50:00

4

Mathijs de Kok

Steenbergen

49:59:00

5

JŲrgensen, Luis Carl

Roskilde CR

z.t.

6

Euan Macleod

Engeland

z.t.

7

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam

z.t.

8

Ritchie Selfe

Engeland

z.t.

9

Wouter van de Weerdhof

Lobith

z.t.

10

Maiko Timmer

Drachten

*†† z.t.

11

Jack Rootkin-Gray

Engeland

z.t.

12

Frederik Eringso

Denemarken

z.t.

13

Travis Stedma

Zuid-Afrika

z.t.

14

Ole Veenhuis

Westwoud

z.t.

15

Boris Romers

Rozenburg

z.t.

16

Mike Schuch

Leek

z.t.

17

Tjipke Bosma

Kollumerzwaag;

z.t.

18

Jasper Levi Pahlke

Duitsland

z.t.

19

Samuel Freeman

Engeland

z.t.

20

Harrison Powell

Engeland

z.t.

21

Leon Ellermann

Emmen

z.t.

22

Andres Toft Nielsen

Denemarken

z.t.

23

Lande Huenders

Almere

z.t.

24

Redmar Dijkman

Lutjegast

z.t.

25

Erwin Smit

Wervershoof

z.t.

26

Joran Wiskerke

s-Heer-Hendrikskinderen

z.t.

27

Max Bolton

Engeland

z.t.

28

Magnus Sorbo

Noorwegen

z.t.

29

Bran Leerkes

Twello

z.t.

30

Jip Kramer

Oosterbeek

z.t.

31

Tristan Kool

Purmerend

z.t.

32

Tristan Geleijn

Rijsenhout

z.t.

33

Vincent Kriek

Zeewolde

z.t.

34

Kjell de Jager

Barendrecht

z.t.

35

Wessel Mouris

Baambrugge

z.t.

36

Lukas Vernerson

Denemarken

z.t.

37

Johan Veenstra

Augustinusga

z.t.

38

Daniel Prien

Duitsland

z.t.

39

Sacha Telschow

Duitsland

z.t.

40

Niels van der Gracht

Annen

z.t.

41

Thomas Day

Engeland

z.t.

42

Jaap Voogel

Kloosterburen

z.t.

43

Emile Alexander

Engeland

z.t.

44

Hannes Anders

Duitsland

50:09:00

45

Mark de Groot

Hoeven

51:49:00

46

Sam Naberman

Genemuiden

z.t.

47

Mathijs de Blom

Zeewolde

54:49:00

48

George Wood

Engeland

z.t.

49

Rizwan Hameed

Engeland

z.t.

50

Oliver Partner

Engeland

z.t.

51

Fellix Hegreberg

Noorwegen

z.t.

52

George Pittock

Engeland

z.t.

53

Jurgen Mesu

Middelburg

z.t.

54

Ivo Zwaans

Den Helder

z.t.

55

Wessel Kuiper

Oosterblokker

z.t.

56

Dovydas Luksas

Litouwen

z.t.

57

James Lloyd

Engeland

z.t.

58

Leon van der Nat

Capelle aan den IJssel

z.t.

59

Matthew Day

Engeland

z.t.

60

Beau van Izeloo

Dordrecht

z.t.

61

Charlie Marshall

Engeland

z.t.

62

Arthur Boulton

Engeland

56:49:00

63

Thomas Bosman

Driel

54:49:00

64

Jonathan Bouwer

Zuid-Afrika

z.t.

65

Aidan Kerrigan

Engeland

z.t.

66

Charles Rollins

Engeland

z.t.

67

Dean Gregson

Zuid-Afrika

z.t.

68

Matthew Opperman

Zuid-Afrika

z.t.

69

Aphiwe Msimang

Zuid-Afrika

z.t.

70

Jappie Veenstra

Surhuizum

z.t.

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

 

1

Amalie Lutro

Noorwegen

54:36:00

2

Gaby Gieskens

Den Haag

z.t.

3

Akvile Gedraityte

Litouwen

z.t.

4

Julia Borgstrom

Zweden

z.t.

5

Lonneke Uneken

Veendam

55:20:00

6

Holly Hoy

Engeland

z.t.

7

Noa de Haan

Nijkerk

z.t.

8

Silje Mathisen

Noorwegen

z.t.

9

Dina Scavone

Belgie

z.t.

10

Rosalie van der Wolf

Oude-Tonge

*†† z.t.

11

Josephine Griffin

Engeland

z.t.

12

Kim Baptista

Engeland

z.t.

13

Paulina Patinskaite

Litouwen

z.t.

14

Berit Huiting

Rolde

z.t.

15

Verena Batenburg

Piershil

z.t.

16

Martine Gjos

Noorwegen

z.t.

17

Poppy Wildman

Engeland

z.t.

18

Marisa Lagendijk

Alphen aan den Rijn

z.t.

19

Maike van der Duin

Assen

z.t.

20

Rose Kloese

Emmen

z.t.

21

Mischa Bredewold

Hoogland

z.t.

22

Judith Stolze

de Lier

z.t.

23

Emily Bridson

Engeland

z.t.

24

Katie Scott

Engeland

z.t.

25

Time Rombouts

Belgie

z.t.

26

Marlies Vos

Aalden

z.t.

27

Lauren Higham

Engeland

z.t.

28

Jewel Paumen

Einighausen

z.t.

29

Anthea Vensteenkiste

Belgie

z.t.

30

Mari Hole Mohr

Noorwegen

z.t.

31

JuliŽr Eickhof

Apeldoorn

z.t.

32

Louise Lameire

Belgie

z.t.

33

Xan Crees

Engeland

z.t.

34

Elise Marie Olsen

Noorwegen

z.t.

35

Roos Markus

Amstelveen

z.t.

36

Pernille Larsen Feldmann

Noorwegen

z.t.

37

Connie Hayes

Engeland

z.t.

38

Amber Aernouts

Belgie

z.t.

39

Eva Jonkers

Staphorst

z.t.

40

Abbie Manley

Engeland

z.t.

41

Lisette Schoon

Best

z.t.

42

Hennie Rosalie Engebretsen

Noorwegen

59:08:00

43

Nathalie Elzinga

de Westereen

1:02:08

44

Sanne de Jonge

Tweede ExlŽrmond

z.t.

45

India Gloag

Engeland

z.t.

46

Daphne Mesu

Middelburg

z.t.

47

Yvet Schoonewille

Klazienaveen

z.t.

48

Tusnelda Svanholmer

Denemarken

z.t.

49

Farah Duym

Belgie

z.t.

50

Megan van Norel

Nijverdal

z.t.

51

Dovile Jonikaite

Litouwen

z.t.

52

Lois Timmer

Drachten

z.t.

53

Nathalie Midrsveen

Noorwegen

z.t.

54

Elena Shaw

Engeland

z.t.

55

Enya Heidema

Veendam

z.t.

56

Hedda Kristiansen

Noorwegen

z.t.

57

Piene Romers

Rozenburg

1:04:08

58

Connie Stevens

Engeland

z.t.

59

Courtney Munro

Zuid-Afrika

z.t.

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

 

 

1

Ilse Pluimers

Enter

43:13:00

2

Sophie Lewis

Engeland

z.t.

3

Maud Rijnbeek

Limmen

z.t.

4

Chante Olivier

Zuid-Afrika

z.t.

5

Anna Wadsworth

Engeland

z.t.

6

Elunes King

Engeland

z.t.

7

Fleur van der Peet

Den Haag

z.t.

8

Tuva Byberg

Noorwegen

z.t.

9

ChloŽ Postma

Hulsen

z.t.

10

Fleur Nagtegaal

Veenendaal

*†† z.t.

11

Lieke Janssen

Panningen

z.t.

12

Ida Johansson

Zweden

z.t.

13

Nora Tveit

Noorwegen

z.t.

14

Karlijn Koops

Elim

z.t.

15

Gloria van Mechelen

Litouwen

z.t.

16

Danielle Parker

Engeland

z.t.

17

Ellen Bennett

Engeland

z.t.

18

Tuva Richter

Zweden

z.t.

19

Kinga Ingram

Engeland

z.t.

20

Charlotte McGreevy

Engeland

z.t.

21

Maddie Wadsworth

Engeland

z.t.

22

Orlana Soerewijn

Velserbroek

z.t.

23

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

z.t.

24

Elvira Helberg

Zweden

z.t.

25

Mickey Nijkmap

Zwolle

z.t.

26

Anoek Kuijpers

Gilze

z.t.

27

Chloe Bateson

Zuid-Afrika

z.t.

28

Yuli van der Molen

Krommenie

z.t.

29

Marit Wasmus

Den Hoorn

z.t.

30

Lotta Mansfield

Engeland

z.t.

31

Bethany Barnett

Engeland

z.t.

32

Daniek Hengeveld

Nootdorp

z.t.

33

Marie-Louise Kerpa

Duitsland

z.t.

34

Marla Sigmund

Duitsland

z.t.

35

Norah Minck

Scharmer

z.t.

36

Danielle Quint

Deil

z.t.

37

Sophie Tierolf

Belgie

z.t.

38

Fien de Wispelaere

Belgie

z.t.

39

Iona Moir

Engeland

z.t.

40

Iris Verschuren

Streefkerk

z.t.

41

Iris Offerein

Meppen

z.t.

42

Carolien de Bruin

Zuidbroek

z.t.

43

Daphne Kreulen

Hooghalen

z.t.

44

Sophhia Zwaan

Westland Wil Vooruit

z.t.

45

Rosanne van Rees

Groot-Ammers

z.t.

46

Ella Coleman

Engeland

z.t.

47

Petra Welmers

Dronten

z.t.

48

Kimberly Boven

Reutum

z.t.

49

Nadja Reichel

Denemarken

z.t.

50

Jennie Olsson

Zweden

z.t.

51

Fanny WennerstrŲm Grandquist

Zweden

z.t.

52

Amy Cantelo

Engeland

45:10:00

53

Ella Baker

Engeland

45:12:00

54

Emma Finucane

Engeland

z.t.

55

Lis Nothum

Luxemburg

45:19:00

56

Caoimhe May

Ierland

45:28:00

57

Emke de Keyser

Belgie

45:30:00

58

Poppy Pattinson

Engeland

z.t.

59

Trille Reichel

Denemarken

z.t.

60

Rachel Earnhaw

Engeland

46:38:00

61

Taylor Munro

Zuid-Afrika

z.t.

62

Fleur de Veirman

Belgie

z.t.

63

Rosie Finucane

Engeland

z.t.

64

Misha Struik

Dordrecht

49:38:00

65

Anouk Kums

Nederweert

z.t.

66

Bethany Spencer

Engeland

z.t.

67

Ainsli de Beer

Zuid-Afrika

z.t.

68

Klara Svensson

Zweden

z.t.

69

Rikkie Enstad

Noorwegen

51:38:00

70

Tilde Helgelin

Zweden

49:38:00

71

Indy van Os

Angeren

56:38:00

72

Silke Blei

Hurwenen

z.t.

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

 

1

Nicole van Sighem

Breda;

9:39

2

Imke Menting

Apeldoorn

9:43

3

Jil Koot

Rotterdam;

z.t.

4

Jacob Harrison

Engeland

z.t.

5

Austin Riley

Engeland

z.t.

6

Katie Allsop

Engeland

z.t.

7

Flore de Groot

Zwolle

z.t.

8

Jet Du Toit

Engeland

z.t.

9

Finn Wuisman

Spijkenisse

9:47

10

Pien Rozenburg

Vijfhuizen

9:48

11

Olivier van Santen

Assen

z.t.

12

Frida Mia Ragilo

Estland

z.t.

13

Thom Berends

Westerbork

10:16

14

Jens Smit

Steenwijk

z.t.

15

Dido Jalving

Klazienaveen

10:18

16

Jochem ter Weel

Enter

z.t.

17

Edward Kent

Engeland

z.t.

18

Dion Kamp

Gasselternijveen

10:21

19

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

10:25

20

Sofia Bednarek

Engeland

10:31

21

Alexander Goodwill

Engeland

10:33

22

Sil Wegdam

Dalen

10:45

23

Charlotte Lissaman

Engeland

10:49

24

Marly Langendoen

Berkel en Rodenrijs

10:57

25

Leo Bolton

Engeland

10:59

26

Eloise Helene Drent

Haren

11:18

27

Millie Baptista

Engeland

11:40

28

Nout Thijssen

Dalen

z.t.

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Zevenhuizen

12:49

2

Max Lundy

Austalie

z.t.

3

Anna Lloyd

Engeland

z.t.

4

Hendy Harrison

Engeland

z.t.

5

Adne Cappon

Raalte

z.t.

6

Noah White

Engeland

z.t.

7

Ayden de Jong

Zoetermeer

12:51

8

Noah Smith

Engeland

z.t.

9

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

12:53

10

Lotte de Grave

Tholen

z.t.

11

Alexander Campbell

Engeland

z.t.

12

Fraser MacArthur

Engeland

z.t.

13

Julia Braam

Assen

z.t.

14

Anne Freij

Hellevoetsluis

z.t.

15

Isabelle Gentzik

Duitsland

z.t.

16

Emma Sophie Nielsen

Denemarken

12:58

17

Astrid Elise Hole Mohr

Noorwegen

13:32

18

Myles Bradley

Engeland

z.t.

19

Lauren Charles

Engeland

13:35

20

Sterre Thijssen

Dalen

13:51

21

Ruby Isaac

Engeland

14:11

22

Asa de Keijzer

Zuidland

z.t.

23

Fine Hess

Duitsland

14:42

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

 

1

Victor Kroebergen

Ede

15:11

2

George Cooper

Engeland

z.t.

3

Maureen Abma

Wolvega

z.t.

4

Indy van Velzen

Waddinxveen

z.t.

5

Pascal Cutler

Amsterdam

z.t.

6

Lars van der Laan

Hilversum

z.t.

7

Lenny Karstedt

Duitsland

z.t.

8

Thomas Brennan

Engeland

z.t.

9

Hannah Kiers

Westerhaar

z.t.

10

Noi Moes

Goirle

z.t.

11

Judith Alleleijn

Bocholtz

z.t.

12

Suzanne Mulder

Epe

z.t.

13

Daniel Thompson

Engeland

z.t.

14

Rocco Schumacher

Engeland

z.t.

15

Chris Kiers

Westerhaar

z.t.

16

Ellie Montagu

Engeland

z.t.

17

Max Minck

Scharmer

z.t.

18

Leon Atkins

Engeland

z.t.

19

Megan Loyd

Engeland

z.t.

20

Jody Mills

Engeland

z.t.

21

Floris van Santen

Assen;

15:17

22

Lukas Scherf

Duitsland

15:20

23

Evi de Jonge

s-Gravendeel

15:50

24

Koert Velting

IJlst

z.t.

25

Tulsi Bakrania

Engeland

z.t.

26

Konstantin Ehm

Duitsland

z.t.

27

Arabella Blackburn

Engeland

z.t.

28

Kai Minck

Scharmer

16:22

29

Mart van Cadsand

Wemeldinge

z.t.

30

Mikhail Gitnik

Engeland

16:24

31

Charlie Petitifer

Engeland

16:38

32

Luca Zikoli

Duitsland

17:06

33

Abigal Biggs

Engeland

z.t.

34

Merlijn Boneschanker

Midlaren

17:58

35

Kerys Baker

Engeland

18:09

36

Vivian Laws

Duitsland

18:20

37

Marius Linde

Denemarken

18:23

38

Max Jonkeren

Duitsland

19:00

39

Isa de Jonge

s-Gravendeel

29:00:00

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

 

1

Thoma Huitema

Roden

20:18

2

Finn Hiemstra

Burgum

z.t.

3

Tyler Eyk

Amsterdam

z.t.

4

Silas Bossong

Duitsland

z.t.

5

Henry Hobbs

Engeland

z.t.

6

Jude Du Toit

Engeland

z.t.

7

Carys Lloyd

Engeland

z.t.

8

Fenny Coppelmans

Haren

z.t.

9

Maurits Buiter

Leiden

z.t.

10

Zeno Levi Winter

Duitsland

z.t.

11

Max de Lincel

Voorschoten

z.t.

12

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs

z.t.

13

Michiel Mouris

Baambrugge

z.t.

14

Mackenzie Riley

Engeland

z.t.

15

Connor MacArthur

Engeland

z.t.

16

Millie Coleman

Engeland

z.t.

17

Aksel Storm

Denemarken

z.t.

18

Ollie Huelin

Engeland

z.t.

19

Struan Shaw

Engeland

z.t.

20

Finn O'Brien

Engeland

z.t.

21

Nicolina Hansen

Zweden

z.t.

22

Oliver Gill

Engeland

z.t.

23

Sebastian Beitzel

Australie

z.t.

24

Luca Bednarek

Engeland

z.t.

25

Erik Wolfert

Deventer

z.t.

26

Astrid Spragg

Engeland

z.t.

27

Daan Dijkman

Groningen

20:40

28

Tom Loendersloot

Deventer

20:43

29

Oisin May

Ierland

20:54

30

Silje van Riemsdijk

Beverwijk

z.t.

31

Ellen Phillips

Engeland

z.t.

32

Matthew Horter

Zuid-Afrika

z.t.

33

Karsten Kamp

Gasselternijveen

z.t.

34

Daniel Phillips

Engeland

21:03

35

Tristan Hansen

Zweden

z.t.

36

Maurits Blaauwgeers

Dalen

21:19

37

O'Brien, Bobby

Engeland

20:18

38

Lucy Allsop

Engeland

21:21

39

Joy-Angelique Born

Duitsland

21:54

40

Florence Barnett

Engeland

z.t.

41

Greta Carey

Engeland

z.t.

42

Elise van Sighem

Breda

22:00

43

Jessie Munton

Zuid-Afrika

z.t.

44

Ruben Willemsem

Apeldoorn

z.t.

45

Noor Rozenburg

Vijfhuizen

z.t.

46

Jelte ter Weel

Enter

z.t.

47

Sem Jalving

Klazienaveen

z.t.

48

Liam Haan

Emmen

22:03

49

Cassandra Snakenborg

Appingendam

z.t.

50

Florian Karsten Drent

Haren

23:41

51

Florian Lange

Duitsland

26:41:00

52

Corina van der Meer

Monster

z.t.

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

 

1

Joshua Jackson

Engeland

26:04:00

2

Isabel Sharp

Engeland

z.t.

3

Jelle Boeyen

Belgie

z.t.

4

Jette de Groot

Zwolle

z.t.

5

Antoine Quint

Deil

z.t.

6

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

z.t.

7

Jente Derksen

Haalderen

z.t.

8

Dylan Starkey

Engeland

z.t.

9

Nian Oolders

Scheemda

z.t.

10

Astrid Sorensen

Denemarken

z.t.

11

Vicolas Aernouts

Belgie

z.t.

12

Stan Smit

Wervershoof

z.t.

13

Job Weijdema

Tuk

z.t.

14

Stanley Kent

Engeland

z.t.

15

Sam Gilbert

Engeland

z.t.

16

Ruud Nagengast

Beilen

z.t.

17

Samuel Quiggin

Engeland

z.t.

18

Jelle de Vlaam

s-Gravendeel

z.t.

19

Bethany Bennett

Engeland

z.t.

20

Esmeť Ellerman

Emmen

z.t.

21

Oliver Petifer

Engeland

z.t.

22

Florence Lissaman

Engeland

z.t.

23

Marthijn Berends

Westerbork

z.t.

24

Edward Charles

Engeland

z.t.

25

Bryn Lawrence

Engeland

z.t.

26

Evan Moolman

Zuid-Afrika

z.t.

27

Mads de Roos

Appelscha

z.t.

28

Bastiaan de Groot

Oldebroek

z.t.

29

Inman, Noah

Engeland

z.t.

30

Danny Turkstra

Beilen

z.t.

31

Charlie Yardy

Engeland

z.t.

32

Hugo Paats

Apeldoorn

z.t.

33

Stephanie Kingston

Engeland

z.t.

34

Miranda Hellberg

Zweden

26:12:00

35

Senna Wuisman

Spijkenisse

z.t.

36

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

z.t.

37

Alfie Cullender

Engeland

z.t.

38

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

z.t.

39

Tsjisse Weenining

Harkema

26:20:00

40

Cťdric de Jager

Barendrecht

26:04:00

41

Louis Gentzik

Duitsland

z.t.

42

Alfred Bunyan

Engeland

27:17:00

43

Joel Hurt

Engeland

z.t.

44

Thomas Nijenhuis

Groningen;

z.t.

45

Freya Eccleston

Engeland

z.t.

46

Bauke ter Weel

Enter

z.t.

47

Olivers Skrapcis

Latland

z.t.

48

Lars Smit

Steenwijk

z.t.

49

Luke Oldale

Zuid-Afrika

z.t.

50

Emilian Snakenborg

Appingendam;

27:22:00

51

Thomas Craknell

Engeland

27:34:00

52

Peter Bheki Kring Laursen

Denemarken

26:04:00

53

Noah Mikkel Nielsen

Denemarken

28:23:00

54

Bradley Tayler

Engeland

z.t.

55

Digby Llewellyn

Engeland

z.t.

56

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

28:29:00

57

Bryan Schiffer

Duitsland

29:07:00

58

Ties van Roode

Heemstede

z.t.

59

Beth Bennett

Engeland

z.t.

60

Emily Moreve

Engeland

32:07:00

61

Niels van der Laan

Hilversum

z.t.

62

Thomas Nisbet

Engeland

z.t.

63

Victor Ronning

Noorwegen

z.t.

64

Jurvin Gonzalez

Aruba

z.t.

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

 

1

Oscar Chamberlain

Australie

34:33:00

2

Jed Smithson

Engeland

z.t.

3

Thom van der Werff

Annen

z.t.

4

Theodor Storm

Denemarken

z.t.

5

Babette van der Wolf

Oude-Tonge

z.t.

6

Nienke Veenhoven

Oostzaan

z.t.

7

Christiaan van Rees

Groot-Ammers

z.t.

8

Luke Harris

Engeland

z.t.

9

Elisabeth Ebras

Estland

z.t.

10

Arlo Garey

Engeland

z.t.

11

Martijn Mulder

Epe

z.t.

12

Tom Huelin

Engeland

z.t. 1

14

Matthew Brennan

Engeland

z.t.

15

Noah Nielsen

Denemarken

z.t.

16

Thomas Wadsworth

Engeland

z.t.

17

Tobias Kool

Purmerend

z.t.

18

Alma Johansson

Zweden

z.t.

19

Mika Vijfvinkel

De Lier

z.t.

20

Ben Bisson

Engeland

z.t.

21

Ben Marsh

Engeland

z.t.

22

Kyle Jones

Engeland

z.t.

23

Peter Drabble

Engeland

z.t.

24

Laura Sander

Estland

z.t.

25

Eilidh Shaw

Engeland

z.t.

26

Sascha White

Engeland

z.t.

27

Jodie Taylor

Engeland

z.t.

28

Eric Domann

Duitsland

z.t.

29

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

z.t.

30

Joe O'Brien

Engeland

z.t.

31

Jesse de Vries

Hoofddorp

z.t.

32

Eleanor Bolton

Engeland

z.t.

33

Jannet de Vries

Drachten

z.t.

34

Ivar Hoekstra

Assen

z.t.

35

Britt de Grave

Tholen

z.t.

36

NoŽlle Booy

Berkel en Rodenrijs

z.t.

37

William Bancroft

Engeland

z.t.

38

Nele Bach

Duitsland

z.t.

39

Lasse Oosterhoff

Thesinge

z.t.

40

Jelle Schieven

Zieuwent

z.t.

41

Samuel van der Meer

Assen

z.t.

42

Thijs van der Molen

Peize

z.t.

43

Joris Funken

Assen

z.t.

44

Dan Lloyd

Engeland

z.t.

45

Mariam Zeise

Duitsland

z.t.

46

Isla Blain

Engeland

z.t.

47

Calum Moir

Engeland

z.t.

48

Luke Goodwill

Engeland

z.t.

49

Daan de Jong

Zuidschermer

z.t.

50

Mees de Vos

Heinkenszand

z.t.

51

George Amor-Hughes

Engeland

z.t.

52

Lisa Metselaar

Hoofgeveen

z.t.

53

Kenal Sterenborg

Duitsland

z.t.

54

Luan Booy

Berkel en Rodenrijs

z.t.

55

Jan Veenhuis

Westwoud

z.t.

56

Manon Turkstra

Beilen

z.t.

57

Mika Stoop

Assen

z.t.

58

Emil Therkildsen

Denemarken

z.t.

59

Taylor Evans

Engeland

34:45:00

60

Conrad Haugsted

Denemarken

35:25:00

61

Anton Steinborn

Duitsland

35:25:05

62

Stijn Geersing

Groningen

z.t.

63

Tanja Spath

Duitsland

z.t.

64

Niels Brinkman

Noordlaren

35:33:00

65

Rivkah Kroesbergen

Ede

37:41:00

66

Dewy van Gijsel

Axel

40:41:00

67

Shrish Bakrania

Engeland

z.t.

68

Nickťy Huenders

Almere

z.t.

69

Yorick Kamphuis

Wildervank

z.t.

70

Rinn Hawkins

Engeland

42:41:00

71

Isa Naberman

Genemuiden

z.t.

72

Ryan Gal

Neede

40:41:00

 

 

 

 

 

2018.07.31.CRITERIUM.UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

 

1

Casper Ronning

Noorwegen

36:23:00

2

Frank Aron Ragilo

Estland

36:46:00

3

Oliver Soeholm

Denemarken

z.t.

4

Marvin Peters

Wehl

36:57:00

5

Euan Woodliffe

Engeland

36:59:00

6

BjÚrn Hommes

 

z.t.

7

Caelan Miller

Engeland

z.t.

8

Gsille Hut

Boelslaan

z.t.

9

Bart Kortleve

Havelte

z.t.

10

Vlad van Mechelen

Litouwen

*†† z.t.

11

Elmar Abma

Wolvega

z.t.

12

Stijn Hezeman

Apeldoorn

z.t.

13

Jesper Melle Rozema

Jistrum

z.t.

14

Jasper Huitema

Roden

z.t.

15

Noah Hobbs

Engeland

z.t.

16

Mihnea-Alexandru Harasim

Roemenie

z.t.

17

Stef Koning

Hensbroek

z.t.

18

Juul Nagengast

Beilen

z.t.

19

Lewis Dolan

Engeland

z.t.

20

Tom Stringer

Engeland

z.t.

21

Justus Willemsen

Apeldoorn

z.t.

22

Halvar de jager

Barendrecht

z.t.

23

Bjorn Koster

Roden

z.t.

24

Senna Nijman

Heelsum

z.t.

25

RaphaŽl Mouton

Warmenhuizen

z.t.

26

Callum Twelves

Engeland

z.t.

27

Ewan Grady

Engeland

z.t.

28

Riley Blackmore

Engeland

z.t.

29

Kenay de Moyer

Belgie

z.t.

30

Duncan van Norel

Nijverdal

z.t.

31

Mart Vos

Aalden

z.t.

32

Mick Nijveld

Nijverdal

z.t.

33

Anthony Morris

Engeland

z.t.

34

Joseph Smith

Engeland

z.t.

35

Ben Askey

Engeland

z.t.

36

Edward Hopkins

Engeland

z.t.

37

Halvor Sorbo

Noorwegen

z.t.

38

Alffie Salmon

Engeland

z.t.

39

Daniel Grobbelaar

Zuid-Afrika

z.t.

40

Nick Klijn

Leerdam;

z.t.

41

Samuel Nisbet

Engeland

z.t.

42

Aaron Aus

Estland

z.t.

43

Jamie Whitcher

Engeland

z.t.

44

Lauri Tamm

Estland

z.t.

45

Benjamin Gill

Engeland

z.t.

46

Elliot Moreve

Engeland

z.t.

47

Stefan ten Hoeve

Surhuisterveen

z.t.

48

Tomas-Casimir Niemi

Finland

z.t.

49

Niali Mc Loughlin

Ierland

z.t.

50

Mathieu Kockelmann

Luxemburg

z.t.

51

Jordan Bold

Zuid-Afrika

z.t.

52

Jordy Brouwer

Westerbork

38:55:00

53

Chris Offerein

Meppen

z.t.

54

Cameron Still

Engeland

36:59:00

55

Joshua Golliker

Engeland

39:30:00

56

Anne Kiers

Westerhaar

36:59:00

57

Maxime Duba

Alkmaar

z.t.

58

Thijmen Paardekooper

Valthermond

z.t.

59

Rick Doornbos

Hijken

42:30:00

60

Pepijn Veenings

Assendelft

z.t.

61

Marijn Wiskerke

s-Heer-hendrikskinderen

z.t.

62

Tycho van Gijsel

Axel

z.t.

63

Nathan Cracknell

Engeland

z.t.

64

Benjamin Tuchner

Engeland

z.t.

65

Reece Fernandes-Jethwa

Engeland

z.t.

66

Sean Kenneth Walle

Aruba

z.t.

67

Ross Hooley

Engeland

44:30:00

68

Bo Mayer

Engeland

42:30:00

69

Jack Emerson

Engeland

z.t.

70

Daan Loendersloot

Deventer

z.t.

71

Harry Clarke

Engeland

z.t.

72

Ed Bowley

Engeland

z.t.

73

Niels Tenniglo

Utrecht

z.t.

74

Jack Charlton-Hunt

Engl

z.t.

75

Finlay Pearce

Engeland

44:30:00