††††††††††††††††††††††††††† ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR

†††††††††††††††††††††††††††††† 23 JULI 2018 T/M 28 JULI 2018

 

 

2018.07.28.UITSLAG.09E RIT.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Salvador Alvarado

Rotterdam

2

Jos Blok

Gouda

3

Tijmen van der Pijl

Amstelveen

4

Youp de Vos

Hillegom

5

Daan Brouwer

Jaarsveld

6

Etienne van Poecke

Nieuw Vennep

7

Lars Romijn

Apeldoorn

8

Joris Keller

Den Haag

9

Alexander Kok

Amstelveen

10

Jari Kranenburg

Enschede

11

Tim van der Voort

De Lier

12

Thijs Brugging

Bleiswijk

13

Sietse Kool

Zevenhoven

14

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

15

Tom Tiegelaar

Rotterdam

16

Steijn Vriezen

Amersfoort

17

Noah van Putten

Tiel

18

Kjell de Jager

Barendrecht

19

Lars Zoomers

Maastricht

20

James Potter

Amersfoort

21

Benjamin Wessels

Aalsmeer

22

Sjors van der Glas

Dordrecht

23

Jelle Bokma

Workum

24

Bram Braat

Zutphen

25

Darren van Bekkum

Maarn

26

Mathijs van Putten

Hagestein

27

Kas Visser

Houten

28

Radan Adriaans

Stein

29

Ids Visscher

Pijnacker

30

Leonardo van Driel

Monster

31

GabriŽl Melching

Rotterdam

32

Thijs van Leeuwen

Alphen aan den Rijn

33

Roan Danckaarts

Utrecht

34

Niels Reemeijer

Spaarndam

35

Mark Bogers

Bennekom

36

Maarten Holsbrink

Amstelveen

37

Ties de Vos

Veenendaal

38

Joris van der Niet

Ulestraten

39

Maurits Kool

Kortenhoef

40

Martin Vakoc

TsjechiŽ

41

Luke Prenelle

Groot BrittaniŽ

 

 

 

 

2018.07.28.UITSLAG.09E RIT.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

2

Kiki Janse

Zaandam

3

Denice Keesman

Velserbroek

4

Iris de Boer

Zaandam

5

Fenna Weber

Abcoude

6

Tanja van der Drift

Nij Beets

7

Lieke Broere

Nederhorst den Berg

8

Marit Braat

Zutphen

 

 

 

 

2018.07.28.UITSLAG.09E RIT.JEUGD.CAT.5/6

 

 

 

1

Gijs Broere

Nederhorst den Berg

2

Julian Vergouw

Amsterdam

3

Owen Prenelle

Groot BrittaniŽ

4

Viego Tijssen

Amstelveen

5

Isaac Wytchard

Groot BrittaniŽ

6

Koen Engberink

Bilthoven

7

Indy Kappert

Markelo

8

Thijmen Groen

Den Haag

9

NoŽlle Booy

Berkel en Rodenrijs

10

Cedric de Jager

Barendrecht

11

Nienke Vinke

Amersfoort

12

Ben Bisson

Groot BrittaniŽ

13

Imke van der Zwart

Alphen aan den Rijn

14

Kirsten Elings

Overberg

15

Lťan Booy

Berkel en Rodenrijs

16

Rhys Wytchard

Groot BrittaniŽ

17

Julia Lindhout

Sint Maartensdijk

18

Duco van der Zwart

Alphen aan den Rijn

19

Jelle Roks

Veenendaal

20

Femke Reemeijer

Spaarndam

21

Toinne Vriezen

Amersfoort

22

Emma Hoolwerf

Eemdijk

23

Emma Brouwer

Jaarsveld

24

Jeffrey Zwart

Haarlem

25

Rixt de Jong

Amersfoort

26

Dylan Cherruault

Groot BrittaniŽ

27

Jelle Groen

Den Haag

28

Roos Engberink

Bilthoven

29

Rik van den Noort

De Meern

30

Sven Schepers

Amersfoort

31

Thijmen Drexhage

Ouderkerk aan de Amstel

 

 

 

 

2018.07.28.UITSLAG.09E RIT.JEUGD.CAT.7

 

 

 

1

Mattie Dodd

Groot BrittaniŽ

2

Dennis de Haan

Veenendaal

3

Halvar de Jager

Barendrecht

4

Maurits Neele

Oude Tonge

5

Jelle Boonstra

Ouderkerk aan de Amstel

6

Micca Blijleven

Almere

7

Michiel van Vliet

Sliedrecht

8

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

9

Mees van Duren

Amstelveen

10

Tim van den Noort

De Meern

11

Spiek Oord

Loenen aan de Vecht

12

Dani van der Lee

Schiedam

 

 

 

 

2018.07.28.UITSLAG.EINDKL.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Jos Blok

Gouda

2

Salvador Alvarado

Rotterdam

3

Joris Keller

Den Haag

4

Tijmen van der Pijl

Amstelveen

5

Lars Romijn

Apeldoorn

6

Daan Brouwer

Jaarsveld

7

Jari Kranenburg

Enschede

8

Etienne van Poecke

Nieuw Vennep

9

Thijs Brugging

Bleiswijk

10

Tim van der Voort

De Lier

11

Youp de Vos

Hillegom

12

Alexander Kok

Amstelveen

13

Tom Tiegelaar

Rotterdam

14

Lars Zoomers

Maastricht

15

James Potter

Amersfoort

16

Noah van Putten

Tiel

17

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

18

Sietse Kool

Zevenhoven

19

Steijn Vriezen

Amersfoort

20

Kjell de Jager

Barendrecht

21

Darren van Bekkum

Maarn

22

Bram Braat

Zutphen

23

Jelle Bokma

Workum

24

GabriŽl Melching

Rotterdam

25

Niels Reemeijer

Spaarndam

26

Leonardo van Driel

Monster

27

Mathijs van Putten

Hagestein

28

Luke Prenelle

Groot BrittaniŽ

29

Maurits Kool

Kortenhoef

30

Ids Visscher

Pijnacker

31

Sjors van der Glas

Dordrecht

32

Kas Visser

Houten

33

Radan Adriaans

Stein

34

Benjamin Wessels

Aalsmeer

35

Martin Vakoc

TsjechiŽ

36

Thijs van Leeuwen

Alphen aan den Rijn

37

Roan Danckaarts

Utrecht

38

Mark Bogers

Bennekom

39

Joris van der Niet

Ulestraten

40

Ties de Vos

Veenendaal

41

Maarten Holsbrink

Amstelveen

 

 

 

 

2018.07.28.UITSLAG.EINDKL.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Kiki Janse

Zaandam

2

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

3

Denice Keesman

Velserbroek

4

Iris de Boer

Zaandam

5

Fenna Weber

Abcoude

6

Marit Braat

Zutphen

7

Tanja van der Drift

Nij Beets

8

Lieke Broere

Nederhorst den Berg

 

 

 

 

2018.07.28.UITSLAG.EINDKL.JEUGD.CAT.5/6

 

 

 

1

Nienke Vinke

Amersfoort

2

Owen Prenelle

Groot BrittaniŽ

3

Viego Tijssen

Amstelveen

4

Julian Vergouw

Amsterdam

5

Isaac Wytchard

Groot BrittaniŽ

6

NoŽlle Booy

Berkel en Rodenrijs

7

Lťan Booy

Berkel en Rodenrijs

8

Koen Engberink

Bilthoven

9

Gijs Broere

Nederhorst den Berg

10

Jelle Roks

Veenendaal

11

Toinne Vriezen

Amersfoort

12

Cedric de Jager

Barendrecht

13

Ben Bisson

Groot BrittaniŽ

14

Thijmen Groen

Den Haag

15

Imke van der Zwart

Alphen aan den Rijn

16

Indy Kappert

Markelo

17

Kirsten Elings

Overberg

18

Julia Lindhout

Sint Maartensdijk

19

Jeffrey Zwart

Haarlem

20

Emma Brouwer

Jaarsveld

21

Rhys Wytchard

Groot BrittaniŽ

22

Duco van der Zwart

Alphen aan den Rijn

23

Rixt de Jong

Amersfoort

24

Femke Reemeijer

Spaarndam

25

Roos Engberink

Bilthoven

26

Emma Hoolwerf

Eemdijk

27

Dylan Cherruault

Groot BrittaniŽ

28

Jelle Groen

Den Haag

29

Rik van den Noort

De Meern

30

Sven Schepers

Amersfoort

31

Thijmen Drexhage

Ouderkerk aan de Amstel

 

 

 

 

2018.07.28.UITSLAG.EINDKL.JEUGD.CAT.7

 

 

 

1

Jelle Boonstra

Ouderkerk aan de Amstel

2

Mattie Dodd

Groot BrittaniŽ

3

Mees van Duren

Amstelveen

4

Michiel van Vliet

Sliedrecht

5

Dennis de Haan

Veenendaal

6

Maurits Neele

Oude Tonge

7

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

8

Micca Blijleven

Almere

9

Spiek Oord

Loenen aan de Vecht

10

Tim van den Noort

De Meern

11

Halvar de Jager

Barendrecht

12

Dani van der Lee

Schiedam