†† †††††††††††††††††††††††††ACHTERVELD.TOUR DE JUNIOR

†††††††††††††††††† ††††††††††††23 JULI 2018 T/M 28 JULI 2018

 

2018.07.23.UITSLAG.01E RIT.NIEUWELINGEN

 

 

 

1

Jos Blok

Gouda

2

Joris Keller

Den Haag

3

Lars Zoomers

Maastricht

4

James Potter

Amersfoort

5

Thijs Brugging

Bleiswijk

6

Noah van Putten

Tiel

7

Salvador Alvarado

Rotterdam

8

Lars Romijn

Apeldoorn

9

Kjell de Jager

Barendrecht

10

Elian Lagendijk

Alphen aan den Rijn

11

Daan Brouwer

Jaarsveld

12

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

13

Youp de Vos

Hillegom

14

Steijn Vriezen

Amersfoort

15

Leonardo van Driel

Monster

16

Mathijs van Putten

Hagestein

17

Luke Prenelle

Groot BrittaniŽ

18

Tim van der Voort

De Lier

19

Sietse Kool

Zevenhoven

20

Darren van Bekkum

Maarn

21

Thijs van Leeuwen

Alphen aan den Rijn

22

Jari Kranenburg

Enschede

23

Jelle Bokma

Workum

24

Sjors van der Glas

Dordrecht

25

Tijmen van der Pijl

Amstelveen

26

Radan Adriaans

Stein

27

Maurits Kool

Kortenhoef

28

Niels Reemeijer

Spaarndam

29

Etienne van Poecke

Nieuw Vennep

30

GabriŽl Melching

Rotterdam

31

Alexander Kok

Amstelveen

32

Benjamin Wessels

Aalsmeer

33

Roan Danckaarts

Utrecht

34

Ids Visscher

Pijnacker

35

Kas Visser

Houten

36

Tom Tiegelaar

Rotterdam

37

Joris van der Niet

Ulestraten

38

Bram Braat

Zutphen

39

Mark Bogers

Bennekom

40

Martin Vakoc

TsjechiŽ

41

Maarten Holsbrink

Amstelveen

42

Ties de Vos

Veenendaal

43

Fabian Tobben

Hooglanderveen

 

 

 

 

2018.07.23.UITSLAG.01E RIT.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Kiki Janse

Zaandam

2

Fenna Weber

Abcoude

3

Denice Keesman

Velserbroek

4

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

5

Marit Braat

Zutphen

6

Tanja van der Drift

Nij Beets

7

Iris Boer de

Zaandam

8

Lieke Broere

Nederhorst den Berg

 

 

 

 

2018.07.23.UITSLAG.01E RIT.JEUGD.CAT.5/6

 

 

 

1

Owen Prenelle

Groot BrittaniŽ

2

Nienke Vinke

Amersfoort

3

Julian Vergouw

Amsterdam

4

Cťdric Jager de

Barendrecht

5

NoŽlle Booy

Berkel en Rodenrijs

6

Ben Bisson

Groot BrittaniŽ

7

Viego Tijssen

Amstelveen

8

Thijmen Groen

Den Haag

9

Lťan Booy

Berkel en Rodenrijs

10

Toinne Vriezen

Amersfoort

11

Julia Lindhout

Sint Maartensdijk

12

Jelle Roks

Veenendaal

13

Indy Kappert

Markelo

14

Gijs Broere

Nederhorst den Berg

15

Kirsten Elings

Overberg

16

Imke van der Zwart

Alphen aan den Rijn

17

Koen Engberink

Bilthoven

18

Duco van der Zwart

Alphen aan den Rijn

19

Roos Engberink

Bilthoven

20

Jeffrey Zwart

Haarlem

21

Femke Reemeijer

Spaarndam

22

Emma Brouwer

Jaarsveld

23

Dylan Cherruault

Groot BrittaniŽ

24

de Jong Rixt

Amersfoort

25

Emma Hoolwerf

Eemdijk

26

Isaac Wytchard

Groot BrittaniŽ

27

Rik van den Noort

De Meern

28

Rhys Wytchard

Groot BrittaniŽ

29

Sven Schepers

Amersfoort

30

Jelle Groen

Den Haag

31

Thijmen Drexhage

Ouderkerk aan de Amstel

 

 

 

 

2018.07.23.UITSLAG.01E RIT.JEUGD.CAT.7

 

 

 

1

Jelle Boonstra

Ouderkerk aan de Amstel

2

Mattie Dodd

Groot BrittaniŽ

3

Siebe Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

4

Maurits Neele

Oude Tonge

5

Halvar de Jager

Barendrecht

6

Micca Blijleven

Almere

7

Michiel van Vliet

Sliedrecht

8

Dennis de Haan

Veenendaal

9

Mees van Duren

Amstelveen

10

Tim van den Noort

De Meern

11

Taco Keijzer

Amstelveen

12

de Coo Joeri

Maarssenbroek

13

Spiek Oord

Loenen aan de Vecht

14

Dani van der Lee

Schiedam