†††††††††††††††††††††††††††† †††††††JEUGDRONDE VAN BOCHOLTZ

†††††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††15 JULI 2018†††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jesper Maassen

Echt

2

Imke Menting

Apeldoorn

3

Jayden Lampen

Leusden

4

Damy van den Bogaard

Helmond

5

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

6

Mats van Gils

Obbicht

7

Seth van Kessel

Maasbracht

8

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

9

Niels de Brouwer

Hapert

10

Reno Van de Westerlo

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Adne Cappon

Raalte

2

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

3

Delano Heeren

Sprundel

4

Mats Moeliker

Eindhoven

5

Roan Schaefer

St. Joost

6

Ayden de Jong

Zoetermeer

7

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

8

Joris de Brouwer

Hapert

9

Lotte de Grave

Tholen

10

Roan Van Boven

Milheeze

11

Ivo Niesen

Reuver

12

Shania Krekels

Kerkrade

13

Hailey Gerrits

Helmond

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Victor Kroesbergen

Ede

2

Sander Tullemans

Stramproy

3

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

4

Koen Sonnemans

Someren

5

Indy van Velzen

Waddinxveen

6

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

7

Sjoerd Spanjaard

Geleen

8

Judith Alleleijn

Bocholtz

9

Ryan van de Westerlo

Helmond

10

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

11

Neel Lepelaars

Bergeijk

12

Jan van Hees

Tegelen

13

Danilo Baidoo

Heerlen

14

Yentl Ruijgh

Meerssen

15

Jesper Sengers

Kerkrade

16

ChloŽ Gerrits

Helmond

17

Bo Klappe

Eindhoven

DNF

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Veerle Muller

 

3

Gunne van Sinaey

Schendelbeke

4

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

5

Daan Maessen

Nuth

6

Jules van Neer

Echt

7

Meadow Willems

Brunssum

8

Sara Sonnemans

Someren

9

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

10

Silje van Riemsdijk

Beverwijk

11

Jop van Mierlo

Siebengewald

12

Lars van Oord

Hank

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jelle Boeyen

Westmeerbeek

2

Xaydee van Sinaey

Schendelbeke

3

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

4

Danijel Agricola

Terwispel

5

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

6

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

7

Stan Smit

Wervershoof

8

Nikki Souren

Meerssen

9

Victor Hugo Brenders

Dongen

10

Ties Beckers

Melick

11

Sem Horsten

Grashoek

12

Sven Joosten

Bakel

13

Lars Prins

Hank

14

Vince Elzinga

Urmond

15

Jip Franken

Kerkrade

16

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

17

Teun Honderdors

Horn

18

Lucas van den Eijnden

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van Herwaarden

Rossum

2

Colin Strik

Heerlen

3

Rosita Reijnhout

 

4

Igor Ouwerkerk

Leiden

5

Jony van den Eijnden

Gemert

6

Dylan Leyssen

Budel

7

Britt de Grave

Tholen

8

Britt Kerste

 

9

Jesse de Vries

Hoofddorp

10

Kenai Sterenborg

 

11

Chris Kisters

Nuenen

12

Michael Stoffers

Amsterdam

13

Leon Arenz

Gefrath

14

Imke van der Zwart

Alphen Aan Den Rijn

15

Femke Thoolen

Hulsberg

16

Sem Maessen

Nuth

17

Lotte Sonnemans

Someren

18

Ramon Setz

Geldrop

19

Kay Romers

Buchten

20

Devin Steijvers

Someren

21

Rivkah Kroesbergen

Ede

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Nick Brand

Pijnacker

2

NoŽl Rokven

Sint Jansteen

3

Jari Prins

Hank

4

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

5

Jesper Schins

Noorbeek

6

Quinn Quadvlieg

Gulpen

7

Sep van Bommel

Herkenbosch

8

Yorick Brethouwer

Oosterhout

9

Martijn Weeder

Leiden

10

Rowan van Oord

Hank

11

Jonas Roodenburg

Maassluis

12

Luka Fredrikze

Lisse

13

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

14

Bram Beenkens

Margraten

15

Luca Welter

Ubach Palenberg

DNF

Milan Huizer

Waddinxveen

DNF

Mathieu Kockelmann