RESULTATEN VAN NEDERLANDERS IN BELGIE

                                         15 JULI 2018

 

07/07 INTERNATIONAL BELGIAN YOUTH TOUR.02E RIT (JUNIOR-VROUWEN)

1

DE HAAN Noa

4

GIESKENS Gaby

15

PAUMEN Jewel

 

07/07 INTERNATIONAL BELGIAN YOUTH TOUR.02E RIT (NIEUWELING-MEISJES)

13

KUIJPERS Anoek

17

WASMUS Marit

19

LOMBAERTS Donja

 

08/07 INTERNATIONAL BELGIAN YOUTH TOUR.EINDKLASSEMENT (JUNIOR-VROUWEN)

2

GIESKENS Gaby

9

PAUMEN Jewel

15

LAGENDIJK Marise

16

HOOG ANTINK  Dorien

 

08/07 INTERNATIONAL BELGIAN YOUTH TOUR.EINDKLASSEMENT(NIEUWELING-MEISJES)

12

ARENS Maureen

13

LOMBAERTS Donja

14

WASMUS Marit

16

VERSCHUREN Iris

17

KUIJPERS Anoek

 

11/07 MENEN (NIEUWELINGEN)

13

HENNEKAM Tim

 

11/07 MENEN-KEMMEL-MENEN (JUNIOREN)

1

PLUIMERS Rick

3

HOEKS Daan

9

KOSTER Adne

12

VAN DEN AARSSEN Jurgen

13

KROONEN Max

15

BAAK Jord

16

HABETS Jordan

18

GADEMAN Sam

 

11/07 VRASENE (ELITE/BELOFTEN)

20

DE BRUYN Jimmy

 

13/07 EVERGEM (ELITE/BELOFTEN)

3

PAASSCHENS Mathijs

 

13/07 GEEL ST-DIMPNA (ELITE/BELOFTEN)

7

ERREN Pim

 

13/07 VRASENE (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

1

SLINGERLAND Minke

2

VAN WITZENBURG Marieke

3

BRAS Martine

5

GEERIS Femke

16

VAN HOUTUM Celine

 

14/07 DENTERGEM (NIEUWELINGEN)

13

VAN OORSCHOOT Robin

15

MAAS Marijn

19

JARNO Dhondt

 

14/07 SCHULEN (JUNIOREN)

6

KES Jim

20

HASSERT Sven

 

14/07 ZEMST (JUNIOREN)

6

WESTELINCK Jesper

 

15/07 BRECHT (ELITE/BELOFTEN)

7

VAN EERD David

19

VETTE Pieter

20

VAN DEN BROEK Floris

 

15/07 BRECHT (JUNIOREN)

2

RAATS Sven

4

PRONK Jens

6

MEIJDAM Sam

8

MAAS Aleksandr

11

VAN BALKOM Max

17

ZAGERS Stefan

 

15/07 BRECHT (NIEUWELINGEN)

1

VAN STRATEN Xander

4

SWENNE Delano

6

JANSSEN Lucas

9

VEENHUIS Ole

10

WISKERKE Joran

13

MIJNSBERGEN Thomas

15

SCHUCH Mike

 

15/07 BUDINGEN ZOUTLEEUW (NIEUWELINGEN)

3

LEDOUX Frans

 

15/07 LUBBEEK (ELITE/BELOFTEN)

1

PAASSCHENS Mathijs

18

COHNEN Stefan

 

15/07 OMLOOP HET NIEUWSBLAD BOEKHOUTE (JUNIOREN)

3

SPAPEN Mauro

6

KROONEN Max

11

BAAK Jord

20

VERZIJL Sten

 

15/07 G.P. BREENDONK (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

1

TEN BOSKE Kars

2

JONGERIUS Claudia

13

BREEDERVELD Heijme

14

HASSERT Sven

17

ARRAMMACH Kevin

18

KES Jim

 

15/07 ZOTTEGEM-STRIJPEN (NIEUWELINGEN)

2

ALVARADO Salvador