†††††††††††††††††††††††††††† ††††††††††††RONDE VAN KLOOSTERBUREN

†††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 14 JULI 2018†††

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/JUNIOREN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Sanne Bouwmeester

Westerbork

2

Danique Braam

Veenwouden

3

Fleur Nagengast

Beilen

4

Iris Ton

Waskemeer

5

Melanie Hessling

 

6

Nynke Pellikaan

Den Andel

7

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden

8

Hilde Oudman

Onnen

9

Marthe Roose

Enumatil

10

Loes Adegeest

Enschede

11

Mareille Meijering

Utrecht

12

Floor Weerink

Groningen

13

Maike van der Duin

Assen

14

Liena de Jong

Ubbena

15

Yvet Schoonewille

Klazienaveen

16

Tessa Neefjes

 

17

Kristine Kofman

 

18

Nicole Clerx

Groningen

19

Nienke Smit

Zuidwolde Dr

20

Anneke Dijkstra

Olterterp

21

Helma de Jong

Haulerwijk

22

Ingeborg Kreuze

Assen

23

Freya Reitsma

Leeuwarden

24

Nadine Post

 

25

Sanne Tent

Nieuw-buinen

26

Ashley Parsons

 

27

Lois Timmer

Drachten

DNF

Chantal Hendriks

Heerenveen

DNF

Willeke de Jong

Ubbena

DNF

Vivian van der Wal

Leeuwarden

DNF

Henrieke Wijnsma

Groningen

DNF

Annemarie Worst

 

DNF

Elne Owen

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Frank Visser

Bijschrijver

2

Bert Lip

Bijschrijver

3

Joakim Zuidema

Dokkum

4

Bas Bosma

Meppel

5

Mats Mellema

Groningen

6

Jacob Ekema

Bijschrijver

7

Nick Zuidema

Delfzijl

8

Robbert Mekelenkamp

Bijschrijver

9

Hylke Wijnsma

Leeuwarden

10

Cor Visser

Munein

11

Evert-Jan Veldkamp

Roden

12

Adriaan Botma

Driezum

13

Spike Huisman

Groningen

14

Sicco-Matthijs Heeringa

Bijschrijver

15

Hero Goldhoorn

Groningen

16

Sent Tissingh

Groningen

17

DaniŽl Jansen

Groningen

18

Marco van Dijken

Appingedam

19

Marco van der Tuin

Bijschrijver

20

Jermo Agema

Bijschrijver

21

Mischa Groen

Assen

22

Gert de Veen

Zuidbroek

23

Robert Haaijema

Groningen

24

Han Peeneman

Hoogeveen

25

Bonne Aans

Drachten

26

Patrick Kuiper

Nieuwolda

27

Gerard Wijma

Surhuisterveen

28

Daan Koning

Midwolda

29

Gerard Verver

Groningen

30

Dan de Vries

Utrecht

DNF

Gudo Hartog

Groningen

DNF

Erik Huisman

Groningen

DNF

Robert Kruijf

Leeuwarden

DNF

Hans Nomden

Groningen

DNF

Paul Veldhuis

Ureterp

DNF

Timon van der Wal

Groningen

DNF

Rob Wielink

Peize

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

2

Ruben Haverdings

Zuidlaren

3

Flore de Groot

Zwolle

4

Olivier van Santen

Assen

5

Sigrid van der Wal

Burum

6

Eloise Drent

Haren

7

Lucas van der Meer

Assen

DNF

Thom Berends

Westerbork

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Siger van der Wal

Burum

2

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

3

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

4

Julia Braam

 

5

Finn Hoeksma

De Westereen

6

Tim Bijvank

Roden

7

Germ Menzen

Emmen

8

Jeffrey Stienstra

Burgum

9

Marinda de Vries

Wagenborgen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Joris Nomden

Groningen

2

Hannah Kiers

 

3

Lars van den Berg

Vleuten

4

Styn Westra

Buitenpost

5

Matthijs Lamain

Muntendam

6

Floris van Santen

Assen

7

Max Minck

Scharmer

8

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

9

Chris Kiers

 

10

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

11

Koen van Dijk

Dronten

12

Naomy Mulder

Meppel

13

Gijs van Asselt

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Thomas Huitema

Roden

2

JoŽlle Eenkhoorn

Genemuiden

3

Finn Hiemstra

Burgum

4

Karsten Kamp

Gasselternijveen

5

Daan Dijkman

Groningen

6

Sebastian Ho Fei Loong Beitzel

Kingston Act

7

Liz Toonen

Boxmeer

8

Maud Bouwers

Grolloo

9

Cassandra Snakenborg

Appingedam

10

Maurits Blaauwgeers

Dalen

11

Marieke Ottens

Rolde

12

Stefan Croes

Emmen

13

Thijs Booy

Emmercompascuum

14

Leon Zuidema

Muntendam

15

Liam Haan

Emmen

16

Merijn Schinkel

Zeewolde

17

Florian Drent

Haren

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Ruud Junior Nagengast

Beilen

2

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag

3

Danny Turkstra

Beilen

4

Fien Winters

Hasselt

5

Floris Haverdings

Zuidlaren

6

Rocco Meenhuis

Nijverdal

7

Thomas Nijenhuis

Groningen

8

Mads de Roos

Appelscha

9

Nina Oolders

Scheemda

10

Sven van der Wal

Burum

11

Tsjisse Weening

Harkema

12

Esmťe Ellermann

Emmen

13

Loes Brouwer

De Wijk

14

Marthijn Berends

Westerbork

15

Ruben Medendorp

Eelde

16

Joris de Vries

Hoogeveen

17

Emilian Snakenborg

Appingedam

18

Sil Jakobs

Emmen

19

Noah Mijnheer

Assen

20

Jildou Mare Geertsma

Leeuwarden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Lasse Oosterhoff

 

3

Carmen van der Veen

Zwolle

4

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

5

Samuel van der Meer

Assen

6

Jelle van Dijk

Dronten

7

Niels Brinkman

 

8

Thijs van der Molen

Peize

9

Jelrik Hiemstra

Drachten

10

Tieme Stoffers

Gasteren

11

Sem Visser

Twijzelerheide

12

Lance Venema

Heerhugowaard

13

Ivar Hoekstra

Assen

14

Jannet de Vries

Drachten

15

Joyce Mulder

Meppel

16

Manon Turkstra

Beilen

17

Jan Veenhuis

Westwoud

18

Stijn Geersing

Groningen

19

Mika Stoop

Assen

20

Manon de Vries

Grou

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jasper Huitema

Roden

2

David Haverdings

Zuidlaren

3

Sille Hut

Boelenslaan

4

Juul Nagengast

Beilen

5

Anne Kiers

 

6

Rick Doornbos

Hijken

7

Jordy Brouwer

Westerbork

8

Stefan ten Hoeve

 

9

Mart Vos

Aalden

10

Tom Nijdam

Onnen

11

Tom Buls

Veendam

12

Chris Offerein

Meppen

13

Lars Kranenborg

Wedde

14

Quinten Out

Assen

15

Thijmen de Jonge

Nieuw-amsterdam

16

Rodin Smedes

 

DNF

Lars Straver

Leeuwarden