RONDE  VAN EPE

                                                 12 JULI 2018   

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Frank Visser

 

2

Gerard Haasjes

 

3

Arthur Helder

 

4

Rob van den Berghe

 

5

Edwin Wielink

 

6

Leon Strötker

 

7

Remon Vos

 

8

Eric van de Meent

 

9

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

10

Geert Zaal

 

11

Minnard Berkhoff

 

12

Bas Bosma

 

13

Christiaan Jansen

 

14

Johnny de Harder

 

15

Rolf Dames

 

16

Jan Schepenaar

 

17

Jarno Pannekoek

 

18

Martijn Koert

 

19

Jop Wensink

 

20

Coen Bosch

 

21

Elias de Bruijne

 

22

Pim Poortinga

 

23

Han van de Poppe

 

24

Robert de Jong

 

25

Kevin van der Horst

 

26

Joost Arentsen

 

27

Egon Nanninga

 

28

Arno de Koning

 

29

Koen Bijsterbosch

 

30

Elmer Houwers

 

31

Niels van Otterloo

 

32

Nils ten Brinke

 

33

Jelmer Groen

 

34

Tom Wensink

 

35

Axel Pol

 

36

Koen Warnier

 

37

Alex Laanstra

 

38

Martein Akse

 

39

Niels Rotman

 

40

Erwin Huzen

 

41

Arjan de Haan

 

42

Klarenzo van Elp

 

43

Jan Terpstra

 

45

Pieter Dijk

 

46

Ruud Bosscha

 

DNF

Martijn Broekman

 

DNF

Bop Douma

 

DNF

Gerrit-Jan van Duinen

 

DNF

Corné Geneugelijk

 

DNF

Mark Gjaltema

 

DNF

Robert Kruijf

 

DNF

Justin Mom

 

DNF

Sven Roggeveen

 

DNF

Yannick Runhart

 

DNF

Bernd Talen

 

DNF

Albert Tuin

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Egbert Schoemaker

Wapserveen

2

Ralf Steegs

Bijschrijver

3

Marc Borst

Utrecht

4

Arjan Seunninga

Ede

5

Eddy Hermsen

Ochten

6

Ron Paffen

Milsbeek

7

Peter de Weert

Staphorst

8

Eric van Leijen

Nijmegen

9

Adrie Frijters

Wageningen

10

Everhardus Roek

Almelo

11

Arjen Kraaijeveld

Kampen

12

Dick Kinket

Hattem

13

Bert Jan Hamer

Hattem

14

Michel Warlich

Heerde

15

Ard Veneman

Utrecht

16

Edwin Knol

Zwolle

17

René Rotscheid

Apeldoorn

18

Bart Streefkerk

Bijschrijver

19

Miente Steensma

Bijschrijver

20

Luuk Timmermans

Arnhem

21

Sander Nijhof

Apeldoorn

22

Mark Hermsen

Ochten

23

Linze Dijkstra

Utrecht

24

Arnoud Gils

Beilen

25

Marcel Beumer

Ede

26

Stan Janssen

Siebengewald

27

Ronald Blei

Bijschrijver

28

Frank Verkoijen

Utrecht

29

Marcel Kranenburg

Apeldoorn

30

Jan Willem Kreuger

Oldebroek

31

Fedor Hes

Utrecht

32

Rene v.d. Meulen

Hattem

33

Ronald Kogelman

Deventer

34

Hans Vonk

Arnhem

35

Merlijn Spenkelink

Arnhem

36

Wouter Daanen

Heerde

37

Ivo van den Noort

De Meern

38

Erwin Hoftijser

Arnhem

39

Rick Eggengoor

Hardenberg

40

Herman Luimes

Erica

41

Gerald Keijzer

Kampen

42

Ron Dooyeweerd

Harderwijk

DNF

Ruud Schrauwen

Bijschrijver

DNF

Nick Assinck

Enschede

DNF

Gert Bosman

Wijhe

DNF

Iwan Bourgonje

Vaassen

DNF

Jan Brummel

Heerde

DNF

Nick Eilander

Heerde

DNF

Rob Niekolaas

Zwolle

DNF

Henk Schipper

Zwolle