††††††††††††††††† ††††††††DK.TIJD.OOST-NEDERLAND

††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††29 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

Jelle Bootsveld

Heino

2

Joren Bloem

Brummen

3

Wiebe Scholten

Dieren

4

Yannick Vrielink

Zutphen

5

Lorenzo Harbers

Nijverdal

6

Lars Olde Meierink

Overdinkel

7

Gijs Leemreize

Ruurlo

8

Tim Naberman

Genemuiden

9

Jelle Johannink

Denekamp

10

Bouke Gerritsma

Enschede

11

Wietse Kamp

Hengelo

12

Maarten Lubbers

Winterswijk

13

Lars de Bot

Losser

14

Chiel Schulten

Raalte

15

Koen Paalman

Nijverdal

16

Jentje Huntink

Drempt

17

Luc Grefte

Apeldoorn

18

Sven Tellegen

Hattem

19

Jelmer Arendshorst

Nieuwleusen

20

Meindert Weulink

Diepenveen

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-MAN

 

 

 

 

1

Remco Grasman

Emmeloord

2

Robin Lowik

Vriezenveen

3

Jelle Wolsink

Hengelo (o)

4

Luuk Jansen

Arnhem

5

Roy Roesthuis

Borne

6

Arne Peters

Beekbergen

7

Rik Wielink

Apeldoorn

8

Wilbert van het Loo

Oosterhuizen

9

Jasper Plender

Almelo

10

Henk Wildeman

Deventer

11

Harm Wantia

Weerselo

12

Maikel Willemsen

Brummen

13

Martijn Versteege

Hengelo Gld

14

Stan Driessen

Gendt

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Sam Gademan

Beek

2

Rick Pluimers

Enter

3

Lars Boven

Reutum

4

Tim Marsman

Hattem

5

Ian Spenkelink

Nijverdal

6

Jonas Franken

Apeldoorn

7

Mike Vliek

Vriezenveen

8

Jesse Morsink

Enter

9

Max Kroonen

Diepenveen

10

Jur Groot Koerkamp

Raalte

11

Rick Hezeman

Apeldoorn

12

Pim Ronhaar

Hellendoorn

13

Arno Tellegen

Hattem

14

Christiaan Lubbers

Winterswijk

15

Steyn Lamberink

Bergentheim

16

Ard Stuiver

Zwolle

17

Ferron Homan

Dalfsen

18

Bas Scheffer

Wierden

19

Ivo Verbeek

Luttelgeest

20

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

21

Sam Krabbenbos

Almelo

22

Loek Geelen

Lonneker

23

Daan Hopster

Nijverdal

24

Jorn Nijenhuis

Hellendoorn

25

Ruben Dragt

Hertme

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Tjalle de Bruin

Deventer

2

Bram Leerkes

Twello

3

Joris Reinderink

Ruurlo

4

Wouter van de Weerdhof

Lobith

5

Stijn van Lohuizen

Heerde

6

Pepijn Reinderink

Ruurlo

7

Lars Romijn

Apeldoorn

8

Bram Braat

Zutphen

9

Tristan Hartmann

Enschede

10

Jari Kranenburg

Enschede

11

Mike Spenkelink

Nijverdal

12

Sam Naberman

Genemuiden

13

Lucas Averesch

Rijssen

14

Sven Timmermans

Twello

15

Olivier de Weerd

Kampen

16

Ruben Koldemeule

Oldenzaal

17

Bjarne Olij

Borne

18

Dylan Grobbink

Geesteren

19

Stan Boerrigter

Oldenzaal

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Phaedra Krol

Heerde

2

Marleen Stoel

Kampen

3

Tessa Paardekooper

Groenlo

4

Michelle de Graaf

Apeldoorn

5

Nikky Alberts

Dinxperlo

6

Melanie Klement

Apeldoorn

7

Nadia Stappenbelt

Apeldoorn

8

Aranka Berends

 

9

Denise Grimberg

Doornenburg

10

Janine de Weerd-Pleiter

Staphorst

11

Marit ten Kampe

Holten

12

Wendy Mulder

Broekland

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Eva Jonkers

Staphorst

2

Ilse Grit

Zwolle

3

Juliet Eickhof

Apeldoorn

4

Ruth van Hulst

Zwolle

5

Tamara van der Horst

Hasselt

6

Iris van der Kolk

Nieuwleusen

7

Kyra Velner

Rossum

8

Sanne Prins

Wierden

9

Megan van Norel

Nijverdal

10

Samira van Zuthem

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Isa Nomden

Hattem

2

Ilse Pluimers

Enter

3

Willemijn Prins

Zwolle

4

ChloŽ Postma

Hulsen

5

Cecilia van Zuthem

Zwolle

6

Rixt Tol

Hasselt

7

Kimberly Boven

Reutum

8

Marit Braat

Zutphen

9

Indy van Os

Angeren

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Jorn Knops

Deventer

2

Glenn Edelenbos

Enschede

3

Atse ten Brinke

Lichtenvoorde

4

Sten Harmeling

Nijverdal

5

Mart Somsen

Warnsveld

6

Matthijs ten Buuren

Hengelo

7

Rob van den Berghe

Enschede

8

Han van de Werfhorst

Ommen

9

Wilco Timmerman

Emmeloord

10

Roderick Mintjens

Hengelo

11

Klarenzo van Elp

Staphorst

12

Martijn Mul

Zwolle

13

Benjamin van Elburg

Dedemsvaart

14

Tom Kaal

Borne

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30Ī

 

 

 

 

1

Ruben Tolkamp

Aalten

2

Edwin Ophof

Raalte

3

Heini Koornberg

Zwolle

4

Lammert Haverkamp

Elburg

5

Kamiel Vleeming

Zwolle Ov

6

Gert-Jan Veltkamp

Deventer

7

Michiel Derksen

Oldenzaal

8

Gerjo Berentschot

Zelhem

9

Albert Tuin

Staphorst

10

Edwin Krijgh

Dieren

11

Rien de Wals

Hengelo

12

Dick Post

Wezep

13

Reinier Treur

Ugchelen

14

Hans Eric Kroesen

Losser

15

Gilbert van Campen

Kraggenburg

16

Willard Paalman

Vriezenveen

17

Cor van der Ploeg

Bemmel

18

MichaŽl Bolle

Emst

19

Arnout Hurenkamp

Enschede

20

Dick van der Neut

Delden

21

Sjaak van Hal

Deventer

22

Klaas Bolks

Hardenberg

DNF

Gerrit Huinink

Varsseveld