JEUGDRONDEN VAN VEENDAM

                                                27 MEI 2018            

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Mirthe Buurmeijer

Hoogeveen

2

Jens Smit

Steenwijk

3

Flore de Groot

Zwolle

4

Sigrid van der Wal

Burum

5

Dido Jalving

Klazienaveen

6

Dion Kamp

Gasselternijveen

7

Thom Berends

Westerbork

8

Olivier van Santen

Assen

9

Lucas van der Meer

Assen

10

Alec Wennink

Emmen

11

Eloise Drent

Haren

12

Nout Thijssen

Dalen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

2

Diede Oosterveld

Onnen

3

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

4

Siger van der Wal

Burum

5

Julia Braam

Assen

6

Finn Hoeksma

De Westereen

7

Tim Bijvank

Roden

8

Sterre Thijssen

Dalen

9

Germ Menzen

Emmen

10

Marinda de Vries

Wagenborgen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Lennon Grobbink

 

2

Hannah Kiers

 

3

Joris Nomden

Groningen

4

Kai Minck

Scharmer

5

Max Minck

Scharmer

6

Matthijs Lamain

Muntendam

7

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

8

Djuani van der Gouw

Hoogeveen

9

Merlijn Boneschansker

Midlaren

10

Floris van Santen

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Finn Hiemstra

Burgum

2

Luco Bos

Emmen

3

Karsten Kamp

Gasselternijveen

4

Sem Jalving

Klazienaveen

5

Maurits Blaauwgeers

Dalen

6

Stefan Croes

Emmen

7

Maud Bouwers

Grolloo

8

Cassandra Snakenborg

Appingedam

9

Jelte van Zanten

Drachten

10

Leon Zuidema

Muntendam

11

Huub Adema

Sneek

12

Daan Dijkman

Groningen

13

Thijs Booy

Emmercompascuum

14

Liam Haan

Emmen

15

Ferdi Bijker

Groningen

16

Florian Drent

Haren

17

Dylan Stienstra

Burgum

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Nina Oolders

Scheemda

2

Danny Turkstra

Beilen

3

Danijel Agricola

Terwispel

4

Mads de Roos

Appelscha

5

Erwin Leijenaar

Beetsterzwaag

6

Loes Brouwer

De Wijk

7

Marthijn Berends

Westerbork

8

Tsjisse Weening

Harkema

9

Ruben Medendorp

Eelde

10

Esmée Ellermann

Emmen

11

Gijs Dinkelman

Assen

12

Floris Haverdings

 

13

Lars Smit

Steenwijk

14

Emilian Snakenborg

Appingedam

15

Jasper Wiersma

Burgum

16

Karsten Quak

Assen

17

Noah Mijnheer

Assen

18

Sil Jakobs

Emmen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van der Werff

Annen

2

Leonie Bentveld

Burgum

3

Ivar Hoekstra

 

4

Samuel van der Meer

Assen

5

Jannet de Vries

Drachten

6

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

7

Tieme Stoffers

Gasteren

8

Manon Turkstra

Beilen

9

Sem Visser

Twijzelerheide

10

Jelrik Hiemstra

Drachten

11

Bo Jansen

Rolde

12

Thijs van der Molen

Peize

13

Steijn Oosterveld

Onnen

14

Mika Stoop

Assen

15

Stijn Geersing

Groningen

16

Lisa Metselaar

Hoogeveen

17

Lasse Oosterhoff

Thesinge

18

Melissa de Haan

Franeker

19

Yorick Kamphuis

Wildervank

20

Manon de Vries

Grou

DNF

Leon Feenstra

Hurdegaryp

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Björn Hommes

Appelscha

2

Sille Hut

Boelenslaan

3

Bjorn Koster

Roden

4

Maarten Hamminga

Annen

5

Stefan ten Hoeve

Surhuisterveen

6

Timo Julian Spijkstra

Leeuwarden

7

Tom Buls

Veendam

8

David Haverdings

Zuidlaren

9

Thomas Matahelumual

 

10

Chris Offerein

Meppen

11

Rick Doornbos

Hijken

12

Jordy Brouwer

Westerbork

13

Tom Nijdam

Onnen

14

Djyaro Bosma

Appelscha

15

Mart Vos

Aalden

16

Thijmen Paardekooper

Valthermond

17

Quinten Out

Assen

18

Lars Kranenborg

Wedde

19

Dyon de Haan

Mildam

DNF

Lars Straver

Leeuwarden