RONDE VAN STAMPERSGAT

27 MEI 2018

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN:

 

 

 

 

1

Innokenty Zavyalov

 

2

Wout van Elzakker

 

3

Koen van de Klundert

Woensdrecht

4

Hans Dekkers

Ijzendijke

5

Nick van der Meer

 

6

Tim Bierkens

Stampersgat

7

Kelvin Bakx

 

8

Danny Maas

 

9

Eddy Gdde

 

10

Luuk van der Wal

 

11

Stef Zeestraten

 

12

Rik Nederlof

Breda

13

Eloy Raas

Middelburg

14

Tom Wijfje

Ter Aar

15

Jeffrey Doornbusch

Breda

16

Bas Nieuwkoop

Roosendaal

17

Xavier Ketelaars

Sint Willebrord

18

Witten Anthonise

Dordrecht

19

Olivier van Pelt

Spijkenisse

20

Thomas Polak

Prinsenbeek

21

Gijs Hendriks

Breda

22

Kevin Reuvers

Zevenbergen

23

Roy Guequierre

Tholen

24

Justin Boone

Kapelle

25

Hermen Bode

 

26

Thomas van Bommel

Rotterdam

27

Floris van den Broek

Chaam

28

Ramon Vleugel

Goes

29

Ivan Cook

Den Haag

30

Pim van de Klundert

Woensdrecht

31

Pieter Vette

Heinkenszand

32

Paul Hoondert

Heinkenszand

33

Iulian Baciu

 

34

Dennis Mertens

Breda

DNF

Ezra Tolhoek

 

DNF

Jordi Timmermans

Langeweg

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Pieter Prosman

Zaltbommel

2

Moreno Tak

Fijnaart

3

Elian Lagendijk

Alphen A/d Rijn

4

Beau van Izerloo

Dordrecht

5

Sven Mulder

Raamsdonksveer

6

Mathijs de Kok

 

7

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

8

Max Jansen

Dordrecht

9

Roan Konings

Oudenbosch

10

Bart Hordijk

Westmaas

11

Finn Roumen

Stein

12

Xander van Straten

Sneek

13

Yannick van den Berg

Monster

14

Jurgen Mesu

Middelburg

15

Jelle Winkelhorst

Giesbeek

16

Bjorn Baudoin

 

17

Joran Wiskerke

's Heer Hendrikskinderen

18

Joop van den Heuvel

Drunen

19

Joris Keller

 

20

Niels Huijbregts

Wernhout

21

Sven Pijnenburg

Raamsdonksveer

22

Bailey Groenendaal

Schijndel

23

Bas van Leijsen

Molenschot

24

Keigo Sweens

Goirle

25

Stan Reinders

Dordrecht

26

Timo de Zeeuw

 

27

Floris Peereboom

Den Haag

28

Tom Tiegelaar

Rotterdam

29

Sem Kroonen

Oosterhout

30

Thomas Verdonck

Wouwse Plantage

31

Joeri van Mook

Oosterhout

32

Brent Broosus

Huybergen

33

Ids Visscher

Pijnacker

34

Leon van der Nat

Capelle A/d Ijssel

35

Sebastiaan Vermulm

 

36

Yol Leeflang

Lisse

37

Mellon Hooghwerff

Dordrecht

38

Bram van Riel

Breda

39

Jordy van der Ham

Gouda

40

Niels Jongsma

Gouda

41

Joost van Oevelen

Huijbergen

42

Dario Prijs

Haarsteeg

43

Thomas Verhoeven

Sliedrecht

44

Bart Rutten

Den Hout

45

Rens Ammerlaan

Pijnacker

46

Djim Pasveer

Tilburg

47

Thijs Havenaar

Berkel En Rodenrijs

48

Casper Vos

Heinkenszand

DNF

Biki Goedschalk

Den Haag

DNF

Johan Dorussen

Beuningen

DNF

Joost van der Hoogt

Reeuwijk

DNF

Joppe de Heij

 

DNF

Lucas Kreeft

Dordrecht

DNF

Luuk Bierkens

Stampersgat

DNF

Noah Cinjee

Delft

DNF

Siep Roes

Den Haag

DNF

Thijs van Beek

Geldrop

DNF

Xander Krijt

Heerhugowaard

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

 

1

Gaby Gieskens

's-gravenhage

2

Julia van Bokhoven

 

3

Eline van Rooijen

Woerden

4

Noa de Haan

 

5

Dorien Hoog Antink

Ochten

6

Thirza Korevaar

Groot Ammers

7

Pien Limpens

Obbicht

8

Elisa Sern

Breda

9

Verena Batenburg

Piershil

10

Anna van Wersch

Tilburg

11

Judith Stolze

De Lier

12

Marise Lagendijk

Alphen A/d Rijn

13

Daphne Mesu

Middelburg

14

Nathalie Elzinga

De Westereen

15

Leonie Bos

's-gravendeel

16

Lisa Dorussen

Beuningen

17

Lieke Van Weereld

Papendrecht

18

Demi van Dijke

 

19

Zo Mulder

Heinkenszand

20

Lotte Akkermans

Ossendrecht

21

Sanne Jongenelen

Steenbergen Nb

22

Lorraine Rge

Alphen Aan Den Rijn

23

Desiree Ketting

Spijkenisse

24

Lauraine Wijnhorst

 

25

Elle Gunter

Roosendaal

DNF

Anne Tom

Den Haag

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Sofie van Rooijen

Driel

2

Fleur van der Peet

Den Haag

3

Maud Rijnbeek

Limmen

4

Denice Keesman

Velserbroek

5

Laura Molenaar

Oud Beijerland

6

Nina Maathuis

Rotterdam

7

Carola van de Wetering

Nieuw Vennep

8

Maureen Arens

Kruiningen

9

Bodine Vollering

Berkel En Rodenrijs

10

Oriana Soerewijn

Velserbroek

11

Sophia Zwaan

Bodegraven

12

Senne Knaven

Strijbeek

13

Sophie Tierolf

 

14

Marit Wasmus

 

15

Kiki Janse

Zaandam

16

Iris de Boer

Zaandam

17

Yuli van der Molen

Krommenie

18

Jerney van der Heijden

Zevenhuizen

19

Tess de Visser

Reeuwijk

20

Borg Senneker

Zundert

21

Ilse Lingen

Ouderkerk Aan Den Ijssel

22

Lisanne de Munnik

Kapelle

23

Manou Roovers

Wagenberg

DNF

Lisa van der Meer

's-gravenzande

DNF

Malena van Dam

Haastrecht