††††††††††††††††† †††††††††JEUGDRONDE VAN STAMPERSGAT

††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††††† 27 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

Sprundel

2

Tim Vissenberg

Hoeven

3

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

4

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Delano Heeren

Sprundel

2

Dylan Rijnders

 

3

Bart Huijbregts

Wernhout

4

Sam van Hoeck

 

5

Florian Doens

Oostburg

6

Mats Slabbekoorn

Kapelle

7

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

8

Sven Wisse

Rilland

9

Jarno van der Kolk

Fijnaart

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

2

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

3

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

4

Michelle Maas

Sint Willebrord

5

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

6

Finn Bastiaanssen

Sprundel

7

Megan Arens

Kruiningen

8

Kim Lauwerijssen

Rucphen

9

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

10

Thyn Jacobs

Etten-leur

11

Mathijs Klippel

Etten-leur

12

Roemer van Kempen

Schijf

13

Maud van Izerloo

Dordrecht

14

BjÝrn Hoogerheide

Goes

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Nick Wisse

Rilland

2

Brent Jongenelen

Steenbergen

3

Fee Knaven

Strijbeek

4

Dennis Polfliet

Yerseke

5

Luuk Wolthuis

Hank

6

Jens Slabbekoorn

Kapelle

7

Nienke de Jong

Schijf

8

Jayden Ouwerling

Breda

9

Ian Mol

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

2

Jelle Boeyen

 

3

Finn Hoefmans

Alphen Nb

4

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

5

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

6

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

7

Raf de Caluwe

Rijen

8

Denley van Wijnbergen

Werkendam

9

Jorn van der Made

Prinsenbeek

10

Julia Lindhout

St Maartensdijk

11

Kobe van den Bulck

Essen

12

Jasper Vos

Bergen Op Zoom

13

Victor Hugo Brenders

Dongen

14

Sven Van MerriŽnboer

 

15

Matthijs Schoonen

Oud Gastel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

2

Mirre Knaven

Strijbeek

3

Hidde Swart

Oosterhout

4

Rosita Reijnhout

Wolphaartsdijk

5

Firn Arens

Kruiningen

6

Matthijs Bink

Rijen

7

Mees de Vos

Heinkenszand

8

Storm Klaasse

Heinkenszand

9

Pem Hoefmans

Alphen

10

Tom Faasen

 

11

Jasper Kreeft

Dordrecht

12

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

13

Bo van Elven

Etten-leur

14

Stijn Honcoop

Chaam

15

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

16

Nina Tom

Den Haag

17

Bas van Zuidam

Zaamslag

18

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

19

Joey Welling

Dongen

20

Sepp Brocken

Breda

DNF

Denise Mertens

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

NoŽl Rokven

Sint Jansteen

2

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

3

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

4

Tim van Leijsen

Molenschot

5

Ward Senneker

 

6

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide

7

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

8

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

9

Rowan van Oord

Hank

10

Yorick Brethouwer

Oosterhout