RONDEN VAN HEELSUM

                                                27 MEI 2018            

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Luuk van Gestel

Moergestel

2

Casper van Uden

 

3

Bart Artz

Wintelre

4

Bas van Belle

Zoetermeer

5

Niels van Ekeren

 

6

Emiel Fontijne

Krimpen Aan Den Ijssel

7

Wouter Zwaan

Bodegraven

8

Tomas Kopecky

 

9

Lars Hohmann

 

10

Sven Hassert

Bocholtz

11

Mees Willemsen

Elst Ut

12

Jans Tigelaar

Smilde

13

Bart Segers

Ouderkerk A/d Amstel

14

Dylan Strik

Heerlen

15

Joris Kroon

Schalkwijk

16

Kelvin Kanen

Bergeijk

17

Mitchell Vink

Veenendaal

18

Mohamed Rayes

Utrecht

19

Dennis Willems

 

20

Maarten de Nijs

Huijbergen

21

Sten Hoek

Oosterstreek

22

Arjan Boshoven

Spijkenisse

23

Xander van Dijk

Roosendaal

24

Nils Jansen

Middelaar

25

Geert van Kappel

Sleeuwijk

26

Sjoerd Willemsen

Arnhem

DNF

Jurgen van den Aarssen

Dreumel

DNF

Menno Broex

Ouderkerk Aan De Amstel

DNF

Yan van Dijk

Druten

DNF

Luuk Herben

Gronsveld

DNF

daan jen hong li

Amersfoort

DNF

Sam Krabbenbos

Almelo

DNF

Stijn Ruijter

Uithoorn

DNF

Tommie-Jens Meeter

 

DNF

Rick Pluimers

 

DNF

Justin Brusche

 

DNF

Nicolaas Huigen

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Geert Zaal

Utrecht

2

Luuk Schuurmans

Utrecht

3

Frank Visser

Utrecht

4

Tom Meulendijks

Nijmegen

5

Martijn de Groot

Gorinchem

6

Rik Brouwer

Lent

7

Leon Strötker

Venlo

8

Danny Stam

Sprang-capelle

9

Bart Schoon

Wageningen

10

Koen Wulterkens

 

11

Martijn Broekman

Tricht

12

Remco Bertelink

Ede

13

Gerrit-Jan van Duinen

 

14

Dik van de Koolwijk

Elst

15

Daan van Alphen

 

16

Paul van Schalen

Zetten

17

Lars Rietveld

Oudewater

18

Menno van Hees

De Bilt

19

Daniël Bijlenga

Arnhem

DNF

Hessel Bokhorst

Almere

DNF

Richard van Hardeveld

Ede Gld

DNF

Henk de Jong

Nieuwveen

DNF

Tjalle de Jong

Wageningen

DNF

Martijn Koert

Duiven

DNF

Luuk Rutten

Wageningen

DNF

Watze Vroom

Bennekom

DNF

Dirk Achterberg

 

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Arjan Seunninga

Ede

2

Sjors Beijer

Heelsum

3

Lars van Velthoven

Arnhem

4

Jos Kaal

Didam

5

Richard Louman

Heelsum

6

Peter de Weert

Staphorst

7

Erik Smid

Heelsum

8

Michel Warlich

Heerde

9

Wilfred Harbers

Putten

10

Ron Paffen

Milsbeek

11

Corne Castein

Renkum

12

Eddy Hermsen

Ochten

13

Bert Jan Hamer

Hattem

14

Dick Post

Wezep

15

Geeralt van den Ham

Amsterdam

16

Hans Vonk

Arnhem

17

Marcel Witte

Amsterdam

18

Jarco van Binsbergen

Herveld

19

Stanley Alards

Arnhem

20

Mario Willemsen

Huissen

21

Dick Kinket

Hattem

22

Luuk Timmermans

Arnhem

23

Mark Hermsen

Ochten

24

Maarten Bremer

Bemmel

25

Marten Vosmer

Ede

26

Wilbert van Binsbergen

Dodewaard

27

Willem Abbema

Utrecht

28

Noud Roelen

Arnhem

29

Gert Verdijk

Heijen

30

Eibert van 't Hof

Den Haag

31

Sicco de Vos

Arnhem

32

Wander Alblas

Arnhem

33

Marco Blom

Tiel

34

Jeroen Overeem

Arnhem

35

Merlijn Spenkelink

Arnhem

36

Stan Janssen

 

37

Bart Voskamp

Zetten

DNF

Levi Kerkhof

Ede

DNF

Gerwin Donkers