††††††††††††††††††JEUGDRONDE VAN BERGSCHENHOEK

††††††††††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††27 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Finn Wuisman

Spijkenisse

2

Jordy Koenis

Berkel En Rodenrijs

3

Yara Gouw

Barendrecht

4

Tijme Aleman

Bleiswijk

5

Wouter van de Breevaart-Bravenboer

Bergschenhoek

6

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

7

Maxime Takken

Alphen Aan Den Rijn

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Amy Grosz

Zevenhuizen

2

Matthijs de Haan

Zevenhuizen

3

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

4

Brett Timmer

Papendrecht

5

Ayden de Jong

Zoetermeer

6

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis

7

Ids Witkamp

Hillegom

8

Zino van Os

Berkel En Rodenrijs

9

Pieter Westbroek

 

10

Lucas Houweling

Berkel En Rodenrijs

11

Ňsa de Keijzer

Zuidland

12

Anne Freij

Hellevoetsluis

13

Tom Wichhart

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Pascal Cutler

Amsterdam

2

Indy van Velzen

Waddinxveen

3

Nick Koenis

Berkel En Rodenrijs

4

Justen Hauser

Poeldijk

5

NoŽl Goijert

's-gravenzande

6

Jesse Rozendaal

Dordrecht

7

Evi de Jonge

's Gravendeel

8

Imme Kok

Leiden

9

Timo Kalberg

Den Haag

10

Liam Den Breejen

Sliedrecht

11

Liedewij Harmens

Oegstgeest

12

Sofie van Lienden

Berkel Rodenrijs

13

Jesse Klein

Nieuw Vennep

14

Robbin ten Brink

Bergschenhoek

15

Tygo van der Beek

Heenvliet

16

Isa de Jonge

's Gravendeel

17

Bram de Waard

Heenvliet

18

Ivan van Maurik

Wateringen

DNF

Zhara MŲllers

Leimuiden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Max de Lincel

Voorschoten

2

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

3

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

4

Dico van Os

Berkel En Rodenrijs

5

Mae Cabaca

Vlaardingen

6

Maurits Buiter

 

7

Deirdre Mens

Leiden

8

Daan Hartog

Giessenburg

9

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

10

Thijmen de Jong

Ter Aar

11

Mees Bassa

Noordeloos

12

Iris Arkesteijn

Den Haag

13

DaniŽl Weeder

Leiden

14

Quino da Encarnacao

Rotterdam

15

Youri Zijlstra

 

16

Floris Blok

Rotterdam

17

Jan Eeftink

Ouderkerk A/d Ijssel

18

Thijs Bijl

Papendrecht

19

Freek de Kok

Voorburg

20

Olaf van Ginkel

 

21

Mathijs Houweling

Berkel En Rodenrijs

22

Femke Verhagen

Zoeterwoude

23

Lucas Schaar

Spijkenisse

24

Corina van der Meer

Monster

25

Rohan van Dormolen

 

26

Camelia Dehri

Berkel En Rodenrijs

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Tijn van den Berg

De Lier

2

ZoŽ van Velzen

Waddinxveen

3

Liam van Os

Berkel En Rodenrijs

4

Mark Mandemaker

Hoogvliet

5

Jelle de Vlaam

Gravendeel

6

Merel Hartog

Giessenburg

7

Sven Stapersma

's-gravenzande

8

Anco Ballif

Gouda

9

Camiel Thunnissen

's-gravenzande

10

Sofie Ceelie

Papendrecht

11

Pepijn de Kok

Voorburg

12

Dennis van Maurik

Wateringen

13

Cas Briggeman

Rockanje

14

Lukas Mouthaan

Dordrecht

15

Senna Wuisman

Spijkenisse

16

Duco van der Zwart

Alphen A/d Rijn

17

Mika van Os

Berkel En Rodenrijs

18

Connor Karel

Spijkenisse

19

Sem van Wijngaarden

Hardinxveld-giessendam

20

Sil Bergsma

Oudenhoorn

21

Anouk Bijl

Papendrecht

22

Julia Groeneveld

Zevenhoven

23

Kevin van Eck

Zuidland

24

Emily Goijert

's-gravenzande

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Mees Vlot

Gouda

2

Anna van der Meiden

Heukelum

3

Gijs Ariens

Heenvliet

4

Bodhi de Baat

Nieuw-vossemeer

5

Stein Bocxe

Ter Aar

6

Lean Booy

Berkel En Rodenrijs

7

Mika van der Lans

Lisse

8

Jill de Jong

 

9

Lisa van Belle

Zoetermeer

10

Dante Broeren

Berkel En Rodenrijs

11

Friso de Wildt

Alphen A/d Rijn

12

Tijs van der Pols

Abbenbroek

13

Julia Kopecky

 

14

Elany Farenhout

Zuidland

15

Igor Ouwerkerk

Leiden

16

Swen Vonk

Bergschenhoek

17

Nadia Vermeeren

Zwijndrecht

18

Indy Baas

Bergambacht

19

NoŽlle Booy

Berkel En Rodenrijs

20

Imke van der Zwart

Alphen Aan Den Rijn

21

Declan van der Hoek

Spijkenisse

22

Roos van den Berg

Alphen Aan Den Rijn

23

Jayden Post

Strijen

24

Stef Holt

Rotterdam

DNF

Tim Verdel

Roelofarendsveen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Michael Boers

Naaldwijk

2

Menno Huising

Wateringen

3

Daan van den Berg

De Lier

4

Nick Brand

Pijnacker

5

DaniŽl Vastenhout

Spijkenisse

6

Jonas Roodenburg

Maassluis

7

Maurits Neele

Oude Tonge

8

Daan den Breejen

Papendrecht

9

Kevin Gosniowski

Maassluis

10

Stan Lute

Rotterdam

11

Lucas Hoogerwaard

Moordrecht

12

Max van der Meulen

Den Haag

13

Jardy van der Burg

Berkel En Rodenrijs

14

Milan Huizer

Waddinxveen

15

Martijn Weeder

Leiden

16

Bas van den Bulk

Berkel En Rodenrijs

17

Luka Fredrikze

Lisse

18

Sjoerd te Nijenhuis

 

19

Tom van Loon

 

20

Jorik van Maaren

Gorinchem

21

Jesse Flikweert

Naaldwijk

22

Sem van der Putten