JEUGDRONDE VAN AMERSFOORT.ZIELHORST

                                                26 MEI 2018            

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Jil Koot

Rotterdam

3

Lisa Brouwer

Amersfoort

4

Lucas Corné Blok

Woerden

5

Sara Pols

Amersfoort

6

Marly Langendoen

Berkel En Rodenrijs

7

Misha Michielsen

Eck En Wiel

8

Frederique Grijpink

Naarden

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Ole Niesing

 

2

Brett Timmer

Papendrecht

3

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

4

Marissa van Putten

Tiel

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Lars van den Berg

Vleuten

2

Lars van der Laan

Hilversum

3

Casper Blok

 

4

Ilse Traa

Nieuwegein

5

Susanne Grijpink

Naarden

6

Gijs Hoogland

Amersfoort

7

Reinout den Boer

Amersfoort

8

Robin Vermij

Gouda

9

Mara Blijleven

Almere

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

myrthe meinema

Amersfoort

2

Lars Langendoen

Berkel En Rodenrijs

3

Esmee de Rijk

 

4

Sander Nieuwhoff

Tull En 't Waal

5

Jochem van Appeldoorn

Veenendaal

6

Twan Maarleveld

Baarn

7

Mees Bassa

 

8

esmee bosman

Amersfoort

9

Joaquin Henskes

 

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Jente Derksen

Haalderen

2

Mark Mandemaker

Hoogvliet

3

Niels van der Laan

Hilversum

4

Cedric de Jager

Barendrecht

5

Steijn Fles

Montfoort

6

Sven Scholten

Amersfoort

7

Rik van den Noort

De Meern

8

sven schepers

Amersfoort

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Nienke Vinke

Amersfoort

2

Thomas Engelhard

Den Haag

3

Lucas Vervoort

Nieuwegein

4

Patrick Nieuwenhuis

Gieten

5

Kirsten Elings

Overberg

6

Ties Veldkamp

Kamerik

7

Gijs Broere

Nederhorst Den Berg

8

Dhané Bos

Woerden

9

Toinne Vriezen

Amersfoort

10

Jens Dijk

Vleuten

11

Koen Engberink

Bilthoven

12

Emma Hoolwerf

Eemdijk

13

Mika Koelewijn

Nijkerk

14

Yilla Threels

Woerden

15

Ysbrand van Zanten

 

16

Rivkah Kroesbergen

Ede

17

Luuk van Zwienen

 

18

Emma Brouwer

Jaarsveld

19

Tijmen Schouten

Woerden

20

Roos Engberink

Bilthoven

21

Arne Witsenburg

Driebergen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Joeri de Coo

Maarssenbroek

2

Thijs Kortes

Hooglanderveen

3

Dennis de Haan

Veenendaal

4

Kai Schoolenaar

 

5

Halvar de Jager

Barendrecht

6

Tim van den Noort

De Meern

7

Micca Blijleven

Almere

8

Spiek Oord

Loenen Aan De Vecht

9

Niels Tenniglo

Utrecht