RONDE VAN NES A/D AMSTEL

                                                25 MEI 2018            

 

UITSLAG.JUNIOREN/AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Bart van Duren

Amstelveen

2

Jorne Videler

Badhoevedorp

3

Ronald de Waal

Amstelveen

4

Niels Ruijter

Uithoorn

5

Kevin Molenaar

Amsterdam

6

Bart de Veer

Vreeland

7

Stijn Bongertman

Utrecht

8

Martin van Plateringen

Almere

9

Jermo le Fevre

Purmerend

10

Robin de Pruyssenaere de la Woestijne

Leusden

11

Victor Broex

Ouderkerk Aan De Amstel

12

Tom Koeleman

Utrecht

13

Jens Pronk

De Rijp

14

Ruben van der Pijl

Amstelveen

15

Roel Mouris

Waverveen

16

Serginho Wilshaus

Haarlem

17

Ewald van Soest

Veenendaal

18

Teun Groeneveld

Nieuw Vennep

19

Koos van Dam

Amsterdam

20

Jeroen Devilee

Leiden

21

Tim Wagena

Amsterdam

22

Martijn Nagtegaal

Veenendaal

23

Henk de Jong

Nieuwveen

24

Bram Mens

Wateringen

25

Bas Boenders

Utrecht

26

Bauke de Haan

Amsterdam

27

Mark Wencker-Borck

Amsterdam

28

Wieger Göbel

Amstelveen

29

Sjoerd Brouns

Utrecht

30

Niek Voogt

Ouderkerk A/d Amstel

31

Joppe van der Weerdt

Amsterdam

32

Thijs Kuipers

Amsterdam

33

Floris Vletter

Leiden

34

Jip de Moor

Amsterdam

35

Imo de Pruijssenaere de la Woestijne

Utrecht

36

Jari Kloppenburg

Amsterdam

37

Coen Beckers

Woudenberg

38

Jelle Buitenhuis

Amsterdam

39

Matijn Straatsma

Utrecht

40

Dennis ter Wal

Broek In Waterland

41

Dennis Souverein

Haarlem

42

Ivar Immerzeel

Wilnis

43

Marcel Jacobs

Nes Aan De Amstel

44

Menno van Hees

De Bilt

45

Enzo Leijnse

Amstelveen

46

Guy Frissen

Utrecht

47

Jan Sachtleven

Den Haag

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Thomas Mijnsbergen

Rotterdam

2

Elian Lagendijk

Alphen A/d Rijn

3

Ivo Zwaans

Den Helder

4

Wessel Mouris

Baambrugge

5

Tijmen van der Pijl

Amstelveen

6

Mathijs van Putten

Hagestein

7

Tjalle de Bruin

Deventer

8

Bart Hordijk

Westmaas

9

Lennard Meinema

Amersfoort

10

Cas Jansen

Hilversum

11

Anthony Vilches-Kolkman

Haarlem

12

Alexander Kok

Amstelveen

13

Marick Buteijn

Nieuwerbrug

14

Matthé Pronk

Tuitjenhorn

15

Etienne van Poecke

Nieuw Vennep

16

Igor Baars

Nieuw Vennep

17

Joris Keller

Den Haag

18

Niels Reemeijer

Spaarndam

19

Wouter van den Berg

Lisse

20

Sven Buskermolen

Kudelstaart

21

Tristan Geleijn

Rijsenhout

22

Roan Danckaarts

Utrecht

23

Sietse Kool

Zevenhoven

24

Maurits Kool

Kortenhoef

25

Floris Peereboom

Den Haag

26

Leon van der Nat

Capelle A/d Ijssel

27

Sven Edam

Velserbroek

28

Max Jansen

Dordrecht

29

Maarten Holsbrink

Amstelveen

30

Simcha Kruithof

Maarssen

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/JUNIOREN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Amber van der Hulst

Hazerswoude

2

Hanneke de Goeje

Leiden

3

Juul Hubert

Den Haag

4

Sabine Hey

Oosterhout

5

Jara Verweij

Rotterdam

6

Esther van Leeuwe

Krimpen Aan Den Ijssel

7

Bianca Lust

Oostzaan

8

Gaby Gieskens

's-gravenhage

9

Roos Anneveldt

Utrecht

10

Isabel Tambach

Assendelft

11

Judith Stolze

De Lier

12

Tessa van der Velden

Den Haag

13

Fabiënne Kool

Kortenhoef

14

Lisanne Al

Assendelft

15

Yvette de Koning

Uitgeest

16

Marise Lagendijk

Alphen A/d Rijn

17

Nikky Alberts

Dinxperlo

18

Janet Beers

Hoogkarspel

19

Danielle de Jong

Vijfhuizen

20

Mariska Jetten

Heemskerk

21

Estelle de Jong

Wilnis

22

Lisa Dorussen

Beuningen

23

Tamara Rumuller

Almere

24

Roos Markus

Zwarte Kat

25

Rosan Koper

Heemskerk

26

Mischa Bredewold

Hoogland

27

Marjolijn Scholten

Amersfoort

28

Nike Beckeringh

Hilversum

29

Judith van Maanen

Amsterdam

30

Malou Hiemstra

Utrecht

31

Lisette Landsman

Assendelft

32

Heidi Snoek

Abcoude

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Guido Smit

Voorburg

2

Patrick Stengs

Beverwijk

3

Marcel Witte

Amsterdam

4

John Oudshoorn

Uithoorn

5

Brian Burggraaf

Velsen Noord

6

Jeroen Wesselius

Zoetermeer

7

Wouter Smaling

Driemomd

8

Pieter Broeren

Utrecht

9

Marco Halma

Nieuwkoop

10

Caspar Hermans

Amsterdam

11

Ossip van de Vegte

Utrecht

12

Raul Woudstra

Amstelveen

13

Hans van Eijk

Nieuw Vennep

14

Romke van der Weerdt

Amsterdam

15

Erwin Kistemaker

Diemen

16

Jan Buisman

Ouderkerk Aan De Amstel

17

Rogier van Langen

Zaandam

18

Cees Snoek

Volendam

19

Peter de Koster

Purmerend

20

Bart Nap

Montfoort

21

Bastian de Jong

Hoorn

22

Patrick de Smit

Nieuw-vennep

23

Folkert Zwiers

Wormer

24

Martijn Harteloh

Dordrecht

25

Michiel Winthagen

Amstelveen

26

Mark Keijsers

Utrecht

27

Auke Broex

Ouderkerk A/d Amstel

28

Dolf Kloosterziel

Amsterdam

29

Bas Koster

Amsterdam

30

Antonio Vilches-Kolkman

Haarlem

31

Rene Bijkerk

De Meern

32

Niek Fransen

Utrecht

33

Hugo Derks

Zaandam

34

Eltjo Keijer

Utrecht

35

Freek van Aernsbergen

Utrecht

36

Maxim Harteloh

De Lier

37

Ferdy Kroon

Assendelft

38

Henk Peters

Hillegom

39

John Bot

Bovenkarspel

40

Edwin Driessen

Utrecht

41

Okke Koel

Utrecht

42

Jelmer Looijesteijn

Amsterdam

43

Marcel Hillaert

Edam

44

Maarten van Sprakelaar

Wijk Bij Duurstede

45

Roel Gerritsen

Amsterdam

46

Floris Backer van Ommeren

Laren

47

Mark Kassteen

Amsterdam

48

Edwin Commandeur

Aalsmeer

49

Serge van der Putten

Amsterdam

50

Marcel Doornebos

Zaandam

51

Sietse Broekema

Almere

52

Pieter Sikkes

Assendelft

53

Ernest Boskovic

Soest