DK.TIJD.ZUID-HOLLAND

23 MEI 2018

 

UITSLAG.BELOFTEN:

 

 

 

 

1

Minne Verboom

Krimpen Ad Ijssel

2

Mathijs de Leng

Boskoop

3

Niels Boele

Leiden

4

Luuk van Wingerden

Puttershoek

5

Edward Jansen

Zoetermeer

6

Noah de Groot

Ottoland

7

Ferdinand Jansen

Zoetermeer

8

Daan van Sintmaartensdijk

Zuidland

9

Aron Bosman

Hazerswoude Dorp

10

Tony Reijtenbagh

Zuidland

11

Tom Wijfje

Ter Aar

12

Bouwe Boonstra

Rotterdam

13

Thomas van Bommel

Rotterdam

14

Kevin Hulsker

Nootdorp

15

Robin Beije

Sommelsdijk

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/MAN:

 

 

 

 

1

Arian Stolwijk

Rotterdam

2

Sjors Handgraaf

Leiden

3

Etienne Lenting

Nieuwveen

4

Jan-Willem Groeneveld

Rotterdam

5

Coen Onderwater

Lisse

6

Milan Broer

Barendrecht

7

Lieven Anthonise

Dordrecht

8

Erik van Lakerveld

Utrecht

9

Vincent Fackeldey

Leiden

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Sten Verzijl

Berkel En Rodenrijs

2

Ruben Buitendijk

Lekkerkerk

3

Olav Kooij

Numansdorp

4

Markus Meerbeek

Naaldwijk

5

Roy Duijvesteijn

Honselersdijk

6

Roel van Sintmaartensdijk

Zuidland

7

Nick Brabander

Honselersdijk

8

Emiel Fontijne

Krimpen Aan Den Ijssel

9

Wouter Zwaan

Bodegraven

10

Michiel de Veld

Rotterdam

11

Arjan Boshoven

Spijkenisse

12

Ernesto Attanasio

's Gravendeel

13

Jayson de Bruin

Alphen A/d Rijn

14

Luc van der Hoeven

Wateringen

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Boris Romers

 

2

Loe van Belle

 

3

Jesse Speijers

 

4

Koert van Oosten

 

5

Thomas Mijnsbergen

 

6

Lars Seldenthuis

 

7

Salvador Alvarado

 

8

Elian Lagendijk

 

9

Timo de Zeeuw

 

10

Mike Bronswijk

 

11

Jens Bassa

 

12

Matyas Kopecky

 

13

Thijs Brugging

 

14

Noel Luijten

 

15

Max Jansen

 

16

Tom Tiegelaar

 

17

Bart Hordijk

 

18

Tim van der Voort

 

19

Bjorn Claassen

 

20

Youp de Vos

 

21

Lucas Janssen

 

22

Yannick van den Berg

 

23

Biki Goedschalk

 

24

Tom Waldram

 

25

Leonardo van Driel

 

26

Ids Visscher

 

27

Noah Cinjee

 

28

Niels Boom

 

29

Siep Roes

 

30

Yol Leeflang

 

31

Rens Ammerlaan

 

32

Thijs Havenaar

 

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Gijs Bouman

Delft

2

Diederik Thier

Den Haag

3

Berjan den Hartog

Zoetermeer

4

Nils van Kooij

Krimpen Aan De Lek

5

Jan Metselaar

Bergschenhoek

6

Chris Verhoeff

Lekkerkerk

7

Nick Moerland

Rotterdam

8

Peter Hoogerheide

Dirksland

9

Jasper van den Broek

Berkel En Rodenrijs

10

Mike van der Ham

Lexmond

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30

 

 

 

 

1

Menno Gobielje

Gouda

2

Leo Gdde

Barendrecht

3

Bas Canoy

Dordrecht

4

Yennick Wolthuizen

Ouddorp

5

Danny Vrolijk

Schipluiden

6

Otto Schotte

Hellevoetsluis

7

Gerard van Haaften

Dirksland

8

Erwin Meijer

Berkel En Rodenrijs

9

Kasper Schotte

Zuidland

10

Cornelis Bakker

Dirksland

11

Marco Kuijvenhoven

s-gravenzande

12

Rob Vos

Delfgauw

13

Arje de Waard

Dordrecht

14

Rico Kruijt

Maasdam

15

Joram Grootveld

Delft

16

Bas Kaptein

Noordwijkerhout

17

Sander van der Velde

Oude Tonge

18

Bram Boog

Rotterdam

19

Wout Roos

Stad Aan

20

Peter Rikkers

Gorinchem

21

Arie van't Geloof

Dirksland

22

Guido Smit

Voorburg

23

Willem Kegge

Rockanje

24

Richard Visscher

Pijnacker

25

Bas Hagoort

Dirksland

26

Elliot de Vette

Alphen Aan Den Rijn