DK.OOST-NEDERLAND

                                          21 MEI 2018            

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

Justin Timmermans

Hardenberg

2

Joren Bloem

Brummen

3

Wiebe Scholten

Dieren

4

Lorenzo Harbers

Nijverdal

5

Tim Naberman

Genemuiden

6

Jelle Bootsveld

Heino

7

Lars Olde Meierink

Overdinkel

8

Meindert Weulink

Diepenveen

9

Gijs Leemreize

Ruurlo

10

Olav Wallinga

Zutphen

11

Jentje Huntink

Drempt

12

Wietse Kamp

Hengelo

13

Sven Tellegen

Hattem

14

Jelmer Arendshorst

Nieuwleusen

15

Koen Jansen

Baak

16

Koen Paalman

Nijverdal

17

Maarten Lubbers

Winterswijk

18

Patrick Coster

Hasselt

19

Lars de Bot

Losser

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-MAN

 

 

 

 

1

Joey van Rhee

Nijverdal

2

Peter Schulting

Lemele

3

Rens te Stroet

Keijenborg

4

Gert-Jan Bosman

Nijverdal

5

Robin Lowik

Vriezenveen

6

Patrick Bos

Deventer

7

Wim Kleiman

Almelo

8

Rik Wielink

Apeldoorn

9

Arne Peters

Beekbergen

10

Mark Schreurs

Aalten

11

Kars Jansman

Hellendoorn

12

Wessel Zennipman

Zutphen

13

Henk Wildeman

Deventer

14

Lars Bekhuis

Borne

15

Tim Scholten

Denekamp

16

Maikel Willemsen

Brummen

17

Xaf Houwers

Aalten

18

Jasper Bugter

Elden

19

Kevin Coster

Hasselt

20

Florian Smits

Dinxperlo

21

Jelle Wolsink

Hengelo (o)

22

Maarten Junte

Elburg

23

Jasper Plender

Almelo

24

Wouter Hendriksen

Varsseveld

25

Martijn Knol

Zwolle

26

Bobby Mellendijk

Groenlo

27

Roy Roesthuis

Borne

28

Daan Steffens

Borne

29

Mart Bruggink

Tubbergen

30

Jesse Reith

Arnhem

31

Wilbert van het Loo

Oosterhuizen

32

Rens Moorman

Ootmarsum

33

Andreas Verwaal

Apeldoorn

34

Bas Tietema

Zwolle

35

Roy Eefting

Apeldoorn

36

Patrick Reinders

Enschede

37

Samuel Gheremaskel Kifle

Eerbeek

38

Gerwin Veltman

Enschede

39

Mats Boeve

Nijverdal

40

Luuk Jansen

Arnhem

DNF

Bart Schipper

Wierden

DNF

Erik v.d. Worp

Heerde

DNF

Harm Wantia

Weerselo

DNF

Robert de Vries

Zwolle

DNF

Stan Driessen

Gendt

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Lars Boven

Reutum

2

Sammy Berkelder

Varsseveld

3

Rick Pluimers

Enter

4

Ian Spenkelink

Nijverdal

5

Pim Ronhaar

Hellendoorn

6

Tim Marsman

Hattem

7

Jesse Morsink

Enter

8

Christiaan Lubbers

Winterswijk

9

Ivo Verbeek

Luttelgeest

10

Arno Tellegen

Hattem

11

Jur Groot Koerkamp

Raalte

12

Sam Gademan

Beek

13

Ferron Homan

Dalfsen

14

Lars Loohuis

Harbrinkhoek

15

Bart Klein Nienhuis

Lichtenvoorde

16

Hidde Kamp

Hengelo

17

Ard Stuiver

Zwolle

18

Niels Bakker

Rijssen

19

Mike Vliek

Vriezenveen

20

Daan Hopster

Nijverdal

21

Rick Hezeman

Apeldoorn

22

Tijs Giezen

Doetinchem

23

Jonas Franken

Apeldoorn

24

Lars Hogenkamp

Nijverdal

25

Stan Nijmeijer

Denekamp

26

Loek Geelen

Lonneker

27

Semere Mebrahtu

Bijschrijver

28

Bjorn ten Have

Harreveld

29

Ruben Dragt

Hertme

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Bram Leerkes

Twello

2

Pepijn Reinderink

Ruurlo

3

Wouter van de Weerdhof

Lobith

4

Stijn van Lohuizen

Heerde

5

Tjalle de Bruin

Deventer

6

Joris Reinderink

Ruurlo

7

Lars Romijn

Apeldoorn

8

Mike Spenkelink

Nijverdal

9

Jari Kranenburg

Enschede

10

Sven Timmermans

Twello

11

Pim Schenk

Aalten

12

Bram Braat

Zutphen

13

Jelle Baks

Haalderen

14

Tristan Hartmann

Enschede

15

Lucas Averesch

Rijssen

16

Rik Groenhuizen

Deventer

17

Sam Naberman

Genemuiden

18

Steven den Otter

Dieren

19

Jelle Winkelhorst

Giesbeek

20

Chiel Hubers

Lievelde

21

Wout Ruesink

Heelweg

22

Dylan Grobbink

Geesteren

23

Luuk Verbruggen

Deventer

24

Bjarne Olij

Borne

25

Olivier de Weerd

Kampen

26

Binke Huntink

Drempt

27

Twan Hondelink

Wijhe

28

Clément Hoogers

Hattem

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Winanda Spoor

Apeldoorn

2

Annet Pit

Deventer

3

Loes Adegeest

Enschede

4

Melanie Klement

Apeldoorn

5

Phaedra Krol

Heerde

6

Judith Bloem

Apeldoorn

7

Linda ter Beek

Rossum (ov)

8

Rixt Hoogland

Enschede

9

Nadia Stappenbelt

Bijschrijver

10

Nikky Alberts

Dinxperlo

11

Michelle de Graaf

Apeldoorn

12

Ingrid Schulting

Lemele

13

Anne Marijn van der Graaf

Enschede

14

Maaike Schakenbos

Bijschrijver

15

Tessa Paardekooper

Groenlo

16

Jet Jansen

Bijschrijver

17

Sanne Krol

Almelo

18

Jolanda van der Ende

Schalkhaar

19

Miriam Fuselier

Arnhem

20

Liesanne Lobenstein

Zwolle

21

Marielle Petter

Giethoorn

22

Babette Buitenhuis

Deventer

23

Marit ten Kampe

Holten

24

Denise Grimberg

Doornenburg

25

Andrea Lodder

Varsseveld

26

Marleen Stoel

Kampen

27

Linda Scholten

Zutphen

DNF

Aranka Berends

Loenen

DNF

Ingrid Huizing

Enschede

DNF

Janine de Weerd-Pleiter

Staphorst

DNF

Rienke ten Have

Harreveld

DNF

Wendy Mulder

Broekland

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Ilse Grit

Zwolle

2

Tamara van der Horst

Hasselt

3

Eva Jonkers

Staphorst

4

Kyra Velner

Rossum

5

Sanne Prins

Wierden

6

Ruth van Hulst

Zwolle

7

Pam Schutten

Nijverdal

8

Iris van der Kolk

Nieuwleusen

9

Juliet Eickhof

Apeldoorn

10

Romagna Nijkamp

Zwolle

11

Megan van Norel

Nijverdal

12

Samira van Zuthem

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Ilse Pluimers

Enter

2

Willemijn Prins

Zwolle

3

Cecilia van Zuthem

Zwolle

4

Rixt Tol

Hasselt

5

Isa Nomden

Hattem

6

Mickey Nijkamp

Zwolle

7

Chloë Postma

Hulsen

8

Kimberly Boven

Reutum

9

Indy van Os

Angeren

10

Marit Braat

Zutphen

11

Anouk Hogenkamp

Nijverdal

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS/SPORTKLASSE

 

 

 

1

Emiel Jansman

Hellendoorn

2

Minnard Berkhoff

Deventer

3

Rob van den Berghe

Enschede

4

Carlo Cesar

Apeldoorn

5

Kevin Michels

Nijverdal

6

Matthijs ten Buuren

Hengelo

7

Bas Winters

Hengelo

8

Elmer Houwers

Aalten

9

Arthur Helder

Ommen

10

Niels Jansman

Deventer

11

Sten Harmeling

Nijverdal

12

Niek Olde Meule

Hengelo

13

Jeffrey Veltink

Hardenberg

14

Arno de Koning

Deventer

15

Jochem Paalman

Nijverdal

16

Jan Dunnewind

Bant

17

Ronald Kogelman

Deventer

18

Tijs Knotnerus

Zwolle

19

Martein Akse

Heerde

20

Yannick Runhart

Apeldoorn

21

Ronald Blei

Zwartsluis

22

Jorn Knops

Deventer

23

Benjamin van Elburg

Dedemsvaart

24

Rient Heerink

Enschede

25

Mathijs Boerrigter

Borne

26

Ruben Maris

Hellendoorn

27

Jop Wensink

Bredevoort

28

Erik Heijdens

Oldenzaal

29

Tom Wensink

Hengelo

30

Klarenzo van Elp

Staphorst

31

Niels Rotman

Wierden

32

Martin Luijk

Arnhem

33

Jeroen van Dijk

Zwolle

34

Noud Roelen

Arnhem

35

Wander Alblas

Arnhem

DNF

Axel Pol

Tubbergen

DNF

Chiem Vinkenvleugel

Ulft

DNF

Han van de Werfhorst

Ommen

DNF

Jan van Prooije

Arnhem

DNF

Jorn Slaghekke

Enter

DNF

Martijn Mul

Zwolle

DNF

Robert Abrahams

Aalten

DNF

Tom Kaal

Borne

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30+

 

 

 

 

1

Albert Tuin

Staphorst

2

Gideon van der Molen

Megchelen

3

Gert-Jan Veltkamp

Deventer

4

Rogier Hilbers

Deventer

5

Guido Benthem

Velp

6

Henk Jan Borghuis

Nijverdal

7

Coen Bosch

Twello

8

Niels Leferink

Hengelo

9

Gerard Haasjes

Staphorst

10

Michiel Derksen

Oldenzaal

11

Edwin Wielink

Twello

12

Pim Poortinga

Kampen

13

Klaas de Weerd

Staphorst

14

Bert Lip

Hardenberg

15

Patrice Slagman

Rijssen

16

Mark Meijer

Delden

17

Maarten Janssen

Hengelo

18

Ralf Scholten

Netterden

19

Siebe Vrieswijk

Deventer

20

Tom Hoekman

Oldenzaal

21

Jan Bloemert

Zwartsluis

22

Johan Flier

Elburg

23

Harald Derks

Denekamp

24

Rien de Wals

Hengelo

25

Edwin Bijlsma

Bruchterveld

26

Gerrit Huinink

Varsseveld

27

Gerjo Berentschot

Zelhem

28

Peter Kraaijvanger

Zevenaar

29

Arnold van de Streek

Oldebroek

30

Raymond Kienhuis

Rijssen

31

Gerrit-Jan van Duinen

Wezep

32

Matijs Jansen

Zwolle

33

Jordy Luisman

Lemelerveld

34

Bram Oortgiesen

Epse

35

Pieter Dijk

Zwolle

36

Johan Overweg

Ommen

37

Luuk Timmermans

Arnhem

38

Hilco Huisjes

Vriezenveen

39

Marco Wassink

Ruurlo

40

Willard Paalman

Vriezenveen

41

Roderick Mintjens

Hengelo

42

Rudi Nijkamp

Vriezenveen

43

Marco IJmker

Zwolle

45

Wilbert Broekhuizen

Zwolle

46

Giel Kleinjan

Nijverdal

47

Ruben Hiddink

Zwolle

48

Peter Naaktgeboren

Geerdijk

DNF

Edwin Rozeveld

Zwolle

DNF

Ferdinand van Essen

Hardenberg

DNF

Frank Achterberg

Zwolle

DNF

Joost Arentsen

Varsseveld

DNF

Rick Eggengoor

Hardenberg

DNF

Rik Jansen

Zwolle

DNF

Simon Broekhuis

Zwolle

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 40+

 

 

 

 

1

Heini Koornberg

Zwolle

2

Dick Post

Wezep

3

Patrick Somsen

Aalten

4

Ben van Egmond

Nijverdal

5

Ivo Weierink

Ootmarsum

6

Edwin Krijgh

Dieren

7

Maurijn Annink

Hengelo Ov

8

Arjan de Haan

Rouveen

9

Werner Altewischer

Arnhem

10

Mirgo Koehorst

Ootmarsum

11

Marcel Kranenburg

Apeldoorn

12

Bert Jan Hamer

Hattem

13

Ernst Ogink

Deventer

14

Rene v.d. Meulen

Hattem

15

Hendrik Dorgelo

Zwolle

16

Stanley Alards

Arnhem

17

Gerrit Henk Hutten

Hardenberg

18

Giorgio Renleo

Deventer

19

Georg Cornielje

's-heerenberg

20

Michel Warlich

Heerde

21

Barry Koks

Apeldoorn

22

Sander van Gelderen

Tuk

23

Patrick Grunder

Oldenzaal

24

Diederik Hol

Apeldoorn

25

Dennis Hendriksen

Didam

26

Arnout Hurenkamp

Enschede

27

Rik van Dijken

's-heerenberg

28

Gertjan Meijerink

Enschede

29

Richard Biesterbos

Apeldoorn

30

Marco Kok

Enter

31

Arjan Paalman

Rijssen

32

Guus de Boer

Hengelo (o)

33

Marc Kuiper

Nijverdal

34

Remco Menting

Apeldoorn

35

Patrick van Gortel

Apeldoorn

36

Martijn Klein Lenderink

Apeldoorn

37

Jan Brummel

Heerde

38

Mario Willemsen

Huissen

40

Roy Spijker

Wierden

DNF

Reinier Treur

Ugchelen

DNF

Walter Mulder

Bathmen

DNF

Ynte de Vries

Deventer

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 5+0+

 

 

 

 

1

Peter de Weert

Staphorst

2

Edwin Ophof

Raalte

3

Marco Schenk

Aalten

4

Gert Bosman

Wijhe

5

Gerald Keijzer

Kampen

6

Everhardus Roek

Almelo

7

Arjen Kraaijeveld

Kampen

8

Gert Stappenbelt

Apeldoorn

9

Jos Kaal

Didam

10

Hans Vonk

Arnhem

11

Wouter Daanen

Heerde

12

René Rotscheid

Apeldoorn

13

John Zennipman

Zutphen

14

Dick Kinket

Hattem

15

Jos Wolfkamp

Raalte

16

Jan Weevers

Vorden

17

Ton de Pie

Epe

18

Steve McEwen

Wenum-wiesel

19

Cor van der Ploeg

Bemmel

20

Riny Pleij

Wierden

21

Bert Seijen

Westerhaar

22

Berry Huntink

Drempt

23

Derk Tellegen

Heerde

24

Barjo Lamberink

Bergentheim

25

Rob Niekolaas

Zwolle

26

Rob Driessen

Arnhem

27

Gerrit ter Grote

Reutum

28

Tino Oosterlaar

Heino

29

Harm Jan Hovenkamp

Zutphen

30

Wim Junte

Elburg

31

Reinhout Lenten

Apeldoorn

32

Klaas Bolks

Hardenberg

33

Dick Timmerman

Nijverdal

34

Edwin Ruesink

Heelweg

35

Henk Schipper

Zwolle

36

Andre Bekker

Haaksbergen

38

Frans de Wit

Zutphen

39

Kasper Vrielink

Zutphen

40

Erik Ruesink

Dinxperlo