áááááááááááááááááááá ááááááááááDK.NOORD-NEDERLAND

ááááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááá21 MEI 2018áááááááááááá

 

UITSLAG.BELOFTEN

 

 

 

 

1

Hartthijs de Vries

Kollum

2

Danny van der Tuuk

Assen

3

Chiel Smit

Zuidwolde Dr

4

Jeen de Jong

Britsum

5

Aron de Jong

Leeuwarden

6

Sven de Haan

Zuidlaren

7

Sebastian Vester

Drachten

8

Aden Paterson

Assen

9

Sven Nijzingh

Zuidwolde

10

Tom Wijkel

Exloo

11

Mitchel Steenhof

Ureterp

12

Roy Harms

Paterswolde

DNF

Bruno Nakken

Assen

DNF

Justin Kloese

Emmen

DNF

Kees Kunkeler

Zuidwolde

DNF

Laurens van Embden

Dwingeloo

DNF

Max Grave

Haren

DNF

Micha Gankema

Assen

DNF

Niek Deelstra

Hoogeveen

DNF

Sil Faber

Ureterp

DNF

Stijn Oost

Emmen

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE-MAN

 

 

 

 

1

Rick Ottema

Muntendam

2

Peter Merx

Warfhuizen

3

Patrick van der Duin

Nieuw-roden

4

Adrie Lindeman

Assen

5

Stef Krul

Tjalleberd

6

Steven Willemsen

Groningen

7

Martijn Dijkstra

De Knipe

8

Sven Kramer

Heerenveen

9

Tijmen Eising

Emmen

10

Sybren Welling

Groningen

11

Henk Jaap Moorlag

Bijschrijvers

12

Tim Weerkamp

Groningen

13

Douwe de Vries

Heerenveen

14

Kjeld Nuis

Emmen

15

Rutger van der Meer

Stiens

16

Pieter Verhoeven

Groningen

17

Maurice Zaal

Groningen

18

Luuk Loohuis

Bijschrijvers

19

Lars Horring

Borger

20

Jos de Vos

Heerenveen

21

Pim Cazemier

Den Horn

22

RenÚ Hooghiemster

Bijschrijvers

23

Henk Bos

Drachten

24

Cor van Leeuwen

Borger

25

Gerben Oldenkamp

Zandhuizen

26

Johan Knol

Bakkeveen

27

Pim van den Berg

Nieuw-schoonebeek

28

Mathijs Steenhuis

Sneek

29

Rick Goeree

Borger

30

Ronald Kruijer

Donkerbroek

31

Sander Iwema

Hooghalen

32

Wessel Piersma

Groningen

33

Tsjerk Rozema

Groningen

34

Jorrit Bergsma

Aldeboarn

35

Binne-Pier de Haan

Oudega

36

Jan Essers

Wolvega

37

Jan Dijkstra

Drachten

38

Jochem Hoekstra

Haren Gn

39

Harry Sweering

Sneek

DNF

Andries Weening

Kootstertille

DNF

Aron Romeijn

Heerenveen

DNF

Bert van de Tuuk

Assen

DNF

Bj÷rn Bakker

Wijnjewoude

DNF

Coen Rijpma

Wolvega

DNF

Daan Besteman

Groningen

DNF

Danny Gosma

Dokkum

DNF

Fabian Ilgen

Dronryp

DNF

Jeff Vermeulen

Exloo

DNF

Niels Goeree

Borger

DNF

Roelof de Jong

Borger

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOREN

 

 

 

 

1

Huub Deelstra

Hoogeveen

2

Bodi Del Grosso

Eelde

3

Niels Hoogeveen

Hoogeveen

4

Jelte Krijnsen

Bolsward

5

Karsten Veen

Westerlee

6

Jans Tigelaar

Smilde

7

Philip Sijbrandi

Bolsward

8

Jitse Breeuwsma

Harkstede

9

Jesse Dijkstra

Stadskanaal

10

Martijn Bakker

Norg

11

Sjoerd Hollander

Garrelsweer

12

Aldert van der Veen

Wijnjewoude

13

Daan Gelling

Huizinge

14

Guillaume Visser

Heerenveen

15

Warner Stoffers

Gasteren

16

Rem de Hair

Joure

17

Thom Langen

Nieuw Dordrecht

18

Friso Jukema

Heeg

19

Rick de Vries

Nijeholtpade

20

Sten Hoek

Oosterstreek

21

Dennis Brouwer

Westerbork

22

Jelmer Koehoorn

Heerenveen

23

Joeri Fledderus

Nieuw Amsterdam

24

Hidde Erben de Lange

Hurdegaryp

25

Tim Winter

Norg

26

Jan Reinder Kempenaar

Buitenpost

27

Jeffrey Cordes

Nieuw Roden

28

Bram van der Meer

Bijschrijver

29

Mats Bours

Holsloot

30

Hein Jalving

Ter Apel

DNF

Antoine Kroezen

Hoogeveen

DNF

Gerben de Sain

Sleen

DNF

Jesper Oost

Hoogeveen

DNF

Max Postma

Leeuwarden

DNF

Rick Metselaar

Hoogeveen

DNF

Ruben Glazenborg

Westerlee

DNF

Tristan Vos

Eelderwolde

DNF

Werner van der Meer

Woudsend

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELINGEN

 

 

 

 

1

Niels V.d. Gracht

Annen

2

Jente Klaver

Kollumerzwaag

3

Joost Brinkman

Noordlaren

4

Maiko Timmer

Drachten

5

Redmar Dijkman

Lutjegast

6

Lars Stienstra

Ysbrechtum

7

Tjipke Bosma

Kollumerzwaag

8

Leon Ellermann

Emmen

9

Mike Schuch

Leek

10

Tibor Del Grosso

Eelde

11

Paul Bijlsma

Franeker

12

Bjarne Hemme

Erica

13

Jaap Voogel

Kloosterburen

14

Johan Veenstra

Augustinusga

15

Jelle Bokma

Workum

16

Xander van Straten

Sneek

17

Job Boontjes

Gieten

18

Eskil Huiting

Rolde

19

Ruben Kortleve

Havelte

20

Arjen Dillema

Doezum

21

Kevin Kuiper

Nieuwolda

22

Levi Kroon

Bijschrijver

23

Remco Land

Drachten

24

Levi Elsenga

Drachten

25

Jarno Engels

Veendam

 

 

 

 

UITSLAG.ELITE/BELOFTEN/AMATEUR-VROUWEN

 

 

 

1

Danique Braam

Veenwouden

2

Sanne Bouwmeester

Westerbork

3

Marije Joling

Assen

4

Fleur Nagengast

Beilen

5

Ankie Ytsma

Leeuwarden

6

Melissa Wijfje

Oudeschoot

7

Rixt Meijer

Heerenveen

8

Floor Weerink

Groningen

9

Iris Ton

Waskemeer

10

Janieke Kalsbeek

Leeuwarden

11

Wendy Oosterwoud

Ureterp

12

Hilde Oudman

Onnen

13

Nynke Pellikaan

Den Andel

14

Esther Veldman

Groningen

15

Simone de Vries

Oldelamer

16

Kristine Kofman

Groningen

17

Nicole Steigenga

Exmorra

18

Paulien Koster

Delfstrahuizen

19

Manon de Boer

Leeuwarden

20

Bettina Zijlstra

Groningen

21

Nicole Clerx

Groningen

22

Annick Holzhauer

Groningen

23

Anneke Dijkstra

Olterterp

24

Lisanne Buurman

Heerenveen

25

Hanna de Jong

Groningen

26

Tessa Bergsma

Groningen

27

Vivian van der Wal

Leeuwarden

28

Chantal Hendriks

Heerenveen

DNF

Freya Reitsma

Leeuwarden

DNF

Gea de Haan

Groningen

DNF

Helma de Jong

Haulerwijk

DNF

Laura Krans

De Wilp

DNF

Maaike de Vries

Groningen

DNF

Meike Uiterwijk Winkel

Echten Dr

DNF

Nadine Post

Assen

DNF

Nienke Smit

Zuidwolde Dr

DNF

Sanne Tent

Nieuw-buinen

DNF

Sanne Westerveld

Groningen

DNF

Sterre Jonkers

Emmen

DNF

Willeke de Jong

Ubbena

 

 

 

 

UITSLAG.JUNIOR-VROUWEN

 

 

 

1

Lonneke Uneken

Veendam

2

Yvet Schoonewille

Klazienaveen

3

Maike van der Duin

Assen

4

Lieke Nooijen

Coevorden

5

Iris Schultinga

Zuidlaren

6

Rose Kloese

Emmen

7

Marlies Vos

Aalden

8

Berit Huiting

Rolde

9

Nathalie Elzinga

De Westereen

10

Sanne de Jonge

Tweede Exlo╦rmond

11

Isolde Ebbinge

Exloo

12

Mirjam Braam

Assen

13

Lois Timmer

Drachten

DNF

Enya Heidema

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.NIEUWELING-MEISJES

 

 

 

1

Daphne Kreulen

Hooghalen

2

Carolien de Bruin

Zuidbroek

3

Marcha Lich

Aalden

4

Tjitske Eppinga

Smilde

5

Iris Offerein

Meppen

6

Karlijn Koops

Elim

7

Lisa Bouwers

Grolloo

8

Rosan Dekker

Echten

9

Hanna Tigelaar

Smilde

10

Kirsten Hooge

Hoogeveen

11

Tanja van der Drift

Nij Beets

DNF

Thessa Langen

Nieuw Dordrecht

 

 

 

 

UITSLAG.AMATEURS

 

 

 

 

1

Mark Prinsen

Heerenveen

2

Joakim Zuidema

Dokkum

3

Harko Kievit

Leek

4

Arjan Elferink

Veenhuizen

5

Gert Mulderij

Elim

6

Cor Visser

Munein

7

Jos Bouw

Bovensmilde

8

Douwe Doorduin

Groningen

9

Evert-Jan Veldkamp

Roden

10

Berend Slagter

Peize

11

Gerdin Boelens

Groningen

12

Gudo Hartog

Groningen

13

Jorrit van de Kant

Assen

14

Han Peeneman

Hoogeveen

15

Kars Eekema

Dronrijp

16

Arjen van Putten

Geesbrug

17

Ron Timmermans

Bijschrijvers

18

Niek Geerts

Assen

19

Sicco-Matthijs Heeringa

Leeuwarden

20

Marco van Dijken

Appingedam

21

Mats Mellema

Groningen

22

Niels Heijne

Adorp

23

Chris van der Vegt

Assen

24

Arjan Douma

Buitenpost

25

Jacob Ekema

Veendam

26

DaniŰl Jansen

Groningen

27

Robert Haaijema

Bijschrijvers

28

Martijn Klop

Leeuwarden

29

Sent Tissingh

Groningen

30

Mischa Groen

Assen

31

RenÚ Stolwijk

Oostwold

32

Thijs Willem van der Vegt

Assen

33

Harmen Dijkstra

Groningen

34

Ruud Sunder

Groningen

35

Guido van Gelder

Groningen

36

Sander Westerlaan

Groningen

37

Robert Kruijf

Leeuwarden

38

Sander Schilstra

Groningen

39

Wessel Lange

Zoutkamp

40

Willem Norde

Assen

DNF

Arjen van der Veen

Groningen

DNF

Bas Eefting

Groningen

DNF

Bonne Aans

Drachten

DNF

Bouwe Kuin

Blesdijke

DNF

Daniel Elzinga

Opende

DNF

Diederik Tuin

De Wijk

DNF

Edward Berends

Kolham

DNF

Eelke de Jong

Groningen

DNF

Hendrik Groothof

Leeuwarden

DNF

Hero Goldhoorn

Groningen

DNF

Jan Hekman

Norg

DNF

Jan Terpstra

Drachten

DNF

Jan Willem Bolderdijk

Groningen

DNF

Janwillem Dantuma

Groningen

DNF

Jasper Witteveen

Burgum

DNF

Marco Hagedoorn

Een

DNF

Mark Boelens

Groningen

DNF

Mark Gjaltema

Leeuwarden

DNF

Mark Ten Cate

Groningen

DNF

Martijn Meijer

Groningen

DNF

Martijn van Deest

Emmen

DNF

Mathijs Kuik

T Zandt

DNF

Matthias Dijkstra

Groningen

DNF

Matthijs Meerholz

Hoogeveen

DNF

Max van der Vegt

Roden

DNF

Patrick Kuiper

Nieuwolda

DNF

Rob Wielink

Peize

DNF

Robert van Dam

Adorp

DNF

Ruben Offringa

Groningen

DNF

Ruud Fransen

Borger

DNF

Stefan Meijer

Nieuw-dordrecht

 

 

 

 

UITSLAG.SPORTKLASSE

 

 

 

 

1

Tim Koote

Groningen

2

Gijs Botterblom

Bijschrijver

3

Eelke Nikkels

Groningen

4

Dorus Heijnen

Groningen

5

Roland Klad

Groningen

6

Felix Kok

Groningen

7

Ronald Berendsen

Emmen

8

Steven Hamstra

Zuidlaren

9

Tom Akkerman

Groningen

10

Stefan Zevenberg

Assen

11

Herman Luimes

Erica

12

Gerard Verver

Groningen

13

Jan Vos

Sleen

14

Remmelt Bosklopper

Groningen

15

Anne van der Meer

Leeuwarden

16

Lex Wierenga

Groningen

17

Willem-Jan Kuik

Wolvega

18

Jan Fennema

Damwoude

19

Jordan Lingsma

Bijschrijver

20

Johan Bierma

Schildwolde

DNF

Alfred Feikens

Ten Boer

DNF

Bram Kempkens

Haren

DNF

Daan Koning

Midwolda

DNF

Diederik van Dullemen

Groningen

DNF

Geert Kamps

Eelde

DNF

Gert-Jan van der Worp

Zuidlaren

DNF

Hans de Boer

Adorp

DNF

Jentse Top

Groningen

DNF

Jeroen Heijne

Nietap

DNF

Marten Veen

Groningen

DNF

Pim Klomp

Groningen

DNF

Rutger Vos

Exloo

DNF

Sander Koenen

Groningen

DNF

Sjoerd Lei

Dokkum

DNF

Wichard Kwant

Groningen

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 30+/40+

 

 

 

1

Marcel Weinans

 

2

Jack Kuper

Dokkum

3

Rein Schiphof

 

4

Paul Veldhuis

Ureterp

5

Bart van de Walle

Groningen

6

Marthijs Wegdam

 

7

Richard Hiemstra

 

8

Fred Meijer

 

9

Martin de Vries

Heerenveen

10

Arjen Reinsma

 

11

Hans Nomden

 

12

Martin Swart

 

13

Harold Piersma

Noardburgum

14

Eddy de Boer

 

DNF

Anko Smilda

Leek

DNF

Douwe de Boer

Groningen

DNF

Gerard Wijma

Surhuisterveen

DNF

Jan Strijker

 

DNF

Jan Wessel Hovingh

 

DNF

John Meijer

 

DNF

RenÚ Mink van der Werf

 

DNF

Seine Zandbergen

 

DNF

Wilfred Drenthen

 

 

 

 

 

UITSLAG.MASTERS 50+

 

 

 

 

1

Stef Jonker

Roden

2

Miente Steensma

Drachten

3

Henk Weerman

Wolvega

4

Theo Sieling

Zuidlaren

5

Gert de Veen

Zuidbroek

6

Ralph Greupink

Dalen

7

Heinie Hommes

Ter Apel

8

Emiel Kunkeler

Zuidwolde

9

Rene Boerhof

Stadskanaal

10

Frens Hoving

Bijschrijver

11

Peter van der Hooft

Hoogezand

12

Bonne Dijkstra

Bijschrijver

DNF

Riemer Bosma

Haulerwijk