BEVERWIJK.DK.JEUGD.NOORD-HOLLAND

                                         19 MEI 2018            

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Sten van Niekerk

Purmerend

2

Dailey Terweij

Amsterdam

3

Matz Kleijn

Koog Aan De Zaan

4

Max Baars

Amsterdam

5

Niels Bruins

Velserbroek

6

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

7

Yin Koolbergen

Krommenie

8

Tom Derogee

Nieuw-vennep

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Lars van Assema

Assendelft

2

Hidde Schagen

Haarlem

3

Filippo van Loo

Amsterdam

4

Sarah Smit

Haarlem

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Noery Weber

Abcoude

2

Mikai Krijt

Koog Aan De Zaan

3

Akira Koolbergen

Krommenie

4

Stijn Vlieland

Zwaag

5

Kris Dekker

Sint Pancras

6

Emilie Fransen

Zevenhoven

7

Tessel Ruiter

Wormer

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Tyler Eyk

Amsterdam

2

Michiel Mouris

Baambrugge

3

Veerle Muller

Haarlem

4

Dean Tol

Volendam

5

Kaj van Niekerk

Purmerend

6

Deacon Terweij

Amsterdam

7

Ravi Heidstra

Amstelveen

8

Thije Schagen

Haarlem

9

Mark Bruins

Velserbroek

10

Senna Bakker

Wormer

11

Silje van Riemsdijk

Beverwijk

12

Teun Zoetmulder

Velserbroek

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Stan Smit

Wervershoof

2

Jan van Schaik

Amsterdam

3

Emma Zoetmulder

Velserbroek

4

Masja Keesman

Velserbroek

5

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

6

Jaymz Lunenborg

Ijmuiden

7

Guido Jong

Blokker

8

Ties van Roode

Heemstede

9

llija Bosschieter

Westzaan

10

Stijn Wierda

Heerhugowaard

11

Jasper Roozen

Haarlem

12

Loes Rozenburg

Vijfhuizen

13

Femke Reemeijer

Spaarndam

14

Judith Van Duin

Hoogwoud

15

Figo van der Kraan

Haarlem

16

Hidde de Nas

Assendelft

17

Kjell Edam

Velserbroek

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Nienke Veenhoven

Oostzaan

2

Daan de Jong

Zuidschermer

3

Tobias Kool

Purmerend

4

Jesse de Vries

Hoofddorp

5

Viego Tijssen

Amstelveen

6

Jens Versteeg

Amsterdam

7

Julian Vergouw

Amsterdam

8

Pelle van der Putte

Haarlem

9

Felix van Hemert

Oostzaan

10

Mike Derogee

Nieuw Vennep

11

Duuk van der Haagen

Abbekerk

12

Lars Lakeman

Venhuizen

13

Lance Venema

Heerhugowaard

14

Lars Hopman

Uithoorn

15

Jan Ruiter

Wormer

16

Rens Grömmel

Uithoorn

17

Daan Jurriaans

Andijk

18

Jeffrey Zwart

Haarlem

19

Tobias Kool

 

20

Jan Veenhuis

Westwoud

21

Vonne Schenkels

Haarlem

22

Loek Ruijgrok

Beverwijk

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Mees van Duren

Nes A/d Amstel

2

Raphaël Mouton

Warmenhuizen

3

Maxime Duba

Alkmaar

4

Bo Planken

Hoofddorp

5

Jelle Boonstra

Ouderkerk A/d Amstel

6

Kay van den Hogen

Volendam

7

Pepijn Veenings

Assendelft

8

Christiano Wilshaus

Haarlem

9

Brent Vos

Castricum

10

Kevin Gnade

Zaandam

11

Taco Keijzer

Amstelveen

12

Wessel Fonck

Driehuis