áááááááááááááááá ááááááááááááJEUGDRONDE VAN UDEN

áááááááááá áááááááááááááááááááááááááááááá13 MEI 2018áááááááááááá

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Jayden Lampen

Leusden

2

Beer van Beurden

Eindhoven

3

Demi Keijzer

Alphen Aan Den Rijn

4

Damy van den Bogaard

Helmond

5

Jesper Maassen

Echt

6

Anke Verhoeven

Erp

7

Jasper van Katwijk

Handel

8

Puck Bunning

Vught

9

Niels de Brouwer

Hapert

10

Fanka Kapteijn

Hoofddorp

11

Seth van Kessel

Maasbracht

12

Luuk Braspenning

Eindhoven

13

Mats van Gils

Obbicht

14

Tijn Dewever

Sittard

15

Hebe van Eijndhoven

Vught

16

Dieke van den Berg

Berlicum

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Mats Moeliker

Eindhoven

2

Adne Cappon

Raalte

3

Andries Knapen

Esch

4

Zeb Olsthoorn

Hoek Van Holland

5

Teun van Beurden

Eindhoven

6

Filijn Demuyt

Boekel

7

Roan Schaefer

St. Joost

8

Cas Metten

Geldrop

9

Joris de Brouwer

Hapert

10

Lynn van Leeuwen

Sint-michielsgestel

11

Jason van de Beeten

Nistelrode

12

Tiemen Van der Meer

Uden

13

Just van Rooij

Bijschrijver

14

Pieter Hoep

Roermond

15

Ivo Niesen

Reuver

16

Bregje Daris

Luyksgestel

17

Hailey Gerrits

Helmond

18

Galus Baaijens

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Thomas Panken

Bladel

2

Brent van den Nouweland

Rijen

3

Maeryn van den Hoogen

Eindhoven

4

Sander Tullemans

Stramproy

5

Koen Sonnemans

Someren

6

Judith Alleleijn

Bocholtz

7

No´ Moes

Goirle

8

Sjoerd Spanjaard

Geleen

9

Ilse Traa

Nieuwegein

10

Ward Bierens

Bladel

11

Neel Lepelaars

Bergeijk

12

Lars Franken

Oisterwijk

13

Meike Frissen

Meers

14

Anne van Oirschot

Helvoirt

15

ChloŰ Gerrits

Helmond

16

Niek Sonnemans

Meijel

17

Eva van Beek

Geldrop

18

Bo Klappe

Eindhoven

19

Teun Vermeulen

Uden

20

Rens Braspenning

Eindhoven

21

Tessa Bouten

Meterik

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Emma van Haaren

Oisterwijk

2

Liz Toonen

Boxmeer

3

Aron van Vugt

Giessen

4

Cas Krebbers

Bijschrijver

5

Fenny Coppelmans

Bijschrijver

6

Jules van Neer

Echt

7

Daan van Rooij

Berghem

8

Maud Adams

Budel

9

Lucas Demuyt

Boekel

10

Michiel Fuite

Berkel-enschot

11

Daan Maessen

Nuth

12

Jitse Gabriels

Budel

13

Tijn van Bergen

Tilburg

14

Dean Tol

Bijschrijver

15

Thomas Assinck

Waalre

16

Sara Sonnemans

Someren

17

Lars van de Weijer

Aarle-rixtel

18

Gijs Baselmans

Bijschrijver

19

Jorden Azantinlow

Tilburg

20

Jasper Simons

Heerlen

21

Lars Homan

Sint-michielsgestel

22

Sam Steeghs

Meijel

23

Jibbe van Dam

Tilburg

24

Matthew van Rijt

Limbricht

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Martijn Azantinlow

Tilburg

2

Lisa van Heel

Zaltbommel

3

Niels Hanegraaf

Heeswijk-dinther

4

Max Rijvers

Bijschrijver

5

Sem Hofstede

Hengelo

6

Marit Koene

Poeldijk

7

Jitse Wildermans

Valkenswaard

8

Nikki Souren

Meerssen

9

Floris Demuyt

Boekel

10

Maud Tollens

Aarle Rixtel

11

Rosalie de Haas

Pijnacker

12

Sven Joosten

Bakel

13

Vic Esselink

Tilburg

14

Kick Maas

Dongen

15

Sem Horsten

Grashoek

16

Jaro Danklof

Rosmalen

17

Thijs Dahler

Schijndel

18

Raf Sonnemans

Meijel

19

Bibi van den Bogaard

Goirle

20

Nele van Gorp

Bergeijk

21

Job Stam

Engelen

22

Nora de Haas

Den Hoorn

23

Amy Kox

Bijschrijver

24

Thijs Beckers

Berlicum

25

Jorn van Beers

Moergestel

26

Joris van Poppel

Tilburg

27

Nanna van den Bogaard

Goirle

28

Brent Knoben

Maasbracht

29

Tim Leijten

Uden

30

Jako van der Donk

Boekel

31

Mendo van Leeuwen

Sint-michielsgestel

32

Bauke Wilborts

Tilburg

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Thom van Herwaarden

Rossum

2

Jan Kraus

Oss

3

Mika Vijfvinkel

De Lier

4

Dirk Darding

Maastricht

5

Chris Kisters

Nuenen

6

Bibi Arts

Uden

7

Femke Thoolen

Hulsberg

8

Colin Strik

Heerlen

9

Britt Kerste

Bijschrijver

10

Kirsten Elings

Overberg

11

Ed Uptegrove

Sint-michielsgestel

12

Sem Maessen

Nuth

13

Finn Keunen

Baarlo

14

Ramon Setz

Geldrop

15

Dirk de Groof

Bijschrijver

16

Dylan Leyssen

Budel

17

Mike Derogee

Nieuw Vennep

18

Siemen Hooiveld

Berghem

19

Rens Gr÷mmel

Uithoorn

20

Krijn Veldboer

Helmond

21

Jelle van Berkel

Handel

22

Robin Pricken

Wijchen

23

Wouter Kortman

Tilburg

24

Lotte Sonnemans

Someren

25

Siem Kanters

Erp

26

Freek Leijtens

Waalwijk

27

Sjoerd van der Linden

Zijtaart

28

Sjoerd van den Heuvel

Reuver

29

Gijs Daris

Luyksgestel

30

Lucas van Dijk

Beek En Donk

DNF

Jony van den Eijnden

Gemert

DNF

Devin Steijvers

Someren

DNF

Lance Venema

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

Jelle Sengers

Bijschrijver

2

Quinn Quadvlieg

Gulpen

3

Daan van den Eijnde

Gemert

4

Roel Vrancken

S-hertogenbosch

5

Bram van Eijsden

Bijschrijver

6

Pepijn van der Straaten

Budel

7

Jasper Gabriels

Budel

8

Daan van Oirschot

Helvoirt

9

Brent Vos

Castricum

10

Bram Beenkens

Margraten

11

Jesper Schins

Noorbeek

12

Bram Vermeer

Berkel-enschot

13

David Bartelet

Bijschrijver

DNF

Laszlo van Melis

Heesch

DNF

Sieb van der Pas

Bijschrijver

DNF

Collin Rijkers

Bijschrijver