†††††††††††††††† †††††JEUGDRONDE VAN OSSENDRECHT

†††††††††† ††††††††††††††††††††††††††††††13 MEI 2018††††††††††††

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.1

 

 

 

 

1

Raf Bastiaanssen

Sprundel

2

Nicole van Sighem

Den Haag

3

Gijs van den Biggelaar

Galder

4

Tim Vissenberg

Hoeven

5

Stijn Lievegoed

Lepelstraat

6

Yinthe VAN DEN Heuvel

Gilze

7

Fleur Paaimans

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.2

 

 

 

 

1

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

2

Delano Heeren

Sprundel

3

Brett Timmer

Papendrecht

4

Sven Wisse

Rilland

5

Bart Huijbregts

Wernhout

6

Florian Doens

Oostburg

7

Mats Slabbekoorn

Kapelle

8

Leonardo Kivits

Raamsdonksveer

9

Jenna Nagtzaam

Sint Willebrord

10

Jarno van der Kolk

Fijnaart

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.3

 

 

 

 

1

Megan Arens

Kruiningen

2

Sam Mullaert

Kapelle

3

Amy de Bruijn

Bergen Op Zoom

4

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

5

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

6

Finn Bastiaanssen

Sprundel

7

Michelle Maas

Sint Willebrord

8

Matthias Bogaert

Bijschrijver

9

Selena Bas

Bijschrijver

10

Kim Lauwerijssen

Rucphen

11

Lotte van MerriŽnboer

Wernhout

12

Isere Koster

Etten- Leur

13

BjÝrn Hoogerheide

Goes

14

Anniek Voermans

Sas Van Gent

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.4

 

 

 

 

1

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

2

Nick Wisse

Rilland

3

Max de Lincel

Bijschrijver

4

Brent Jongenelen

Steenbergen

5

Fee Knaven

Strijbeek

6

Nienke de Jong

Schijf

7

Dennis Polfliet

Yerseke

8

Teun Paaimans

Kapelle

9

Jens Slabbekoorn

Kapelle

10

Lars van Oord

Bijschrijver

11

Sven Verduijn

Zuiddorpe

12

Elise van Sighem

Den Haag

13

Ian Mol

Breda

14

Milan Jongenelen

Rucphen

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.5

 

 

 

 

1

Renzo Moretti

Kapelle

2

Luca van der Veken

St Jan Steen

3

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

4

Denley van Wijnbergen

Werkendam

5

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

6

Thomas van den Eijnden

Prinsenbeek

7

Phillip van den Kieboom

Hoogerheide

8

Finn Hoefmans

Alphen Nb

9

Jorn van der Made

Prinsenbeek

10

Julia Lindhout

St Maartensdijk

11

Victor Hugo Brenders

Dongen

12

Lars Prins

Hank

13

Jasper Vos

Bergen Op Zoom

14

Lucas van den Eijnden

Bijschrijver

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.6

 

 

 

 

1

Axel Roks

Sint Willebrord

3

Mirre Knaven

Strijbeek

4

Tim v.d. Poel

Papendrecht

5

Firn Arens

Kruiningen

6

Hidde Swart

Oosterhout

7

Stijn Honcoop

Chaam

8

Pem Hoefmans

Alphen

9

Matthijs Bink

Rijen

10

Mees de Vos

Heinkenszand

11

Rosita Reijnhout

Wolphaartsdijk

12

Bo van Elven

Etten-leur

13

Ryan de Bruijn

Bergen Op Zoom

14

Tom Faasen

Prinsenbeek

15

Nienke Dullemond

Ooltgensplaat

16

Jasper Kreeft

Dordrecht

17

Storm Klaasse

Heinkenszand

18

Sanne Lazeroms

Bosschenhoofd

19

Bas van Zuidam

Zaamslag

DNF

Denise Mertens

Breda

 

 

 

 

UITSLAG.JEUGD.CAT.7

 

 

 

 

1

NoŽl Rokven

Bijschrijver

2

Jari Prins

Hank

3

Tim van Leijsen

Molenschot

4

Daan van den Eijnden

Prinsenbeek

5

Marijn Dingemans

Lage Zwaluwe

6

Yorick Brethouwer

Oosterhout

7

Casper Noorloos

Kaatsheuvel

8

Rowan van Oord

Bijschrijver

9

Marijn Wiskerke

's Heer-hendrikskinderen

10

Ward Senneker

Zundert

11

Pierre van den Kieboom

Hoogerheide

12

Tycho van Gijsel

Bijschrijver

13

Sem Blaas

Bergen Op Zoom