MEERTOUR

                          10 MEI 2018 T/M 13 MEI 2018            

 

2018.05.10.UITSLAG.PROLOOG

 

 

 

1

RUUD SLAGTER

LUTJEBROEK

2

GIJSBERT NIEUWKOOP

VEEN

3

GERBEN OLDENKAMP

ZANDHUIZEN

4

HEINI KOORNBERG

ZWOLLE

5

STEVEN HESHUSIUS

ALKMAAR

6

RUDY VRIEND

SCHAGEN

7

JOS HUISMAN

ZWOLLE

8

MAARTEN SCHAVEMAKER

NIEUW VENNEP

9

KAMIEL VLEEMING

ZWOLLE

10

MARK TEEUW

RIJSWIJK NB

11

JERMO AGEMA

DEN HELDER

12

STEFAN VAN SPENGEN

WIERINGERWERF

13

RUBEN MIJNSBERGEN

ROTTERDAM

14

SJAAK SCHIPPER

MEDEMBLIK

15

ERIK HUISMAN

GRONINGEN

16

DION VAN NIEROP

ZOETERWOUDE

17

JACCO KONIJN

BEETS

18

DANNY STAM

SPRANG-CAPELLE

19

TIJS DEKKER

OOSTHUIZEN

20

BARRY DAM

HOOGWOUD

21

JELLE DE JONG

ANNA PAULOWNA

22

SIMON BROEKHUIS ZWOLLE

23

RAYMOND BAKKER

DEN HELDER

24

JORIS DE BOER

WINKEL

25

JEROEN LUTTE

ZUID-SCHARWOUDE

26

PATRICK HOEFAKKER

MIDDENMEER

27

JESSE VRIEND

HOOGKARSPEL

28

JEROEN KEIZER

MUNTENDAM

29

MARCO VAN DIJKEN

APPINGEDAM

30

MARTIJN EVERS

MIDWOUD

31

ERIC MOOIJ

HOOGWOUD

32

MARTIN DE VRIES

HEERENVEEN

33

BAS BERVOETS

HOOGWOUD

34

TJERK TERPSTRA

DEN HELDER

35

ANDRE VAN TILBURG

ANDEL

36

SIMON SCHOUTEN

ANDIJK

37

YARWIN VAN STRALEN

DEN HELDER

38

BRAM GROEN

AMSTERDAM

39

SEBASTIAN SEBREGTS

ANNA PAULOWNA

40

RUUD COERS

GROOTEBROEK

41

VINCENT HUITING

GRONINGEN

42

CLEMENS ULRICH

ALKMAAR

43

MATS MELLEMA

GRONINGEN

44

ROBIN NIEUWENHUIZEN

DEN OEVER

45

MARCO KALDENBACH

HOORN NH

46

JEFFREY VAN DER PARK

ANNA PAULOWNA

47

TIBOR ZWAAN

EGMOND AAN ZEE

48

NICK ZUIDEMA

DELFZIJL

49

ELLO VAN GELDEREN

HAARLEM

50

JAAP DUDINK

ANDIJK

51

MARTIJN LUST

TUITJENHORN

52

ARJAN DOUMA

BUITENPOST

53

RENE PASCHA

ZUID-SCHARWOUDE

54

VOLKERT MEINSMA

OUDKARSPEL

55

SANDER SCHIPPER

KOLHORN

56

ROGIER VAN LANGEN

ZAANDAM

57

ERWIN BECKERS

JULIANADORP

58

THEO LIGTHART

ANDIJK

59

HANS VAN WONDEREN

TUITJENHORN

60

DENNIE VAN DER KOOI

FRANEKER

61

JAN DURK CANRINUS

HALLUM

62

RUUD KLUIT

HOORN

63

MARK BOKS

BREEZAND

64

ERIK SATTER

GAMEREN

65

MARK VLIJM

HOORN

66

ROBIN SCHWEIGL

ANDIJK

67

GAATZE POSTMA

MUNEIN

68

JOHAN VOS

BRUCHEM

69

MIN KO SUN

DEN HELDER

70

KAY BLOKDIJK 'T VELD

 

71

MARCO HAGEDOORN

EEN

72

JOS BOUW

BOVENSMILDE

73

MICHEL DEKKER

'T VELD

74

CEES-JAN SUIKER

`T VELD

75

BRAM ROOZENDAAL

DEN HELDER

76

NICK SLIJKERMAN

ANNA PAULOWNA

77

MIKE TESSELAAR

HEERHUGOWAARD

78

ROEL MUNSTER

HEERHUGOWAARD

79

NICK LENNINGS

ZWAAG

80

JORRIT VAN DE KANT

ASSEN

81

MAURITS BUSSE

OOSTZAAN

82

MICHAEL RUSKA

VOLENDAM

83

ROY LENNINGS

BERKHOUT

84

DAAN HANRAADS

DE GOORN

85

GLENN VAN NIEROP

HAZERSWOUDE

86

SAM BOON

HEM

87

HENK DE JONG

NIEUWVEEN

88

ROBERT VAN DALEN

GIESSEN

89

JOHN BOT

BOVENKARSPEL

 

 

 

 

2018.05.10.UITSLAG.01E ETAPPE

 

 

 

1

MARK VLIJM

HOORN

2

RUBEN MIJNSBERGEN

ROTTERDAM

3

MARTIJN LUST

TUITJENHORN

4

JORIS DE BOER

WINKEL

5

GERBEN OLDENKAMP

ZANDHUIZEN

6

BAS BERVOETS

HOOGWOUD

7

RUDY VRIEND

SCHAGEN

8

HANS VAN WONDEREN

TUITJENHORN

9

RUUD SLAGTER

LUTJEBROEK

10

GIJSBERT NIEUWKOOP

VEEN

11

ERIC MOOIJ

HOOGWOUD

12

BARRY DAM

HOOGWOUD

13

ROBERT VAN DALEN

GIESSEN

14

RAYMOND BAKKER

DEN HELDER

15

YARWIN VAN STRALEN

DEN HELDER

16

JAAP DUDINK

ANDIJK

17

MATS MELLEMA

GRONINGEN

18

ERIK HUISMAN

GRONINGEN

19

TIJS DEKKER

OOSTHUIZEN

20

MIN KO SUN

DEN HELDER

21

NICK ZUIDEMA

DELFZIJL

22

JOS HUISMAN

ZWOLLE

23

JESSE VRIEND

HOOGKARSPEL

24

TIBOR ZWAAN

EGMOND AAN ZEE

25

JOS BOUW

BOVENSMILDE

26

JACCO KONIJN

HOORN

27

MARCO KALDENBACH

HOORN NH

28

HEINI KOORNBERG

ZWOLLE

29

ARJAN DOUMA

BUITENPOST

30

MARCO VAN DIJKEN

APPINGEDAM

31

DENNIE VAN DER KOOI

FRANEKER

32

STEVEN HESHUSIUS

ALKMAAR

33

JAN DURK CANRINUS

HALLUM

34

SEBASTIAN SEBREGTS

ANNA PAULOWNA

35

KAMIEL VLEEMING

ZWOLLE

36

MARK TEEUW

RIJSWIJK NB

37

MARTIN DE VRIES

HEERENVEEN

38

TJERK TERPSTRA

DEN HELDER

39

RENE PASCHA

ZUID-SCHARWOUDE

40

MIKE TESSELAAR

HEERHUGOWAARD

41

MARK BOKS

BREEZAND

42

NICK SLIJKERMAN

ANNA PAULOWNA

43

ROBIN NIEUWENHUIZEN

DEN OEVER

44

ERIK SATTER

GAMEREN

45

STEFAN VAN SPENGEN

WIERINGERWERF

46

JOHAN VOS

BRUCHEM

47

BRAM ROOZENDAAL

DEN HELDER

48

ANDRE VAN TILBURG

ANDEL

49

JELLE DE JONG

ANNA PAULOWNA

50

ERWIN BECKERS

JULIANADORP

51

DANNY STAM

SPRANG-CAPELLE

52

ELLO VAN GELDEREN

HAARLEM

53

SJAAK SCHIPPER

MEDEMBLIK

54

SIMON SCHOUTEN

ANDIJK

55

JORRIT VAN DE KANT

ASSEN

56

VINCENT HUITING

GRONINGEN

57

KAY BLOKDIJK 'T VELD

 

58

PATRICK HOEFAKKER

MIDDENMEER

59

JERMO AGEMA

DEN HELDER

60

JEROEN LUTTE

ZUID-SCHARWOUDE

61

RUUD COERS

GROOTEBROEK

62

GAATZE POSTMA

MUNEIN

63

SIMON BROEKHUIS ZWOLLE

64

JEROEN KEIZER

MUNTENDAM

65

ROBIN SCHWEIGL

ANDIJK

66

CEES-JAN SUIKER

`T VELD

67

MICHEL DEKKER

'T VELD

68

JOHN BOT

BOVENKARSPEL

69

SANDER SCHIPPER

KOLHORN

70

BRAM GROEN

AMSTERDAM

71

THEO LIGTHART

ANDIJK

72

ROEL MUNSTER

HEERHUGOWAARD

73

ROGIER VAN LANGEN

ZAANDAM

74

VOLKERT MEINSMA

OUDKARSPEL

75

ROY LENNINGS

BERKHOUT

76

MICHAEL RUSKA

VOLENDAM

77

MARTIJN EVERS

MIDWOUD

78

SAM BOON

HEM

79

RUUD KLUIT

BEETS

80

DAAN HANRAADS

DE GOORN

81

CLEMENS ULRICH

ALKMAAR

82

MARCO HAGEDOORN

EEN

83

NICK LENNINGS

ZWAAG

 

 

 

 

 

 

 

2018.05.11.UITSLAG.02E ETAPPE

 

 

 

1

JORIS DE BOER

WINKEL

2

ROBERT VAN DALEN

GIESSEN

3

TIBOR ZWAAN

EGMOND AAN ZEE

4

SIMON BROEKHUIS

ZWOLLE

5

JERMO AGEMA

DEN HELDER

6

ERIC MOOIJ

HOOGWOUD

7

ROBIN NIEUWENHUIZEN

DEN OEVER

8

MARK VLIJM

HOORN

9

RUUD SLAGTER

LUTJEBROEK

10

HEINI KOORNBERG

ZWOLLE

11

BAS BERVOETS

HOOGWOUD

12

TIJS DEKKER

OOSTHUIZEN

13

RUBEN MIJNSBERGEN

ROTTERDAM

14

RUDY VRIEND

SCHAGEN

15

SJAAK SCHIPPER

MEDEMBLIK

16

MARTIJN LUST

TUITJENHORN

17

GIJSBERT NIEUWKOOP

VEEN

18

VINCENT HUITING

GRONINGEN

19

MARCO KALDENBACH

HOORN NH

20

SAM BOON

HEM

21

BARRY DAM

HOOGWOUD

22

JOS HUISMAN

ZWOLLE

23

JESSE VRIEND

HOOGKARSPEL

24

MARCO VAN DIJKEN

APPINGEDAM

25

NICK ZUIDEMA

DELFZIJL

26

RUUD COERS

GROOTEBROEK

27

JOS BOUW

BOVENSMILDE

28

STEFAN VAN SPENGEN

WIERINGERWERF

29

KAMIEL VLEEMING

ZWOLLE

30

HANS VAN WONDEREN

TUITJENHORN

31

GERBEN OLDENKAMP

ZANDHUIZEN

32

RAYMOND BAKKER

DEN HELDER

33

GAATZE POSTMA

MUNEIN

34

JAAP DUDINK

ANDIJK

35

JAN DURK CANRINUS

HALLUM

36

YARWIN VAN STRALEN

DEN HELDER

37

SIMON SCHOUTEN

ANDIJK

38

ARJAN DOUMA

BUITENPOST

39

DANNY STAM

SPRANG-CAPELLE

40

ERIK SATTER

GAMEREN

41

MARK BOKS

BREEZAND

42

KAY BLOKDIJK

īT VELD

43

JEROEN LUTTE

ZUID-SCHARWOUDE

44

DENNIE VAN DER KOOI

FRANEKER

45

ANDRE VAN TILBURG

ANDEL

46

ELLO VAN GELDEREN

HAARLEM

47

STEVEN HESHUSIUS

ALKMAAR

48

JELLE DE JONG

ANNA PAULOWNA

49

JEROEN KEIZER

MUNTENDAM

50

PATRICK HOEFAKKER

MIDDENMEER

51

VOLKERT MEINSMA

OUDKARSPEL

52

MICHAEL RUSKA

VOLENDAM

53

ROBIN SCHWEIGL

ANDIJK

54

ERWIN BECKERS

JULIANADORP

55

MIKE TESSELAAR

HEERHUGOWAARD

56

MARK TEEUW

RIJSWIJK NB

57

ROEL MUNSTER

HEERHUGOWAARD

58

NICK SLIJKERMAN

ANNA PAULOWNA

59

THEO LIGTHART

ANDIJK

60

TJERK TERPSTRA

DEN HELDER

61

MIN KO SUN

DEN HELDER

62

JOHAN VOS

BRUCHEM

63

SEBASTIAN SEBREGTS

ANNA PAULOWNA

64

ROGIER VAN LANGEN

ZAANDAM

65

CEES-JAN SUIKER

`T VELD

66

RENE PASCHA

ZUID-SCHARWOUDE

67

SANDER SCHIPPER

KOLHORN

68

CLEMENS ULRICH

ALKMAAR

69

JORRIT VAN DE KANT

ASSEN

70

MARCO HAGEDOORN

EEN

71

ERIK HUISMAN

GRONINGEN

72

JACCO KONIJN

BEETS

73

MATS MELLEMA

GRONINGEN

74

MARTIN DE VRIES

HEERENVEEN

75

BRAM GROEN

AMSTERDAM

76

JOHN BOT

BOVENKARSPEL

77

ROY LENNINGS

BERKHOUT

78

BRAM ROOZENDAAL

DEN HELDER

79

MICHEL DEKKER

'T VELD

80

DAAN HANRAADS

DE GOORN

81

RUUD KLUIT

HOORN NH

82

MARTIJN EVERS

MIDWOUD

 

 

 

 

2018.05.12.UITSLAG.03E ETAPPE CAT. A

 

 

 

1

BAS BERVOETS

HOOGWOUD

2

GIJSBERT NIEUWKOOP

VEEN

3

RUDY VRIEND

SCHAGEN

4

TIJS DEKKER

OOSTHUIZEN

5

MARTIJN LUST

TUITJENHORN

6

JORIS DE BOER

WINKEL

7

MARK VLIJM

HOORN

8

TIBOR ZWAAN

EGMOND AAN ZEE

9

RUBEN MIJNSBERGEN

ROTTERDAM

10

ANDRE VAN TILBURG

ANDEL

11

SJAAK SCHIPPER

MEDEMBLIK

12

JEROEN KEIZER

MUNTENDAM

13

JESSE VRIEND

HOOGKARSPEL

14

DANNY STAM

SPRANG-CAPELLE

15

GERBEN OLDENKAMP

ZANDHUIZEN

16

MARCO KALDENBACH

HOORN NH

17

JAAP DUDINK

ANDIJK

18

ROBIN NIEUWENHUIZEN

DEN OEVER

19

RUUD SLAGTER

LUTJEBROEK

20

MATS MELLEMA

GRONINGEN

21

ERIC MOOIJ

HOOGWOUD

22

RAYMOND BAKKER

DEN HELDER

23

VINCENT HUITING

GRONINGEN

24

NICK ZUIDEMA

DELFZIJL

25

ROBERT VAN DALEN

GIESSEN

26

JERMO AGEMA

DEN HELDER

27

ARJAN DOUMA

BUITENPOST

28

JELLE DE JONG

ANNA PAULOWNA

29

RUUD COERS

GROOTEBROEK

30

STEFAN VAN SPENGEN

WIERINGERWERF

31

PATRICK HOEFAKKER

MIDDENMEER

32

HEINI KOORNBERG

ZWOLLE

33

MARCO VAN DIJKEN

APPINGEDAM

34

GAATZE POSTMA

MUNEIN

35

ERIK SATTER

GAMEREN

36

HANS VAN WONDEREN

TUITJENHORN

37

BARRY DAM

HOOGWOUD

38

JACCO KONIJN

BEETS

39

KAMIEL VLEEMING

ZWOLLE

40

JOS HUISMAN

ZWOLLE

41

JEROEN LUTTE

ZUID-SCHARWOUDE

42

YARWIN VAN STRALEN

DEN HELDER

43

MIKE TESSELAAR

HEERHUGOWAARD

44

SIMON BROEKHUIS ZWOLLE

45

JOS BOUW

BOVENSMILDE

46

JAN DURK CANRINUS

HALLUM

 

 

 

 

2018.05.12.UITSLAG.03E ETAPPE CAT. B

 

 

 

1

KAY BLOKDIJK 'T VELD

 

2

ROBIN SCHWEIGL

ANDIJK

3

DENNIE VAN DER KOOI

FRANEKER

4

MIN KO SUN

DEN HELDER

5

BRAM GROEN

AMSTERDAM

6

ERIK HUISMAN

GRONINGEN

7

ROY LENNINGS

BERKHOUT

8

THEO LIGTHART

ANDIJK

9

ROGIER VAN LANGEN

ZAANDAM

10

RUUD KLUIT

HOORN

11

MARK BOKS

BREEZAND

12

STEVEN HESHUSIUS

ALKMAAR

13

JOHAN VOS

BRUCHEM

14

RENE PASCHA

ZUID-SCHARWOUDE

15

MARTIN DE VRIES

HEERENVEEN

16

SANDER SCHIPPER

KOLHORN

17

NICK SLIJKERMAN

ANNA PAULOWNA

18

BRAM ROOZENDAAL

DEN HELDER

19

ELLO VAN GELDEREN

HAARLEM

20

VOLKERT MEINSMA

OUDKARSPEL

21

SEBASTIAN SEBREGTS

ANNA PAULOWNA

22

TJERK TERPSTRA

DEN HELDER

23

ROEL MUNSTER

HEERHUGOWAARD

24

ERWIN BECKERS

JULIANADORP

25

CEES-JAN SUIKER

`T VELD

26

CLEMENS ULRICH

ALKMAAR

27

JOHN BOT

BOVENKARSPEL

28

MICHEL DEKKER

'T VELD

29

DAAN HANRAADS

DE GOORN

30

MARCO HAGEDOORN

EEN

31

MARTIJN EVERS

MIDWOUD

 

 

 

 

2018.05.13.UITSLAG.04E ETAPPE CAT. A TIJDRIT

 

 

 

1

KAMIEL VLEEMING

ZWOLLE

2

STEFAN VAN SPENGEN

WIERINGERWERF

3

GIJSBERT NIEUWKOOP

VEEN

4

RUUD SLAGTER

LUTJEBROEK

5

RUDY VRIEND

SCHAGEN

6

PATRICK HOEFAKKER

MIDDENMEER

7

HEINI KOORNBERG

ZWOLLE

8

JOS HUISMAN

ZWOLLE

9

BARRY DAM

HOOGWOUD

10

GERBEN OLDENKAMP

ZANDHUIZEN

11

TIJS DEKKER

OOSTHUIZEN

12

JORIS DE BOER

WINKEL

13

DANNY STAM

SPRANG-CAPELLE

14

TIBOR ZWAAN

EGMOND AAN ZEE

15

JERMO AGEMA

DEN HELDER

16

RAYMOND BAKKER

DEN HELDER

17

SJAAK SCHIPPER

MEDEMBLIK

18

BAS BERVOETS

HOOGWOUD

19

ERIC MOOIJ

HOOGWOUD

20

JEROEN KEIZER

MUNTENDAM

21

ANDRE VAN TILBURG

ANDEL

22

GAATZE POSTMA

MUNEIN

23

ROBIN NIEUWENHUIZEN

DEN OEVER

24

MARCO VAN DIJKEN

APPINGEDAM

25

JELLE DE JONG

ANNA PAULOWNA

26

RUBEN MIJNSBERGEN

ROTTERDAM

27

ARJAN DOUMA

BUITENPOST

28

MARTIJN LUST

TUITJENHORN

29

JAN DURK CANRINUS

HALLUM

30

RUUD COERS

GROOTEBROEK

31

MATS MELLEMA

GRONINGEN

32

NICK ZUIDEMA

DELFZIJL

33

SIMON BROEKHUIS ZWOLLE

34

MARCO KALDENBACH

HOORN NH

35

JAAP DUDINK

ANDIJK

36

ERIK SATTER

GAMEREN

37

JESSE VRIEND

HOOGKARSPEL

38

MARK VLIJM

HOORN

39

YARWIN VAN STRALEN

DEN HELDER

40

MIKE TESSELAAR

HEERHUGOWAARD

41

VINCENT HUITING

GRONINGEN

 

 

 

 

2018.05.13.UITSLAG.04E ETAPPE CAT. A CRITERIUM

 

 

 

1

RUDY VRIEND

SCHAGEN

2

JORIS BLOKKER WIERINGERWERF

3

GERARD VAN HAAFTEN

DIKSLAND

4

RUUD SLAGTER

LUTJEBROEK

5

TIJS DEKKER

OOSTHUIZEN

6

TIBOR ZWAAN

EGMOND AAN ZEE

7

HEINI KOORNBERG

ZWOLLE

8

JOAKIM ZUIDEMA

DOKKUM

9

JESSE VRIEND

HOOGKARSPEL

10

ELIAS DE BRUIJNE

UTRECHT

11

ANDRE VAN TILBORG

ANDEL

12

COR VISSER

MUNEIN

13

DION KOOT

STEGGERDA

14

TON ROB

MEDEMBLIK

15

SJAAK SCHIPPER

MEDEMBLIK

16

SAM BOON

HEM

17

SANDER WESTERLAAN

GRONINGEN

18

BAS RIJS

ALKMAAR

19

JAN DURK CANRINUS

HEERENVEEN

20

JERMO AGEMA

DEN HELDER

21

ROBIN SNOEK

ABCOUDE

22

JURRY VAN DER WOUDE

HEERENVEEN

23

ROGIER VAN LANGEN

ZAANDAM

24

FOLKERT ZWIERS

WORMER

25

MART MENGER

NOORDHORN

26

GLENN EDELENBOS

ENSCHEDE

27

STEVEN HESHUSIUS

ALKMAAR

28

LEON VAN STIPPENT

MOOK

29

JORRIT VAN DE KANT

ASSEN

30

SANDER KOOMEN

HOORN NH

31

JOS BOUW

BOVENSMILDE

32

JEROEN REPKO

JULIANADORP

33

THIJS VAN SCHIJNDEL

ESCH

34

TIMON VAN DER WAAL

GRONINGEN

35

MARTIJN LUST

WESTERLAND

 

 

 

 

2018.05.13.UITSLAG.EINDKLASSEMENT CAT. A

 

 

 

1

RUUD SLAGTER

LUTJEBROEK

2

JORIS BLOKKER WIERINGERWERF

3

RUDY VRIEND

SCHAGEN

4

TIJS DEKKER

OOSTHUIZEN

5

HEINI KOORNBERG

ZWOLLE

6

ELIAS DE BRUIJNE

UTRECHT

7

SAM BOON

HEM

8

COR VISSER

MUNEIN

9

JESSE VRIEND

HOOGKARSPEL

10

GERARD VAN HAAFTEN

DIKSLAND

11

JOAKIM ZUIDEMA

DOKKUM

12

TIBOR ZWAAN

EGMOND AAN ZEE

13

SANDER WESTERLAAN

GRONINGEN

14

ANDRE VAN TILBORG

ANDEL

15

SJAAK SCHIPPER

MEDEMBLIK

16

DION KOOT

STEGGERDA

17

JAN DURK CANRINUS

HEERENVEEN

18

JURRY VAN DER WOUDE

HEERENVEEN

19

ROBIN SNOEK

ABCOUDE

20

JERMO AGEMA

DEN HELDER

21

GLENN EDELENBOS

ENSCHEDE

22

BAS RIJS

ALKMAAR

23

STEVEN HESHUSIUS

ALKMAAR

24

ROGIER VAN LANGEN

ZAANDAM

25

FOLKERT ZWIERS

WORMER

26

MART MENGER

NOORDHORN

27

SANDER KOOMEN

HOORN NH

28

JORRIT VAN DE KANT

ASSEN

29

LEON VAN STIPPENT

MOOK

30

TON ROB

MEDEMBLIK

31

JEROEN REPKO

JULIANADORP

32

JOS BOUW

BOVENSMILDE

33

TIMON VAN DER WAAL

GRONINGEN

34

THIJS VAN SCHIJNDEL

ESCH

35

MARTIJN LUST

WESTERLAND

 

 

 

 

2018.05.13.UITSLAG.04E ETAPPE CAT. B TIJDRIT

 

 

 

1

HARMEN AALBERS

WEURT

2

MIKE KES

VOLENDAM

3

BARRY DAM

HOOGWOUD

4

ERIK SLIJVER

ANNA PAULOWNA

5

VOLKERT MEINSMA

OUDKARSPEL

6

MARTIJN EVERS

MIDWOUD

7

PATRICK ZONNENBERG

DRONTEN

8

DANI?L KLEIJN

WOGNUM

9

EDWIN DRIESSEN

UTRECHT

10

TIJMEN MOLTMAKER

LENT

11

JULIAN VAN OUDHEUSDEN

ANDEL

12

CO VAN BUEREN

SCHAGEN

13

MARCEL HILLAERT

EDAM

14

MARCO HAGEDOORN

EEN

15

RENE PASCHA

ZUID SCHARWOUDE

16

THEO LIGTHART

ANDIJK

17

NICK SLIJKERMAN

ANNA PAULOWNA

18

PATRICK DONKER

AMMERZODEN

19

ARJAN PRINSEN

HEERENVEEN

20

ARN BOTMAN

ENKHUIZEN

21

JOERI GROOT

 

22

CAS BOMMER WAARLAND

 

23

JOB BROEKHUIS

HARDERWIJK

24

JELMER DRAAISMA

UTRECHT

25

ROEL MUNSTER

HEERHUGOWAARD

26

DENNIE VAN DER KOOI

FRANEKER

27

DOUWE VAN DER HOEVEN

HOOGVLIET

28

RICK ZWAKMAN

GRONINGEN

29

ERWIN BECKERS

JULIANADORP

30

ROBIN SCHWEIGL

ANDIJK

31

MICHEL DEKKER

'T VELD

32

CLEMENS VAN DEN THILLART

NIJMEGEN

33

LEON VAN DER MADE

HUIZEN

34

MIKE TESSELAAR

HEERHUGOWAARD

35

MICHAEL RUSKA

VOLENDAM

 

 

 

 

2018.05.13.UITSLAG.04E ETAPPE CAT. B CRITERIUM

 

 

 

1

NICK SLIJKERMAN

ANNA PAULOWNA

2

0:47:04 0:00:15 0:46:49

 

3

MIKE TESSELAAR

HEERHUGOWAARD

4

ROBIN SCHWEIGL

ANDIJK

5

CLEMENS VAN DEN THILLART

NIJMEGEN

6

MARCEL HILLAERT

EDAM

7

PATRICK ZONNENBERG

DRONTEN

8

MICHEL DEKKER

'T VELD

9

BARRY DAM

HOOGWOUD

10

VOLKERT MEINSMA

OUDKARSPEL

11

DENNIE VAN DER KOOI

FRANEKER

12

PATRICK DONKER

AMMERZODEN

13

ERWIN BECKERS

JULIANADORP

14

ERIK SLIJVER

ANNA PAULOWNA

15

JOERI GROOT

 

16

ARJAN PRINSEN

HEERENVEEN

17

CAS BOMMER WAARLAND

 

18

LEON VAN DER MADE

HUIZEN

19

HARMEN AALBERS Weurt

 

20

MARCO HAGEDOORN

EEN

21

JULIAN VAN OUDHEUSDEN

ANDEL

22

ROEL MUNSTER

HEERHUGOWAARD

23

RENE PASCHA

ZUID SCHARWOUDE

24

MIKE KES

VOLENDAM

25

EDWIN DRIESSEN

UTRECHT

26

THEO LIGHTHART

ANDIJK

27

DANI?L KLEIJN

WOGNUM

28

MICHAEL RUSKA

VOLENDAM

29

CO VAN BUEREN

SCHAGEN

30

DOUWE VAN DER HOEVEN

HOOGVLIET

31

RICK ZWAKMAN

GRONINGEN

 

 

 

 

2018.05.13.UITSLAG.EINDKLASSEMENT CAT. B

 

 

 

1

NICK SLIJKERMAN

ANNA PAULOWNA

2

MARCEL HILLAERT

EDAM

3

BARRY DAM

HOOGWOUD

4

VOLKERT MEINSMA

OUDKARSPEL

5

MARCO HAGEDOORN

EEN

6

ERIK SLIJVER

ANNA PAULOWNA

7

RENE PASCHA

ZUID SCHARWOUDE

8

THEO LIGHTHART

ANDIJK

9

DENNIE VAN DER KOOI

FRANEKER

10

HARMEN AALBERS Weurt

 

11

ERWIN BECKERS

JULIANADORP

12

MIKE TESSELAAR

HEERHUGOWAARD

13

JOERI GROOT

 

14

CAS BOMMER WAARLAND

 

15

PATRICK DONKER

AMMERZODEN

16

ARJAN PRINSEN

HEERENVEEN

17

CO VAN BUEREN

SCHAGEN

18

DANI?L KLEIJN

WOGNUM

19

ARN BOTMAN

ENKHUIZEN

20

MICHAEL RUSKA

VOLENDAM

21

PATRICK ZONNENBERG

DRONTEN

22

MIKE KES

VOLENDAM

23

JULIAN VAN OUDHEUSDEN

ANDEL

24

LEON VAN DER MADE

HUIZEN

25

CLEMENS VAN DEN THILLART

NIJMEGEN

26

MICHEL DEKKER

'T VELD

27

ROEL MUNSTER

HEERHUGOWAARD

28

ROBIN SCHWEIGL

ANDIJK

29

EDWIN DRIESSEN

UTRECHT

30

DOUWE VAN DER HOEVEN

HOOGVLIET

31

RICK ZWAKMAN

GRONINGEN