RESULTATEN VAN NEDERLANDERS IN BELGIE

                                         13 MEI 2018

 

13/05 WILSELE (JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES)

5

SPAPEN Nina

19

PAUMEN Jewel

25

MESU Daphne

31

VAN DIJKE Demi

36

JONGENELEN Sanne

 

13/05 VLIERMAAL (NIEUWELINGEN)

1

ALVARADO Salvador

2

BASSA Jens

5

POTTER James

6

DOUVEN Daan

9

ROELEN Jaap

14

TAK Moreno

23

VAN ELZAKKER Pepijn

28

THOOLEN Juul

29

KROONEN Sem

30

GÖBBELS Dann

34

HONDERDORS Daan

 

13/05 SCHOTEN (ELITE/BELOFTEN)

18

VAN LOON Nol

 

13/05 MOL (SLUIS) (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

7

KUIJPERS Evy

10

KAPTHEIJNS Maud

11

BAKKER Manon

14

WATERREUS Kylie

21

NUYENS Patricia

33

HELLEMONS Daimy

39

GOEDHART Daisy

44

BAAS Rosan

 

13/05 G.P. DE WASE POLDERS VERREBROEK (ELITE/BELOFTEN)

6

RUIJGH Rob

32

VAN KESSEL Corne

75

VAN DER HAAR Lars

90

TERPSTRA Niki

 

12/05 ZANDHOVEN (ELITE/BELOFTEN)

7

VAN EERD David

18

VELING Martijn

21

GUEQUIERRE Roy

51

FLOREN Wesley

54

VAN DER WAL Luuk

55

OUSSOREN Olaf

56

BOUMAN Stephan

59

MEERBEEK Christiaan

63

KOOYMAN Kevin

68

VETTE Pieter

81

BOONE Justin

82

BUIJS Leon

91

ZEESTRATEN Stef

96

SWITTERS Daan

112

POLAK Thomas

119

VAN SPRONSEN Marvin

122

VAN KOPPEN Wessel

132

HOONDERT Paul

135

VAN DER MEIJ Jaap

140

BARENDREGT Thijs

 

12/05 PUIVELDE (ELITE/BELOFTEN)

13

VERHEIJEN Geert

42

VAN DER WAL Stijn

44

MOL Wesley

47

KETELAARS Xavier

58

VAN AGTMAAL Jeffrey

59

SCHOONDERWOERD Mike

66

GROOT Tristan

82

DEKKERS Hans

 

12/05 PEPINGEN (NIEUWELINGEN)

2

MAAS Marijn

8

REUNIS Rowdy

 

12/05 OETINGEN (JUNIOREN)

2

KOOL Daan

6

LINDELAUF Melvin

8

RIJSDIJK Nathan

12

HASSERT Sven

49

HOPMANS Wouter

52

WESTELINCK Jesper

65

VAN BALKOM Max

73

BULT Lennart

75

DELNOIJE Remon

 

12/05 LOMMEL LUTLOMMEL (AMATEURS)

4

KOPS Twan

14

VAN DEURSEN Rick

 

11/05 PUIVELDE KOERS DAMES (ELITE/BELOFTEN-VROUWEN)

3

WATERREUS Kylie

38

VAN DE GUCHTE Quinty

54

VAN DEN WIJNGAARD Ingrid

65

CARON Suzanne

 

10/05 SLEIDINGE (JUNIOREN)

12

SPAPEN Mauro

 

10/05 PEPINGEN (JUNIOREN)

4

HASSERT Sven

 

10/05 OORDEGEM (ELITE/BELOFTEN)

77

HOONDERT Paul

78

VETTE Pieter

 

10/05 OMLOOP DER 3 PROVINCIES OUTRIJVE (JUNIOREN)

1

KRUL Wessel

2

MAAS Edo

9

KOOIJ Olav

15

BUITENDIJK Ruben

19

KERCKHAERT Jochem

29

VAN SINTMAARTENSDIJK Roel

30

RIJSDIJK Nathan

33

VAN DER TUUK Axel

40

TEN BOSKE Kars

41

HERBEN Luuk

42

KROONEN Max

44

VAN GESTEL Luuk

52

BAAK Jord

64

VAN ZANDBEEK Sjors

65

RONHAAR Pim

66

DUIJVESTEIJN Roy

67

REIJTENBAGH Lennart

68

STRIK Dylan

70

VERBURG Luke

77

ZWAAN Wouter

 

10/05 KUMTICH (ELITE/BELOFTEN)

10

PAASSCHENS Mathijs

34

SNIPPE Remco

48

CELI Harm

 

10/05 HERK-DE-STAD (NIEUWELINGEN)

2

LUITEN Niels

5

LEDOUX Frans

7

ADRIAANS Radan

22

SMIT dylano

25

LEDOUX Bram

 

10/05 HARELBEKE (JUNIOREN)

7

KOOL Daan

 

10/05 GROTE PRIJS MORETUSBURG HOBOKEN (JUNIOR-VROUWEN/NIEUWELING-MEISJES)

3

ARENS Maureen

13

KUIJPERS Anoek

18

JONGENELEN Sanne

29

AKKERMANS Lotte

 

07/05 SINAAI (ELITE/BELOFTEN)

2

HONIG Reinier

22

VAN EERD David

34

POLAK Thomas

38

VAN DE GEER Robbin

42

KOS Christian